SEGÍTSÉG!

3 éve 7 hónapja #168587 Írta: Sics
Megválaszolva: Sics
Igen, ezt így kell csinálni.
Bár ha megengedheted magadnak, akkor aranyból kéne tán inkább átképezni.. 400 arany... mert most épp akciós.

Azért a másik legénységet se dobd el: ha strongholdozni készülsz esetleg t6-ban, akkor ott elvileg "kifagy" a tank... és kell váltótank. Abba meg ugye legénység is.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #168619 Írta: Csak úgy valaki
Megválaszolva: Csak úgy valaki
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Sics. Teljesen igazad van.
PanzerGunter. Veled is sok mindenben egyet értek de: az h valakit a származása miatt bírálnak az igen is sértő!

Én azokat a játékosokat nem tudom kultiválni aki játék útán irogatnak s bírálnak (miközben a csapat pont szerint nem sokkal tejesítettet jobban) nem mellékesen bunkó módon teszi ezt, akik megvették a prémium tankot s el hiszik magukról h ők ettől már profik s majd ők tudják (kinek nem inge...). Én személy szerint úgy gondolom h a játék lényege az h el érd azt a szintet,fejlődj...

3 éve 7 hónapja #168621 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
van ám funkció amit ha bekapcsolsz nem írogatnak rád csata után. Mayday!!!

"üzenetek fogadása csak barátlistáról"

3 éve 7 hónapja #168622 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Sics beküldte: Igen, ezt így kell csinálni.
Bár ha megengedheted magadnak, akkor aranyból kéne tán inkább átképezni.. 400 arany... mert most épp akciós.

Azért a másik legénységet se dobd el: ha strongholdozni készülsz esetleg t6-ban, akkor ott elvileg "kifagy" a tank... és kell váltótank. Abba meg ugye legénység is.

Strongholdban nem fagynak a tankok,csak cw-n.Ha a tank kifagy a legénységét attól még ugyanúgy lehet pakolgatni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sics

3 éve 7 hónapja #168625 Írta: Csak úgy valaki
Megválaszolva: Csak úgy valaki

phurges00 beküldte: van ám funkció amit ha bekapcsolsz nem írogatnak rád csata után. Mayday!!!

"üzenetek fogadása csak barátlistáról"

:) Jogos

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #168629 Írta: Joe555
Megválaszolva: Joe555
Szia!

Ezen már túl vagyok, a pipák rendben vannak, de a garázsból sem a chat sem a meghívás nem működik még mindig. Csak csata közben működik mind a kettő. :(

Üdv.

3 éve 7 hónapja #168632 Írta: phurges00
Megválaszolva: phurges00
megtetszett az amx 30b..

de! a t4 kacsával kell játszanom érte.. milyen jó tanácsokat adnátok ehhez a szerencsétlenséghez ?:D

3 éve 7 hónapja #168636 Írta: Balu1990
Megválaszolva: Balu1990

phurges00 beküldte: megtetszett az amx 30b..

de! a t4 kacsával kell játszanom érte.. milyen jó tanácsokat adnátok ehhez a szerencsétlenséghez ?:D

Szia. Nos először is farmolj össze 1 millió kreditet, ha ez megvan a recept így folytatódik....Fogod a kacsát és telivered golddal....belépsz a csatába és NAGYSZERŰ pályaismeretedet használva kiszúrod a legjobb camp pozíciót és TD üzemmódba kapcsolsz.
Én így szenvedtem végig és 30 csata alatt átugrottam (egy napos mutatvány volt, ami azóta is fáj :D),
Remélem tudtam segíteni.

Sok szerencsét hozzá.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: phurges00

3 éve 7 hónapja #168701 Írta: Xizor111
Megválaszolva: Xizor111
Köszi a válaszokat srácok, akkor átképzés. :banana:

3 éve 7 hónapja #168732 Írta: karolyistvan01
Megválaszolva: karolyistvan01
Sziasztok! Valaki megtudja mondani medig szerezhető meg a Toldi 3?

Pro Patria Panonia! :izmena: :justwait:

3 éve 7 hónapja #168738 Írta: Kovacs
Megválaszolva: Kovacs

karolyistvan01 beküldte: Sziasztok! Valaki megtudja mondani medig szerezhető meg a Toldi 3?

Azthiszem 11-e az utolsó nap amikor meglehet szerezni.

3 éve 7 hónapja - 3 éve 7 hónapja #168798 Írta: Ankhiszesz
Megválaszolva: Ankhiszesz
Ez mi? Eddig semmi problémám nem volt a játékkal ilyen téren...

A játék elindul, tudok játszani, de ez mégiscsak idegesít. Volt valami frissítés ma amiről lemaradtam emiatt? Tegnap még jó volt...

METAL IS RELIGION
Mellékletek:

3 éve 7 hónapja #168799 Írta: Fader13
Megválaszolva: Fader13
Elindítom a játékot és kiírja hogy Kritikus hiba! Sikertelen csatlakozás a frissítő szolgáltatáshoz. Az alkalmazás nem tud tovább futni.Részletekért nézze meg a naplófájlt. Miféle naplófájlt? Tudnátok segíteni? Előre is nagyon szépen köszönöm!

3 éve 7 hónapja #168803 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Fader13 beküldte: Elindítom a játékot és kiírja hogy Kritikus hiba! Sikertelen csatlakozás a frissítő szolgáltatáshoz. Az alkalmazás nem tud tovább futni.Részletekért nézze meg a naplófájlt. Miféle naplófájlt? Tudnátok segíteni? Előre is nagyon szépen köszönöm!

A launcher jobb also sarkaban kattints a PLAY gombra es jatszhatsz.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg

3 éve 7 hónapja #168805 Írta: fisher1122
Megválaszolva: fisher1122

Fader13 beküldte: Elindítom a játékot és kiírja hogy Kritikus hiba! Sikertelen csatlakozás a frissítő szolgáltatáshoz. Az alkalmazás nem tud tovább futni.Részletekért nézze meg a naplófájlt. Miféle naplófájlt? Tudnátok segíteni? Előre is nagyon szépen köszönöm!

Ugyan ez történt nálam is . Én töröltem a wot-ot és miután bejelentkeztem a wot eu . Letöltés. most tölti . Remélem jó lesz.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.