SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 8 hónapja #201410 Írta: RockKatona
Megválaszolva: RockKatona
Miért nem tudok rangsorolt csatát indítani?
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201434 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Paypal állandóan szigorít valamit,de nem oktalanul ! Ő helyetted fizet azonnal és majd meg várja azt a jó pár napot míg a bankod utal majd neki,te így azonnal hozzájutsz amihez akarsz nem kell várnod,de ezért ők is akarnak valami garanciát. nyugodtan add meg a számát nem fognak babrálni vele hidd el.
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201439 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Most próbáltam kapcsolni a szla-mat a PayPal accounthoz, nem hajlandó végrehajtani.
A PremShopban nem tudok vele vásárolni, viszont Steamen igen :S

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: CrawlingChaos
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201441 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Paypal állandóan szigorít valamit,de nem oktalanul ! Ő helyetted fizet azonnal és majd meg várja azt a jó pár napot míg a bankod utal majd neki,te így azonnal hozzájutsz amihez akarsz nem kell várnod,de ezért ők is akarnak valami garanciát. nyugodtan add meg a számát nem fognak babrálni vele hidd el.

Várj Kopi! Mi arról beszélünk, hogy a paypal számládon van a pénz, és onnan nem enged fizetni! Azért ez már durva!

Én se tudok vásárolni a wg-nél paypal-lal, de már nem is nagyon akarok. A 1:15, 2:15 meccsek ugyanúgy élnek xvm-mel vagy anélkül. Nem fizetek.
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201442 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem

Várj Kopi! Mi arról beszélünk, hogy a paypal számládon van a pénz, és onnan nem enged fizetni! Azért ez már durva!


Igen, hasonló itt is.
Azért akartam kötni a bankszla-mat, mert a PayPal szla-ról akartam levenni a pénzt, de nem engedi a kötést. Valamint a WG.-s fizetés sem megy. Viszont a Steam megy, de az a bakkártyámról (bankszla-ról) veszi le, nem a PayPal szla-ról...
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201443 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad
Én hitel kártyát rendeletem hozzá még szombaton engedett fizetni...bocsi félre értettem akkor :pinch:
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201567 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10
Eléggé megkésve, de..
Van itt valaki aki tudna felvenni nekem az M2-ről ma 1/2 5-kor pár percet? :unsure:
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201573 Írta: Krati
Megválaszolva: Krati
Sziasztok!

A probléma a 0.9.15.1-s patch óta van jelen.
Eddig nekem a javítás az egyik egér gombra volt rakva, de a frissítés óta valamiért nem működik. A csata elején ha rányomok a javításra értelem szerűen kiírja, hogy nincs javítani való, de mikor valamilyen modulomat ellövik onnantól a gomb teljesen inaktívvá válik. Ha ugyanezt a funkciót átteszem billentyűzetre ott nincs probléma, viszont én sajnos már nagyon az egéren szoktam meg. Az egérrel amúgy nincs baj. találkozott már valaki hasonló problémával?
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201576 Írta: Stewestrong
Megválaszolva: Stewestrong
Van ott még más feltétel is de gondolom már rájöttél.
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201577 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Kérném ezt a topicot áttenni a Segitségbe ! Köszönöm !
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201617 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow
Sziasztok

Lehet hogy túltárgyalt téma már csak én nem figyeltem az lenne a kérdés hogy a Rangsorolt csapat csata miért nem megy? ésmikor fog újramenni lehet róla tudni valamit?
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #201621 Írta: Hunyadi_Loveszdandar
Megválaszolva: Hunyadi_Loveszdandar

Sziasztok

Lehet hogy túltárgyalt téma már csak én nem figyeltem az lenne a kérdés hogy a Rangsorolt csapat csata miért nem megy? ésmikor fog újramenni lehet róla tudni valamit?


lmgtfy.com/?q=w...ilable

www.google.co.u...,d.d2s
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: NightShadow
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201644 Írta: kz
Megválaszolva: kz
xbox 360-om van, nem tudok új profillal feljelentkezni, próbájam később és nézem meg az xbox com weblapot. Nincs valakinek ötlete?
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201657 Írta: Paxton84
Megválaszolva: Paxton84

xbox 360-om van, nem tudok új profillal feljelentkezni, próbájam később és nézem meg az xbox com weblapot. Nincs valakinek ötlete?


Lehet rosszul tudom , de a live profilhoz kötött . Régi acchoz volt live az új profilon nem fog működni . A wothoz pedig kell a live anélkül nem enged játszani .
Téma zárolva.
7 éve 7 hónapja #201683 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo
Windows Live :ohmy:
Még jó hogy már nem is foglalkoznak vele . . . . .
Persze még PC-s játékok is vannak amik el se indulnak ha nincs feltelepítve az a nyamvadt dll :woohoo:
(Vagy buherálsz ha játszani akarsz :P )
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.