Jelenleg 196 vendég és nincs tag online

SEGÍTSÉG!

3 éve 10 hónapja #199377 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Feri38_HUN beküldte: Sziasztok!
A következő problémám van:
Játék közben/nem csak WOT/stabilan 40-45 az FPS,majd egyszer csak leesik 10 alá,kb 8-10 másodperc lag,majd visszaáll a rendes FPS.Nem csak a wotnál jelentkezik.Illetve nem tudom hogy ehhez kapcsolódik-e,de naponta 3-4 alkalommal újra kell a gépet indítani,mert videót nézek,közben megnyitom a böngészőt és mocsokul beszaggat a videó,illetve bármit csinálok az asztalon,mocsok nagy szaggatás van videóban,zenében,böngészőben.Restart gép,és kb 3-4 óráig nyugalom van,majd kezdi ismét :unsure:
Előre is köszönöm a segítséget.

Erőforrás-figyelő-t elindítani, esetleg AIDA stresszteszt csak hőmérséklet. Grafikonos nézeten esetleg látszik mi terhelődik túl. Mikor lagzik, akkor valamiért nagyon dolgozik a proci v. a GPU ( esetleg a vincsi v. ram elérhetősége korlátozódik) és sorba állít mindent és vár amíg elvégzi.

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 10 hónapja #199388 Írta: Lazok80
Megválaszolva: Lazok80
Üdv mindenkinek nekem lenne egy kis problémám a játék-kal
mindig játszom néhány kört és 3 -4 meccs után le zárul a tálcára vagyis kis ikonba és nem engedi újból rá menni csak ha ki megyek belőle feladat kezelőbe , és ekég idegesitő mert sokszor lehetett volna jó meccs :unsure: és amig újra be tölt a játék adig mindig ki lőnek és elégé elveszi kedvemet a játéktól -
nem tudom hogy csak nekem csinálja vagy másnak is aki tudna rá megoldás-t irjon üzit létszives ide vagy a facebook-on : Lázok Krisz névem meg találtok ugyan az a profilkép előre is köszi

3 éve 10 hónapja #199390 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Ezért kár volt j topicot nyitni van már segítség topic csak keresni kellene. Kérnek egy illetékes tegye azt át oda. Szerintem amúgy meg szed le a játékról az összes mododat és próbáld meg úgy. ....

Egy baráti vállveregetésre mindig jó vagy nálam !! :)

www.youtube.com...tfthsg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Hunter9956

3 éve 10 hónapja #199393 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Lazok80 beküldte: Üdv mindenkinek nekem lenne egy kis problémám a játék-kal
mindig játszom néhány kört és 3 -4 meccs után le zárul a tálcára vagyis kis ikonba és nem engedi újból rá menni csak ha ki megyek belőle feladat kezelőbe , és ekég idegesitő mert sokszor lehetett volna jó meccs :unsure: és amig újra be tölt a játék adig mindig ki lőnek és elégé elveszi kedvemet a játéktól -
nem tudom hogy csak nekem csinálja vagy másnak is aki tudna rá megoldás-t irjon üzit létszives ide vagy a facebook-on : Lázok Krisz névem meg találtok ugyan az a profilkép előre is köszi

Lehet újra kell pastázni, vagy mi. :beer2:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, tiger, Szete58, bodzy

3 éve 10 hónapja #199400 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Filler1 beküldte:

Lazok80 beküldte: Üdv mindenkinek nekem lenne egy kis problémám a játék-kal

Lehet újra kell pastázni, vagy mi. :beer2:

Kérlek ne... Mindjárt megjelenik a kotány mester Red Vader és osztja az észt....
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, dobilaci, tiger, Lord_Loga, Sics

3 éve 10 hónapja #199402 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Első körben húzd minimumra a beállításokat. Mindet. Játék közben nézd meg az FPS-t, ha 0-20 között ugrál és egyre hangosabb a géped, akkor egy kicsit gyengécske a géped, azért csinálhatja. (Gyakorlatilag túlmelegszik.)

Ha megvan a 30+ FPS állandóan és a géped nem kezd egyre hangosabban menni, akkor VGA meg mindenféle driver ellenőrzés, futó programok között ne legyen olyan ami sok memóriát zabál.

Más:
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

.Trollz be flippin' out, Mon!

