SEGÍTSÉG!

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #203067 Írta: rezi0
Megválaszolva: rezi0
de komolyan még videóm is van.Ilyen hülyék miatt nem lehet értelmesen játszani!!!

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 1 hete #203094 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Én spec mind a gépet így összeszerelve küldő mind a "this is my secret" céget messziről elkerülném a jövőben...

Vmi BIOS beállítás lesz amúgy sztem... esetleg rossz esetben alaplapon is jumper-elni kell vmit.

Sok sikert az alaplap leírásnak letöltéséhez és böngészéséhez... ( alaplap leírása esetleg/valszeg fenn lehet a gyártó oldalán ... és abban a doksiban lehet vmi esetleg arról h mit hogy kell/lehet állítgatni rajta.. USB boot, SSD stb.)

Ezt végigküzdeni szerintem istentelen nagy szívás... ilyenkor kell keresni vkit aki ért hozzá ... nem csak hogy "csinált már ilyent" kategóriás emberke, hanem "szokott ilyent csinálni, kb ebből él" kategóriás.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kissarkany76

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #203105 Írta: jrgoni
Megválaszolva: jrgoni

Sziasztok!

Új gépen ilyen és ehhez hasonlók jelentkeznek.Először piros,zöld apró pontok jelentkeztek a monitoron.Majd amikor a grafikai beállítást változtattam akkor egy pillanatra hasonló villant fel.Később ilyen erősen nyomta vagy amikor a csatából kiléptem.A monitor néha elmegy 2-3mp-re fekete háttérre mintha kikapcsolna,Videókártya,RAM,alaplap vagy mi lehet a gond?Köszi a segítséget.

Szia!
Nem vagyok nagyon mélyen jártas a dologban, de láttam és tapasztaltam már egyet, s mást. Széteső képért nagy általánosságban a VGA felelős. Látom, hogy a windows tálcája szépen egybemarad, ezért elsősorban én valami driver gubancra gyanakodnék, de lehet még erőforrás hibbant beállításainak is eredménye, nem sűrűn ez az oka, de mint hibaforrás, nem elképzelhetetlen. A kábeleket is megérné megmozgatni, hátha valami hülye érintkezési anomália okozza. De ezektől függetlenül, akár még hibás lehet a kártya önmagában is(van rá példa, nem is kevés).
Sajnos konkrét dolgot nem fogok tudni leírni, mert a VGA-n kívül is lehet még bőven opció, pl.: HDD, SSD, lehetnek hibásak, vagy érintkezési fejfájásuk van, amitől elszáll a teljesítmény, szétesik a kép stb. (Szeressük a modern informatikát :dry: )

A BIOS-os dologra meg egy resetet javasolnék. Kihúzni az áramból, kivenni az elemet és összeérinteni a megfelelő - a leírásában szereplő lábacskákat az alaplapon - x másodpercig.
Így gyárira visszaállítasz benne mindent, attól függetlenül, hogy emberünk mit mókolt rajta.

Garancia nem játszik?

3 éve 1 hete #203110 Írta: hjackmann
Megválaszolva: hjackmann
Hello! Azonnal vidd vissza a videókártyádat ne kisérletezz!

3 éve 1 hete #203112 Írta: hjackmann
Megválaszolva: hjackmann
Sziasztok!

Új gépen ilyen és ehhez hasonlók jelentkeznek.Először piros,zöld apró pontok jelentkeztek a monitoron.Majd amikor a grafikai beállítást változtattam akkor egy pillanatra hasonló villant fel.Később ilyen erősen nyomta vagy amikor a csatából kiléptem.A monitor néha elmegy 2-3mp-re fekete háttérre mintha kikapcsolna,Videókártya,RAM,alaplap vagy mi lehet a gond?Köszi a segítséget.

Ha csak apróbb pici pontok jelentkeznének akkor csak szemetel a videókártya ami az ATI-ra jellemző de a képek alapján sokkal komolyabb a baj. Vidd vissza a kártyát és ha tudod ne javíttatsd hanem vagy kérd vissza a pénzt vagy egy újra cseréltesd ki. Gondolom csak megterhelésnél csinálja.... Milyen kártya?

