SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 7 hónapja #201695 Írta: kocsaba
Megválaszolva: kocsaba
Szia!
Köszönöm az észrevételed de ez nem fedi a valóságot mivel csak akkor tudok vásárolni ha
van a paypal számlámon pénz és van, több mint a vásárolni kívánt termék értéke.
Azért utalok rá mindig hogy ne keljen bankkártya vagy bankszámla.
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201704 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi
Körkérdés.

Amennyiben a RU-t mindenképp ki fogom fejleszteni, illetve esélyes hogy a 1390 is sorra kerül idővel, vagy a T49 akkor megéri szenvedni a ruszki vonalon MT-vel meg LTTB-vel csak azért hogy a t-54 lightweight meglegyen, vagy takarodjak inkább az amcsi medekre a megüresedő garázshelyen?

Igazából nem tudom melyik milyen, viszont azt tudom hogy a T54 light nagy népkedvenc, de nekem a hátam közepére se esik az MT, ami sejtem az LTTB-vel sem fog sokat változni.
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201707 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Körkérdés.

Amennyiben a RU-t mindenképp ki fogom fejleszteni, illetve esélyes hogy a 1390 is sorra kerül idővel, vagy a T49 akkor megéri szenvedni a ruszki vonalon MT-vel meg LTTB-vel csak azért hogy a t-54 lightweight meglegyen, vagy takarodjak inkább az amcsi medekre a megüresedő garázshelyen?

Igazából nem tudom melyik milyen, viszont azt tudom hogy a T54 light nagy népkedvenc, de nekem a hátam közepére se esik az MT, ami sejtem az LTTB-vel sem fog sokat változni.


Nekem megvan az osszes 8-as light es mindegyiket szeretem. :)

Az LTTB az mas stilus mint az MT-25, jo kis sebzese es (lightokehoz kepest) jo pancelja van de a gundep hianya miatt szerintem eleg nehezen jatszhato.

A T54-ltw az nem veletlenul nepkedvenc. Valamelyik nap raktak fel az oromkodo topikba egy 5k+ sebzeses kort vele, nezd meg azt a csatat, a srac hogy bevitte a tankot a heavy duhongobe es ott mit muvelt vele. Ezt egyik masik 8-as light-al sem tudnad vegrehajtani. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201713 Írta: CharlieCrews
Megválaszolva: CharlieCrews
Sziasztok,

Szeretnék kipróbálni/lecserélni/ más tankikonokat. (Tomsa tetszik, ikonban benne a tank neve is, nemcsak a sziluett)

Hiába másolom be a bevett eljárás szerint nem jelenik meg. Olvastam valamiféle "Atlas" problémáról, és egy eléggé - számomra - bonyolultnak tűnő megoldásról is.

Esetleg tudtok egyszerűen segíteni?

Előre is köszi
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201717 Írta: Celebúr
Megválaszolva: Celebúr
Sajnos egyenlőre nekem is szaraxik, a csata betöltésekor mindig jó, de csata közben kuka. Az iconset.xc-ben lehet beállítani az ikonok elérési útját, tök ugyanaz van megadva csata betöltéséhez és a players panelhez is, mégis csak az előbbinél működik. A fene se érti ezt, az elmúlt években talán most buzerálták meg leginkább az egész rendszert... :sick:
És amit nem értek: a nightly xvm-et rendszeresen frissítik, mindig 1-2 apró hibát javítanak, de ez egy annyira összetett dolog, hogy őszig várhatunk simán, mire helyrehozzák az egészet. A normál xvm oldalon meg ott virít az előző verzióhoz gyártott xvm, azt csá. Remélem, azon is dolgoznak már.

Sziasztok,

Szeretnék kipróbálni/lecserélni/ más tankikonokat. (Tomsa tetszik, ikonban benne a tank neve is, nemcsak a sziluett)

Hiába másolom be a bevett eljárás szerint nem jelenik meg. Olvastam valamiféle "Atlas" problémáról, és egy eléggé - számomra - bonyolultnak tűnő megoldásról is.

Esetleg tudtok egyszerűen segíteni?

Előre is köszi

Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201720 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Megcsinálom én nektek az ikonokat tegyétek fel valahova,én meg meg csinálom,és vissza küldöm nektek,vagy éppen ide is ki rakathajuk legyen minél több
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CharlieCrews
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201732 Írta: Paxton84
Megválaszolva: Paxton84

Windows Live :ohmy:
Még jó hogy már nem is foglalkoznak vele . . . . .
Persze még PC-s játékok is vannak amik el se indulnak ha nincs feltelepítve az a nyamvadt dll :woohoo:
(Vagy buherálsz ha játszani akarsz :P )


Xbox live a mai napik létezik és foglalkoznak vele . Minden xbox játék kéri amivel online szeretnél játszani . Viszont lehet mi nem egyről beszélünk . :beer2:
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201743 Írta: CharlieCrews
Megválaszolva: CharlieCrews

Megcsinálom én nektek az ikonokat tegyétek fel valahova,én meg meg csinálom,és vissza küldöm nektek,vagy éppen ide is ki rakathajuk legyen minél több


Az remek lenne, köszi.

Remélem így jól raktam fel.

data.hu/get/987....1.rar
Icon_link
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201747 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CharlieCrews
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201750 Írta: CharlieCrews
Megválaszolva: CharlieCrews

Tessék:

data.hu/get/987....1.rar


Lekötelezel, nagyon köszönöm. (Te sem tudsz aludni? :unsure: )

Mindamellett szívesen megtanulom, hogyan kell, ha tudsz adni leírást. :idea:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: DrGoodBad
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201771 Írta: Medden_EU
Megválaszolva: Medden_EU

Körkérdés.

