SEGÍTSÉG!

3 éve 7 hónapja #188161 Írta: Zedetu
Megválaszolva: Zedetu
ZOOM HANGJELZÉS ERŐSÍTÉSE

Lenne egy kérdésem, illetve felvetésem, ami lehet sokaknak hasznos lenne.

Amikor a célkereszt eléri a teljes fókuszt, akkor van egy hang. Sajnos elég halk és nem foglalkozott még senki sem vele, hogy hangosabb legyen. Esetleg vizuálisan is történhetne vele valami (bár ez már gondolom túl nagy kérés).

Szóval, ha éppen ki-be zoom-olunk, akkor nehezen követhető, hogy mikor éri el a célkereszt a végső ráközelített állapotot (a főleg nagyon közeli rázoommolásnál). Az teljes fókuszt jelző hang pedig NAGYON halk!

Ha ezen lehetne hangosítani az marha jó és egyedi is lenne, mert ilyet máshol nem csináltak még meg tudtommal. Nekem sajnos nem sikerült ezt a hangfile-t azonosítanom, bár kerestem.

Szóval ha bárki tudna segíteni, azt megköszönném.

Előre is köszi: Z

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja #188163 Írta: sweet85
Megválaszolva: sweet85

silean2 beküldte: Egy olyan kérédésem lenne, hogy ki foglalkozik komolyabb mértékben programozással.
Van egy matematikai képlet amit be kellene vinnem pascal fórmában, de eddigi próbálkozásaim alatt nem engedte. A hibára nem jöttem rá, hiszen visszanézve minden helyesen van megadva.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Szia! PM! :-)

3 éve 7 hónapja #188246 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR

Frankenstein Bourne beküldte:

Quentin_KR beküldte:

Frankenstein Bourne beküldte:

Quentin_KR beküldte: Sziasztok.

Egy hozzáértő pc. gurura lenne szükségem :-)
Nem tudom hogy találkozott-e valaki hasonlóval de leírom.
A számítógépem nem egy erőmű, alap vga, közepes proci, ssd vinyó és 8G ram, win 10 fut rajta. Megfigyeltem hogy ha megy a Wot. , minden csata indításakor (olykor közben is) felpörög a Dvd rom. Lemez nincs benne,vírust nem találtam,és kizárólag akkor van ez ha Wot.-al játszom. Nem egyszer-kétszer fordul elő hanem majdnem minden csatában. Ha valakinek ötlete támad mi lehet ez és hogyan tudnám orvosolni nagyon megköszönném.

Köszönettel: Quentin

Próbáltad más online játékkal is? Win10 óta csinálja,vagy az előző verzióval is? Lehet,hogy csak egy driver! Esetleg a Daemon Tools, ha telepítve van.
Talán próbáld ezzel,hátha:
www.iobit.com/e...er.php
Ezt csak laikusként,nem vagyok guru :)

Köszönöm. Kipróbáltam. Frissítetgem a drivereket, leszedtem a daemon tools-t is, de sajnos ugyanaz. Más játékkal nem játszom, November környékén frissítettem win 10-re, a jelenség viszont kb. egy hónapja tapasztalható. Próbálkoztam rendszervisszaállítással is de az sem segített. Fogalmam sincs mi lehet ez :-(

Ha van lehetőséged próbáld ki egy másik táppal! Le is húzhatod a táp kábelt az íróról,ha ritkán használod és nagyon zavar.

Köszönöm a tanácsokat. Az lett a vége hogy lehúztam a tápról. Lemezt úgy sem írok, rendszer rakáskor majd visszateszem :-)

"Nem az számít hogy veszítesz vagy győzöl, hanem az, hogy én veszítek-e vagy győzök!" :-) (Weinberg)

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #188412 Írta: Zedetu
Megválaszolva: Zedetu
ZOOM HANGJELZÉS ERŐSÍTÉSE

Lenne egy kérdésem, illetve felvetésem, ami lehet sokaknak hasznos lenne.

Amikor a célkereszt eléri a teljes fókuszt, akkor van egy hang. Sajnos elég halk és nem foglalkozott még senki sem vele, hogy hangosabb legyen. Esetleg vizuálisan is történhetne vele valami (bár ez már gondolom túl nagy kérés).

Szóval, ha éppen ki-be zoom-olunk, akkor nehezen követhető, hogy mikor éri el a célkereszt a végső ráközelített állapotot (a főleg nagyon közeli rázoommolásnál). Az teljes fókuszt jelző hang pedig NAGYON halk!

Ha ezen lehetne hangosítani az marha jó és egyedi is lenne, mert ilyet máshol nem csináltak még meg tudtommal. Nekem sajnos nem sikerült ezt a hangfile-t azonosítanom, bár kerestem.

Szóval ha bárki tudna segíteni, azt megköszönném.

Előre is köszi: Z

3 éve 7 hónapja #188421 Írta: FSB1000
Megválaszolva: FSB1000
Üdv!

Van olyan mod, amely csata közben mutatja a csatában elért WN8-at?

FSB

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #188422 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

FSB1000 beküldte: Üdv!

Van olyan mod, amely csata közben mutatja a csatában elért WN8-at?

van az a neve ingame wn8

www.wothungary....ro-914

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B. FV4005.
3GM: Stug III Ausf.G .

3 éve 7 hónapja #188424 Írta: FSB1000
Megválaszolva: FSB1000
Köszi!

