SEGÍTSÉG!

2 éve 11 hónapja #204459 Írta: Pelenkabetyar
Megválaszolva: Pelenkabetyar
Nem használok mod -ot s az egér beállítási hiba megvan...........a 9.15..... ilyen .

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 éve 11 hónapja #204513 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Senki se olvas EULA-t ?

Gamer egér programozható gombbal illetve klaviatúra valamely billentyűjére programozott több gombnyomásos funkció az EULA szerint tilos a Wargaming felhasználási feltételei szerint.

Most vélhetőleg megoldották szoftveresen h tényleg ne lehessen használni...

2 éve 11 hónapja #204537 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Nos! Köszönöm de valszeg ez arra vonatkozik mikor makrózod a gombot tehát egy gombnyomásra több parancsot adsz ki.

Aztán miért van az, hogy hol működik, hol nem? Ha jól gondolom nem mindenkinél jönnek elő ezek a problémák. Ez így nem tünik megoldásnak.... :( :(

Samy

Sics beküldte: Senki se olvas EULA-t ?

Gamer egér programozható gombbal illetve klaviatúra valamely billentyűjére programozott több gombnyomásos funkció az EULA szerint tilos a Wargaming felhasználási feltételei szerint.

Most vélhetőleg megoldották szoftveresen h tényleg ne lehessen használni...

A jövő meg fog történni.... az egész csak idő kérdése.... :)

2 éve 11 hónapja - 2 éve 11 hónapja #204586 Írta: Flanker
Megválaszolva: Flanker
Valaki tudna voip.dll-hez linket adni? És hogy hova kell rakni?
Szerk.: Megoldottam, nem kell.

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #204978 Írta: SzigiPanzer
Megválaszolva: SzigiPanzer
Üdv,
nagy nehezen elindítottam a WOT-ot, szenvedtem vele egy hónapot.
Kérdés: Az mitől van hogy csak "Biztonságos" módban indul el?????
Se modok nélkül , se modokkal nem hajlandó csak fehér vagy fekete képernyőig jut a dolog ha simán a "Játék"-ra nyomok .Ha viszont biztonságos opcióval indítom a klienst minden zsírozottan megy.......Jó így de a Jactor packal jobb lenne.Eddig nem volt ilyen gondom, de már a játék elíndítása is vérpisilős volt most a 9.15.1.1-gyel. Ezt még fejtse meg nekem valaki legyenszíves.

Köszi.

2 éve 10 hónapja #205063 Írta: kissarkany76
Megválaszolva: kissarkany76
Sziasztok!

Valaki ha emlékszik a problémámra akkor annak mondom,hogy visszaküldtem az egész gépet,és elég hamar visszaküldték a videó kártya cserével.Most MOD-al hozza a 61FPS-t és mikor változtatom a beállításokat akkor nem villan fel hasonló kép.Nem tudtam megnézni mennyit hoz alapon,mert azt hittem pont frissítés előtt küldtem el,de nem,azt meg nem tudom hogy kell leszedni az összes programot hogy alapban kipróbáljam.A Windows élmény indexe is változott.A Grafic score 6.4-ről 8.7-re meg a WinSPRLevel 6.4-ről 8.15-re emelkedett.Azért mindenkinek köszönöm a segítséget!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Tomat

2 éve 10 hónapja #205070 Írta: jokka57
Megválaszolva: jokka57
Helló!,,csak egy kérdésem van,,miért nem müködik,,az,,ha ctrl megnyomása és az egeret ráteszem a lőszerre,,nem válik kézzé,,,így nem is müködik,,,miért??

2 éve 10 hónapja #205109 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

jokka57 beküldte: Helló!,,csak egy kérdésem van,,miért nem müködik,,az,,ha ctrl megnyomása és az egeret ráteszem a lőszerre,,nem válik kézzé,,,így nem is müködik,,,miért??

Tuti valami mod miatt nem működik. Nekem is olyan, bár engem nem érdekel, tudom hogy mit tudnak a lőszereim.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrossMetal1, jokka57

2 éve 10 hónapja #205120 Írta: Sics
Nem volt reakció, akkor írok én.

