SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 11 hónapja #187921 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Sziasztok! Pár skillről szeretnék picit több infót. A játékbeli leírás kicsit szűkszavú, és nem egyértelmű.
1. célmegjelölő. A leírás szerint a felfedezett tankot 2 mp-vel tovább mutatja. De pontosan ki kell felspotolja, és ki látja tovább? Én látom tovább a saját magam által észrevett tankot? Vagy a többiek is? Vagy csak én látom tovább azt, amit más spotolt fel?
2. rádió jelerősítés. Leírás: megnöveli a jelerősséget. (ki hitte volna...?) Szóval ok, megnöveli. És akkor mi történik?
3. jelfogó. Mire jó?
4. mentor. Én nem vettem észre, hogy növekedett volna tőle a többi tankos képessége. Vagy csak gyorsabban fejlődnek?

Annyi csatán vagyok túl, de ezeket nem értem. De most már tényleg aktuális, mert több 3-4 skilles legénységem is kifejlődött, most már ilyeneket is lehet választani. Van egy olyan sejtésem, hogy a fordítás során torzult el érthetetlenre a szöveg. Kerestem magyarázatot google segítségével, de ahol leírást találtam róluk, ott csak megismételték a játékbeli magyarázatot, szóval nem lettem okosabb.

Köszi a válaszokat!
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #187932 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Sziasztok! Pár skillről szeretnék picit több infót. A játékbeli leírás kicsit szűkszavú, és nem egyértelmű.
1. célmegjelölő. A leírás szerint a felfedezett tankot 2 mp-vel tovább mutatja. De pontosan ki kell felspotolja, és ki látja tovább? Én látom tovább a saját magam által észrevett tankot? Vagy a többiek is? Vagy csak én látom tovább azt, amit más spotolt fel?
2. rádió jelerősítés. Leírás: megnöveli a jelerősséget. (ki hitte volna...?) Szóval ok, megnöveli. És akkor mi történik?
3. jelfogó. Mire jó?
4. mentor. Én nem vettem észre, hogy növekedett volna tőle a többi tankos képessége. Vagy csak gyorsabban fejlődnek?


Annyi csatán vagyok túl, de ezeket nem értem. De most már tényleg aktuális, mert több 3-4 skilles legénységem is kifejlődött, most már ilyeneket is lehet választani. Van egy olyan sejtésem, hogy a fordítás során torzult el érthetetlenre a szöveg. Kerestem magyarázatot google segítségével, de ahol leírást találtam róluk, ott csak megismételték a játékbeli magyarázatot, szóval nem lettem okosabb.

Köszi a válaszokat!

Jamon!
1. A teáltalad felderített tankot 2 pm-vel tovább látod te magad, és aki a rádió hatósugarakban van. Amúgy tök értelmetlen perk.
2. Az én elképzelésem szerint növeli a rádió hatótávját {m}. Amúgy tök értelmetlen skill.
3. Az én elképzelésem szerint növeli a csapatodban lévők rádió hatótávját {m}. Amúgy tök értelmetlen skill.
4. Gyorsabban fejlődnek a többiek. Ezt onnan látod, hogy a parancsnok le fog maradni a fejlődésben. Persze, ha még nem teljes ez a skill, akkor alig fog látszódni ez a különbség.
A rádiósnak egyedül a helyzetfelismerés értelmes speciális képesség. Utána BIA/Álca/Javítás/Tűzoltás érdemes fejleszteni szerintem.
A mentor az egy érdekes képesség, ha az első tulajdonságnak veszed, akkor a 6. érzék és a BIA kerül később kifejlesztésre (amik nagyon fontos perk-ek), ha az előbb említett két tulajdonság után teszed fel, akkor meg már minek… Egyébként álltalába nem javasolják a használatát, mert a parancsnok az, akinek legjobban kéne a fejlődés, és tőle vesz el egy teljes képességet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #187933 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Célmegjelölö: Ha te vagy valaki felspottol egy tankot akkor te ha megvan ez a képességed 2 sec.-cel tovább látod a célpontot.
Jelfogó: Értelme kb semmi. Valahogy úgy müködik (sarkítok) ha pl van egy tank 200 méteres rádió hatótávval, neked meg van 400 méter. Akkor ha te 399 méteren állsz akkor a 200 méteres hatótávú tank 599 méterre fog ellátni. (nem biztos hogy pont így működik de valami hasonló elven)
Mentor: mindenki gyorsabban fejlődik kivéve a parancsnok. Értelme=0 olyan kevés a bonusz.
Lényegébe ezek mind olyan skill-ek amiket az ember már kínjában rak föl a 6. skill után. :trollol:
De fölösleges ennél mélyebben belemenni. Úgyis átdolgozzák a skill-eket. Ha eddig nem ástad bele magad már fölösleges.
Valahol egyébként szépen magyarul le vannak írva a skill-ek. Biztos be linkeli valaki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #187934 Írta: jamon_serrano
Megválaszolva: jamon_serrano
Köszönöm szépen a válaszokat. A hellcaten 3. skill a célmegjelölő, de akkor azt hiszem, hasznosabb lesz neki a mesterlövész. Átosztom. :)
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #187943 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Köszönöm szépen a válaszokat. A hellcaten 3. skill a célmegjelölő, de akkor azt hiszem, hasznosabb lesz neki a mesterlövész. Átosztom. :)


