SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194681 Írta: Zolo0372
Megválaszolva: Zolo0372
Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy mért nem írja, hogy kit sebeztem meg és mennyit?
Azt látom, hogy összes sebzésem mennyi, meg azt is, hogy ki lőtt meg engem és mennyit sebeztem rajtam. A 0.9.15 frissítés óta tűnt el.
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194683 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano

Hello,

Az új pöccs óta (9.15.0.1) olyan fps dropjaim vannak, amitől játszhatatlan a játék. Ugyanazok a modok vannak, mint a 9.15-nél, csak az xvm-et frissítettem. Másnál is előjött ez vagy csak én vagyok szopóágon? Van rá megoldás?


Haverom gépén lassult be a játék. Korábban faca volt neki, most meg 20-25 fps, minden mod nélkül. Milyen géped van? Az övé egy AMD FX-es laptop, 8GB rammal. A videokariját nem tudom milyen.
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194714 Írta: PaganMaga
Megválaszolva: PaganMaga

Hello,

Az új pöccs óta (9.15.0.1) olyan fps dropjaim vannak, amitől játszhatatlan a játék. Ugyanazok a modok vannak, mint a 9.15-nél, csak az xvm-et frissítettem. Másnál is előjött ez vagy csak én vagyok szopóágon? Van rá megoldás?


Haverom gépén lassult be a játék. Korábban faca volt neki, most meg 20-25 fps, minden mod nélkül. Milyen géped van? Az övé egy AMD FX-es laptop, 8GB rammal. A videokariját nem tudom milyen.


Olyan gépem van, amivel zökkenőmentesen ment eddig, most meg nem :D Most is megy a szokásos módon, de percenként leesik az fps 10-12-re pár másodpercre (->fps drop), pont elég időre, hogy játszhatatlan legyen.
Tudtommal a 9.15 hozott változást a grafikai motorban (dx11 pl), nem is volt vele gond, sőt, jobb lett. Viszont a 9.15.0.1-be csak nem reszeltek bele valamit titkon, hogy lehessen focizni :s
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194766 Írta: R3dd1ngt0n
Megválaszolva: R3dd1ngt0n
Egy észrevétel, és egy segítségkérés lenne :) :

Észrevétel: 4-5 éve nincs időm se kedvem gépeket építeni se telepíteni , mert rögtön megtalál a család és a haverok hogy jaaa hogy te értessz hozzá?! DE : egyszer vittem el szakszervízbe a gépem egy hiba miatt és mondtam hogy az adatok fontosak erre visszakaptam 10e környéki összeggel , kamu windowsal ujratelepítve ... jaa hogy az adatok kellettek volna ?! SRY a kolega nem mondta... ezután kezdtem belemélyedni , és a 40 perces telepítésért kicsit sokkoltam az árakar.... szóval ez az állítgatunk rajta hogy jó legyen az amatőröknél biztos bejön , meg az orvosnál is ott tartanak 6 órát , hogy több pénzt tudjanak felvenni mégis a folyosón ülsz ... szóval a 3 -4 óra a dobozállapotról osztom:)

Segítség kérés: telepített valaki linuxra wotot ?:) én most igen focismódban semmi gondom nincs , akár 40-45 Fps is viszont a normálban szélsőséges ugrálásba kezd 11- 45, valaki nem jött rá hogy hogy lehetne stabilizálni egyszerüen?

Figyelem: Spoiler!


Kerlek ird mar le, hogy mit lehet allitgatni 8-9 oran keresztul! Tenyleg erdekel!

A szarkazmust nyugodtan elfelejtheted, nalam nem fog mukodni.

Nem allitottam, hogy Windows 10 zseni vagyok, de raktam mar ossze par gepet es telepitettem op. rendszereket, sosem tartott meg 8-9 oraig es mindig mukodott aminek mukodnie kellett.

Vegul is te minek vagy itt? Magatokat reklamozod? Kliensekre vadaszol? Egyebkent ki az a "mi"?

Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194778 Írta: focis14
Megválaszolva: focis14
Sziasztok el kelne egy kis segítség prémium tankot,hogy lehet vissza kérni-vásárolni?
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194782 Írta: HUN_Sector
Megválaszolva: HUN_Sector

Sziasztok el kelne egy kis segítség prémium tankot,hogy lehet vissza kérni-vásárolni?

