SEGÍTSÉG!

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #1558 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

mystys beküldte: Ha már a térkép nem-ismerete... találtam már mapokat. Viszont, hogy hova érdemes állni, merre érdemes menni, valami stratégiai térképet még nem. Létezik ilyen? Valószínű, hogy akik cw-t mennek van saját stratégiájuk, hogy ki-merre, de amikor betesz egy ilyen random csatába, akkor van valami íratlan, vagy írott szabály, hogy mi újság? Indulási sorrendet is találtam már, amit senki nem tart be! :)

Sajnos általában túlságosan helyzetfüggő a dolog, de itt fel van töltve pár térkép a sok videó közt, ami mutatja az általános irányokat.
www.youtube.com...view=0

Pl. itt egy konkrétan.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: mystys

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 éve 4 hónapja #1560 Írta: frutiur
Megválaszolva: frutiur
Tudom gyík dolog de én elég sok streamet nézek. Már ha nem oroszul van kizárólag...És közben ezek a csávók beszélnek és megmagyaráznak minden lépést. Kérdésekre felelnek éppen 2 meccs között szal elég hasznos tud lenni. Néhány dolgot nem csak ellesni lehet tőlük hanem tisztáznak néhány kétes dolgot.
Az ilyen kérdésekre persze, hogy "melyik a jó tank"? Valszeg elküldenének messzire de nagyon sok érdekes dolgot hallgattam már tőlük.
Pl a játék elején közölte a csávó, hogy na most scoutolunk egy olyat az első percben, hogy nacsak...Mondom érdekesen hangzik, scout lesson 1.
Csávókám 8 tankot talált meg hirtelenjében de nem kamikaze módjára... És pofám leszakadt, hogy tényleg úgy van ahogy mondja - > egy mapon rögzítettem egy pontot magamban ami fincsi lehet ..és tényleg az: )
Szal ha nem vagy rest tényleg tanulni akkor ez pl egy újabb erőforrás lehet. Én megragadom a legtöbbet ha tudom.

6 éve 4 hónapja #1561 Írta: mystys
Megválaszolva: mystys

frutiur beküldte: ...elég sok streamet nézek. Már ha nem oroszul van kizárólag...

Tudsz esetleg ilyen stream elérhetősége(t)ket adni? Ha magyarul is van azt is szívesen fogadnám! :)

6 éve 4 hónapja #1564 Írta: RAZERXX
Megválaszolva: RAZERXX
Sziasztok!
Klánt szeretnék csinálni de azt írta ki a wot hogy csak 3 nap mulva vagy valami ilyesmi!!! nem lehet ezt valahogyan meg gyorsítani és miért várakoztat ?

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #1568 Írta: Wrathe
Megválaszolva: Wrathe

frutiur beküldte: a kv2 meg szerintem egy hiba a mátrixban. Tegye fel a kezét aki még nem küldte el a búsba a kv2-t (a kv2 plyereken kívl)

Amúgy erről jut eszembe.

www.militarypho...176460

Valószínüleg ők is szidták. :)

Ez volt az egyik első KV-2, amivel a németek találkoztak. Addig lőtték 37 és 50 mmes ágyúval, míg teljesen megbénult. Se a tank nem tudott mozogni, se a tornya. Majd ekkor mellévontattak egy 150mmes tüzérségi ágyút és gyakorlatilag közvetlen közelről telibe lőtték a torony oldalát HEvel. A képen látható a maradék.

6 éve 4 hónapja #1569 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
Ejj milyen jókat lehet trollkodni a KV2-vel :P én csak is goldal használom , mindenki örömére :D

6 éve 4 hónapja #1587 Írta: kamehameee
Megválaszolva: kamehameee
Miért csak prémium tankok vannak a tankelemzés menüben? Lehet esetleg majd számítani a többi tank elemzésére is? Jó lenne!!!