FSB
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #188551 Írta: TJTJ
Megválaszolva: TJTJ
Sziasztok! MOD témakörben, lenne egy kérdésem. Érdekelne, hogy vannak e olyan Modok, amik az ellenfélre vannak hatással? Mostanában többször tapasztaltam, érdekes "hibákat", persze nincs kizárva, hogy csak véletlen bugokról, az én vagy a gépem/netem hibáiról van szó, de azt vettem észre, hogy ezek rendszerint csak bizonyos ellenfelek esetén jönnek elő.

3 éve 7 hónapja #188811 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
Sziasztok. Majdnem 1 ev utan kezdtem el ujra jatszogatni.
Az lenne a kerdesem jo valamire a kezifek?
Egyenlore csk azt vettem eszre h. a space-re rakott tuzolto nem igazan akart tole mukodni:D
Illetve lattam h. valami uj fizika van, mennyire maszhatoak a hegyek?

Illetve lattam valami uj palyat ami konkretan fedett:D. Nem szivlelem az artykat, bar mostanaba veluk probaltam befejezni a hianyzo kuldiket, de fedett palya nem tulzas egy kicsit?

3 éve 7 hónapja #188824 Írta: Morphelo
Megválaszolva: Morphelo

gmaster0o0 beküldte: Sziasztok. Majdnem 1 ev utan kezdtem el ujra jatszogatni.
Az lenne a kerdesem jo valamire a kezifek?
Egyenlore csk azt vettem eszre h. a space-re rakott tuzolto nem igazan akart tole mukodni:D
Illetve lattam h. valami uj fizika van, mennyire maszhatoak a hegyek?

Illetve lattam valami uj palyat ami konkretan fedett:D. Nem szivlelem az artykat, bar mostanaba veluk probaltam befejezni a hianyzo kuldiket, de fedett palya nem tulzas egy kicsit?

Welcome on board :)
Semmi sem túlzás tegnap nem lehetett játszani, mert a meccsek 50%-ban telibevert az arty és elpárolgott az életem 70-80%-a.
Kézifék pl azoknál a tankoknál jó, amelyek nem tornyosak és viszonylag gyorsabbn tudnak menni. (ELC, FV arty, E25, stb.). Pl igyekszel leforogni valakit, benyomod a kéziféket és egyből csinál egy 90 fokos fordulást, amivel merőleges szöget kapsz az ellen oldalára.

Sokkal mászhatóbbak lettek a hegyek. De vigyázz mert kicsit nagyobb sebességnél egy kisebb szikla fejreállít :) Ráadásul meredek lejtőn sokkal óvatosabban kell lemenni, mert egyből mész a garászba.

3 éve 7 hónapja #188831 Írta: gmaster0o0
Megválaszolva: gmaster0o0
akkor mostantol konnyebben tudom flankelni a noobokat e25el meg su122evel?:D de kiraly:D

hat en amire lottem artyval, au 62 es 300dmg volt. fel meterre melle lottem es 0 spash dmg. 7es orosz szar meg futtabol eltalalt a mocsok pontos agyujaval. Szoval RNG elmehet a fenebe.

Artys questhez 4 kill kell meg top DMG. Mindig 3killem van es +200 dmg kell. de folyamatosan.

Meg nem sikerult fejre allnom de mar 2 csapattarsat vissza boritottam, had cirkaljanak:D
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Morphelo

3 éve 7 hónapja #188838 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

gmaster0o0 beküldte: akkor mostantol konnyebben tudom flankelni a noobokat e25el meg su122evel?:D de kiraly:D

hat en amire lottem artyval, au 62 es 300dmg volt. fel meterre melle lottem es 0 spash dmg. 7es orosz szar meg futtabol eltalalt a mocsok pontos agyujaval. Szoval RNG elmehet a fenebe.

Artys questhez 4 kill kell meg top DMG. Mindig 3killem van es +200 dmg kell. de folyamatosan.

Meg nem sikerult fejre allnom de mar 2 csapattarsat vissza boritottam, had cirkaljanak:D

Csak óvatosan a borítgatásokkal. A minap az egyik ilyen tolás vége az lett, hogy a felborult delikvens életereje elfogyott, a tologató meg bekékült és ban-t kapott, mert onnantól nem mozdult a tankja. És -2 tank miatt buktuk a mecset.

3 éve 7 hónapja #188853 Írta: matu
Megválaszolva: matu
Sziasztok, csak nekem nem hozza be a böngésző a WoT honlapját, vagy másnak sem?

"You think you're special? You're not. Everyone lies, everyone hides things... Nobody makes it through this life being completely honest." Orihara Izaya

3 éve 7 hónapja #188900 Írta: FrankeeHUN
Megválaszolva: FrankeeHUN

matu beküldte: Sziasztok, csak nekem nem hozza be a böngésző a WoT honlapját, vagy másnak sem?

Nekem behozza, viszont prémiumot szeretnék venni, de nem irányít át Paypal-ra :(

3 éve 7 hónapja #188917 Írta: hergajdacsi
Megválaszolva: hergajdacsi
Sziasztok! Segítség kellene mert a Stug IV- s küldetést csinálom és az utolsó arty küldetést egyszerűen nem adja be. Most kaptam egy nagy kalibert 2500-s sebzéssel és nem adja meg pedig csak 2000 kell sebezni hozzá.
Az arty 6-os amerikai M-44.
Köszönöm a segítséget.

KERES
© 2019 WOTINFO. Minden jog fenntartva.