SEGÍTSÉG!

3 éve 4 hónapja #203136 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

kissarkany76 beküldte: Köszönöm a segítséget mindenkinek!

Sics-nek meg mondanám nem az összeszerelő cég mondta azt ,hogy this is my secret,hanem akihez elvittem instalálni a windowst mert nem akarta működni.a szerelő küldő cég nagyon messze van,de azt kell még kiderítenem hogy tudom visszaküldeni az egészet mert amint írtam nem az én dolgom eldönteni mit kell kicserélni.Azt úgyis nekik kell fizetni a szállítást tudtommal.Persze a teszt az nem fedett semmit mivel ki sem próbálták windows nélkül.Nálam sem jelentkezett először semmi csak 1 hét után.Addig csak a okádék FPS értékekt csodáltam.Csata kezdeténél 7-9 azt megkönyörül és SZÉPEN betölti a fűvet és az egyébb dolgokat 25 FPS-től,de nem kápráztatott el 100 körülivel.A kártya MSI GTX 970 4g.
A BIOS resetől meg azért tartok mert nem akarok ennek a this is my secret szerelőnek megint 89€ kifzetni ha valami csoda folytán utána nem állna fel.Azért nem akarom ha az egész gépet kicserélnék mert akkor nekem elment a levesbe 89€ telepítési díj ha megint tök üres gépet dobnának vissza!

Szomoru, hogy igy jartal! Azon a gepen kb 120 fps-el kene futnia a WoT-nak (hd kliens, minden maxon, full hd felbontas, V-sync off). Remelhetoleg kijavitjak es hamarosan jatszhatsz! :)

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kissarkany76

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 hónapja #203145 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
" kissarkany76 "
Estefelé megpróbálok feljönni és leírni pár dolgot , hátha segít.

3 éve 4 hónapja #203159 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
kissarkany76!

Hová valósi vagy?Vagy ha nem szeretnéd elárulni,akkor azért kérdezem,mert rendszeresen ingázom Szeged-Pest közt és a szállításban tudok segíteni ha kell.Mert nagyon átbasztak az írásod alapján és szívesen elmennék veled személyesen,hogy elmagyarázzam nekik a kontár munkájuk mit is ér.De komolyan, nyugodtan írj,ha esetleg tudok segíteni szállítási ügyben,vagy ha esetleg Szeged vagy környéki lennél,meg tudnám mutatni azt a rohadt titkos dolgot amit a szaki a magáénak tud.

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #203196 Írta: kissarkany76
Megválaszolva: kissarkany76
Köszönöm mindenkinek az együttérzését és a segítségét!Németben lakok és messziről rendeltem,de lassan ott leszek,hogy a 200-250€-val drágább bolttal lehet jobban járok mert lehet a végén oda lyukadok ki.A szállításnál a táp meg a videókártya közé ezt a "pukkanós" légbuborékos nem tudom a nevét tettek közé de úgy be volt oda gyömöszölve szorítva ,hogy reméltem nem baszom el mikor kiveszem.Ellenben a hűtőt nem fogta semmi ezért az viszont kimozgott mint már írtam.Az MSI termékek regiszrációjánál két számot kértek az egyik a dobozon volt a máik meg rajtuk,de az alaplap száma a segítő képen pont a VGA takarásában volt,de végül is nem de akkor még ki akartam venni a VGA de a slot vagy fül hogy hívják nem lehetett lenyomni mint a RAM-nál,de a végén megtaláltam máshol(az MSI is ezzel egy kicsit szopatott mert nem ott volt ahol ő megjelölte a regisztrációs segítő képnél)Arra is gondoltam ha netán egy kicsit kimozdítottam akkor visszanyomom de egy tapotat sem jött kijjebb.Tiger köszönöm a segítséget a szállításban is de sajnos nem vagyok otthon.Csak én ehhez a szakihoz nem akarom megint vinni,mert hát ennek is meg kell élni valamiből(na de ne belőlem! :lol: új gép esetén),majd ha lejár a gari esetleg.Ő lehet valószínű meg tudja csinálni na de ez a másik shop dolga lett volna 100€-ért!!!A másik boltok az összeszerelt masinákat 30 napos próbaverziós windowssal adták volna.Gondoltam kis naív az összeszerelés és TEST alatt azt értem valahogy valóban tesztelik,de nem, sötét kép fogadott mikor bekapcsoltam :angry: .Tudjátok én nem úgy voltam,hogy egy kicsit cserélgetek a gépemben erősebb VGA-ra vagy valami ilyen hanem komplett gép újítás mindent beleértve.Nyolc év után core 2, 2Ghz -s CPU-ról meg a GeForce 210 kártyáról óriási ugrás volt nekem,sőt nem csak hogy elmenjen a mai játékok nagy része hanem MINDEN maxon.
Az ember azért vesz Ferrarit,hogy 330km/h-val csapasson a német autópályán és nem az opel astra1.6-ba vettem tuning gyertyákat,kipufogót,légszűrőt.A példával élve megjön leszállítva a FERRARI ,erre nem tudom beindítani (mi a szar van most).Elmegyek a helyi service-be erre "tudom mi a baja" és kifizetek az autó árának a 8 %-t és azt mondja ez az én titkom.Majd örömteli mámorba kiviszem a kocsit a pályára és agy neki,de csak 272km/h megy.Ez meg hogy van?Leellenőrzön a prospektust gépkönyvet(azaz ebben az esetben a youtube-os videókat ugyanaz a gép(CPU,VGA) és azok a kocsik hozzák a 330km/h-t!Erre mi én fölnyitom a motorháztetőt és próbálgatom a dolgokat,mi lehet a baj??Na ez nem így kéne hogy menjen.De ezek a tetvek már a rendelésnél sem vették fel a telefont.Azt kell most kisilabizálnom,hogy a küldő céggel hogy tudom visszaküldeni (UPS).Ha meg nagyon felbasznak akkor kiteszem a facebook oldalukra ahol orrba szájba mindig nyomják az új,akciós egyéb termékeiket,felrakom a hibás képeket hogy akkor wtf van hogy menjen vissza vagy a faszt kell ezzel csinálni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