Parancsolj, egy leírás Silean2 jóvoltából:
www.wotinfo.hu/...enyseg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: jamon_serrano
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #188031 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR
Sziasztok.

Egy hozzáértő pc. gurura lenne szükségem :-)
Nem tudom hogy találkozott-e valaki hasonlóval de leírom.
A számítógépem nem egy erőmű, alap vga, közepes proci, ssd vinyó és 8G ram, win 10 fut rajta. Megfigyeltem hogy ha megy a Wot. , minden csata indításakor (olykor közben is) felpörög a Dvd rom. Lemez nincs benne,vírust nem találtam,és kizárólag akkor van ez ha Wot.-al játszom. Nem egyszer-kétszer fordul elő hanem majdnem minden csatában. Ha valakinek ötlete támad mi lehet ez és hogyan tudnám orvosolni nagyon megköszönném.

Köszönettel: Quentin
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #188036 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Sziasztok.

Egy hozzáértő pc. gurura lenne szükségem :-)
Nem tudom hogy találkozott-e valaki hasonlóval de leírom.
A számítógépem nem egy erőmű, alap vga, közepes proci, ssd vinyó és 8G ram, win 10 fut rajta. Megfigyeltem hogy ha megy a Wot. , minden csata indításakor (olykor közben is) felpörög a Dvd rom. Lemez nincs benne,vírust nem találtam,és kizárólag akkor van ez ha Wot.-al játszom. Nem egyszer-kétszer fordul elő hanem majdnem minden csatában. Ha valakinek ötlete támad mi lehet ez és hogyan tudnám orvosolni nagyon megköszönném.

Köszönettel: Quentin


Próbáltad más online játékkal is? Win10 óta csinálja,vagy az előző verzióval is? Lehet,hogy csak egy driver! Esetleg a Daemon Tools, ha telepítve van.
Talán próbáld ezzel,hátha:
www.iobit.com/e...er.php
Ezt csak laikusként,nem vagyok guru :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Quentin_KR
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #188080 Írta: HondaCB1300SA
Megválaszolva: HondaCB1300SA
Sziasztok!

Van valamilyen lehetőség arra, hogy csata közben lássam a spottolt sebzéseim értékét.
Előre is köszi. ;)
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #188084 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Tudtommal nincs.
Olyan van hogy mutatja hogy spottolsz e egy tankot. De az is csak arra jó hogy kiszűrd hogy valóban látod e vagy csak látótávolságon belül van az adott tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: HondaCB1300SA
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #188086 Írta: HondaCB1300SA
Megválaszolva: HondaCB1300SA
Sajna gondoltam, de köszi.
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #188130 Írta: Quentin_KR
Megválaszolva: Quentin_KR

Sziasztok.

Egy hozzáértő pc. gurura lenne szükségem :-)
Nem tudom hogy találkozott-e valaki hasonlóval de leírom.
A számítógépem nem egy erőmű, alap vga, közepes proci, ssd vinyó és 8G ram, win 10 fut rajta. Megfigyeltem hogy ha megy a Wot. , minden csata indításakor (olykor közben is) felpörög a Dvd rom. Lemez nincs benne,vírust nem találtam,és kizárólag akkor van ez ha Wot.-al játszom. Nem egyszer-kétszer fordul elő hanem majdnem minden csatában. Ha valakinek ötlete támad mi lehet ez és hogyan tudnám orvosolni nagyon megköszönném.

