SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 8 hónapja #200363 Írta: hamacs463
Megválaszolva: hamacs463

res mod mappa törlés, ha ez sem segit , akkor ujratelepítés..


Az a vicces, hogy ma telepítettem fel, mindenféle mod nélkül csinálta ezt. Jelenleg ott tartok, hogy be se enged a játékba, mert amikor a garázst akarja betölteni, akkor kilép. Most megpróbálom felrakni a hd klienst...hátha :unsure:


Próbáltad már a "Documents and Settings" mappából törölni a cuccost amit szoktak javasolni?


Nem. Pontosan mit kell törölni?
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200364 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

res mod mappa törlés, ha ez sem segit , akkor ujratelepítés..


Az a vicces, hogy ma telepítettem fel, mindenféle mod nélkül csinálta ezt. Jelenleg ott tartok, hogy be se enged a játékba, mert amikor a garázst akarja betölteni, akkor kilép. Most megpróbálom felrakni a hd klienst...hátha :unsure:


Próbáltad már a "Documents and Settings" mappából törölni a cuccost amit szoktak javasolni?


Nem. Pontosan mit kell törölni?


C:\Documents and Settings\users\Application Data\Wargaming.net\WorldOfTanks\

és azt szokták javasolni hogy a "preferences.xml" fájlt töröld de én nekem ha gondom van,akkor az egész wargaming.net mappát ki szoktam törölni.Ja és az "Application Data\" egy rejtett fájl.Ha van total commandered akkor azzal könnyen meg tudod nyitni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hamacs463
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200367 Írta: hamacs463
Megválaszolva: hamacs463

res mod mappa törlés, ha ez sem segit , akkor ujratelepítés..


Az a vicces, hogy ma telepítettem fel, mindenféle mod nélkül csinálta ezt. Jelenleg ott tartok, hogy be se enged a játékba, mert amikor a garázst akarja betölteni, akkor kilép. Most megpróbálom felrakni a hd klienst...hátha :unsure:


Próbáltad már a "Documents and Settings" mappából törölni a cuccost amit szoktak javasolni?


Nem. Pontosan mit kell törölni?


C:\Documents and Settings\users\Application Data\Wargaming.net\WorldOfTanks\

és azt szokták javasolni hogy a "preferences.xml" fájlt töröld de én nekem ha gondom van,akkor az egész wargaming.net mappát ki szoktam törölni.Ja és az "Application Data\" egy rejtett fájl.Ha van total commandered akkor azzal könnyen meg tudod nyitni.


Köszi! :D

Windows 10-en nem találtam Documents and Settings mappát...nekem ilyen struktúrában van, lehet ez lesz az: C:\Users\[usernév]\AppData\Roaming\Wargaming.net\

És az appdata-t elő lehet hozni egy futtatás -> %appdata% -val

Most megvárom amíg felrakja a hd-t aztán ha nem megy kidobom a mappát.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200368 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Na az lesz az csak most nem vagyok az otthoni gépnél,mert ott nálam is Win10 van és a Roaming mappa nem ugrott be.Amin meg most vagyok,hát az inkább hasonlít egy kurblis gépre és erről másoltam be,hogy nálam hogy van. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hamacs463
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200375 Írta: hamacs463
Megválaszolva: hamacs463
Na úgy tűnik, hogy a hd kliens feltelepítésével megoldódott a probléma. Mondjuk az is lehet, hogy elég lett volna az sd-t újratelepíteni... :D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200377 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Na úgy tűnik, hogy a hd kliens feltelepítésével megoldódott a probléma. Mondjuk az is lehet, hogy elég lett volna az sd-t újratelepíteni... :D


Ja az lehet ha a WOT nem az orosz VODKA 1.0 programnyelven íródott volna.
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200378 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Ettől a w.o.t. szaki kifejezéstől már sírva röhögök, mikor meglátom. Téglára pakolt laptop, meg háztartási ventillátorral való hűtés. Bazze ez mi a tököm? Távoli asztallal felcsatlakozok bárki gépére, beállítok ezt-azt, mert én is nagy szaki vagyok. közben nálam landol pár e-mail jelszava. Kájne ánung, nem én w.o.t.am. :trollol:


Ja amit javasol (hogy engedjük rá ezt a "szakit" a gépre) az benne van a: Mit nem csinálunk a neten 1.0 -ás kézikönyvben.

Nagyon ártalmas.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Sics
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200448 Írta: GyilokRT_1
Megválaszolva: GyilokRT_1
Üdv! Segítséget szeretnék kérni mégpedig olyan ügyben hogy linet kaptam egy módról. Tanácsot követve kitöröltem minden fájlt a "res_mods mappából és betettem az új módot. jelenleg nem indul el a játék ugyanis 0.9.15.0.1-et nem találja! Mit tudok tenni jelenleg?
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200462 Írta: seelowe1
Megválaszolva: seelowe1

Üdv! Segítséget szeretnék kérni mégpedig olyan ügyben hogy linet kaptam egy módról. Tanácsot követve kitöröltem minden fájlt a "res_mods mappából és betettem az új módot. jelenleg nem indul el a játék ugyanis 0.9.15.0.1-et nem találja! Mit tudok tenni jelenleg?


rátelepitesz
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200466 Írta: Szete58
Megválaszolva: Szete58

Ettől a w.o.t. szaki kifejezéstől már sírva röhögök, mikor meglátom. Téglára pakolt laptop, meg háztartási ventillátorral való hűtés. Bazze ez mi a tököm? Távoli asztallal felcsatlakozok bárki gépére, beállítok ezt-azt, mert én is nagy szaki vagyok. közben nálam landol pár e-mail jelszava. Kájne ánung, nem én w.o.t.am. :trollol:


Nem tégla: fakocka, Te! :nono:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200504 Írta: Xizor111
Megválaszolva: Xizor111
Sziasztok!

Ezt a vacakot, hogy lehet eltüntetni a garázsból ?

Mellékletek:
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200505 Írta: 19287d58816f35754c4393db64367f89
Megválaszolva: 19287d58816f35754c4393db64367f89
Egyenlőre sehogy. Majd a következő patchel repül szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Xizor111
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200554 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Sziasztok!

Ezt a vacakot, hogy lehet eltüntetni a garázsból ?

Figyelem: Spoiler!


A szűrőkben kikapcsolod.... majd jön egy mikropöcs, vagy a 0.9.15.1 és elviszi a kánya. :beer2:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Xizor111
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200565 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Én beállítottam a szűrőben, hogy tier 1-et ne mutasson :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Xizor111
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200594 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Valaki segítene abban,hogyan tudom törölni a profilomat a játékból?



Minek?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.