Ha volt legalább 1 csatád vele, felhasználói fiókonként egyetlen alkalommal vissza lehet igényelni egy tankot. Ehhez a supportnak kell írnod, hogy mikor adtad pontosan el. (Úgy emlékszem, már időbeli korlátot is bevezettek rá).

Tehát valami ilyesmit írj:

Dear WG Support!

Please restore my tank, which was sold accidentally in DD/MM/YYYY.
The tank was the: TANK NEVE
The necessary value is on my account. My account name is: ACC NEVE
Thank you in advance.
Best regards,

ALÁÍROD


Ők akkor levonják a tank árát (ezüstben) a fiókodból és megkapod a tankot a garázsba.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Jacktor, dobilaci, Vy3R
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194790 Írta: focis14
Megválaszolva: focis14
Köszönöm a segítséget
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194795 Írta: Kurcsics
Megválaszolva: Kurcsics
Sziasztok. Az új accomon azt terveztem,hogy a Pz4H legénységét vinném tovább a VK-ba,majd a Tigrisbe. Viszont azt olvastam,hogy ha medből ültetem át a legénységet nehéz tankba,akkor lassabban fejlődnek. A kérdésem az lenne,hogy ez tényleg igaz-e és hogy van-e értelme,vagy új legénységet vegyek a Tigrisbe? Köszönöm előre is a segítséget! :)
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194797 Írta: gezapapa
Megválaszolva: gezapapa
Mivel prémium közepes tankról van szó amiből nem fejleszthető semmi a tech tree-ben, "büntetés" nélkül nem tudod áttenni a legénységet, csak német közepes tankba. Ha heavy-be akarod átképezni, akkor csak borsos összegekért tudod majd megtenni és vissza már nem helyezheted őket, csak ha ismét kiszurkolod az árát. Ja, és átképzés nélkül bele sem tudod ültetni az új heavy tankodba a legényeket (bár lehet, hogy ezt a részét nem jól tudom)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kurcsics
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194799 Írta: wilddog84
Megválaszolva: wilddog84
Sziasztok.
Nem tudom jó helyre írok-e, de azt szeretném kérdezni, hogy mitől van az a jelenség, hogy elindítom a wot-ot és kidob az asztalra.
Ha a launcherből indítanám akkor is, meg ha a játék exe-jével akkor is.
Előre is köszi.
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194802 Írta: Kurcsics
Megválaszolva: Kurcsics
Köszönöm a választ! Akkor megpróbálom úgy,hogy a VK 36.01 legénységét ültetem a cicusba. Az első accomon nem foglalkoztam a legénységgel egyik tanknál sem,mindig újjal kezdtem 50%-on és csodálkoztam,hogy nem úgy mennek a verdák,mint másoknál. Most szeretnék jobb köröket produkálni.
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194803 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
gezapapa:
Régen járhattál tier V-ös csatában, a pz4h az régen simán pz4 volt, tehát nem prémium, abból is ki lehet fejleszteni a vk 36-ot meg a tigrist.
Kurcsics:
Ha nehéz tankba rakod a legénységet, akkor ugyanúgy kreditért átképzed. A lassabban fejlődés annyiból áll, hogy 90% helyett 80%-ról indul a képzettségük az átképzés után, ha előtte 100%-on voltak.
Átképzés nélkül is át lehet rakni a legénységet, de nem érdemes, mert olyankor legfeljebb 50%-os képzettséget érnek el az új tankban, ha az másik típusú.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kurcsics
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194804 Írta: Newton_emlekirata
Megválaszolva: Newton_emlekirata
Sziasztok!

Keresnék egyszerű FreeCam modot a replayekhez, viszont csak csomagban találtam eddig, viszont nekem csak a FreeCam mod kell. Valaki esetleg egy helpet tudna dobni? :)
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194805 Írta: Mikszi67
Megválaszolva: Mikszi67

Sziasztok!

Keresnék egyszerű FreeCam modot a replayekhez, viszont csak csomagban találtam eddig, viszont nekem csak a FreeCam mod kell. Valaki esetleg egy helpet tudna dobni? :)

Ebben elméletileg van freecam mod:
adf.ly/1YeS8k
Még nem teszteltem.....

Szerk.:
capslock+F3-al indul a berepülés..
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Newton_emlekirata
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194809 Írta: Artyom1986
Megválaszolva: Artyom1986
Sziasztok!

Az mitől lehet,hogy mikor felvillan a 6.érzék a lámpát látom viszont hang az nincs :blink:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.