3 éve 1 hete #203135 Írta: kissarkany76
Megválaszolva: kissarkany76
Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Sics-nek meg mondanám nem az összeszerelő cég mondta azt ,hogy this is my secret,hanem akihez elvittem instalálni a windowst mert nem akarta működni.a szerelő küldő cég nagyon messze van,de azt kell még kiderítenem hogy tudom visszaküldeni az egészet mert amint írtam nem az én dolgom eldönteni mit kell kicserélni.Azt úgyis nekik kell fizetni a szállítást tudtommal.Persze a teszt az nem fedett semmit mivel ki sem próbálták windows nélkül.Nálam sem jelentkezett először semmi csak 1 hét után.Addig csak a okádék FPS értékekt csodáltam.Csata kezdeténél 7-9 azt megkönyörül és SZÉPEN betölti a fűvet és az egyébb dolgokat 25 FPS-től,de nem kápráztatott el 100 körülivel.A kártya MSI GTX 970 4g.
A BIOS resetől meg azért tartok mert nem akarok ennek a this is my secret szerelőnek megint 89€ kifzetni ha valami csoda folytán utána nem állna fel.Azért nem akarom ha az egész gépet kicserélnék mert akkor nekem elment a levesbe 89€ telepítési díj ha megint tök üres gépet dobnának vissza!

3 éve 1 hete #203136 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

kissarkany76 beküldte: Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Sics-nek meg mondanám nem az összeszerelő cég mondta azt ,hogy this is my secret,hanem akihez elvittem instalálni a windowst mert nem akarta működni.a szerelő küldő cég nagyon messze van,de azt kell még kiderítenem hogy tudom visszaküldeni az egészet mert amint írtam nem az én dolgom eldönteni mit kell kicserélni.Azt úgyis nekik kell fizetni a szállítást tudtommal.Persze a teszt az nem fedett semmit mivel ki sem próbálták windows nélkül.Nálam sem jelentkezett először semmi csak 1 hét után.Addig csak a okádék FPS értékekt csodáltam.Csata kezdeténél 7-9 azt megkönyörül és SZÉPEN betölti a fűvet és az egyébb dolgokat 25 FPS-től,de nem kápráztatott el 100 körülivel.A kártya MSI GTX 970 4g.
A BIOS resetől meg azért tartok mert nem akarok ennek a this is my secret szerelőnek megint 89€ kifzetni ha valami csoda folytán utána nem állna fel.Azért nem akarom ha az egész gépet kicserélnék mert akkor nekem elment a levesbe 89€ telepítési díj ha megint tök üres gépet dobnának vissza!

Szomoru, hogy igy jartal! Azon a gepen kb 120 fps-el kene futnia a WoT-nak (hd kliens, minden maxon, full hd felbontas, V-sync off). Remelhetoleg kijavitjak es hamarosan jatszhatsz! :)

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

3 éve 1 hete #203145 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
" kissarkany76 "
Estefelé megpróbálok feljönni és leírni pár dolgot , hátha segít.

3 éve 1 hete #203159 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
kissarkany76!

Hová valósi vagy?Vagy ha nem szeretnéd elárulni,akkor azért kérdezem,mert rendszeresen ingázom Szeged-Pest közt és a szállításban tudok segíteni ha kell.Mert nagyon átbasztak az írásod alapján és szívesen elmennék veled személyesen,hogy elmagyarázzam nekik a kontár munkájuk mit is ér.De komolyan, nyugodtan írj,ha esetleg tudok segíteni szállítási ügyben,vagy ha esetleg Szeged vagy környéki lennél,meg tudnám mutatni azt a rohadt titkos dolgot amit a szaki a magáénak tud.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #203196 Írta: kissarkany76
Megválaszolva: kissarkany76
Köszönöm mindenkinek az együttérzését és a segítségét!Németben lakok és messziről rendeltem,de lassan ott leszek,hogy a 200-250€-val drágább bolttal lehet jobban járok mert lehet a végén oda lyukadok ki.A szállításnál a táp meg a videókártya közé ezt a "pukkanós" légbuborékos nem tudom a nevét tettek közé de úgy be volt oda gyömöszölve szorítva ,hogy reméltem nem baszom el mikor kiveszem.Ellenben a hűtőt nem fogta semmi ezért az viszont kimozgott mint már írtam.Az MSI termékek regiszrációjánál két számot kértek az egyik a dobozon volt a máik meg rajtuk,de az alaplap száma a segítő képen pont a VGA takarásában volt,de végül is nem de akkor még ki akartam venni a VGA de a slot vagy fül hogy hívják nem lehetett lenyomni mint a RAM-nál,de a végén megtaláltam máshol(az MSI is ezzel egy kicsit szopatott mert nem ott volt ahol ő megjelölte a regisztrációs segítő képnél)Arra is gondoltam ha netán egy kicsit kimozdítottam akkor visszanyomom de egy tapotat sem jött kijjebb.Tiger köszönöm a segítséget a szállításban is de sajnos nem vagyok otthon.Csak én ehhez a szakihoz nem akarom megint vinni,mert hát ennek is meg kell élni valamiből(na de ne belőlem! :lol: új gép esetén),majd ha lejár a gari esetleg.Ő lehet valószínű meg tudja csinálni na de ez a másik shop dolga lett volna 100€-ért!!!A másik boltok az összeszerelt masinákat 30 napos próbaverziós windowssal adták volna.Gondoltam kis naív az összeszerelés és TEST alatt azt értem valahogy valóban tesztelik,de nem, sötét kép fogadott mikor bekapcsoltam :angry: .Tudjátok én nem úgy voltam,hogy egy kicsit cserélgetek a gépemben erősebb VGA-ra vagy valami ilyen hanem komplett gép újítás mindent beleértve.Nyolc év után core 2, 2Ghz -s CPU-ról meg a GeForce 210 kártyáról óriási ugrás volt nekem,sőt nem csak hogy elmenjen a mai játékok nagy része hanem MINDEN maxon.
Az ember azért vesz Ferrarit,hogy 330km/h-val csapasson a német autópályán és nem az opel astra1.6-ba vettem tuning gyertyákat,kipufogót,légszűrőt.A példával élve megjön leszállítva a FERRARI ,erre nem tudom beindítani (mi a szar van most).Elmegyek a helyi service-be erre "tudom mi a baja" és kifizetek az autó árának a 8 %-t és azt mondja ez az én titkom.Majd örömteli mámorba kiviszem a kocsit a pályára és agy neki,de csak 272km/h megy.Ez meg hogy van?Leellenőrzön a prospektust gépkönyvet(azaz ebben az esetben a youtube-os videókat ugyanaz a gép(CPU,VGA) és azok a kocsik hozzák a 330km/h-t!Erre mi én fölnyitom a motorháztetőt és próbálgatom a dolgokat,mi lehet a baj??Na ez nem így kéne hogy menjen.De ezek a tetvek már a rendelésnél sem vették fel a telefont.Azt kell most kisilabizálnom,hogy a küldő céggel hogy tudom visszaküldeni (UPS).Ha meg nagyon felbasznak akkor kiteszem a facebook oldalukra ahol orrba szájba mindig nyomják az új,akciós egyéb termékeiket,felrakom a hibás képeket hogy akkor wtf van hogy menjen vissza vagy a faszt kell ezzel csinálni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