3 éve 4 hónapja #203269 Írta: HunRocker
Megválaszolva: HunRocker
Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy amx 13-75/13-90-nek mit rakjak 4. skillnek? És egyáltalán jók-e azok, amiket eddig raktam?

Parancsnok: 6. érzék, ezermester, bia. A 4. skillnél gondolkodok egy mentoron, camon vagy esetleg javításon. 447-es látótávom van a távcsőnek és a szellőzésnek köszönhetően ezért úgy gondoltam, hogy már nem rakok helyzetfelismerést vagy felderítőt.
Lövegkezelő: camo, snap shot, bia és 4.nek mesterlövészt tettem (1%).
Vezető: camo, sima utazás, bia, és 4.nek kuplung égető (0%).

Előre is köszönöm a válaszokat!
-HunRocker
Mellékletek:

3 éve 4 hónapja #203272 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen

Jacktor beküldte: Tegnap délután 5 óta sikerült már valakinek PayPal-lal fizetni a shopban?

Nem. Még mindig nem lehet.

3 éve 4 hónapja #203280 Írta: GregorMann
Megválaszolva: GregorMann
Köszönöm, hasonlót próbáltam de újra kellett indítani a Windows és/vagy a klienst.

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #203301 Írta: miafenelegyen
A "vicc" az, hogy 2-án még ezt írta emailben:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ma pedig már ez jött:

Szóval lehet, hogy itt is valamit átalakítottak. Passz. Nem igazán értem. Ám nem tetszik... :nono:

Szerk.: mindenesetre kaptak egy tickettet. Kíváncsi leszek a válaszukra.
Szerk.2.: ez már nem is annyira vicces, dél körül vásároltam bankkártyával valakinek. Most másnak megint, és azóta is változott a felület... Mondjuk megkapta mindkettő. (És az Eset Smart Sec. 9 "biztonságos böngészőn" keresztül ment a dolog.) PayPal még mindig hibás.

3 éve 4 hónapja #203316 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

HunRocker beküldte: Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy amx 13-75/13-90-nek mit rakjak 4. skillnek? És egyáltalán jók-e azok, amiket eddig raktam?

Parancsnok: 6. érzék, ezermester, bia. A 4. skillnél gondolkodok egy mentoron, camon vagy esetleg javításon. 447-es látótávom van a távcsőnek és a szellőzésnek köszönhetően ezért úgy gondoltam, hogy már nem rakok helyzetfelismerést vagy felderítőt.

-HunRocker

Alcat!

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HunRocker

3 éve 3 hónapja #203328 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

dobilaci beküldte:

HunRocker beküldte: Üdv!

-HunRocker

Alcat!

Hát ja. Én az ezermester, vagy mi a franc helyett álcát raktam volna. A 4. skill meg szerintem javítás, meg a lövésznél is, a vezetőnél jó a kuplung égető.

3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #203414 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
" kissarkany76 "

Hátha még erre jársz :)

Írtad hogy most már a Bios-ba sem tudsz belépni.
Az alaplapod alapesetben "Del"-el lép a Bios-ba , "F11"-el a Boot menübe.
Viszont bekapcsolható rajta az " MSI FAST BOOT" módja ha bekapcsolják a "Bios"-ban a "GO2BIOS"-t.
( "Advanced Mode (F7) esetén a "SETTING > Boot > GO2BIOS"-nál.)
Ez után a Bios-ba a gép indításakor a bekapcsoló gomb 4 másodperces nyomva tartásával lehet belépni !

