SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 9 hónapja #195162 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

Köszönöm, hogy segíteni próbáltál,
de csak nem akarja
"ERROR: Update service's URL is not specified in configuration file."

hihetetlen
Újratelepítés lesz akkor gondolom,
de 17 GB a játék? reggelre se lesz kész...



Eléggé csodálkozok, hogyha eddig ment gond nélkül a 9.15, akkor a 9.15.1-hez a fentebb írt megoldások (amik az esetek 99%-ban beváltak már), nálad miért nem működnek?

Igen, akkor az újratelepítés a megoldás.

Nálam 2ésfél óra kb. amíg lejön, ismerek olyanokat, akiknek másfél óra... de, hogy egy éjszaka nem lenne rá elegendő?
Ezen nagyon csodálkozok.

Ha az újratelepítés után is gondjaid lennének, írj rám magánban.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Szati_12
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195165 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Lehet, hogy WoT telepites utan meg allitgatja a Windows-t 8-9 oran at. Allitolag a szakik igy szoktak. :cheer:

Figyelem: Spoiler!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger, Szete58, Lord_Loga
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195168 Írta: mazinga_hun
Megválaszolva: mazinga_hun
Sziasztok!

A 9.15 patch óta néha kilép a játék sniper nézetben. Az lenne a kérdésem, hogy tapasztalt e már valaki ehhez hasonlót? Esetleg tud-e valaki rá megoldást? :) Moddal és mod nélkül is kilép ha kedve szottyan, tehát nem itt a bibi...Videókártya driver frissítés sem segített. Előre is köszi a helpet!
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195171 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

Sziasztok!

A 9.15 patch óta néha kilép a játék sniper nézetben. Az lenne a kérdésem, hogy tapasztalt e már valaki ehhez hasonlót? Esetleg tud-e valaki rá megoldást? :) Moddal és mod nélkül is kilép ha kedve szottyan, tehát nem itt a bibi...Videókártya driver frissítés sem segített. Előre is köszi a helpet!



Írok pár dolgot, miket szoktunk megnézni ilyenkor, ki szoktuk próbálni ezeket:

A:
MOD-ok:
Üres res_mods mappával indítsd a játékot.

B:
FPS vagy PING problémáid vannak amikor sniper nézetben vagy (mert olyankor többet kell számolni a programnak és azt már nem minden helyzetben bírja a géped).
1.
Komplett gépkitakarítás és töredezettségmentesítés, külső programokkal, nem a Windows saját ilyen programjaival (több csodát tapasztalsz majd utána).
2.
Virtuális memória speciális (W.o.T.-hoz történő) beállítása - ha még nem történt meg eddig.
3.
W.o.T. Tweaker Plus 9.15.1 programmal 88%-ra tömöríteni a játékot (ekkor sokkal kisebb lesz a számolási igénye a programnak sniper nézetben is).

C:
A játékkomponensek frissítése:

Shockwave frissítése.

Adobe Flash Player frissítése.
(Ez nem közvetlenül tartozik ide, csak áttételesen.)

Java frissítése.

Videókártya driver-frissítés.

Microsoft Visual C++ frissítései.

Csatoltam képet.

Ha a fentiek sem oldják meg, akkor célszerű újratelepíteni a játékot, mert a hibakeresgélés több időbe kerül, mint az a 2-3 óra, amíg lejön a játék.



Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mazinga_hun
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #195292 Írta: Flanker
Megválaszolva: Flanker
Sziasztok! Nagyjából egy év kihagyás után most letöltöttem a WoT-ot, de nem akarja betölteni a tankjaim, csak az újakat pl a cseh T1 és a T-62A S. Minden egyes alkalommal amikor a régi tankjaim próbálom betölteni becrashel a játék. Most már addig jutottam hogy belépni se enged. Valami ötlet hogy lehetne megoldani ezt a problémát?
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195314 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sziasztok! Nagyjából egy év kihagyás után most letöltöttem a WoT-ot, de nem akarja betölteni a tankjaim, csak az újakat pl a cseh T1 és a T-62A S. Minden egyes alkalommal amikor a régi tankjaim próbálom betölteni becrashel a játék. Most már addig jutottam hogy belépni se enged. Valami ötlet hogy lehetne megoldani ezt a problémát?

Töröld ki a modokat, ha vannak és töröld ki a
c:\users\(felhasználóneved)\appdata\roaming\wargaming.net\worldoftanks\preferences.xml-t
Minden vissza fog állni a gyári beállításokra!
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #195328 Írta: Flanker
Megválaszolva: Flanker

Sziasztok! Nagyjából egy év kihagyás után most letöltöttem a WoT-ot, de nem akarja betölteni a tankjaim, csak az újakat pl a cseh T1 és a T-62A S. Minden egyes alkalommal amikor a régi tankjaim próbálom betölteni becrashel a játék. Most már addig jutottam hogy belépni se enged. Valami ötlet hogy lehetne megoldani ezt a problémát?

Töröld ki a modokat, ha vannak és töröld ki a
c:\users\(felhasználóneved)\appdata\roaming\wargaming.net\worldoftanks\preferences.xml-t
Minden vissza fog állni a gyári beállításokra!

