SEGÍTSÉG! [régi]

10 éve 8 hónapja #7294 Írta: Lailo
Megválaszolva: Lailo
dozer a tegnap esti britt td-s kört nem dobol fel vhova? az ütős kis csata volt
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7295 Írta: R4AV4T4L
Megválaszolva: R4AV4T4L
;)
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja - 10 éve 8 hónapja #7296 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Hova tölthetem fel, tegnap 2 tierx meg tier 9td-vel voltunk és kergetőztünk siegfrid line-on az ellenséges tankokkal, komoly volt :D

"lailo gyere mert seggbe lő!" "Jövök Feri" "baszod most a másik oldalon jönnek futás :D" "OKé joe, akkor menjünk amarra " :D király menet volt :D
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7297 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos
ezt feltétlenül lökjétek fel valahová!!! :silly:
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7298 Írta: CrawlingChaos
Megválaszolva: CrawlingChaos

Sziasztok!
Egy kérdésem lenne:valóban prémium tank lesz a t-44 ??Mert azt rebesgetik?
Ha igen akkor bent kell hagyni a garázsba és kapunk egy prém tankot??
Bocs ha rossz helyre írtam:Burkus


szerintem ez új prém egy t-44 változat lesz (t-44a), ahogy hasonló megoldások vannak más tankoknál is (pl. PzIV vs PzIV Schmalturm, vagy Matilda vs Matilda BP). De lehet nincs igazam.
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7323 Írta: ferrari30
Megválaszolva: ferrari30
Sziasztok!Mi okozhatja a magas ping számot?Tegnap este 250 és 100 között mozgott!Nem tudom miért!?
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7325 Írta: Zsinkapici
Megválaszolva: Zsinkapici
Az interneted illetve a játék szervere.
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7343 Írta: baksuss
Megválaszolva: baksuss
AMX AC , a kezdő lapon az oktató videó, ott milyen célzó módot használ a srác? azt le lehet tölteni? tetszik, kipróbálnám.
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7345 Írta: Inoths
Megválaszolva: Inoths

AMX AC , a kezdő lapon az oktató videó, ott milyen célzó módot használ a srác? azt le lehet tölteni? tetszik, kipróbálnám.


Deegie's Sight de áálítólag még bugos néha képernyő méretű betűk jelenek meg benne (Ezt csak hallotam nem biztos) B)
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7349 Írta: BAGETT
Megválaszolva: BAGETT
Igazolhatom, tényleg bugos kissé. Eddig kétszer fordult elő. Először egjelent egy irdatlanul nagy 2, a fele fért a képernyőre és ki is takarta a tankot meg a célkeresztet. A minimapon néztem merre van a bázis. Már mondjuk mindegy volt, de én is szereztem pár foglalás pontot. Másodszorra egy bazinagy 1. Kb 30cm-es (nincs akkora képernyőm) mint régen német röpdogánál, rám is jött a nosztalgia... meg egy mocsok ki AMX és vidáman kibelezett. :(
De ez szerencsére még elég ritka.
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7351 Írta: Szlobi
Megválaszolva: Szlobi
Mindenki a célkeresztet hibáztatja,nem a deegi sight a bugos.....
A sebzés számláló egy számkarakternél bugos lesz és kiírja az egyik számot a képernyőre.Viszont ha kibírod és lősz még1et,akkor el fog tűnni mert már más lesz a sebzési értéked.Az pont peches volt,hogy Clever,azt hitte,hogy a deegi sight a bugos,mert pont akkor játszott azzal,amikor olyanokat sebzett,amilyen érték pont bugos volt.
Remélem tudtam segíteni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7354 Írta: Zsinkapici
Megválaszolva: Zsinkapici
Én ezt a célkeresztet javaslom.

blogtanker.ru/m...d.html
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7440 Írta: baksuss
Megválaszolva: baksuss

Én ezt a célkeresztet javaslom.

blogtanker.ru/m...d.html


kiprobáltam, tetszik. köszönöm. most ezt használom. ( amig nem lesz jobb..........)
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7441 Írta: baksuss
Megválaszolva: baksuss
játszik valaki a teszt szerveren? én probálom, föleg a két tigris miatt ( a II-es és a jagd miatt) probálgatom.....nem rosszak, de most inkább a tigrisII tetszik igazán. a másik stilusára még nem éreztem rá, pedig inkább azon az ágon játszom többet. de most legalább kötöttségek nélkül gyakorolhatok, tesztelhetek. bár szinte csak X -es szintüek vannak, mindenki a nagyokkal akar lenni. igazán kiprobálni igy nem lehet öket, mert a rendes csatában 1-2 X -es van szemben, a többi közelebb hozájuk szintben, ugy lenne jó gyakorolgatni. de talán ha többen lesznek ott, jobban oszlik a szint. most föleg oroszok vannak.
Téma zárolva.
10 éve 8 hónapja #7452 Írta: Zsinkapici
Megválaszolva: Zsinkapici
baksuss

Szívesen
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.