SEGÍTSÉG! [régi]

8 éve 4 hete - 8 éve 4 hete #179672 Írta: bittus
Megválaszolva: bittus

Hali!
Kislányomnak van egy szinte nullás fiókja, de nem tetszik neki a nicknév. Úgy gondoltam olcsóbb új accot csinálni, mint a nevet megváltoztatni 2500 goldért, de ragaszkodnék az e-mail címhez. Egy címhez csak egy accot enged regisztrálni, ezért megszüntetném a régit.
-hogyan kell törölni egy fiókot?
-ha megteszem, engedi új acc létrehozását a régi e-mail címmel?

Üdv.


Az nem járható út, hogy a meglévőn megváltoztatod az email címet (account managementben lehet), és utána már szabaddá válik az eredeti email cím?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: -Pannon-
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179679 Írta: Kopasz
Megválaszolva: Kopasz

Hali!
Kislányomnak van egy szinte nullás fiókja, de nem tetszik neki a nicknév. Úgy gondoltam olcsóbb új accot csinálni, mint a nevet megváltoztatni 2500 goldért, de ragaszkodnék az e-mail címhez. Egy címhez csak egy accot enged regisztrálni, ezért megszüntetném a régit.
-hogyan kell törölni egy fiókot?
-ha megteszem, engedi új acc létrehozását a régi e-mail címmel?

Üdv.


Küldesz egy ticketet a wg-nek, hogy szeretnéd töröltetni. Kérnek majd néhány adatot és ha minden ok 45 nap múlva lesz csak törölve. Nekem is volt egy accom, amit törölni akartam, de csak 45 nap után törlik hátha meggondolja magát a felhasználó.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: -Pannon-
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179703 Írta: tthndrs
Megválaszolva: tthndrs
De be van bizony, ezek szerint ez a hiba? Meg mondom őszintén a korábbi beállításaimra nem emlékszem, de úgy emlékeztem, hogy azt be kell kapcsolni, minden esetre megpróbálom úgy, hogy ki van kapcsolva.
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179706 Írta: Fosmester
Megválaszolva: Fosmester

Sziasztok!
Az a problémám, hogy miután megvettem az M6 amerikai VI-os nehéztankot, a tanklistában sehol sem találom. Ugyanakkor a raktárban benne van, hiszen megvettem!
Miért nem látom a tanklistában???
Valakinek van ötlete???




Nézd át az összes szűrőt(bal alsó kis ikonok) van amelyik rejti a nem elit, vagy legénység nélküli járművet.
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179712 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79
Sziasztok!

Van egy problémám! QB modpackját használom. Valki meg tudja mondani hogy ki lehet e belőle venni a 6. érzéknek bevillanó QB fejet mer rohadt idegesítő.
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179725 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard
No, eljött az idő, hogy segítséget kérjek én is.

Minap felhúztam magam, hogy a tomátó havernak kb. 4000 csata után meglett a StuG IV, nekem meg nem, úgyhogy mivel csak az SPG-15 és az LT-15 hiányzott, nekiálltam. Nosza lett is öröm bódottá, amint visszavettem a GW Panthert, elsőre meglett a küldi. Tank a garázsban, sunshine happinness viszont... a lányka sehol. Nincs 'Claim Reward' fülecske, pedig kitüntetéssel lett meg, írja is, hogy jutalom leányzó meg bunk a barracksban... Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Illetve a másik érdekesség, hogy bár most csináltam meg a 4. küldit, tehát mint írtam, csak az LT-15 maradt, mégis van 4 leányzóm már régebbről... ennek mi az oka? :)
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179728 Írta: leonhart79
Megválaszolva: leonhart79

No, eljött az idő, hogy segítséget kérjek én is.

