SEGÍTSÉG!

3 éve 1 hónapja #205522 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Melyik tankkal, melyik pályán, mit csinálsz? Látatlanban nagyon nehéz bármit is mondani.

Keress youtubeon videókat, vagy itt fent a menüben a Tank elemzésekben is találsz a tankokhoz tartozó videókat.

Trollz be flippin' out, Mon!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hónapja #205524 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ha a játékmenettel kapcsolatosan kérdezel vagy szituációkkal kapcsolatosan,akkor részletezd alaposan,hogy mire is gondolsz.Úgy biztosan fogsz segítséget kapni.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

3 éve 1 hónapja #205526 Írta: MDavid1995
Megválaszolva: MDavid1995
Sziaztok,

Valaki tudna segíteni, hogy azok a verseny küldetések hogyan érhetőek el játékon belül vagy? Mert sehol nem találok róla leírást. Előre is Köszi :)

6 MoE: leopard, AMX 1390, Tiger II, Cromwell, M18 Hellcat, IS-3

3 éve 1 hónapja #205527 Írta: singes
Megválaszolva: singes

dezsőbati beküldte: Üdv!
Valaki tudna nekem segíteni ebben a játékban?Akár hogy kínlódok,nem tudok nyerni,10-15 vesztes játékra jut egy győzelem!Nem akármilyen vereségek,nincs benne semmi szórakoztató számomra(számunkra) leszámítva az ellenfél játékosait!Nagyon sok esetben még lövést sem adtam le és már ki is lőttek!Csak kapkodom a tornyot hogy honnan lőttek!Tudom ebben nagyban közre játszik rutintalanságom.Csak küzdök és nem jutok előbbre!Ezért kérek segítséget!Köszönöm!

Mióta játszol egyáltalán?

Ha új vagy, akkor szerintem indulj el az orosz heavy vonalon a kv-1-ig. És utána kicsit időzz ott el, amíg a pályákat és az alapokat el nem sajátítod.
Ha az megvan, keress meg nyugodtan, mehetünk 1-2 gyakorló csatát, hogy lásd az alapokat. ;) (Persze ehhez kell egy ingame név.)

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

3 éve 1 hónapja #205548 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

TheMajor66 beküldte: Hogy lehet kikapcsolni hogy ha betölt az oldal, ne induljon el a videó magától??? Irritáló, hogy elkezd ordítani mikor idelépek......adminok, állítsátok már át hogy ne induljon AUT!!!

Úgy emlékszem, hogy a játék indításakor van egy nagyon kicsi ikon a jobb felső(?) sarokban és arra rákattintva letiltható az intro.

3 éve 1 hónapja #205554 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

treffhetes10 beküldte:

TheMajor66 beküldte: Hogy lehet kikapcsolni hogy ha betölt az oldal, ne induljon el a videó magától??? Irritáló, hogy elkezd ordítani mikor idelépek......adminok, állítsátok már át hogy ne induljon AUT!!!

Úgy emlékszem, hogy a játék indításakor van egy nagyon kicsi ikon a jobb felső(?) sarokban és arra rákattintva letiltható az intro.

Szerintem a wotinfo-n megjelenő élő video közvetítésekre gondolt, nem a játékra.

3 éve 1 hónapja #205595 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Upsz, ja bocsi! :)
Jacktor régebben azt írta, hogy az új módszerrel (html5?) feltett videók jól mennek, de a régiek most autó indulnak, ott kézzel kell belenyúlnia. Gondolom ez ügyben is csak ő tud tenni bármit is. Írj az admin topikba..

