SEGÍTSÉG!

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202637 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

dotty beküldte: Köszönöm!!! Akkor minden kérésem, vágyam teljesült. Frankenstein Bourne neked külön kösz ezerrel! Ahhoz képest, hogy nem értesz hozzá elég jól megoldottad a dolgot. :):):) Remélem érted a viccet! A maximális méret, ha jól látom a dolgot a 128*128 pixel?

Hurrá! most már gyorsabban fogom átprögetni amit írtatok a sok ugráló micsoda miatt ;)
kb. úgy fog kinézni az oldal mint amikor a 8 éves fiam és a 9 éves unokatestvére skype-olnak egymással és telerakkják a csetet mindenféle izgő-mozgó figurával :D

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hete #202640 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Ergil beküldte:

dotty beküldte: Köszönöm!!! Akkor minden kérésem, vágyam teljesült. Frankenstein Bourne neked külön kösz ezerrel! Ahhoz képest, hogy nem értesz hozzá elég jól megoldottad a dolgot. :):):) Remélem érted a viccet! A maximális méret, ha jól látom a dolgot a 128*128 pixel?

Hurrá! most már gyorsabban fogom átprögetni amit írtatok a sok ugráló micsoda miatt ;)
kb. úgy fog kinézni az oldal mint amikor a 8 éves fiam és a 9 éves unokatestvére skype-olnak egymással és telerakkják a csetet mindenféle izgő-mozgó figurával :D

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

Nekem muszáj ez az izgő mozgó gif, mert külön nekem készítették. :oops:

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

3 éve 2 hete #202643 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Nagyon szívesen, máskor is ;) Igen úgy látszik max ennyi!

Toydolls2 beküldte: Most már csak azt kell megcsinálnotok, hogy ne ugyan az legyen a profilképetek. :D

Megoldva :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, dotty

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202648 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Tegnap délután 5 óta sikerült már valakinek PayPal-lal fizetni a shopban?

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202688 Írta: kissarkany76
Megválaszolva: kissarkany76
Sziasztok!

A gép 2 hetes!A bolt rakta össze.A gépről:Intel Core i7 6700K 4x 4.00GHz ,4096MB MSI GeForce GTX 970 Gaming 4G,Geil white dragon DDR4 3000Mhz 2x8Gb,MSI Z170A Gaming M3 ,Cooler Master Hyper T4 Tower Cooler,650 Watt Corsair ,128 GB-os SanDisk Z400S 2,5 ,1000GB Seagate Desktop HDD

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202693 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Egy észrevétel:
A játék indítása után az első csatába lépésnél nem töltődött be rendesen 1-2 mod, nem lehetett kilépni a csatából. Vagy éppen kilépett,de a garázs betöltésekor kifagyott a játék. Gondoltam az xvm, vagy valamelyik mod miatt lehet. Ezért visszatettem az xvm nélküli modpackot, de a hiba maradt. Fura volt, mert előző nap rendben ment ezzel a csomaggal minden. Kipróbáltam modok nélkül, de úgy sem tudtam kilépni a csatából, ha kilőttek.
Aztán beugrott, hogy tegnap este frissült a Windows 10, talán elberhelt valamit. Ezért újrahúztam a Wot-ot. Most rendben működik. :banana:

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202701 Írta: Stadi
Megválaszolva: Stadi
Sziasztok,

Az új patch óta nem tudom az egéren javító, tűzoltó és gyógyító funkciókat használni, pedig hozzá rendeltem a játékban, esetleg tud valaki valamilyen megoldást? Várható, hogy javítsák, ha a játék hibája.

Köszönöm,

Üdv
Stadi

3 éve 2 hete #202796 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Stadi beküldte: Sziasztok,

Az új patch óta nem tudom az egéren javító, tűzoltó és gyógyító funkciókat használni, pedig hozzá rendeltem a játékban, esetleg tud valaki valamilyen megoldást? Várható, hogy javítsák, ha a játék hibája.

Köszönöm,

Üdv
Stadi

Az előző patch-ben állítottad be, vagy a mostaniban?

TROLLdoys

play4stats.com/...olls2/

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202890 Írta: Stadi
Megválaszolva: Stadi
A mostaniban is próbáltam hozzárendelni amit el is fogad a beállításoknál, ha megnyomom az adott csomaghoz hozzárendelt gombot akkor azt írja ki ( csata közben ), hogy PL.: nem szorul javítrásra, nincs tűz tehát a gombok működnek, lehet ha újra raknám a Wot-ot akkor segítene. Próbáltam modok nélkül is de az nem segített.