Minap felhúztam magam, hogy a tomátó havernak kb. 4000 csata után meglett a StuG IV, nekem meg nem, úgyhogy mivel csak az SPG-15 és az LT-15 hiányzott, nekiálltam. Nosza lett is öröm bódottá, amint visszavettem a GW Panthert, elsőre meglett a küldi. Tank a garázsban, sunshine happinness viszont... a lányka sehol. Nincs 'Claim Reward' fülecske, pedig kitüntetéssel lett meg, írja is, hogy jutalom leányzó meg bunk a barracksban... Valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban?

Illetve a másik érdekesség, hogy bár most csináltam meg a 4. küldit, tehát mint írtam, csak az LT-15 maradt, mégis van 4 leányzóm már régebbről... ennek mi az oka? :)


Elvileg minden teljesített 15. küldi után jár egy csaj akkor be is ajálnja. Ha akkor nem vetted át akkor keresd a barakkban. Ha négy 15. küldit csináltál meg akkor 4 csaj van (ahogy írtad ) , ha az ötödik még nincs meg akkor arra nem kapcs csajt hiába van meg a Stug.
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179730 Írta: Skjenngard
Megválaszolva: Skjenngard

Elvileg minden teljesített 15. küldi után jár egy csaj akkor be is ajálnja. Ha akkor nem vetted át akkor keresd a barakkban. Ha négy 15. küldit csináltál meg akkor 4 csaj van (ahogy írtad ) , ha az ötödik még nincs meg akkor arra nem kapcs csajt hiába van meg a Stug.


No igen, de a mai napig csak a HT, TD és a Med volt teljesítve, mégis 4 csajom volt. Ma lett meg az SPG és vele együtt a StuG. Fene se érti.

Barakkban néztem, semmi.
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179758 Írta: tthndrs
Megválaszolva: tthndrs
Üdv!

Olyan problémám van, hogy játék közben sokszor megszakad a kapcsolat, nem tudom mitől lehet. A kapcsolat megszakadás általában a csaták végeztével történik, amikor visszadobna a garázsba. Segítséget előre is köszönöm!
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179787 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Sziasztok!

Van rá mód, hogy a legénység tagja nemzetet váltson?
pl. Egy személyes küldetésből szerzett női legénységi tagot szeretnék átképezni németről oroszra. Lehetséges?

Köszönöm!
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179791 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Sziasztok!

Van rá mód, hogy a legénység tagja nemzetet váltson?
pl. Egy személyes küldetésből szerzett női legénységi tagot szeretnék átképezni németről oroszra. Lehetséges?

Köszönöm!


Gyors válasz: NEM!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tettigonia
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179792 Írta: Tettigonia
Megválaszolva: Tettigonia
Én is ettől féltem! :) Azért köszönöm!
Téma zárolva.
8 éve 4 hete #179805 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

Én is ettől féltem! :) Azért köszönöm!


Ne izgulj én is így jártam. A csajokat a vk45.02A ba fejlesztettem. A tankot nem vettem meg hozzájuk. Másba meg jók lennének de már hiába.
Téma zárolva.
8 éve 3 hete #179840 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

Sziasztok!

Van egy problémám! QB modpackját használom. Valki meg tudja mondani hogy ki lehet e belőle venni a 6. érzéknek bevillanó QB fejet mer rohadt idegesítő.


Hali!
A res_mods mappában van elvileg az xvm, azon belül kell megkeresni a képet, amit ki kell törölni hogy az alap lámpa legyen. Egyébként rakhatsz sajátot is, ha ugyanoda rakod, ahol a QB fej van, és elnevezed a képet sixthsense néven.
Téma zárolva.
8 éve 3 hete #179861 Írta: -Pannon-
Megválaszolva: -Pannon-

Én is ettől féltem! :) Azért köszönöm!


Ne izgulj én is így jártam. A csajokat a vk45.02A ba fejlesztettem. A tankot nem vettem meg hozzájuk. Másba meg jók lennének de már hiába.

Hali!
Más német tankba át tudod képezni őket, csak nemzetet nem válthatsz velük.
Téma zárolva.
© 2024 WOTINFO. Minden jog fenntartva.