3 éve 10 hónapja #199411 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Thothem!
Ahogy megláttam a nevedet eszembe jutott valami.Mintha ígértél volna 40K aranyat,ha eltüntetem RDW-t az internet világából.Na már most,amióta írtunk róla,azóta láttad itt garázdálkodni? :trollol: :trollol:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Sics

3 éve 10 hónapja #199518 Írta: Tomasz
Megválaszolva: Tomasz
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni! Olyan hiba történt egyik napról a másikra amit nem értek. Elindul a játék a szokott módon és bejön a "Betöltés... Kérlek várj..." felirat és végig megy a csík. Utána megjelenik a játékban használt egérforma ami mozog de semmi más. Tök sötét marad a képernyő akármennyit is várok, nem tölti be a beléptető oldalt. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a probléma? Már újra raktam a játékot is, de nem segített. :(

Mellékletek:

3 éve 10 hónapja #199674 Írta: Athelgard
Megválaszolva: Athelgard
Sajnos nálam is ugyan ez a helyzet!

"Én Árja vagyok, aki az Istenek véréből
született. Fel fogok emelkedni az Olümposz csúcsára, a tökéletességbe, ahogy a
régi és eljövendő korok Hősei.”

3 éve 10 hónapja #199675 Írta: singes
Megválaszolva: singes

Athelgard beküldte: Sajnos nálam is ugyan ez a helyzet!

Elég eu-ra két szerver. :whistle:

Állítólag egy ember csak akkor hal meg, ha már senki nem gondol rá. Ha ez igaz, Morphelo addig biztosan él, amíg én lélegzem.

Tha Force is strong in my family. My father has it. I have it. My sister has it. Morpehlo had that power, too.

Do. Or do not. There is no try.

3GM: T-34, Chi-nu, KV-1, KV-1S, A-43, T-34-85, amx 12t, amx 13 75, obj. 416, obj. 257

3 éve 10 hónapja #199680 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ilyenkor a rutin:

1. modok nélküli indítás (nem a sárga start gomb hanem az oldalán levő kis lefele nyíl, és játék indítása safe/biztonságos módban (azaz modok nélkül. ( Ha modok nélkül megy a játék, akkor ugye valamelyik mod a hibás)

.(ha nem mond probléma, akkor lépjünk tovább
2. ne a játékot töröld, hanem a játék preferences.xml file-át... ezt valszeg C:users könytárban találod, app data, wg/WOT ilyesmiket keress, és abban a környvtárban a preferences.xml-t töröld... ettől minden beállításod elszáll de az is ami miatt épp fagy a játék

Ha ez sem elég:

3.
Játék és leíró könyvtár teljes törlése, játék újrarakása, ideértve a DirextX stb újratelepítést is.

Ha ez sem elég: akkor ez a játékon kívüli probléma lesz, vagy az oprendszer vagy a harsware szintjén. Oprendszer_: jellemzően driver probléma szokott lenni, vagy hiányzik vmi vagy ritkább esetben egy új verziójú (és magától feltepeülő) driwer akad össze a WoT-tal. Ugyancsak bekavarhat vírusirtó és tűzfal program vagy ezek változása.

Hardware: itt bármi lehet ... ami gyakori most: nyári melegben előfordul hogy a hűtés elégtelennek bizonyul ... pld télen 20 fok van egy helyiségben és a gép vígan működik, nyáron 27 fok van ugyanott, és a hűtés elégtelen... videokártya leáll a túlmelegedés miatt stb

3 éve 10 hónapja - 3 éve 10 hónapja #199731 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

tiger beküldte: Thothem!
Ahogy megláttam a nevedet eszembe jutott valami.Mintha ígértél volna 40K aranyat,ha eltüntetem RDW-t az internet világából.Na már most,amióta írtunk róla,azóta láttad itt garázdálkodni? :trollol: :trollol:

Hiába erőlködsz, nem megy ez neked! :-)

Ugyanis: mi a T.-féle számítógépes hardware és operációs rendszer beállításaira esküszünk, mert amióta azokat használjuk (T. rendszeres "ránézése" mellett), soha nincs géplefagyás, nincsenek lag-ok és semmiféle műszaki probléma - csak játszunk röhögve. :-)

Arra nincs időm (és kedvem sem hozzá), hogy veled és a hozzád hasonlókkal itt vitázzak helytelen és értelmetlen dolgokról a W.o.T.-al kapcsolatban... már mint arról, hogy szerinted amit én állítok az "helytelen" és te/ti tudjátok a tutit... mégis: mifelénk működik hibátlanul a játék (a T.-féle beállításokkal), felétek meg nem. :-)
És ez akkor is igaz, ha éppen a te gépeden jól fut a játék... nézd meg a folyamatosan ide érkező "gond a van a játékkal" típusú kérdéseket.

