SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 8 hónapja #198771 Írta: eddi11
Megválaszolva: eddi11
Sziasztok!

Lehet nem itt a helye a kérdésemnek a másik topickban nem kaptam választ, így itt is meg kérdezem.Hátha.

Szerintetek melyiket válasszam?

M4A3E8 vagy M4A3E2 Jumbó?
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #198772 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55

Sziasztok!

Lehet nem itt a helye a kérdésemnek a másik topickban nem kaptam választ, így itt is meg kérdezem.Hátha.

Szerintetek melyiket válasszam?

M4A3E8 vagy M4A3E2 Jumbó?


Tessék kicsit türelmesebbnek lenni, jön majd akinek megvan mind a 2 és válaszol.

Én legalább 3 éve játszottam az e8-al de még 1x biztos nem venném meg, e2 lassabb de életképesebb tank, ma már őt választanám.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #198774 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Jó reggelt Hölgyek, Urak !

Kéne egy kis tanács. Vennék egy TD-t a küldik miatt, 6-os és kizárólag tornyos. Hellcat, Jackson, Achiles. A két amcsival valamikor réges régen játszottam, de nem emlékszek rá, hogy milyenek voltak, az Achiles sötét folt, de tetszik a tűzgyorsasága.
A kérdés, hogy melyiket ajánljátok?
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #198784 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
A Hellcat kiherélve az Achilles lassú talán jó átmenet a kettő között a Jackson, annak erősebb a páncélja is
Bár a Hellel most is lehet jó köröket menni csak sokkal ritkábban mint régen.......
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #198789 Írta: Emerich37
Megválaszolva: Emerich37

A Hellcat kiherélve az Achilles lassú talán jó átmenet a kettő között a Jackson, annak erősebb a páncélja is
Bár a Hellel most is lehet jó köröket menni csak sokkal ritkábban mint régen.......


Egyértelműen a Jackson a legjobb, simán verem vele 1v1 ben a hellcicát, és bár lassúb de használhatóbb.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, bodzy, Sveryxx
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #198818 Írta: Sveryxx
Megválaszolva: Sveryxx
Igen anno nekem meg votl mind a két amcsi bár akkor még a hellcat az op volt. de ma szerintem is a Slugger használhatóbbnak tűnik bocsánat már nem Slugger hanem Jackson :silly:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #198824 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Köszi a válaszokat, akkor Jackson lesz, aztán majd kiderül mit sikerül vele összehozni. :) Csak összejön vele pár küldetés.
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #198831 Írta: Samy70
Megválaszolva: Samy70
Szia!

Nekem a Jumbo jött be jobban. Keményebb toronypácél (lövegpajzs) troll ágyúval cserébe kicsit cammogósabb mint a tesó. Első köröm vele Himmel a dombon, ha jól emlékszem 4900 pattintás volt vele.

Samy

Sziasztok!

Lehet nem itt a helye a kérdésemnek a másik topickban nem kaptam választ, így itt is meg kérdezem.Hátha.

Szerintetek melyiket válasszam?

M4A3E8 vagy M4A3E2 Jumbó?

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: eddi11
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #198832 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Köszi a válaszokat, akkor Jackson lesz, aztán majd kiderül mit sikerül vele összehozni. :) Csak összejön vele pár küldetés.

És ha lehet egy javaslatom, akkor a SU-152-őt is fejleszd ki a troll ágyúval sok-sok küldit meg tudsz majd csinálni.


Obj. 704 megvan, de nem igazán megy vele, a TD nem az én műfajom, ezért akarok tornyosat. Az Obj.-el megcsináltam már párat, de egy csomóhoz jobb lenne kissebb tier.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MPeter71
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #198843 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
a mostani hétvégén rendeztük a kursz73 nyereményeit nekem nem volt gond de Jacktornak igen.......
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #199078 Írta: GyilokRT_1
Megválaszolva: GyilokRT_1
Üdv mindenkinek! Olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudom megnézni azt, hogy hány %-os az adott csatám? Válaszokat köszönöm. :great: :huh:
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #199089 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Üdv mindenkinek! Olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudom megnézni azt, hogy hány %-os az adott csatám? Válaszokat köszönöm. :great: :huh:


Ahhoz külön mod van, amit telepíteni kell. Szerintem jobb, ha nem tudod előre az esélyeket. Ha 50% alattit mutat, akkor már kedved sem lesz a legjobbat nyújtani, így a jóslat valóban beigazolódik. :silly:
hu.wikipedia.or...B3slat
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #199114 Írta: GyilokRT_1
Megválaszolva: GyilokRT_1
Éetem. :) köszi szépen az infót. :beer2:
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #199115 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Üdv mindenkinek! Olyan kérdésem lenne hogy hogyan tudom megnézni azt, hogy hány %-os az adott csatám? Válaszokat köszönöm. :great: :huh:


Mindig 50/50! Az xvm-el meg nem kell foglalkozni!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Szete58
Téma zárolva.
7 éve 8 hónapja #199117 Írta: GyilokRT_1
Megválaszolva: GyilokRT_1
em. :) köszi. még egy kérdés. miért van az hogy néha az ellenfél tankjai eltűni a fenébe és úgy lő rám. kilő én meg azt se tudom hogy mi is van...... és ez azért érdekelne mert szerintem ez nem túlzottan korrekt.... :nono:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.