SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 8 hónapja #199896 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Hagyjátok már dárt vödröt! Mindig is ilyen volt, nem kell piszkálni.
Emlékszem, amikor kijött egy frissítés, akkor engem folyton kidobált a játék, és itt kérdeztem, mi lehet a gond. Rögtön megjelent, hogy a gépem "műszakilag nincs felkészítve" a játékra, és örömét leli abban, hogy az ilyenek, akik egy gépet nem tudnak összerakni, azok játszani sem tudnak rendesen (bár így is messze meghaladta már anno is az átlagom az övét, de mind1).
A bibi csak az volt, hogy a patch miatt sok játékosnak volt ugyanez a problémája, és a wg is elismerte, hogy ők b@szarintották el, és pár napon belül kijavították. Kapta anno is az oltást rendesen. :happy:

Az a baj hogy soha nem az adott problémában akar segítséget nyújtani,sőt szerintem végig se olvassa hogy mi a probléma,egyből ajánlja T. "szakembert" ,hogy ő majd megoldja a problémákat.Én elhiszem hogy vannak akik kicsit se konyítanak a gépekhez,nekik segítséget jelenthet,de azért a többség be tud állítani magától is ezt-azt,nem kell hozzá más "turkáljon" a gépébe.Szóval szerintem legtöbbször többet érne ha az adott problémára ajánlana megoldást,és nem T. "szakembert" reklámozná minden hozzászólásában.

Én akkor sem hagynám, hogy valaki ismeretlen távolról piszkálja a gépemet, ha fizetne érte. Lehet, hogy én vagyok bizalmatlan, de ez nem megoldás. Ha valaki korrekt, akkor leírja, hogy csináld ezt meg ezt, és nem egyből távoli hozzáférést akar. Ennyi. Túlragoztuk szerintem.


Ja nekem sem fog egy idegen a gépemen mászkálni. Egyébként ha megnézitek ezt a T. oldalt tök banális dolgokat mond. Pl.: Használd a ccleanert időnként... lol
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #199897 Írta: Dodge94HUN
Megválaszolva: Dodge94HUN
Is RedDarthVader still a thing? :huh:
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #199901 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Is RedDarthVader still a thing? :huh:


Guess..
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #199903 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

Hagyjátok már dárt vödröt! Mindig is ilyen volt, nem kell piszkálni.
Emlékszem, amikor kijött egy frissítés, akkor engem folyton kidobált a játék, és itt kérdeztem, mi lehet a gond. Rögtön megjelent, hogy a gépem "műszakilag nincs felkészítve" a játékra, és örömét leli abban, hogy az ilyenek, akik egy gépet nem tudnak összerakni, azok játszani sem tudnak rendesen (bár így is messze meghaladta már anno is az átlagom az övét, de mind1).
A bibi csak az volt, hogy a patch miatt sok játékosnak volt ugyanez a problémája, és a wg is elismerte, hogy ők b@szarintották el, és pár napon belül kijavították. Kapta anno is az oltást rendesen. :happy:


Lehet inkább a WG-t kéne basztatnia,hogy készítsék fel a játékukat meg a szervereiket a T.mod szerint és így menne mindenkinek tökéletesen.Egyébként emlékszem az esetre amit írsz és ha jól rémlik utána nem sokkal Ő is feltett egy kérdést,mert problémája volt a játékkal,de arra már nem emlékszem,hogy Te írtad-e neki vissza,hogy "műszakilag nincs felkészítve a gépe a játékra" meg valaki ajánlotta neki a T. módot.Jót röhögtem akkor rajta. : :happy: :happy:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71, singes, Sics
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #199905 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #200005 Írta: parketta
Megválaszolva: parketta
Hali!
Olyan problémával küzdök ,hogy windows 10 ujratelepítése után a játék tökéletesen fut. A gépem lehetővé teszi ,a fejlesztett grafikán maximum beállítást és szépen fut is igy. Érdekes ha a gépet kikapcsolom vagy kilépek a wot-ból esetleg frissitést hajt végre, és ezek után ujra játszom a wottal akkor az FPS-em 24-en fix-álódik ping 70 környékére felszökik és szinte a laggolás miatt játszatatlan! Ezen úgy tudok segíteni ha ujrarakom a windows-t vagy egy külső diretcx-et telepítek fel! De minden egyes gép kikapcsolás és bekapcsolás után az elöző valamelyik műveletet végre kell hajtanom. Kérlek segítsetek az esetleges megoldásban mert már nagyon unom a javítgatásokat. Előre is köszönöm!

Sziasztok.
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #200132 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Hali!
Olyan problémával küzdök ,hogy windows 10 ujratelepítése után a játék tökéletesen fut. A gépem lehetővé teszi ,a fejlesztett grafikán maximum beállítást és szépen fut is igy. Érdekes ha a gépet kikapcsolom vagy kilépek a wot-ból esetleg frissitést hajt végre, és ezek után ujra játszom a wottal akkor az FPS-em 24-en fix-álódik ping 70 környékére felszökik és szinte a laggolás miatt játszatatlan! Ezen úgy tudok segíteni ha ujrarakom a windows-t vagy egy külső diretcx-et telepítek fel! De minden egyes gép kikapcsolás és bekapcsolás után az elöző valamelyik műveletet végre kell hajtanom. Kérlek segítsetek az esetleges megoldásban mert már nagyon unom a javítgatásokat. Előre is köszönöm!

Sziasztok.