Ha ez ki van kapcsolva akkor marad minden a régiben ( "Del" és "F11" )

Ha az oprendszered W10 akkor javaslom újratelepítés esetén olvasd el pl. ezt : W10 lépésről lépésre

Illetve ha nem vagy képben a Bios-od megfelelő beállításában akkor ezt is ajánlom : UEFI Bios

Ami engem illet , erősen javasolnám a "Media Creation Tool"-al való iso letöltést , majd a "Rufus"-al való kiírást ! Persze szigorúan UEFI-s telepítéssel !

(Ne felejtsd el , hogy ha már volt W10 a gépen akkor a telepítéskor NEM kell sorozatszámot megadni , ugyanis az első netre való kapcsolódáskor automatikusan beaktiválja magát az alaplap felismerésével !
Amúgy érdemes az itteni cikkeket , kommenteket olvasgatni , eléggé kezdőbarát módon vannak megírva.)

Ha fent van a "szűz" W10 akkor javaslom hogy a már előzőleg leírt driver telepítéssel folytasd.
( #202899)

UI. : Javaslom hogy erősen tanulmányozd át az alaplapod kézikönyvét , Bios téren sokat segíthet.

3 éve 3 hónapja #203820 Írta: Amanda17
Megválaszolva: Amanda17
Sziasztok, egy olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy valamiért felfüggesztették a fiókomat (fogalmam sincs miért) :( nem lőttem ki senkit, nem beszéltem senkivel se trágárul se olyan módon ami sértő lenne neki. Az egész úgy volt, hogy játszottam délután már elég volt a játékból gondoltam lazítok egyet elmegyek a városba. Az is lett, elmentem erre 2-3 órája haza jöttem és be akartam lépni az accountomba de kiírta hogy a fiókomat felfüggesztették (pontosan hogy mit írtak képben fogom megmutatni). Nem tudom mi lehet a probléma a mai nap folyamán mást nem csináltam csak csatáztam és bankkártyával Gold-ot vásároltam.
Akinek van ötlete az legyen szíves és mondja vagy ha tud valamit ebben az esetbe akkor megkérném hogy írjon ide.
A segítséget előre is köszönöm. :)
Üdv.:Koós R. A. :)
Mellékletek:

3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #203822 Írta: Volvo_elcsap
Megválaszolva: Volvo_elcsap
"Chargeback" - ezt találtam róla, bár nem teljesen tiszta nekem se, nálad most konkrétan ez miért is történt, mindenesetre küldj egy ticketet a WG ügyfélszolgálatára. Ez a leírás egyébként úgy fogalmaz, hogy az egész folyamatot mindig a vásárló indítja el, ha valamilyen okból kifolyólag nem elégedett a megvásárolt szolgáltatással, de itt erről elvileg nincs szó...szerintem a WG-nél kevertek össze két accountot, konkrétan a tiédet valaki máséval...bár ez csak tipp.
www.escalion.co...to.pdf

3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #203830 Írta: mistadabolina
Megválaszolva: mistadabolina
Hali.

Elvileg kellett kapjál egy levelet a wg-s fiúktól a regisztrált e-mail címedre, amiben leírják a probléma forrását, és a megoldást a helyzetre.

én ezt találtam: eu.wargaming.ne...es/278

3 éve 3 hónapja - 3 éve 3 hónapja #203847 Írta: miafenelegyen

Bocsi a saját magam idézéséért, de válaszoltak a PayPal-os problémára írt ticketemre.
Nem fordítottam le, bemásolom úgy ahogy kaptam:
"...Martin Walk 9 August 2016 12:52
Hello XXX,

Thank you for contacting us with your issue.

I am sorry that the payments do not work properly anymore.

Since recently we do have the One Click feature from Paypal enabled. If you accept that we are keeping a special key that allows you to pay without having to log in to Paypal.

It seems that there is an issue with this function and if you do have the checkbox "Stay logged in for faster checkout" activated, you do need to add a payment method.

To disable it you can simply go here to disable this feature. After that you need to log in again for your next payment. Please make sure that you untick the box before your next purchase otherwise it will activate again.

If you have any other questions don't hesitate to come back to us.

Best regards and take care on that battlefield.

Martin Walk

Wargaming.net Customer Service Representative
eu.wargaming.ne...pport/

Deine Meinung zählt! Fülle die Umfrage aus, so bald deine Anfrage beantwortet wurde.
Your feedback matters! Fill in our survey once your issue is resolved...."

Igazából nem értem...
Eddig is volt olyan, hogy "gyorsan" tudtam vásárolni -külön bejelentkezés nélkül, csak elfogadva a vásárlást- , máskor pedig a vásárláshoz külön be kellett jelentkezni a PayPal oldalán.
Ehhez képest most, ha nem figyelsz oda -bankkártyásnál- simán elmenti a bankártya adataidat a CVC kóddal együtt. NA, EZ A SZEMÉT DOLOG!! (Hozzáteszem, az utolsó 3 alkalmat kivéve sosem vásároltam kártyával, se magamnak, se másnak. Így nem tudom, hogy régen is ilyen volt-e?)

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.