SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 9 hónapja #194263 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Ezen már nemigen lehet segíteni... írhatsz a WG-nek, de nem sok reményt fűznék én se hozzá.

Amit megtehetsz:
- a következő tank (HTC?) egyik ágát gyorsan végigtolod :D

- meghívsz valakit (új acc!), akivel sokat szakaszozol együtt ,, és a meghívásért járó jutalom 300 ezer XP-nél pont egy női csapattag. Azt megfelelő nemzethez teszed... lehet át kell képezned más szerepkörre, de ez max 200 gold ...
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194297 Írta: Ger0p
Megválaszolva: Ger0p

... lehet át kell képezned más szerepkörre, de ez max 200 gold ...


500 :(
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194300 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55

Ezen már nemigen lehet segíteni... írhatsz a WG-nek, de nem sok reményt fűznék én se hozzá.

Amit megtehetsz:
- a következő tank (HTC?) egyik ágát gyorsan végigtolod :D

- meghívsz valakit (új acc!), akivel sokat szakaszozol együtt ,, és a meghívásért járó jutalom 300 ezer XP-nél pont egy női csapattag. Azt megfelelő nemzethez teszed... lehet át kell képezned más szerepkörre, de ez max 200 gold ...


Az meghívásos dolognál egy darab 2,5 képességes FÉRFIT kapsz. Szerintem nemfog foglalkozni vele a wg, hogy elrontottad a hölgyet.
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194509 Írta: Vy3R
Megválaszolva: Vy3R
Sziasztok!

Lenne egy teljesen informatikai problémám, de ugye WoT-tal kapcsolatos, ugyanis ha a gépem nem jó, játszani se tudok :S

Vettem egy 240es SSD-t (www.aqua.hu/240...0.html), arra nyomtam egy Win10-et. Van egy rédi, 1TB-os HDD-m, 2 partícióval, egyiken Win7, amit nem szeretnék letörölni, a rajta lévő melóhoz való spec progik miatt.

A hiba: A gép indításánál - mindegy, az alaplapon mit-hova dugok, a BIOS-ban mit hova állítok boot priority-nél - kizárólag a régi Win7-et hajlandó elindítani automatikusan, az SSD-s Win10-et csak ha F12vel a Boot Setupban kiválasztom.

Kb egy hete van bent az SSD, de napról-napra instabilabb ez a boot-rész. Futáskor perfekt (még).

Viszont ma már reggel bekapcsolva kb. 10 újraindítás kellett neki, hogy egyáltalán BÁRMELYIK Windows elinduljon. Meghajtót nem sikerült kiválasztani hiba, vagy Win indulásnál csak a kék szomorú szmájlis halálablak, hogy valami nem jó a windowsban. Windows javítgatta magát, újraindul, ugyanez.
Sok restart és idegből Enter csapkodás után valahogy most elindult a Win10.

Létezhet, hogy a 6-7 éves lapom, vagy a táp nem bírja a dolgokat? Vagy... nem tudok találgatni, lövésem sincs. Futás közben stabil, nem hiszem, hogy táp. Csak a bootnál vannak gondjaim. Minden SATA-s. Random az egész. Néha jó, néha nem. De ilyesztő amikor hibahalmaz az indulás :S

Alaplapom: www.gigabyte.co...908#ov

Proci bele AMD 4 magos, nem mai.

Táp Chieftec 600W

Help ha lehet, nagyon jól jönne :S

Köszi!
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194520 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Szia!
Azt próbáltad,hogy csak az ssd-t hagyod rádugva a win10-el? És akkor is produkálja-e a boot hibát?
Csak azért kérdem,mert én is hasonlóképpen jártam csak nem ssd-s vinyóval,nekem az lett a vége,hogy win10 be bootol,aztán a cuccokat lementettem ami kell,leformatáltam a win7-es vinyót,aztán újratelepítettem,azóta jó.Nem tudom nálad is segítene ez a megoldás.De ha nagyon nagy hülyeséget írnék,majd kijavítanak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vy3R
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194579 Írta: mannfreed1
Megválaszolva: mannfreed1
Üdv nekem msi masinámvan csak win 7 üzemel renesen az ssd vel 20ms felébredésel mindenperfek
win 10nél többmint 1 perces ébredésd vid kártya hiba (csak 640*480), wifi kártya hiba , leállás csak kritikus hiba jel üzenettel többszöri próba .maradt a 7_es ;) ;)
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194587 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

Üdv nekem msi masinámvan csak win 7 üzemel renesen az ssd vel 20ms felébredésel mindenperfek
win 10nél többmint 1 perces ébredésd vid kártya hiba (csak 640*480), wifi kártya hiba , leállás csak kritikus hiba jel üzenettel többszöri próba .maradt a 7_es ;) ;)



A Windows 7 nagyon jó operációs rendszer - ez nem kérdés, ez tény.

A Windows 10 meg sokkal JOBB, mint a W-7.
Pl. hatékonyabban kezeli a memóriákat stb... ezernyi előnye van a W-7-hez képest.

Az viszont igaz, hogy egy régi gépre nem szabad ráengedni a W-10-et, hanem formázás után "tiszta"-telepítéssel kell felvinni.

És mivel tiszta telepítés... mindent úgy kell a nulláról beállítani, mint tiszta-telepítéseknél kell... és sokkal jobban hasít vele majd a W.o.T.: emelkedik az FPS (sokat), csökken a PING (nem sokat, de 10-15-öt minimum), stabilabb lesz a játék stb. :-)

Az viszont igaz, hogy egy ilyen "szarakodás" a beállításokkal kb. 8-14 munkaórát igényel a Windows 10 tiszta feltelepítése után.

