SEGÍTSÉG!

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #202605 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor

dotty beküldte: Jobb klikk a képre, majd megnyitás új lapon. A kép alatt download klikk, letöltöd és a gépen már gif-ként lesz. Onnan szeretném beilleszteni profilképbe.
Ui: Bocs Frankeinstein Bourne, ha kissé paraszt lettem volna! Te csak segíteni szerettél volna ahogy te tudsz. Bocs! :beer2:

A gifv formátum feltöltése nem volt engedélyezve, most próbáld (bár nem vagyok benne biztos hogy ettől jó lesz).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dotty

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 4 hónapja #202607 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne
Na most jó már :lol:
Innen töltsd le a gépedre és úgy illeszd be.

toolson.net/Gif...627644

3 éve 4 hónapja #202609 Írta: Frankenstein Bourne

Jacktor beküldte:

dotty beküldte: Jobb klikk a képre, majd megnyitás új lapon. A kép alatt download klikk, letöltöd és a gépen már gif-ként lesz. Onnan szeretném beilleszteni profilképbe.
Ui: Bocs Frankeinstein Bourne, ha kissé paraszt lettem volna! Te csak segíteni szerettél volna ahogy te tudsz. Bocs! :beer2:

A gifv formátum feltöltése nem volt engedélyezve, most próbáld (bár nem vagyok benne biztos hogy ettől jó lesz).

Jacktor, a profil mentésnél működik a sima gif, de itt már nem :silly:

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #202612 Írta: dotty
Megválaszolva: dotty
Igen a profilnál mozog a kép, de hozzászólásoknál nem. Köszönöm, hogy ilyen aktívan foglalkoztok a kérésemmel! Újoncként az oldalon, pozitív dolognak értékelem nagyon. :great:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne

3 éve 4 hónapja #202615 Írta: Frankenstein Bourne

dotty beküldte: Igen a profilnál mozog a kép, de hozzászólásoknál nem. Köszönöm, hogy ilyen aktívan foglalkoztok a kérésemmel! Újoncként az oldalon, pozitív dolognak értékelem nagyon. :great:

Na talán a megoldás.
A profilkép módosításnál először az alapértelmezett profilképnél kattints rá a gombra, aztán ment és utána az új avatár feltöltése.
Nálam most jó :cheer:

3 éve 4 hónapja #202618 Írta: dotty
ÓÓÓ igen köszi! A te gif-edel már működik, amit linkeltél valamiért csak a profilban mozog, akármit is csinálok. Na de innen már valahogy megoldom. Keresek rendes mozgó profil képet magamnak. Köszönöm mindenkinek a segítséget! Királyok vagytok!

3 éve 4 hónapja #202620 Írta: Frankenstein Bourne

dotty beküldte: ÓÓÓ igen köszi! A te gif-edel már működik, amit linkeltél valamiért csak a profilban mozog, akármit is csinálok. Na de innen már valahogy megoldom. Keresek rendes mozgó profil képet magamnak. Köszönöm mindenkinek a segítséget! Királyok vagytok!

Működik ez, még egy kicsit lejjebb vettem a méretet :lol:

toolson.net/Gif...627678

3 éve 4 hónapja #202627 Írta: dotty
Köszönöm!!! Akkor minden kérésem, vágyam teljesült. Frankenstein Bourne neked külön kösz ezerrel! Ahhoz képest, hogy nem értesz hozzá elég jól megoldottad a dolgot. :):):) Remélem érted a viccet! A maximális méret, ha jól látom a dolgot a 128*128 pixel?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Frankenstein Bourne

3 éve 4 hónapja #202633 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2
Most már csak azt kell megcsinálnotok, hogy ne ugyan az legyen a profilképetek. :D

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #202637 Írta: Ergil
Megválaszolva: Ergil

dotty beküldte: Köszönöm!!! Akkor minden kérésem, vágyam teljesült. Frankenstein Bourne neked külön kösz ezerrel! Ahhoz képest, hogy nem értesz hozzá elég jól megoldottad a dolgot. :):):) Remélem érted a viccet! A maximális méret, ha jól látom a dolgot a 128*128 pixel?

Hurrá! most már gyorsabban fogom átprögetni amit írtatok a sok ugráló micsoda miatt ;)
kb. úgy fog kinézni az oldal mint amikor a 8 éves fiam és a 9 éves unokatestvére skype-olnak egymással és telerakkják a csetet mindenféle izgő-mozgó figurával :D

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

Wings of Turul [WOT]
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

3 éve 4 hónapja #202640 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Ergil beküldte:

dotty beküldte: Köszönöm!!! Akkor minden kérésem, vágyam teljesült. Frankenstein Bourne neked külön kösz ezerrel! Ahhoz képest, hogy nem értesz hozzá elég jól megoldottad a dolgot. :):):) Remélem érted a viccet! A maximális méret, ha jól látom a dolgot a 128*128 pixel?

Hurrá! most már gyorsabban fogom átprögetni amit írtatok a sok ugráló micsoda miatt ;)
kb. úgy fog kinézni az oldal mint amikor a 8 éves fiam és a 9 éves unokatestvére skype-olnak egymással és telerakkják a csetet mindenféle izgő-mozgó figurával :D

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

Nekem muszáj ez az izgő mozgó gif, mert külön nekem készítették. :oops:

TROLLdoys
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

play4stats.com/...olls2/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

3 éve 4 hónapja #202643 Írta: Frankenstein Bourne

Nagyon szívesen, máskor is ;) Igen úgy látszik max ennyi!

Toydolls2 beküldte: Most már csak azt kell megcsinálnotok, hogy ne ugyan az legyen a profilképetek. :D

Megoldva :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Toydolls2, dotty

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #202648 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Tegnap délután 5 óta sikerült már valakinek PayPal-lal fizetni a shopban?

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #202688 Írta: kissarkany76
Megválaszolva: kissarkany76
Sziasztok!

A gép 2 hetes!A bolt rakta össze.A gépről:Intel Core i7 6700K 4x 4.00GHz ,4096MB MSI GeForce GTX 970 Gaming 4G,Geil white dragon DDR4 3000Mhz 2x8Gb,MSI Z170A Gaming M3 ,Cooler Master Hyper T4 Tower Cooler,650 Watt Corsair ,128 GB-os SanDisk Z400S 2,5 ,1000GB Seagate Desktop HDD

3 éve 4 hónapja - 3 éve 4 hónapja #202693 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu
Egy észrevétel:
A játék indítása után az első csatába lépésnél nem töltődött be rendesen 1-2 mod, nem lehetett kilépni a csatából. Vagy éppen kilépett,de a garázs betöltésekor kifagyott a játék. Gondoltam az xvm, vagy valamelyik mod miatt lehet. Ezért visszatettem az xvm nélküli modpackot, de a hiba maradt. Fura volt, mert előző nap rendben ment ezzel a csomaggal minden. Kipróbáltam modok nélkül, de úgy sem tudtam kilépni a csatából, ha kilőttek.
Aztán beugrott, hogy tegnap este frissült a Windows 10, talán elberhelt valamit. Ezért újrahúztam a Wot-ot. Most rendben működik. :banana:

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.