6 éve 4 hónapja #1590 Írta: Nenna
Megválaszolva: Nenna
valószínüleg nemrég léptél ki egy klánból és azért nem engedi, 3 napnak el kell telnie kilépés után és csak akkor tudsz klánt váltani avagy csinálni, bár én nem ajánlom mivel elég sok magyar klán van és semmi értelme ennyire szétszórni az embereket túlságosan szétszóródnak a jó playerek és nem véletlenül nincs sok magyar klánnak területe, én úgy gondolom érdemes inkább a meglévőkhöz belépni és azokat erősíteni így talán komolyabban feliratkozhatnának a magyarok is térképre.

6 éve 4 hónapja #1591 Írta: Jacktor
Megválaszolva: Jacktor
Mert azokról küldenek cikkeket. Az egyetlen nemprém Tiger II-t is én írtam, majd lesz másról is ha lesz kis időm.

6 éve 4 hónapja #1601 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Sziasztok.

Egy hibás driver miatt mindig BSOD-olt a gép. Ezt megoldottam. Azóta simán csak minden hibaüzenet nélkül megáll a játék. (CTD)
Csak a WoT-al csinálja ezt. Valami ötlet, hogy hogy tudnék valami okot kihúzni a rendszerből, hogy miért csinálja?
Windows logokban semmi nyoma a CTD-knek, WoT logokban szintén semmi :S

Előre is köszi a válaszokat.

Trollz be flippin' out, Mon!

6 éve 4 hónapja #1604 Írta: Pannon
Megválaszolva: Pannon
Sziasztok!

Vénségemre én is belekezdtem ebbe a játékba, bár még soha nem játszottam hasonlót sem. Bár egy kérdés a téma címe, bennem már összegyűlt egy pár, amit tapasztalt playerek biztosan meg tudnak válaszolni.
-miért ír nekem 1k csatát, amikor még 600-nál tartok?
-T 18 -at szemből hol kell lőni?
-2-5 tierekben melyek a bevált tankok és mik a kerülendők?

Üdv.: Pannon

6 éve 4 hónapja - 6 éve 4 hónapja #1611 Írta: exotic
Megválaszolva: exotic
Hali.
Ha a csatára gondolsz, hogy 1k-át ír gondolom használod az xvm modot és az xvm mod 500 felett felfele kerekít egészre (pl 1400 csata = 1k 1555 = 2k csata)
T-18 attól függ mivel mész ellene és mekkora az ágyú átütése, de inkább oldalról próbáld meg ha szemből nem megy
Tier 5-ben ajánlom, hogy kerüld a kv-1-et és az m4-sherman és orosz td :D

A kérdésem az lenne, ha valaki járta a garázs modokban segíthetne ezt instalálni:
http://mirtankov.net/hangars/9829-korean-angar-wot.html
vagy ebben:
http://mirtankov.net/hangars/8351-hangar-prem-anime-wot-075.html

6 éve 4 hónapja #1612 Írta: MuldR69
Megválaszolva: MuldR69
Sziasztok!
Ha egyszer nagy leszek és erős, akkor én is valami klánhoz szeretnék csatlakozni.....de addig még nagyon sokat kell tanulnom....éééés ki kéne derítenem mit is jelent a TS, hogyan kell használnom stb stb....ehhez kérném hozzáértő segítségeteket.
előre is köszönöm.

" nem az a fontos hogy min motorozol, hanem az, hogy hogyan..."

6 éve 4 hónapja #1613 Írta: dozer00
Megválaszolva: dozer00
TS teamspeak, egy beszélgető program, ahol a csapatoddal akár végtelen számú ember tud egy időben beszélgetni. Amúgy van itt egy csomó klánnak a toborzó szövege, ha valamelyiknek megfelelsz, írj rájuk. Sok sikert.
Amúgy szerintem a játékban a türelem, már fél siker.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: MuldR69

6 éve 4 hónapja #1614 Írta: th3r3v
Megválaszolva: th3r3v
Szakaszozáshoz társak keresésére mi a legjobb megoldás? :D Szobatársammal szoktam játszani,c sak ő mostanság elfoglalt. És jól jönne valaki okosabb, akitől tudnék mit tanulni, elvégre a ~1000 WN6 nem nagy szám :(

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.