SEGÍTSÉG!

3 éve 1 hete #203328 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

dobilaci beküldte:

HunRocker beküldte: Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy amx 13-75/13-90-nek mit rakjak 4. skillnek? És egyáltalán jók-e azok, amiket eddig raktam?

Parancsnok: 6. érzék, ezermester, bia. A 4. skillnél gondolkodok egy mentoron, camon vagy esetleg javításon. 447-es látótávom van a távcsőnek és a szellőzésnek köszönhetően ezért úgy gondoltam, hogy már nem rakok helyzetfelismerést vagy felderítőt.
Lövegkezelő: camo, snap shot, bia és 4.nek mesterlövészt tettem (1%).
Vezető: camo, sima utazás, bia, és 4.nek kuplung égető (0%).

Előre is köszönöm a válaszokat!
-HunRocker

Alcat!

Hát ja. Én az ezermester, vagy mi a franc helyett álcát raktam volna. A 4. skill meg szerintem javítás, meg a lövésznél is, a vezetőnél jó a kuplung égető.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #203414 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
" kissarkany76 "

Hátha még erre jársz :)

Írtad hogy most már a Bios-ba sem tudsz belépni.
Az alaplapod alapesetben "Del"-el lép a Bios-ba , "F11"-el a Boot menübe.
Viszont bekapcsolható rajta az " MSI FAST BOOT" módja ha bekapcsolják a "Bios"-ban a "GO2BIOS"-t.
( "Advanced Mode (F7) esetén a "SETTING > Boot > GO2BIOS"-nál.)
Ez után a Bios-ba a gép indításakor a bekapcsoló gomb 4 másodperces nyomva tartásával lehet belépni !

Ha ez ki van kapcsolva akkor marad minden a régiben ( "Del" és "F11" )

Ha az oprendszered W10 akkor javaslom újratelepítés esetén olvasd el pl. ezt : W10 lépésről lépésre

Illetve ha nem vagy képben a Bios-od megfelelő beállításában akkor ezt is ajánlom : UEFI Bios

Ami engem illet , erősen javasolnám a "Media Creation Tool"-al való iso letöltést , majd a "Rufus"-al való kiírást ! Persze szigorúan UEFI-s telepítéssel !

(Ne felejtsd el , hogy ha már volt W10 a gépen akkor a telepítéskor NEM kell sorozatszámot megadni , ugyanis az első netre való kapcsolódáskor automatikusan beaktiválja magát az alaplap felismerésével !
Amúgy érdemes az itteni cikkeket , kommenteket olvasgatni , eléggé kezdőbarát módon vannak megírva.)

Ha fent van a "szűz" W10 akkor javaslom hogy a már előzőleg leírt driver telepítéssel folytasd.
( #202899)

UI. : Javaslom hogy erősen tanulmányozd át az alaplapod kézikönyvét , Bios téren sokat segíthet.

3 éve 6 napja #203820 Írta: Amanda17
Megválaszolva: Amanda17
Sziasztok, egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy valamiért felfüggesztették a fiókomat (fogalmam sincs miért) :( nem lőttem ki senkit, nem beszéltem senkivel se trágárul se olyan módon ami sértő lenne neki. Az egész úgy volt, hogy játszottam délután már elég volt a játékból gondoltam lazítok egyet elmegyek a városba. Az is lett, elmentem erre 2-3 órája haza jöttem és be akartam lépni az accountomba de kiírta hogy a fiókomat felfüggesztették (pontosan hogy mit írtak képben fogom megmutatni). Nem tudom mi lehet a probléma a mai nap folyamán mást nem csináltam csak csatáztam és bankkártyával Gold-ot vásároltam.
Akinek van ötlete az legyen szíves és mondja vagy ha tud valamit ebben az esetbe akkor megkérném hogy írjon ide.
A segítséget előre is köszönöm. :)
Üdv.:Koós R. A. :)
Mellékletek:

3 éve 6 napja - 3 éve 6 napja #203822 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
"Chargeback" - ezt találtam róla, bár nem teljesen tiszta nekem se, nálad most konkrétan ez miért is történt, mindenesetre küldj egy ticketet a WG ügyfélszolgálatára. Ez a leírás egyébként úgy fogalmaz, hogy az egész folyamatot mindig a vásárló indítja el, ha valamilyen okból kifolyólag nem elégedett a megvásárolt szolgáltatással, de itt erről elvileg nincs szó...szerintem a WG-nél kevertek össze két accountot, konkrétan a tiédet valaki máséval...bár ez csak tipp.
www.escalion.co...to.pdf

3 éve 6 napja - 3 éve 6 napja #203830 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Hali.

Elvileg kellett kapjál egy levelet a wg-s fiúktól a regisztrált e-mail címedre, amiben leírják a probléma forrását, és a megoldást a helyzetre.

én ezt találtam: eu.wargaming.ne...es/278

3 éve 6 napja - 3 éve 6 napja #203847 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Bocsi a saját magam idézéséért, de válaszoltak a PayPal-os problémára írt ticketemre.
Nem fordítottam le, bemásolom úgy ahogy kaptam:
"...Martin Walk 9 August 2016 12:52
Hello XXX,

Thank you for contacting us with your issue.