Köszönettel: Quentin


Próbáltad más online játékkal is? Win10 óta csinálja,vagy az előző verzióval is? Lehet,hogy csak egy driver! Esetleg a Daemon Tools, ha telepítve van.
Talán próbáld ezzel,hátha:
www.iobit.com/e...er.php
Ezt csak laikusként,nem vagyok guru :)


Köszönöm. Kipróbáltam. Frissítetgem a drivereket, leszedtem a daemon tools-t is, de sajnos ugyanaz. Más játékkal nem játszom, November környékén frissítettem win 10-re, a jelenség viszont kb. egy hónapja tapasztalható. Próbálkoztam rendszervisszaállítással is de az sem segített. Fogalmam sincs mi lehet ez :-(
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #188132 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Egy olyan kérédésem lenne, hogy ki foglalkozik komolyabb mértékben programozással.
Van egy matematikai képlet amit be kellene vinnem pascal fórmában, de eddigi próbálkozásaim alatt nem engedte. A hibára nem jöttem rá, hiszen visszanézve minden helyesen van megadva.

Figyelem: Spoiler!
Mellékletek:
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #188135 Írta: Frankenstein Bourne
Megválaszolva: Frankenstein Bourne

Sziasztok.

Egy hozzáértő pc. gurura lenne szükségem :-)
Nem tudom hogy találkozott-e valaki hasonlóval de leírom.
A számítógépem nem egy erőmű, alap vga, közepes proci, ssd vinyó és 8G ram, win 10 fut rajta. Megfigyeltem hogy ha megy a Wot. , minden csata indításakor (olykor közben is) felpörög a Dvd rom. Lemez nincs benne,vírust nem találtam,és kizárólag akkor van ez ha Wot.-al játszom. Nem egyszer-kétszer fordul elő hanem majdnem minden csatában. Ha valakinek ötlete támad mi lehet ez és hogyan tudnám orvosolni nagyon megköszönném.

Köszönettel: Quentin


Próbáltad más online játékkal is? Win10 óta csinálja,vagy az előző verzióval is? Lehet,hogy csak egy driver! Esetleg a Daemon Tools, ha telepítve van.
Talán próbáld ezzel,hátha:
www.iobit.com/e...er.php
Ezt csak laikusként,nem vagyok guru :)


Köszönöm. Kipróbáltam. Frissítetgem a drivereket, leszedtem a daemon tools-t is, de sajnos ugyanaz. Más játékkal nem játszom, November környékén frissítettem win 10-re, a jelenség viszont kb. egy hónapja tapasztalható. Próbálkoztam rendszervisszaállítással is de az sem segített. Fogalmam sincs mi lehet ez :-(


Ha van lehetőséged próbáld ki egy másik táppal! Le is húzhatod a táp kábelt az íróról,ha ritkán használod és nagyon zavar.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Zedetu, Quentin_KR
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #188144 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk

Egy olyan kérédésem lenne, hogy ki foglalkozik komolyabb mértékben programozással.
Van egy matematikai képlet amit be kellene vinnem pascal fórmában, de eddigi próbálkozásaim alatt nem engedte. A hibára nem jöttem rá, hiszen visszanézve minden helyesen van megadva.

Figyelem: Spoiler!

Silean!
Szerintem nem jó helyen teszed fel a kérdést. Persze lehet, hogy megoldják, de kicsi az esélye a célközönség miatt. Én már az arcctg-nél feladtam. Egyetemista koromba még nekifogtam volna… de most már az ilyen küzdelmeket meghagyom a fiatalabbaknak. :beer:
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #188158 Írta: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8
Megválaszolva: 759bf67b8a3c2acd0d53cc4b2ffbdbd8

Egy olyan kérédésem lenne, hogy ki foglalkozik komolyabb mértékben programozással.
Van egy matematikai képlet amit be kellene vinnem pascal fórmában, de eddigi próbálkozásaim alatt nem engedte. A hibára nem jöttem rá, hiszen visszanézve minden helyesen van megadva.

Figyelem: Spoiler!

Silean!
Szerintem nem jó helyen teszed fel a kérdést. Persze lehet, hogy megoldják, de kicsi az esélye a célközönség miatt. Én már az arcctg-nél feladtam. Egyetemista koromba még nekifogtam volna… de most már az ilyen küzdelmeket meghagyom a fiatalabbaknak. :beer:


Zöld színem miatt feltűnőbb vagyok.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.