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #205786 Írta: senilla
Megválaszolva: senilla
Hali,,segítséget kérnék,!!!! VALAKI,segítsen kérlek,,,Tegnap,,azaz,08,23án vettem egy Sheinmetall Skorpiót,,+6700 aranyat,játszottam vele 4-vagy 5 csatát,, ma beléptem,,játszottam 2 csatát,,majd játszottam más tannkjaimmal is,egyet,,kettőt,,majd ismét játszani szeretem volna,,a skorpióval,,de hiába kerestem a garázsban,,ELTŰNT,,szószerint,,minden más megvan,,a Skorpio,,szőrén szálán,ELTŰNT,
Többször is kiléptem ajátékól,,majd vissza,,de nincs meg!!
Kérlek SEGÍTSETEK,,
MIt tegyek?????????
Angolul nemtudok ,,sajna ,,esélyem sincs irni az illetékeseknek!!:-(

3 éve 1 hónapja #205788 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

senilla beküldte: Hali,,segítséget kérnék,!!!! VALAKI,segítsen kérlek,,,Tegnap,,azaz,08,23án vettem egy Sheinmetall Skorpiót,,+6700 aranyat,játszottam vele 4-vagy 5 csatát,, ma beléptem,,játszottam 2 csatát,,majd játszottam más tannkjaimmal is,egyet,,kettőt,,majd ismét játszani szeretem volna,,a skorpióval,,de hiába kerestem a garázsban,,ELTŰNT,,szószerint,,minden más megvan,,a Skorpio,,szőrén szálán,ELTŰNT,
Kérlek SEGÍTSETEK,,
MIt tegyek?????????

A szűrőknél nincs olyan, hogy ne lásd a prém tankokat?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: senilla

3 éve 1 hónapja #205789 Írta: senilla
Nincs ,,nem nyúltam semmihez,,a többi prém tankom mind megvan!!

3 éve 1 hónapja #205790 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Indítsd biztonságos módban a játékot és próbáld ki,úgy ott van-e,ha igen akkor valami mod vagy azzal kapcsolatos szűrő kavar be.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

3 éve 1 hónapja #205791 Írta: senilla
Már próbáltam,,még a gépet is újra indítottam,, biztonságosan jeletkeztem be,,de SEMMI,,lenyúlták,,egyszerűen nem értem,,kivagyok teljesen:-(

3 éve 1 hónapja - 3 éve 1 hónapja #205792 Írta: KopiBDW
Megválaszolva: KopiBDW

senilla beküldte: Hali,,segítséget kérnék,!!!! VALAKI,segítsen kérlek,,,Tegnap,,azaz,08,23án vettem egy Sheinmetall Skorpiót,,+6700 aranyat,játszottam vele 4-vagy 5 csatát,, ma beléptem,,játszottam 2 csatát,,majd játszottam más tannkjaimmal is,egyet,,kettőt,,majd ismét játszani szeretem volna,,a skorpióval,,de hiába kerestem a garázsban,,ELTŰNT,,szószerint,,minden más megvan,,a Skorpio,,szőrén szálán,ELTŰNT,
Kérlek SEGÍTSETEK,,
MIt tegyek?????????

szűrőknél nézd meg ha mondjuk 25 tankod van akkor 25/25 kell legyen írva ,ha csak 24/25 van akkor eldugtad,van valami ilyen opció beállítás másodlagosnak vagy mi,szűrők törlésével helyre kell jönnie.

Itt van képekkel el magyarázva kúrzor katt a 2x -es napi szorzóra,és így jelenik meg:

és így tudod eltüntetni a tankot jobb klikk az ikonra és ezzel az opcióval már nem látod a listában tovább:

a tank ikonon elő jönnek a szűrők és így kell kinéznie,semmi ne legyen ki pipálva:

ha így sincs akkor valami gebasz van nézd meg fölül a statisztikában a tankok statisztikáját,pipáld ki a a "csak a garázsban lévőket".ha nem jelenik meg akkor már nincs,ha ott van akkor tovább kell gondolkodni miért tűnt el...

MaximusAquila

3 éve 1 hónapja #205793 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Kérlek SEGÍTSETEK,,
MIt tegyek?????????

Szerintem azért cserélj jelszót is, biztos ami biztos.

3 éve 1 hónapja #205795 Írta: senilla
Tyüühaaaa,,köszikeee:-) OK ,,megvan ,,szuper vagy ,,köszönöm szépen,,MEGVAN!!!!:-)
pedig nem szoktam kapcsolgatni az a rohadt szűrőt,,
hogy a p...ba kapcsoltam be,,bizts csak véletlenül!
Mégegyszer ,,KÖSZI a segítséget

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.