Egyébként - miközben minden tisztelem Jacktor-é ennek a honlapnak az üzemeltetésével kapcsolatban - nem véletlen, hogy kialakult egy másik fórum, ahol a W.o.T.-al kapcsolatos "műszaki" kérdéseket megbeszélik a játékosok (sok, de természetesen nem az összes magyar játékos)... igen, azt a"fórumot" T. vezeti... és tőle tudom, hogy egyáltalán nem boldog azzal, hogy ennyi gonddal keresik őt, mert neki is csak 24h-s egy napja.
De, az tény, hogy amelyik gépet ő beállítja (személyesen), azon akkor is gond nélkül fut a W.o.T., ha 7 éves a gép. :-)

Neked pedig jó undokoskodást kívánok... ez is lehet örömforrás... én inkább a W.o.T.-ra fordítom az időmet. :-)

3 éve 10 hónapja #199734 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs
Látom sokszor említed a T.féle beállításokat.
T. -> tészta, ami pasta angolul. Szóval ismét pasztázni kéne a gépeket? Minden nap pasztázom ées WoT-os szakikkal nézetem át.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58

3 éve 10 hónapja #199738 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Tisztelt Red_Darth_Wader!

Először is,soha nem említettem az általad felhozott urat és soha nem kifogásoltam az Ő szakmai tudását.Csak azért emlegettelek az utóbbi időben ilyen sűrűn,mert számomra elég irritáló volt,ahogy segíteni próbálsz másoknak,méghozzá úgy,hogy szinte reklámot csinálsz belőle és mindig mindenkinek ugyan azt szajkóztad.És számomra elég viccesnek talált fényképpel még meg is spékelted mindezt.Amire ha ránéztem,nem éppen egy szakmai zseni jutott róla eszembe.Az egésznek csak ennyi a tartalma és nem kell bevonni Mr. T.-t,mert Ő egyszer sem lett megemlítve.Vitáról meg szó sem volt.Az undokoskodás az áll elismerem,de nem ez a fő örömforrásom és nem is a WOT.Az undokoskodás (ez milyen szó már,na de mindegy) az főként a bevitt sör mennyiségétől függ,úgyhogy kitartás és ne vedd annyira magadra.Béke és további jó játékot. :beer2:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74

3 éve 10 hónapja #199745 Írta: Koteal
Megválaszolva: Koteal

Red_Darth_Wader beküldte:

tiger beküldte: Thothem!

Hiába erőlködsz, nem megy ez neked! :-)

Ugyanis: mi a T.-féle számítógépes hardware és operációs rendszer beállításaira esküszünk, mert amióta azokat használjuk (T. rendszeres "ránézése" mellett), soha nincs géplefagyás, nincsenek lag-ok és semmiféle műszaki probléma - csak játszunk röhögve. :-)

Arra nincs időm (és kedvem sem hozzá), hogy veled és a hozzád hasonlókkal itt vitázzak helytelen és értelmetlen dolgokról a W.o.T.-al kapcsolatban... már mint arról, hogy szerinted amit én állítok az "helytelen" és te/ti tudjátok a tutit... mégis: mifelénk működik hibátlanul a játék (a T.-féle beállításokkal), felétek meg nem. :-)
És ez akkor is igaz, ha éppen a te gépeden jól fut a játék... nézd meg a folyamatosan ide érkező "gond a van a játékkal" típusú kérdéseket.

Egyébként - miközben minden tisztelem Jacktor-é ennek a honlapnak az üzemeltetésével kapcsolatban - nem véletlen, hogy kialakult egy másik fórum, ahol a W.o.T.-al kapcsolatos "műszaki" kérdéseket megbeszélik a játékosok (sok, de természetesen nem az összes magyar játékos)... igen, azt a"fórumot" T. vezeti... és tőle tudom, hogy egyáltalán nem boldog azzal, hogy ennyi gonddal keresik őt, mert neki is csak 24h-s egy napja.
De, az tény, hogy amelyik gépet ő beállítja (személyesen), azon akkor is gond nélkül fut a W.o.T., ha 7 éves a gép. :-)

Neked pedig jó undokoskodást kívánok... ez is lehet örömforrás... én inkább a W.o.T.-ra fordítom az időmet. :-)

LOL azután a kép után amit felraktál eléggé vicces hogy osztod az észt itt.... A "T." mod meg baromság, egy részét illik alapból tudni egy átlag júzernek a másik fele meg faszság.

KERES
© 2020 WOTINFO. Minden jog fenntartva.