Vagy szakikra kell bízni...

Vagy bosszankodni és visszamenni Windows 7-re.
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194600 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Az viszont igaz, hogy egy ilyen "szarakodás" a beállításokkal kb. 8-14 munkaórát igényel a Windows 10 tiszta feltelepítése után.


Mit kell allitgatni 8-14 orat? Kb 3 ora alatt dobozos alkatreszekbol osszeraktam a szamitogepet es feltelepitettem ra Win 10-et + amit kellett.

Meg a Win 7 eseteben jatszani kellett a beallitasokkal ha SSD-re telepitettel, a Win 10 telepitoje mar felismeri, hogy SSD-re telepul es elvegzi o maga.

Ezutan virusirto+anty spyware meg egy progi ami frissen tartja a drivereket es ennyi.

Szoval mit kellett volna meg allitgatnom a maradek 10 oraban?
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194601 Írta: DrGoodBad
Megválaszolva: DrGoodBad

Az viszont igaz, hogy egy ilyen "szarakodás" a beállításokkal kb. 8-14 munkaórát igényel a Windows 10 tiszta feltelepítése után.


Mit kell allitgatni 8-14 orat? Kb 3 ora alatt dobozos alkatreszekbol osszeraktam a szamitogepet es feltelepitettem ra Win 10-et + amit kellett.

Meg a Win 7 eseteben jatszani kellett a beallitasokkal ha SSD-re telepitettel, a Win 10 telepitoje mar felismeri, hogy SSD-re telepul es elvegzi o maga.

Ezutan virusirto+anty spyware meg egy progi ami frissen tartja a drivereket es ennyi.

Szoval mit kellett volna meg allitgatnom a maradek 10 oraban?


Az órádat Laci! :trollol:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tiger
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194643 Írta: Red_Darth_Wader
Megválaszolva: Red_Darth_Wader

Az viszont igaz, hogy egy ilyen "szarakodás" a beállításokkal kb. 8-14 munkaórát igényel a Windows 10 tiszta feltelepítése után.


Mit kell allitgatni 8-14 orat? Kb 3 ora alatt dobozos alkatreszekbol osszeraktam a szamitogepet es feltelepitettem ra Win 10-et + amit kellett.

Meg a Win 7 eseteben jatszani kellett a beallitasokkal ha SSD-re telepitettel, a Win 10 telepitoje mar felismeri, hogy SSD-re telepul es elvegzi o maga.

Ezutan virusirto+anty spyware meg egy progi ami frissen tartja a drivereket es ennyi.

Szoval mit kellett volna meg allitgatnom a maradek 10 oraban?


Az órádat Laci! :trollol:



Tudod, úgy van ez, hogy mifelénk ezres nagyságrendű Windows 10 tiszta telepítés után (amiből párszáz a W.o.T. miatt történt)... és ebből is élünk, nem sikerült a legjobb esetben sem 8-9 óránál rövidebb idő alatt az újratelepítés után a beállításokat megcsinálni... persze, mi hiba nélkül dolgozunk évek óta (ez ugye manapság nem divat)... szóval: azt feltételezni sem merem, hogy mi esetleg olyasmiket is beállítunk, amit te nem tudsz, nem ismersz, amihez gőzöd sincs. :-)

Szerintem kapnod kellene itt egy fő-linket, hogy hozzád vigyék az emberek a gépeiket, hiszen te igazi Windows 10 zseni lehetsz. :-)
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194647 Írta: PaganMaga
Megválaszolva: PaganMaga
Hello,

Az új pöccs óta (9.15.0.1) olyan fps dropjaim vannak, amitől játszhatatlan a játék. Ugyanazok a modok vannak, mint a 9.15-nél, csak az xvm-et frissítettem. Másnál is előjött ez vagy csak én vagyok szopóágon? Van rá megoldás?
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja - 7 éve 9 hónapja #194660 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci
Figyelem: Spoiler!


Kerlek ird mar le, hogy mit lehet allitgatni 8-9 oran keresztul! Tenyleg erdekel!

A szarkazmust nyugodtan elfelejtheted, nalam nem fog mukodni.

Nem allitottam, hogy Windows 10 zseni vagyok, de raktam mar ossze par gepet es telepitettem op. rendszereket, sosem tartott meg 8-9 oraig es mindig mukodott aminek mukodnie kellett.

Vegul is te minek vagy itt? Magatokat reklamozod? Kliensekre vadaszol? Egyebkent ki az a "mi"?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Diarmand
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194667 Írta: Jocc1992
Megválaszolva: Jocc1992
Hogy működik ez a "Győztes vagyok!" küldetés? Tesómnak adja, nekem meg nem, mit kell ahhoz tennem, hogy elérhető legyen nekem is?
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194675 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Hogy működik ez a "Győztes vagyok!" küldetés? Tesómnak adja, nekem meg nem, mit kell ahhoz tennem, hogy elérhető legyen nekem is?


-> Szakaszban <- :beer2:
Téma zárolva.
7 éve 9 hónapja #194678 Írta: nlnagy
Megválaszolva: nlnagy
Bazzeeeee,egy win telepítés nem csak annyi,hogy fellököd és kész... Kell totálkommander,médiapléjer meg a pasziansz ikonját is ki kell rakni az asztalra. :wine:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.