SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 10 hónapja #191068 Írta: okuma
Megválaszolva: okuma
Sziasztok!

Létezik hogy ma érkezik 9.15? A worldoftanks.eu oldalon a két ismerős höly képe jelenik csak meg mint általában verzióváltáskor.
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191069 Írta: Diablo1469
Megválaszolva: Diablo1469

Sziasztok!

Létezik hogy ma érkezik 9.15? A worldoftanks.eu oldalon a két ismerős höly képe jelenik csak meg mint általában verzióváltáskor.


Valami más lehet, mert a shop-ban sem lehet vásárolni............. :unsure:
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191127 Írta: Vy3R
Megválaszolva: Vy3R
Sziasztok!

Van arra mód, hogy megtudjam egy account e-mail címét?

Van az alap accom, amcsi+brit a garázsban, van egy orosz garázs acc, és van egy német járműveknek. Az oroszt elajándékoztam, az amcsival nyomom, de a németnek csak a felhasználó nevét (m_OO_m) illetve a jelszavát tudom. De a belépéshez az email cím kell... Valamelyik hugom valamelyik emailjáról regeltem, de amiket mondtak címek, mindre azt írja, nincs rajtuk regelve acc.... Hogy tudom meg, melyik emailról regeltem?

Ha van ötletetek, szívesen fogadok mindent :S

Az acc: www.noobmeter.c...04674/
Nem fényes, de elég fun :)
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191130 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Sziasztok!

Van arra mód, hogy megtudjam egy account e-mail címét?

Van az alap accom, amcsi+brit a garázsban, van egy orosz garázs acc, és van egy német járműveknek. Az oroszt elajándékoztam, az amcsival nyomom, de a németnek csak a felhasználó nevét (m_OO_m) illetve a jelszavát tudom. De a belépéshez az email cím kell... Valamelyik hugom valamelyik emailjáról regeltem, de amiket mondtak címek, mindre azt írja, nincs rajtuk regelve acc.... Hogy tudom meg, melyik emailról regeltem?

Ha van ötletetek, szívesen fogadok mindent :S

Az acc: www.noobmeter.c...04674/
Nem fényes, de elég fun :)


Szia, ezt írja a support FAQ részlege:

2. Incorrect email
If you’re attempting to login and you forgot the e-mail associated to your World of Tanks account, create a new account (worldoftanks.eu...on/en/) and send a ticket to Support.

In order to assist you with this matter, we will require the following information:
Specify your account registration date.
Name of your ISP (Internet Service Provider) at the time of the account creation.
City of registration.
Screenshots of your banking history showing an overview of your financial transactions when purchasing our services (Gold /gifts).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vy3R
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191136 Írta: Vy3R
Megválaszolva: Vy3R
Köszi!

Ez pontosan mit takar? Illetve honnan szerzem meg? Netbankomból?

"Screenshots of your banking history showing an overview of your financial transactions when purchasing our services (Gold /gifts)."
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191141 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Köszi!

Ez pontosan mit takar? Illetve honnan szerzem meg? Netbankomból?

"Screenshots of your banking history showing an overview of your financial transactions when purchasing our services (Gold /gifts)."


Igen, onnan meg tudod (régebben ilyesfajta igazoláshoz a papír alapú számlakivonat scannelt verziója is megfelelt nekik, most nem tudom, így van-e még)
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191165 Írta: Pucin
Megválaszolva: Pucin
Sziasztok. nem indul a játék. teljesen leszedtem már minden modot és úgy sem akar. elsötétül a képernyő majd kilép és semmi. mi lehet a baj??
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191172 Írta: kpalika
Megválaszolva: kpalika
Hi

Nem rég kezdtem itt játszani, és van egy Logitech F710 Gamepad-om, ezt hogy tudom működésre bírni?

thx
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191173 Írta: Aljas Alpaka
Megválaszolva: Aljas Alpaka
Telepítsd újra szerintem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Pucin
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191187 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
röviden: Sehogy
Hosszan: Xpadderrel( ezzel meg fölösleges) Ezt a játékot egér + bill.re találták ki.
Vagy vegyél Xboxot
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191237 Írta: Chase
Megválaszolva: Chase
Sziasztok.

Valaki nem tud esetleg információt arról, hogy wotlife-on miért változtak meg az értékelései a tankoknak?
Olyan tankjaimmal elért wn8 eredmények is változtak amelyeket már hónapok óta eladtam... és szinte mindegyiké megváltozott.
Köszi előre is... :side:
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191241 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Akik a WN8-at számolják (és kitalálták) néha (pár havonta, kb negyedévente... bár asszem patch függő is ) átnézik a tankok statisztikáit, és a tapasztalatok alapján módosítják-pontosítják az adott tank elvárásait, színhatárait.

Változik a környezet:
- pályák jönnek és mennek
- új tankok érkeznek a játékba
- változik a fizika
- maga az adott tank is változik néha a tank egy buff/nerf miatt stb
...

Szóval nézik hogy hány játékos mit csinált a tankkal, mit csinált vele a legjobb néhány százalék sbt. És ez alapján újraszámolják az elvárásokat.

Asszem kb ennyi :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chase
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191385 Írta: caravan
Megválaszolva: caravan
Szép napot!

Nincs hangja a lövéseimnek. Mi a fene? Lemaradtam valamiről, vagy elromlott valamim. Az összes puska biztos nem, de minden hang a helyén, csak a lövésem teljes csendben történik.

Van valami ötletetek? Hiányzik a piff-puff!

Köszi, sziasztok!
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191393 Írta: bulbasaur55
Megválaszolva: bulbasaur55

Szép napot!

Nincs hangja a lövéseimnek. Mi a fene? Lemaradtam valamiről, vagy elromlott valamim. Az összes puska biztos nem, de minden hang a helyén, csak a lövésem teljes csendben történik.

Van valami ötletetek? Hiányzik a piff-puff!

Köszi, sziasztok!


Nekem is csinálta már, újra indítottam a játékot és jó lett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: caravan
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191395 Írta: Steiner
Megválaszolva: Steiner
Hüm
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.