Jelenleg 419 vendég és nincs tag online

SEGÍTSÉG!

3 éve 2 hete #202482 Írta: FlagellumD
Megválaszolva: FlagellumD
Sziasztok!
"Mester"-t keresek, aki segitene, es irtam is egy "jelentkezest", de sajnos a tagfalvetel topicra nem tudom feltenni. Rossz helyre pedig nem szeretnem...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 2 hete #202484 Írta: FlagellumD
Megválaszolva: FlagellumD
A kerdes persze az lenn, hogy hova irhatom be?

3 éve 2 hete #202493 Írta: eleklevi
Megválaszolva: eleklevi
Szia pontosan le írnád a géped adatait csak úgy tudunk segíteni.

3 éve 2 hete #202540 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg
"Mi lehet a Baja?"
Az egy város Magyarországon... ;)

A viccet félretéve, elégtelen Videókártya/Processzor hűtés is okozhatja, rosszabb esetben már tönkrement.
Gondolom takarítod a gépet rendszeresen...

3 éve 2 hete #202543 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee
VGA, de látom a win tálca és az alblakkeret szép, szóval talán csak valami szoftveres probléma. Esetleg próbálj meg egy másik illesztőprogramot

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202564 Írta: dotty
Megválaszolva: dotty
Sziasztok! Szeretnék a profilképbe egy mozgó giffet berakni. Láttam többeknek is ilyen van ezen a fórumon. Viszont akárhogy csinálom mindig álló kép marad. Kerestem neten is, de nem találtam megoldást, hogy hogyan tudnám megoldani. Próbáltam a gif-et átnevezni JEPG-re, de akkor sem mozog. Mi a trükk? Esetleg akinek mozgó profilképe van, vagy olyan aki csak tudja miként lehet betenni az leírhatná nekem! Előre is köszönöm a segítséget! :beer2:

3 éve 2 hete #202569 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

dotty beküldte: Sziasztok! Szeretnék a profilképbe egy mozgó giffet berakni. Láttam többeknek is ilyen van ezen a fórumon. Viszont akárhogy csinálom mindig álló kép marad. Kerestem neten is, de nem találtam megoldást, hogy hogyan tudnám megoldani. Próbáltam a gif-et átnevezni JEPG-re, de akkor sem mozog. Mi a trükk? Esetleg akinek mozgó profilképe van, vagy olyan aki csak tudja miként lehet betenni az leírhatná nekem! Előre is köszönöm a segítséget! :beer2:

Szia! Semmiképpen ne nevezd át, mert akkor biztos nem fog mozogni. Lehet, hogy túl nagy a méret és akkor nem engedi a rendszer. Ha a gépeden mozog itt is mozognia kell ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dotty

3 éve 2 hete #202570 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

uuee beküldte: VGA, de látom a win tálca és az alblakkeret szép, szóval talán csak valami szoftveres probléma. Esetleg próbálj meg egy másik illesztőprogramot

Régről rémlik hogy volt egy videókártyám, ami csak 3D-ben haldoklott, 2D-t vitte. Azt hiszem RAM gondja volt..

3 éve 2 hete #202572 Írta: dotty
Hiába, ha giffet adok hozzá akkor is csak az első képkockát mutatja ,és nem mozog, pedig a gépen igen. Valaki olyan válaszoljon legyen szíves aki ért is hozzá! Köszönöm!

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202582 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

dotty beküldte: Hiába, ha giffet adok hozzá akkor is csak az első képkockát mutatja ,és nem mozog, pedig a gépen igen. Valaki olyan válaszoljon legyen szíves aki ért is hozzá! Köszönöm!

:lol: :lol: :lol:

3 éve 2 hete #202584 Írta: dotty
Nagy segítség vagy Frankenstein! Kiröhögni valakit mert adott témába noob, az megy de értelmes segítőkész válasz az smafu. Inkább leírhattad volna mi a max. méret a giffeknél, ha tudod! Kiváncsi lennék be tudsz-e illeszteni bármilyen giffet a profilképedbe. Szerintem nem csak poénkodsz itt a semmire.

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202585 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

dotty beküldte: Hiába, ha giffet adok hozzá akkor is csak az első képkockát mutatja ,és nem mozog, pedig a gépen igen. Valaki olyan válaszoljon legyen szíves aki ért is hozzá! Köszönöm!

Dotty!

Rendesen beszóltál Treff 7-10-nek, pedig csak segíteni szeretett volna… Ha így folytatod nem fog neked segíteni senki. Tudom, tudom, ideg vagy, mert pont a legkritikusabb helyzetekben produkálhatja ezt a géped…
Amit írtál az túl kevés adat. Kéne a géped összes adata. Más 3D játék is csinál ehhez hasonlót?
Én nem értek hozzá, de nagyon grafikus kártya hibának látszik. Ha van rá lehetőséged nézd meg más kártyával. Esetleg frissítsd a grafikus kártya patch-ét. Bár ez utóbbi szerintem ilyen ellen nem sokat ér…

Bocs összekevertelek valakivel, (kissarkany7-tal) . Az első állítás azért neked szól.

3 éve 2 hete #202586 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Nekem bizony nem. Több szálon futnak a cselekmények. :lol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger

3 éve 2 hete - 3 éve 2 hete #202587 Írta: dotty
Valamit elnéztél én trefhetesel nem beszéltem egy mondatváltást sem. :) Egy kommentet kaptam az sem segítség, inkább gúnyos kacaj a tudatlanságom felett. Szerintem teljesen jogos a kérelmem , hogy az írjon aki tényleg tudja a választ. Nem is értem mi a problémád hadtjuk.

3 éve 2 hete #202588 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
:blink: Na! Ma jobb lett volna hozzá se szólnom. :huh: El is megyek ebédelni.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.