Két tippem volna.

1.
Töröld a
c:\Users\....(neved)\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\preferences.xml

filet. A játék majd újracsinála magának, illetve Te meg beállítod magadnak amilyenre szereted.

2.
vagy akár a egész

c:\Users\....(neved)...\AppData\Roaming\Wargaming.net\WorldOfTanks\

könyvtárat.

3.
A fentik ha nem lennének elegek, akkor töröld fenti könyvtáron kívül a teljes WoT játék könyvtárat is, és rakd újra nulláról a játékot, és nézd meg úgy hogy megy-e.

(Ha úgy se, akkor windows, driver, hardware stb hibák keresése jön...)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jokka57

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #205143 Írta: Babylon56
Megválaszolva: Babylon56
Hali segítségeteket kérném! Több napja nagyon Lag-ol a játék ping is 400-600 között van lényegében játszhatatlan. Azt láttam mind két szerver nagyon le van terhelve folyton!
Lehet valamit azért tenni ne legyen ekkora a ping vagy legalább valamelyest játszható legyen a játék?
Előre is köszönöm segítséget!!!

Ezt a két modot használom csak:
Jacktor Mod Pack v11 - 0.9.15.1.1
Szinkronok - 0.9.15.1.1

2 éve 10 hónapja #205154 Írta: jokka57
Megválaszolva: jokka57
Köszi a segitséget,,valóban a törlés utánn megoldodott!!,,köszi!..:).. :banana:

2 éve 10 hónapja #205156 Írta: Sics
Üdv!

A szerverek valóban le vannak terhelve, de ennek nem volna szabad folyamatos és ekkora mértékű lagot okoznia.

Amiket javasolni tudok:

1.
Próbáld ki a játékot modok nélkül "safe" módban indítva. Ha ekkor is megvan a lag, akkor mégis csak a modok. (Őszintén szólva ezt valószínűtlennek érzem, bár Jacktor XVM alapú és az XVM nekem régebben okozott gondokat.)

2.
Az én gyanúm az, hogy megy nálad valami a háttérben (amiről nem is tudsz) és az lassítja a gépedet.
Például ha valaki torrentezik, és uTorrent-et használ, az pld pont csinálhat ilyent... amikor frissíti magát, hajlamos beköltözni a "gép indításakor induló" programok közé, úgy kell mindíg kiirtani onnét... Ugye egy futó torrent kliens hajlamos lagot csinálni.

De vannak más hasonló szemét progik is, amik feltelepülnek és lassítanak..

3.
Más nem használja esetleg a neteted? (közös net, másik ember meg youtube videót néz, torrentezik stb rajta.)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Babylon56

2 éve 10 hónapja - 2 éve 10 hónapja #205198 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66
Hogy lehet kikapcsolni hogy ha betölt az oldal, ne induljon el a videó magától??? Irritáló, hogy elkezd ordítani mikor idelépek......adminok, állítsátok már át hogy ne induljon AUT!!!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Volvo_elcsap

2 éve 10 hónapja #205521 Írta: dezsőbati
Megválaszolva: dezsőbati
Üdv!
Valaki tudna nekem segíteni ebben a játékban?Akár hogy kínlódok,nem tudok nyerni,10-15 vesztes játékra jut egy győzelem!Nem akármilyen vereségek,nincs benne semmi szórakoztató számomra(számunkra) leszámítva az ellenfél játékosait!Nagyon sok esetben még lövést sem adtam le és már ki is lőttek!Csak kapkodom a tornyot hogy honnan lőttek!Tudom ebben nagyban közre játszik rutintalanságom.Csak küzdök és nem jutok előbbre!Ezért kérek segítséget!Köszönöm!

2 éve 10 hónapja #205522 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Melyik tankkal, melyik pályán, mit csinálsz? Látatlanban nagyon nehéz bármit is mondani.

Keress youtubeon videókat, vagy itt fent a menüben a Tank elemzésekben is találsz a tankokhoz tartozó videókat.

Trollz be flippin' out, Mon!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.