Hát ez érdekes. Most már néhány tankot betölt, néhányat nem, pedig megcsináltam amit írtál. Köszönöm azért, ez már haladás és be tudok lépni.
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195336 Írta: doma1996
Megválaszolva: doma1996
Hali! :)

Tudna segíteni valaki abban, hogy az új pachel miért nem működik rendesen a WOT? XVM modpacket használok, de kipróbáltam anélkül is de szakadozik a kép, laggol a játék. Nincs egy erős gépem az tény, de beállításoknál a gépigényt is kipróbáltam minimumon, de úgy is szaggat. FPS-em 65-70 közt ingadozik, ms 25-35 közt. Aki tud segítsen pls.

ut. win 8.1-em van, az új pach előtt minden jól működött
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195365 Írta: Flanker
Megválaszolva: Flanker
Most éjszaka újratelepítettem a játékot, úgy néz ki minden megoldódott.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: doma1996
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195421 Írta: doma1996
Megválaszolva: doma1996
Köszi, megpróbálom én is hátha helyre jön :)
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195442 Írta: karolyistvan01
Megválaszolva: karolyistvan01
Helló!

Tudna valaki segíteni? A gépem mindig ujraindul (vinycseszter ment tönkre jövő hónapban tudom megcsináltatni ). Ezt a WOT úgy érzékeli minthogyha kilépnék a csatából és már figyelmeztetést kaptam
(elveszik a kitüntetéseket, XP-t, .....) ott azt írták hogy "ha technikai okból" lépek ki ( inkább kivág) keresem fel az ügyfélszolgálatot de nem igazodom el a "suport" szekcióban (és valamért nem fordítja le a fordító az oldalt) így nem tudok írni ( vagy máshogy elérni neten). Tud valaki segíteni (PL: link ahol írhatok nekik, e-mail cim amire írhatok, ........)?
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195458 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Helló!

Tudna valaki segíteni? A gépem mindig ujraindul (vinycseszter ment tönkre jövő hónapban tudom megcsináltatni ). Ezt a WOT úgy érzékeli minthogyha kilépnék a csatából és már figyelmeztetést kaptam
(elveszik a kitüntetéseket, XP-t, .....) ott azt írták hogy "ha technikai okból" lépek ki ( inkább kivág) keresem fel az ügyfélszolgálatot de nem igazodom el a "suport" szekcióban (és valamért nem fordítja le a fordító az oldalt) így nem tudok írni ( vagy máshogy elérni neten). Tud valaki segíteni (PL: link ahol írhatok nekik, e-mail cim amire írhatok, ........)?


Ha több megszakított meccsed lesz, akkor is csak annyi a büntetés, hogy pár csatára 0xp-t és 0 kreditet kapsz. Én mégis inkább az tanácsolnám, hogy amíg nem javul meg a géped, addig inkább ne is indítsd el a wotot. Ha jó lesz a géped és nem szakad meg a játék, akkor a figyelmeztetés elévül.
Erre linkre lehet írni , ha mégis írni szeretnél.
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195459 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ha nincs a játékra alkalmas állapotban levő géped, akkor szerintem nem kéne elindítanod se a WOT-ot.

Gondolj bele abba, hogy bemégy a random csatába, és rendszeresen kidob ... a csapattársaiddal cseszel ki ezzel.
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195460 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

Helló!

Tudna valaki segíteni? A gépem mindig ujraindul (vinycseszter ment tönkre jövő hónapban tudom megcsináltatni ). Ezt a WOT úgy érzékeli minthogyha kilépnék a csatából és már figyelmeztetést kaptam
(elveszik a kitüntetéseket, XP-t, .....) ott azt írták hogy "ha technikai okból" lépek ki ( inkább kivág) keresem fel az ügyfélszolgálatot de nem igazodom el a "suport" szekcióban (és valamért nem fordítja le a fordító az oldalt) így nem tudok írni ( vagy máshogy elérni neten). Tud valaki segíteni (PL: link ahol írhatok nekik, e-mail cim amire írhatok, ........)?



Ez az "elromlott a winchester-em, ezért újraindulgat" nekem eléggé sántít.
Ugyanis (általában): ha elromlik a winchi, akkor meghal és nem indul sehogy.

Szerintem a Windows-t kéne csak újratelepíteni és nem kell új winchi... kivéve, ha pl. a Hard Disk Sentinel programmal (vagy hasonlóval) megállapítod, hogy valóban pirosban van a winchester-ed, na, akkor valóban cserélni kell.
(De, akkor sem ad olyan hibajelzést, hogy újraindulgat.)

A Windows újratelepítést ne te végezd!
Ugyanis: itt többről van szó, mint a szokásos formázásról és újratelepített Windows-ról.
Ugyanis: a BIOS-ban, a Registry-ben stb. is szét kellene nézni az újratelepítéskor... ha te tudnád, most mikre gondolok, akkor már megtetted volna és nem lenne winchi-problémád.
Szerintem szakemberekkel csináltasd meg ezt, szervízben, számlára, ahol minimum 1 év garanciát is kapsz a munkájukra írásban (ez a számla része).
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #195461 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Na hátha segit pár embernek ! Nem volt semmi gond a gépemmel csak megérett egy Windows újrarákásra.
Sikerült szereznem egy I7 procit alaplappal és rammal együtt jó áron, mondta a fiam akkor ha már újra telepitjük akkor WIN10.
Megcsinálta felraktunk mindent, és onnantól kezdve jött a roller ! Teljesen randomban valamikor két hétig semmi valamikor meg minden második csatában újra indult a gép..... Próbálkoztunk mindennel Driver frissités meg a szokásos dolgok semmi nem segitett.
Visszaraktuk a WIN 7-et és azóta hibátlan !
Annyira azért rájöttünk, hogy akinek 2012 elötti az alaplapja ott kompatibilitási gondok lehetnek WIN10 alatt.
Ha a probléma nem jött elő 7 alatt akkor érdemes visszarakni. Ja és még valami : A 9.13 patchnél WIN10 alatt sem voltak gondjaim a problémák a 9.14-es bejövetelekor kezdődtek......
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.