SEGÍTSÉG! [régi]

7 éve 11 hónapja #185171 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Az utóbbi néhány napban hálózati gondjaim vannak. Belagol, megszakad a játék. Aztán észrevettem, hogy böngészés közben is szakad időnként. Tudja valaki, hogy mit lehetne ezzel tenni? Nekem nem sikerül zöld ágra vergődnöm. :(

Ide feltöltöttem az eventviewer jelentést:

www.filedropper...viewer

Köszi! :unsure:

Nem vagyok informágus, de tapasztaltam ilyet én is otthon. Nálam a probléma a kábel bekötés volt, olyan szinten meggyűrték a lakásba bejövő, és továbbmenő kábeleket, hogy egy idő múlva feladta a harcot, és csak "szakaszosan" működött a netem. A tévé működött normálisan, csak a net nem. Jött a vakondnadrágos emberke, átkötözgette, hosszabbra hagyta a kábeleket, és megszűnt a bibi. De ez nálam volt, talán Neked is segíthet esetleg.
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185175 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79

Az utóbbi néhány napban hálózati gondjaim vannak. Belagol, megszakad a játék. Aztán észrevettem, hogy böngészés közben is szakad időnként. Tudja valaki, hogy mit lehetne ezzel tenni? Nekem nem sikerül zöld ágra vergődnöm. :(

Ide feltöltöttem az eventviewer jelentést:

www.filedropper...viewer

Köszi! :unsure:


Feleségemnek vettünk új telefont ha elkezd böngészni akkor a ping felmegy 999 re egy 30 mp-re ugyanígy ha a gyerekek Smart TV-n mesét néznek mikor vált a videó szintén ugrik a ping csak nem ekkorát 300-400 és nem olyan hosszan.
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185176 Írta: brutalg
Megválaszolva: brutalg
Sziasztok!
Hátha tudtok segíteni. Kaptam egy régi bónuszkódot ami még nem volt aktiválva de nagyon régi (maketthez járt). A WG oldalán nem engedi aktiválni . Lehet hogy lejárt?
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185180 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Sziasztok!
Hátha tudtok segíteni. Kaptam egy régi bónuszkódot ami még nem volt aktiválva de nagyon régi (maketthez járt). A WG oldalán nem engedi aktiválni . Lehet hogy lejárt?


Több mint valószínű, hogy lejárt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: brutalg
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185181 Írta: Toydolls2
Megválaszolva: Toydolls2

Az utóbbi néhány napban hálózati gondjaim vannak. Belagol, megszakad a játék. Aztán észrevettem, hogy böngészés közben is szakad időnként. Tudja valaki, hogy mit lehetne ezzel tenni? Nekem nem sikerül zöld ágra vergődnöm. :(

Ide feltöltöttem az eventviewer jelentést:

www.filedropper...viewer

Köszi! :unsure:


Feleségemnek vettünk új telefont ha elkezd böngészni akkor a ping felmegy 999 re egy 30 mp-re ugyanígy ha a gyerekek Smart TV-n mesét néznek mikor vált a videó szintén ugrik a ping csak nem ekkorát 300-400 és nem olyan hosszan.


Ha a mese annyira nem zavarja a játékot nejednek szólj, hogy a szomszéd wifi-jét használja, mert nem bírsz játszani. :trollol:
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185182 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Ha a mese annyira nem zavarja a játékot nejednek szólj, hogy a szomszéd wifi-jét használja, mert nem bírsz játszani. :trollol:

Az ilyennel vigyázni kell, mert a végén még át is költözik, csak hogy jobb legyen a vétel. :trollol:
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185184 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79

Ha a mese annyira nem zavarja a játékot nejednek szólj, hogy a szomszéd wifi-jét használja, mert nem bírsz játszani. :trollol:

Az ilyennel vigyázni kell, mert a végén még át is költözik, csak hogy jobb legyen a vétel. :trollol:


Ninics nekem olyan szerencsém. :P
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: treffhetes10
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185187 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Feleségemnek vettünk új telefont ha elkezd böngészni akkor a ping felmegy 999 re egy 30 mp-re ugyanígy ha a gyerekek Smart TV-n mesét néznek mikor vált a videó szintén ugrik a ping csak nem ekkorát 300-400 és nem olyan hosszan.

Tv nem volt bekapcsolva, az asszony wifin keresztül netezik notebookon. Két teló és egy NAS van még a hálózaton..
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185188 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79

Feleségemnek vettünk új telefont ha elkezd böngészni akkor a ping felmegy 999 re egy 30 mp-re ugyanígy ha a gyerekek Smart TV-n mesét néznek mikor vált a videó szintén ugrik a ping csak nem ekkorát 300-400 és nem olyan hosszan.

Tv nem volt bekapcsolva, az asszony wifin keresztül netezik notebookon. Két teló és egy NAS van még a hálózaton..


Kapcsold ki a routert orvul (én is így szoktam) és meglátod ezek okozzák e a problémát.
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185189 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1
Apúúú! Miért nem megy a jútúb a smarttévén? Mert játszom. :beer:
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185191 Írta: treffhetes10
Megválaszolva: treffhetes10

Kapcsold ki a routert orvul (én is így szoktam) és meglátod ezek okozzák e a problémát.

A UPC modem/router van használva, nincs más közbenső eszköz. Azért majd megpróbálom. Addig kitalálom, mit mondok az asszonynak, miért nem netezhet a tankozásom közben. :P
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185200 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Én ajánlanám a CfosSpeed használatát a játékos gépen főleg.
Van benne Ping javítás opció, ami Szokott segíteni. Ha több windows rendszerű gép van a hálózaton érdemes mindre felpakolni. honlapról 30 napos ingyen verzió tölthető. (A warez önkiszolgáló jellegű :side: )
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja #185203 Írta: CrossMetal1
Megválaszolva: CrossMetal1
Chaos_42 ajánlására szereztem be a CfosSpeed-et. Szépen simította a ping ingadozásomat. :)
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #185204 Írta: Bogancs79
Megválaszolva: Bogancs79
Treffhetes10-nek válasz:
-Általában van rá lehetőség hogy a routerben menedzseld/szabályozd a kiosztott sávszélességet csatornánként. Ennyit tudok segíteni, valami infomágus majd elmondja pontosan hogyan! :)
Téma zárolva.
7 éve 11 hónapja - 7 éve 11 hónapja #185240 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
A miért nincs szorzó,/ nem tudok meghívni senkit/nem tudok írni a chatre vagy privátban/ mért nem lép be/ miért nem lép ki/ stb problémák oka a sok felmodolt
CHEAT


:whistle:
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.