3 éve 2 hete #202894 Írta: _attiusz_
Megválaszolva: _attiusz_
A megjelenés napján írtam ide is meg a supportnak is...

Meglepő válasz:
Tudják és as soon as posible... javítják

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202899 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
" kissarkany76 "

"Csak" a WoT alatt ilyen a kép ? :lol:

De ha gondolod próbáld meg a "kályhától" rendbe rakni a dolgokat .
Vagyis :
1.,
Irány az alaplapod oldala

Mivel MSI ezért javaslom az "Utility" részről a "Live Update 6" programot leszedni , feltelepíteni.
Ez elvileg az összes Drivert , Programot , és Biost (!!!) is leszedi/felfrissíti ami kell az alaplaphoz

Ha valamiért nem találja a dolgokat akkor neked kell leszedni/feltelepíteni azokat. :whistle: .

Jó tanács , a legfrissebb Bios-al kezd ,DE CSAK HA KELL !
(Bootolásnál elvileg kiírja a bios verziót. Ha nem vagy biztos magadban akkor egyelőre hanyagold :S )

Ezután jöhet az alaplapi driverek felrakása.
Szépen , nyugodtan , de legfőképpen - sorban :huh:

System & Chipset Drivers (Intel Chipset Driver)
Intel Serial IO Drivers
Intel Rapid Storage Technology Driver
Intel Management Engine Driver+Microsoft hotfix
On-Board VGA Drivers (Intel VGA Driver)
On-Board Audio Drivers (Realtek High Definition Audio Driver)
ASMedia USB3.0/3.1 Drivers
On-Board LAN Drivers (Killer Network Driver)

(Ezekből ha véletlenül több is van , akkor a legfrissebb ! )

Az "Utility" csomagból csak azt amire feltétlenűl szükséged van a "Live Update" mellett.

Ezek után jöhet a VGA-d legfrisebb drivere.

Illetve HA a WoT telepítésekor NEM rakattad fel a DirectX 9.0c-t akkor pótold !
Microsoft DirectX 9.29.1974 (June 2010)

Sok sikert :izmena:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kissarkany76

3 éve 2 hete #202903 Írta: _attiusz_
Megválaszolva: _attiusz_
A megjelenés napján írtam ide is meg a supportnak is...

Meglepő válasz:
Tudják és as soon as posible... javítják

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #203059 Írta: kissarkany76
Megválaszolva: kissarkany76
Szia AzertsemJo!