3 éve 1 hete #203269 Írta: HunRocker
Megválaszolva: HunRocker
Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy amx 13-75/13-90-nek mit rakjak 4. skillnek? És egyáltalán jók-e azok, amiket eddig raktam?

Parancsnok: 6. érzék, ezermester, bia. A 4. skillnél gondolkodok egy mentoron, camon vagy esetleg javításon. 447-es látótávom van a távcsőnek és a szellőzésnek köszönhetően ezért úgy gondoltam, hogy már nem rakok helyzetfelismerést vagy felderítőt.
Lövegkezelő: camo, snap shot, bia és 4.nek mesterlövészt tettem (1%).
Vezető: camo, sima utazás, bia, és 4.nek kuplung égető (0%).

Előre is köszönöm a válaszokat!
-HunRocker
Mellékletek:

3 éve 1 hete #203272 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen

Jacktor beküldte: Tegnap délután 5 óta sikerült már valakinek PayPal-lal fizetni a shopban?

Nem. Még mindig nem lehet.

3 éve 1 hete #203280 Írta: GregorMann
Megválaszolva: GregorMann
Köszönöm, hasonlót próbáltam de újra kellett indítani a Windows és/vagy a klienst.

3 éve 1 hete - 3 éve 1 hete #203301 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen
A "vicc" az, hogy 2-án még ezt írta emailben:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ma pedig már ez jött:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szóval lehet, hogy itt is valamit átalakítottak. Passz. Nem igazán értem. Ám nem tetszik... :nono:

Szerk.: mindenesetre kaptak egy tickettet. Kíváncsi leszek a válaszukra.
Szerk.2.: ez már nem is annyira vicces, dél körül vásároltam bankkártyával valakinek. Most másnak megint, és azóta is változott a felület... Mondjuk megkapta mindkettő. (És az Eset Smart Sec. 9 "biztonságos böngészőn" keresztül ment a dolog.) PayPal még mindig hibás.

3 éve 1 hete #203316 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

HunRocker beküldte: Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy amx 13-75/13-90-nek mit rakjak 4. skillnek? És egyáltalán jók-e azok, amiket eddig raktam?

Parancsnok: 6. érzék, ezermester, bia. A 4. skillnél gondolkodok egy mentoron, camon vagy esetleg javításon. 447-es látótávom van a távcsőnek és a szellőzésnek köszönhetően ezért úgy gondoltam, hogy már nem rakok helyzetfelismerést vagy felderítőt.
Lövegkezelő: camo, snap shot, bia és 4.nek mesterlövészt tettem (1%).
Vezető: camo, sima utazás, bia, és 4.nek kuplung égető (0%).

Előre is köszönöm a válaszokat!
-HunRocker

Alcat!

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HunRocker

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.