Hagyd már azt a szegény Windózt, hogy a háttérbe ki spionkodja Ki frissítse magát. Ne telpítges újra semmit.
Mert a win10 (is) szépen a háttérben elrendezi a dolgokat töltöget meg rendezget. És amig ezen dolgát elvégzi addig a Pinged magas marad. A Wot meg olyan kutya jószág, ha felszökik a Ping leesik az FPS. (Bár én ezt mostanában nem tapasztaltam, de régebben ez volt a szokása)
Aztán meg nem árt megrendszabályozni az autó frissítéseket. pl így:
dirtywindows.hu...eseit/
mivel most más és jobb ötletem nincs, így minden más a te hibád! :trollol:
Figyelem: Spoiler!
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja - 7 éve 8 hónapja #200168 Írta: miafenelegyen
Megválaszolva: miafenelegyen
Sziasztok.

Kb. 5 nappal ezelőtt játszottam utoljára (meló) ===> nem változott semmi sem a gépemen, tegnap este szerettem volna, és ezt a képet nézegettem pár percig:



Ma, miután újratelepítettem a játékot, visszaolvastam ebben a fórum témában, és más(ok) is tapasztalták ugyanezen hibát. Két nappal ezelőtti hsz-ok. "Elfogadható" magyarázat(?) azóta sem jelent meg itt.
Összeesküvés elmélet: pár napja olvastam valahol, hogy Billék még agresszívebben fogják tolni a win10 frissítési mizériájukat. Mit ad isten? Ma reggel a Chrome összes(!) kiegészítője összeomlott...

Nem indítható a játék...
Klántársammal beszéltem, ő tegnap szintén megtapasztalta a "befagyott" fekete képernyőt a játék indításánál.
Esetleg van erre valakinek megoldása? Vagy erről infója?
(A "T", avagy "P" ;) megoldás nem érdekel... Használom elég régóta. Azon veszekedjetek még... :P )
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200233 Írta: uuee
Megválaszolva: uuee

Összeesküvés elmélet: pár napja olvastam valahol, hogy Billék még agresszívebben fogják tolni a win10 frissítési mizériájukat. Mit ad isten? Ma reggel a Chrome összes(!) kiegészítője összeomlott...

Nem indítható a játék...


KB3035583-as windows frissítést távolítsd el és nem fogod többi látni a jobb alsó sarokban a felhívást a win10-re való frissítésre

(A "T", avagy "P" ;) megoldás nem érdekel... Használom elég régóta. Azon veszekedjetek még... :P )


Esetleg próbáld meg enélkül, nem feltétlenül bölcs dolog segédprogramokra bízni a registry takarítását... Amúgy igen ellentmondásos, hogy a lehető legszerényebb erőforrásigényű rendszerre törekszik (és akadnak is valóban indokolt lépések benne), mégis teleszemeteli a gépet a háttérben futó segédprogramokkal (igen, ezek döntő többsége szemét, mert aki tudja hogy ezek mit csinálnak, az ezek nélkül is elboldogul, aki pedig nem, az inkább ne is használjon ilyet).

egyébként a res_mods mappád jelenleg üres?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: miafenelegyen, Sics
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200295 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Csak egy gyors tipp!
Ha valaki le akarja ellenőrizni a hálózaton ( vagy egyéb más) Futó folyamatokat.
Win7 től műkszik!
Parancssorba, vagy a starmenü keresőjébe a: RESMON parancs beírása.
Ez a parancs hozza elő az erőforrás figyelőt. A hálózat fül alatt az összes hálózati tevékenység ki lesz listázva.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200328 Írta: hamacs463
Megválaszolva: hamacs463
Sziasztok!

Én vagyok az egyetlen, akinek crash-el a játék, ha Tier 10-es csatába lép? Sőt, ha rámegyek a garázsban az M48 Patton-re, akkor is kilép majd újraindul...
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200333 Írta: Tigibeeb
Megválaszolva: Tigibeeb

Sziasztok!

Én vagyok az egyetlen, akinek crash-el a játék, ha Tier 10-es csatába lép? Sőt, ha rámegyek a garázsban az M48 Patton-re, akkor is kilép majd újraindul...


res mod mappa törlés, ha ez sem segit , akkor ujratelepítés..

szerintem... ;)
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200356 Írta: PanzerGunter
Megválaszolva: PanzerGunter
Ettől a w.o.t. szaki kifejezéstől már sírva röhögök, mikor meglátom. Téglára pakolt laptop, meg háztartási ventillátorral való hűtés. Bazze ez mi a tököm? Távoli asztallal felcsatlakozok bárki gépére, beállítok ezt-azt, mert én is nagy szaki vagyok. közben nálam landol pár e-mail jelszava. Kájne ánung, nem én w.o.t.am. :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200359 Írta: hamacs463
Megválaszolva: hamacs463

res mod mappa törlés, ha ez sem segit , akkor ujratelepítés..


Az a vicces, hogy ma telepítettem fel, mindenféle mod nélkül csinálta ezt. Jelenleg ott tartok, hogy be se enged a játékba, mert amikor a garázst akarja betölteni, akkor kilép. Most megpróbálom felrakni a hd klienst...hátha :unsure:
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #200362 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger

res mod mappa törlés, ha ez sem segit , akkor ujratelepítés..


Az a vicces, hogy ma telepítettem fel, mindenféle mod nélkül csinálta ezt. Jelenleg ott tartok, hogy be se enged a játékba, mert amikor a garázst akarja betölteni, akkor kilép. Most megpróbálom felrakni a hd klienst...hátha :unsure:


Próbáltad már a "Documents and Settings" mappából törölni a cuccost amit szoktak javasolni?
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.