SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 10 hónapja #190631 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
ESC, és "Beállítások"-nál valszeg elállítottad (vagy egy mod elállította) ... a célkereszt beállításoknál van, hogy mutassa a saját töltési idődet.

Amúgy meg tanulj meg magyarul és érthetően írni, kérdezni.

"Modot teszek rá" ... van pár száz különféle mod, vajon melyiket "teszed rá".

Na mind1, teszek rá :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Quentin_KR
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190636 Írta: Xizor111
Megválaszolva: Xizor111
Sziasztok!

Ezt kaptam tegnap üzibe:

Congratulations! You entered 1000 of the best players in [EXP] rating!

Ez most mit is jelent? Kapott xp alapján benne vagyok a top 1000-ben ? Vagy valamit nem jól értek ? :pinch:

Kicsit furálom, mert annyira jó játékos nem vagyok. :blink:
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190787 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007
Srácok valaki találkozott már olyan hiba uzenettel: path not invalid 0.9.10 minden reply filet amit megneznek ezzel fogad de ha készítek egyet akkor is hiba üzenetet ad ha vissza akarom/ják játszani. Friss Wot volt telepítve.. Én arra gondolok mivel a win10 upgrade volt hozta magával a régi szarságokat de a wot nem tudta felulcsapni a régi install ökörségeket. Wint nem szivesen installnám ezért újra. Ötlet más?.
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #190789 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
Ha külön mappába mented a régi klienset akkor nem kell társitani hanem mondjuk a 9.13-as replayt ráhuzod a 9.13 játékmappában lévő alkalmazás ikonra és el fog indulni ! De vigyázat ha a launcherre húzod rá véletlenül akkor el kezd lefrissülni az aktuális legfrissebb verzióra !!!!!





Nekem inkább annak tünik a kiirás, hogy valamiért mintha 9.10-es patch lenne a gépén.......de lehet hogy én tévedek
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190834 Írta: Igor_korcsagin
Megválaszolva: Igor_korcsagin
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogyan lehet törölni a regisztrációt?
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190837 Írta: Gordy
Megválaszolva: Gordy
Sziasztok. Az volna a gond, hogy a napi statisztika mod magától nullázza magát a nap végén. Ki lehet ezt valahogy kapcsolni?
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190842 Írta: Rohamnyuszi
Megválaszolva: Rohamnyuszi

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogyan lehet törölni a regisztrációt?


Írsz egy tündéri ticket-et a supportnak angol nyelven, hogy szeretnéd törölni magad a francba, aztán válaszolsz pár kérdésre amit feltesznek és voila.

Azt hiszem van valami kifutási ideje a dolognak, amíg még visszavonható, de ha utána nem jelzel semmit akkor pápá WoT.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Igor_korcsagin
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190866 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow
Egy kérdésem lenne a fórummal kapcsolatban.
Hogyan lehet azt megcsinálni amit láttam pár embernél hogy alulra kiteszi egy képbe a nick nevet napi heti és overall statot na meg a klán jelölést?

Megköszönném a segítséget :)
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190870 Írta: NightShadow
Megválaszolva: NightShadow

wotinfo.net/en felmész erre az oldalra. Válaszd a calculate effency-t. Ott írd be a neved a player name-hoz nyomj entert. Create from signature, válaszd ezt a menüből. Itt már látni fogod a dolgaid, a képre jobb klikk majd mentés másként és kész is. A kép fölött lesz style1 és style2 ott tudod váltani a kinézetet.


Meg is lett köszönöm :)
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190893 Írta: Igor_korcsagin
Megválaszolva: Igor_korcsagin

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogyan lehet törölni a regisztrációt?


Írsz egy tündéri ticket-et a supportnak angol nyelven, hogy szeretnéd törölni magad a francba, aztán válaszolsz pár kérdésre amit feltesznek és voila.

Azt hiszem van valami kifutási ideje a dolognak, amíg még visszavonható, de ha utána nem jelzel semmit akkor pápá WoT.


Ebben a pillanatban nem sikerülne a "tündéri ticket" megírása, több okból sem. Talán, ha sikerült megnyugodnom :izmena: Köszönöm a választ!
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190894 Írta: Chase
Megválaszolva: Chase
Sziasztok.

Olyan kérdésem volna, hogy az erődítményben a hadügyminisztérium lehetséges jutalmai mik lehetnek illetve mi befolyásolja? Köszi.... :side:
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190895 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Sziasztok.

Olyan kérdésem volna, hogy az erődítményben a hadügyminisztérium lehetséges jutalmai mik lehetnek illetve mi befolyásolja? Köszi.... :side:

www.wotinfo.hu/...terium
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Chase
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190896 Írta: amper007
Megválaszolva: amper007

Ha külön mappába mented a régi klienset akkor nem kell társitani hanem mondjuk a 9.13-as replayt ráhuzod a 9.13 játékmappában lévő alkalmazás ikonra és el fog indulni ! De vigyázat ha a launcherre húzod rá véletlenül akkor el kezd lefrissülni az aktuális legfrissebb verzióra !!!!!





Nekem inkább annak tünik a kiirás, hogy valamiért mintha 9.10-es patch lenne a gépén.......de lehet hogy én tévedek

Friss update . jelenleg is játszom friss replay.. es ezt a hiba uzenetet kapom..
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #190902 Írta: bodzy
Megválaszolva: bodzy
amper ! akkor probáld meg úgy lejátszani a replayt, hogy nem kétszer ráklikkelsz és úgy inditod, hanem ráhuzod a WOT mappában lévő alkalmazás fájlra
Téma zárolva.
7 éve 10 hónapja #191051 Írta: zsotti0320
Megválaszolva: zsotti0320
Szeva! Az a gondom nem tudom nagyítani a térképet.Lap topról játszok HP Compaq 610-es alacsony grafikai beállítást használok és 1366x768-as képernyö felbontást,és csak egyszeri nyomásra tudom a térkép méretét változtatni,hiába nyomom tovább a gombot nem müködik!!???
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.