Amennyiben a RU-t mindenképp ki fogom fejleszteni, illetve esélyes hogy a 1390 is sorra kerül idővel, vagy a T49 akkor megéri szenvedni a ruszki vonalon MT-vel meg LTTB-vel csak azért hogy a t-54 lightweight meglegyen, vagy takarodjak inkább az amcsi medekre a megüresedő garázshelyen?

Igazából nem tudom melyik milyen, viszont azt tudom hogy a T54 light nagy népkedvenc, de nekem a hátam közepére se esik az MT, ami sejtem az LTTB-vel sem fog sokat változni.


Ahogy irtak is. Ha clanoznal, cw/sh tervben van akkor mindenkeppen kozelezo!
Az lttb-t garantaltan szeretni fogod. Az szerintem szuper tank.
Tovabba nem tudom tervezed-e folytatni az agat, de a t-54 talan a legjobb 9es med es hat az Obj140/T62A is kotelezo darab tehat az az ag igen fasza lesz az MT utan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rohamnyuszi
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201773 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Körkérdés.

Amennyiben a RU-t mindenképp ki fogom fejleszteni, illetve esélyes hogy a 1390 is sorra kerül idővel, vagy a T49 akkor megéri szenvedni a ruszki vonalon MT-vel meg LTTB-vel csak azért hogy a t-54 lightweight meglegyen, vagy takarodjak inkább az amcsi medekre a megüresedő garázshelyen?

Igazából nem tudom melyik milyen, viszont azt tudom hogy a T54 light nagy népkedvenc, de nekem a hátam közepére se esik az MT, ami sejtem az LTTB-vel sem fog sokat változni.


Ahogy irtak is. Ha clanoznal, cw/sh tervben van akkor mindenkeppen kozelezo!
Az lttb-t garantaltan szeretni fogod. Az szerintem szuper tank.
Tovabba nem tudom tervezed-e folytatni az agat, de a t-54 talan a legjobb 9es med es hat az Obj140/T62A is kotelezo darab tehat az az ag igen fasza lesz az MT utan.


Szerintem nincsen olyan, hogy legjobb 9-es med. ;)
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201775 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

Tessék:

data.hu/get/987....1.rar


Lekötelezel, nagyon köszönöm. (Te sem tudsz aludni? :unsure: )

Mindamellett szívesen megtanulom, hogyan kell, ha tudsz adni leírást. :idea:


itt a leírás:
forum.worldofta...st__40

amimben én is fönt akadtam az ez a sor:

make a copy of battleatlas.png and battleatlas.xml from \res\packages\gui.pkg\gui\flash\atlase\

ezt a fájlt tulajdonképpen itt találod:

\res\packages\gui.pkg a guio.pkg-t át nevezed totalcommander-el rar kiterjesztésűre így lesz egy gui.rar fájlod na most már ebből ki tudod szedni a kért két fájl

de itt van ki szedtem én neked:

data.hu/get/988...ok.rar

ha el akadnál valahol írj....és csinálj a buhera részére valahova egy res-mappát a azükséges almappákkal és abba csináld,csak azt az elérési útvonalat tallózd majd be.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CharlieCrews
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201778 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

amimben én is fönt akadtam az ez a sor:

make a copy of battleatlas.png and battleatlas.xml from \res\packages\gui.pkg\gui\flash\atlase\

ezt a fájlt tulajdonképpen itt találod:

\res\packages\gui.pkg a guio.pkg-t át nevezed totalcommander-el rar kiterjesztésűre így lesz egy gui.rar fájlod na most már ebből ki tudod szedni a kért két fájl

de itt van ki szedtem én neked:

data.hu/get/988...ok.rar

ha el akadnál valahol írj....és csinálj a buhera részére valahova egy res-mappát a azükséges almappákkal és abba csináld,csak azt az elérési útvonalat tallózd majd be.


Az összes WoT-os .pkg (x:/WoT/res/packages/) átnevezgetés nélkül, csak egy enterrel bejárhatók TotalCommanderben :)
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201779 Írta: CharlieCrews
Megválaszolva: CharlieCrews

Tessék:

itt a leírás:
forum.worldofta...st__40

amimben én is fönt akadtam az ez a sor:

make a copy of battleatlas.png and battleatlas.xml from \res\packages\gui.pkg\gui\flash\atlase\

ezt a fájlt tulajdonképpen itt találod:

\res\packages\gui.pkg a guio.pkg-t át nevezed totalcommander-el rar kiterjesztésűre így lesz egy gui.rar fájlod na most már ebből ki tudod szedni a kért két fájl

de itt van ki szedtem én neked:

data.hu/get/988...ok.rar

ha el akadnál valahol írj....és csinálj a buhera részére valahova egy res-mappát a azükséges almappákkal és abba csináld,csak azt az elérési útvonalat tallózd majd be.


Hm, a gui.pkg egy file az adott elérési útvonalon, én meg mappát kerestem. :woohoo: Ügyes. Utolsó mondatod pedig igen hasznos, mert aggódtam, hogy nem kezdenék bele a túrkálásba az éles játékmappában. De így már világos, ha létrehozható egy "buhera" mappa és ott is működik. Remek.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.