Köszönöm a válaszod!Kaptam hozzá két lemezt.Mind a kettő telepítve lett.Már az elejétől szenvedek a vadi új gépemmel!!A cég nem vette fel a telefont!A visszahívós e-mail-re nem válaszoltak.Csak mikor megjött az átutalás akkor írtak hogy megjött a pénz.Na már most két napot írtak az összeszerelésre és minden volt nekik.Kedden már náluk volt a pénz és másik hét csütörtökön jött meg. Nem vagyok egy guru,de mondjuk már akkor felbasztam magam mikor megjött és az egyik kapcsa a hűtőnek kioldódott azt ott lifegett a processzoron.Na már most mint én nagy guru tegyem vissza!A régi gépem 8 éves ,de egyszer sem kellett benne mókerolnom,szerelnem,húzgálni vagy bármit csinálni benne(szerencsére)na persze nem is költöttem rá ,hogy valamit is ki keljen cserélni.Kiszedtem a RAM-ot mert nem fértem a vezetéktől hozzá.Megoldottam.Tudom nem na dolog,de ilyen drága dolgon nem igazán akarok gyakorolni.Láttam már összeszerelést de a hátsó oldalára át vannak húzva a vezetékek de ott nincs annyi hely hogy elférjenek,de ŐK megoldották(jóvanazúgy,mi vagyunk a szakik)szinte púpós az oldala.Az SSD jó volt berakva a "2.5" helyre,de a HDD az a "3.5" helyre az szinte úgy volt keresztbe betolva (lehet kalapácsot is használtak hogy bemenjen).Én mint paraszt gyerek mégis megoldottam 3 perc alatt hogy is kellene belemenni.Ez az összeszerelési forma nekem 100€-ba fájt.Ilyen kokány munka!!!!Na ezt nem csak én láttam hanem a haverjaim,munkatársaim is amikor nem tudtam föltenni a Windost elvittem hozzájuk ők több installt láttak,de ők sem tudták megoldani!A BIOS-ban megvolt az SSD meg a HDD,de a nyelv kiválasztás után illesztőprogramot keresett!Nem tudom akkor mégsem tudta hová tenni a windows-t?Erre tudsz valamit mondani?Na erre semmilyen internetes segítség nem segített.Nem láttam a javasolt IDE módot,és más MSI BIOS telepítő videóban már nem emlékszem melyik BIOS settingnél volt a srácnak 3 választási lehetőség amiben az egyik a SSD ott volt,de az enyémben nem találtuk.Elvittem a közeli service-be 89€ megint az install!Mondván Ő tudja mi a baja.De mondom tudnom kell,hogy most én reklamálhatok az összeszerelő,küldő cégnél.Mondja NEM semmi köze hozzá.Akkor már ha csak ez a megoldás,legyen telepítse.Kérdezem mi volt a baja.This is my secret,hangzott a válasz!Jól van akkor puhatozok tovább!Az újra telepítésnél ugyan ez a baja lesz?Azt mondta valószínűleg ha a usb-ről akarom telepíteni,de ha CD-ről akkor nem.hozzá kell tennem windows nélkül 100x bementünk a BIOS-ba.F11-el vagy delete-el,de mióta a szerelő instalálta nem tudok belemenni.Nem mutat csak fekete hátteret ha ezekkel a gombokkal akarok belemenni.Erre is tudsz valami megoldást?
Kérdésedre az elején csak a wot-al játszottam és nem ez jött ki hibaként először számomra hanem youtube videókból nézve ezzel a CPU-val és VGA-val igaz mod nélkül,minden maximumra állítva csata előtt 60FPS-el csatában felugorva 95-117 között mozgot a z ő gépe.Na ez nekem minimumra levéve ad annyit(120).Mod nélkül egyszer próbáltam akkor 60 FPS produkált,de onnan nem mozdult el.Most moddal 27-34 FPS között mozog.Elkezdtem játszani a Crysis 3-al ultra high-ra felhúzva.Szintén videón megnézve ugyan az CPU,VGA ultra high-ra felhúzva.A kezdő videónál a 60 FPS-t mutatott végig,már megörültem,de mikor elindult a rendes játék 3-4FPS-t!!!!!!! írt ki.Még nincs vége!!A monitor néha 2-3mp-re kihagy.Csak úgy majd vissza se hang,se semmi különösebb jel nélkül,de ez inkább netezésnél.Kipróbáltam a másik monitoron,de ott is mutatja ezeket a torz képeket.Többnyire ez a hosszabb 4-5mp-nyi durvább kép a csatába ki-és belépésnél mutatkozik.Apróbb bevillanást a grafikai beállítást mikor változtatom akkor jelentkezik.
Elnézést,hogy ilyen hosszúra sikeredett,de szeretném ha minden mozzanatot(hibát) tudnál!Szerintem az egész gépet vissza kell küldenem,mert nem az én feladatom felmérni,hogy mi a baja,melyik alkatrész a hibás,mivel nem én vagyok a hozzáértő,ezért rendeltem az összeszerelést is.
Előre is köszönöm a segítséget!!

3 éve 2 hete #203062 Írta: rezi0
Megválaszolva: rezi0
Sziasztok kellene egy kis segítség, kis tierbe mentem be akartam állni egy helyre mikor oldalról belém jött egy idióta tolattam hogy ki térjek és véletlenül meg lőttem. Ezután kezdődött a fogócska és nem hagyott játszani az idióta 23e csatájával ennyi esze van.Kapott szándékos lövést hátha észre veszi magát de nem. végül neki tolt egy háznak és valahogy rá estem vagy mi és engem bannoltak. van videóm is!! :izmena: :izmena: :izmena: :izmena: :izmena: :izmena: :izmena:

3 éve 2 hete #203066 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

rezi0 beküldte: Sziasztok kellene egy kis segítség, kis tierbe mentem be akartam állni egy helyre mikor oldalról belém jött egy idióta tolattam hogy ki térjek és véletlenül meg lőttem. Ezután kezdődött a fogócska és nem hagyott játszani az idióta 23e csatájával ennyi esze van.Kapott szándékos lövést hátha észre veszi magát de nem. végül neki tolt egy háznak és valahogy rá estem vagy mi és engem bannoltak. van videóm is!! :izmena: :izmena: :izmena: :izmena: :izmena: :izmena: :izmena:

Ilyenkor kell egy második acc., vagy ki kell menni focizni, bicajozni, akármi. :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.