I am sorry that the payments do not work properly anymore.

Since recently we do have the One Click feature from Paypal enabled. If you accept that we are keeping a special key that allows you to pay without having to log in to Paypal.

It seems that there is an issue with this function and if you do have the checkbox "Stay logged in for faster checkout" activated, you do need to add a payment method.

To disable it you can simply go here to disable this feature. After that you need to log in again for your next payment. Please make sure that you untick the box before your next purchase otherwise it will activate again.

If you have any other questions don't hesitate to come back to us.

Best regards and take care on that battlefield.

Martin Walk

Wargaming.net Customer Service Representative
eu.wargaming.ne...pport/

Deine Meinung zählt! Fülle die Umfrage aus, so bald deine Anfrage beantwortet wurde.
Your feedback matters! Fill in our survey once your issue is resolved...."

Igazából nem értem...
Eddig is volt olyan, hogy "gyorsan" tudtam vásárolni -külön bejelentkezés nélkül, csak elfogadva a vásárlást- , máskor pedig a vásárláshoz külön be kellett jelentkezni a PayPal oldalán.
Ehhez képest most, ha nem figyelsz oda -bankkártyásnál- simán elmenti a bankártya adataidat a CVC kóddal együtt. NA, EZ A SZEMÉT DOLOG!! (Hozzáteszem, az utolsó 3 alkalmat kivéve sosem vásároltam kártyával, se magamnak, se másnak. Így nem tudom, hogy régen is ilyen volt-e?)

3 éve 2 napja #204350 Írta: Jhonson2519
Megválaszolva: Jhonson2519
Hello lenne egy olyan kérdésem hogy az utolsó frissítés óta csak angolul szólalnak meg a különböző nemzetiségű tankjaim + a csapat kiosztás jelző bele ér a chet be . Már újra raktam a játékot és semmilyen Mod-ot nem használok előre is köszi a segítséget

3 éve 2 napja #204352 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Jhonson2519 beküldte: Hello lenne egy olyan kérdésem hogy az utolsó frissítés óta csak angolul szólalnak meg a különböző nemzetiségű tankjaim + a csapat kiosztás jelző bele ér a chet be . Már újra raktam a játékot és semmilyen Mod-ot nem használok előre is köszi a segítséget

A hangerőnél állítsd át a "Hang üzenetek csata közben" normálról,nemzetközire.A másik dologra nem igazán tudom a választ,de a grafikai beállításoknál kell turkálni,mert valószínű minden vissza állt nálad alapra,ha újra raktad az egész játékot.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

3 éve 2 napja #204356 Írta: Jhonson2519
Megválaszolva: Jhonson2519
Köszi majd megnézem csak ez az egész katyvasz már újra rakás előtt elkezdődőt
a 0,9,15,1 frissités után , de köszi még egyszer

3 éve 2 napja #204357 Írta: bandras32
Valaki segítsen! Miért nem látom a képet?

Mellékletek:

3 éve 2 napja - 3 éve 2 napja #204358 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

bandras32 beküldte: Valaki segítsen! Miért nem látom a képet?

Pasztázz,hát nem olvastál még itt eleget erről? bocsi :trollol:

Ui.:Milyen böngészőt használsz?

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

3 éve 2 napja #204359 Írta: bandras32

tiger beküldte:

bandras32 beküldte: Valaki segítsen! Miért nem látom a képet?

Pasztázz,hát nem olvastál még itt eleget erről? bocsi :trollol:

Ui.:Milyen böngészőt használsz?

:woohoo: OK. Az a baj, hogy céges laptop, az IT nem biztos, hogy örülne neki, ha szétkapnám, és jól megpasztáznám. ;) :lol:

Chrome. De mozilla-ban is ilyen, meg explorer-ben is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Sics

3 éve 2 napja #204406 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Sràcok!

Valaki segítsen már!

Nem tudom a fogyóezközöket aktiválni a 9.15 óta az egér gombjairól. Van valami megoldás erre?

Előre is köszönöm!

Samy

A jövő meg fog történni.... az egész csak idő kérdése.... :)

3 éve 2 napja #204408 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy

Samy70 beküldte: Sràcok!

Valaki segítsen már!

Nem tudom a fogyóezközöket aktiválni a 9.15 óta az egér gombjairól. Van valami megoldás erre?

Előre is köszönöm!

Samy

Többen jelezték már ezt a problémát de nem tudom mi volt a megoldás, szerintem valamelyik móddal akad !

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg

3 éve 2 napja #204423 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Mod nélkül játszom de az a furcsa, hogy a beállitásokban is "elfelejti" az egérrel kapcsolatos beállitásokat. Újra raktam a játlkot hátha, egér driver frissitése is megvolt és nem.... Hol működik hol nem de inkább nem. Szar ám úgy játszani, hogy nem tudsz javitani...

Nem tudná ezt megfofalmazni vki ánglisul a wg-nek????

Samy

bodzy beküldte:

Samy70 beküldte: Sràcok!

Valaki segítsen már!

Előre is köszönöm!

Samy

Többen jelezték már ezt a problémát de nem tudom mi volt a megoldás, szerintem valamelyik móddal akad !

A jövő meg fog történni.... az egész csak idő kérdése.... :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.