Jelenleg 413 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hete 5 napja #291610 Írta: Jimmy20018
Megválaszolva: Jimmy20018
sziasztok szeretnek jelentkezni Woton tesztelonek ezt hogy lehet el erni pl ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 5 napja #291614 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Első körben körülnézel a WoT hivatalos honlapján, van-e folyamatban teszt.

Ha van, akkor találni fogsz hozzá linket, jelentkezel. Előbb-utóbb elbírálják és kapsz egy emailt, hogy hogyan tudsz belépni. (Klónozni fogják a normál játékbeli accodat, azzal fogsz tudni tesztelni.)

A másik a sandbox, az is valami hasonló eljárás, de mivel kb 2 éve nem vagyok túl aktív, nem tudom mit változtattak az eljáráson.
Ott másabb a helyzet, kapod a tankokat, kapod a pénzt, a goldot meg a szabad XP-t is.

Trollz be flippin' out, Mon!

1 hete 4 napja #291632 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli
Pár napja írtam a supportnak, jött az email, hogy válasz érkezett, de akárhogy próbálom megnézni az üzenetet vagy a többi "My tickets"-et, csak forog körbe az oldal-betöltés jelző. Megnézné valaki, hogy nála mi a helyzet ezzel, el tudja-e érni a saját ticket-jeit?

1 hete 3 napja #291645 Írta: Milan11111111
Megválaszolva: Milan11111111
Sziasztok!

2-3 hete nem tudok eladni egyetlen tankot sem. Azt írja ki, hogy a jármű lehet, hogy taktikai egységben van -egyébként nincs-, vagy próbálkozzam később. Más is tapasztalta már ezt? Tud valaki valamilyen megoldást?

1 hete 3 napja #291646 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Milan11111111 beküldte: Sziasztok!

2-3 hete nem tudok eladni egyetlen tankot sem. Azt írja ki, hogy a jármű lehet, hogy taktikai egységben van -egyébként nincs-, vagy próbálkozzam később. Más is tapasztalta már ezt? Tud valaki valamilyen megoldást?

Nem találkoztam ezzel a problémával, pedig több tankot is eladtam a napokban. Ha ilyen régóta fenn áll a probléma, akkor Írj a supportnak!

1 hete 1 napja #291667 Írta: _KTE_ULTRA
Megválaszolva: _KTE_ULTRA
Sziasztok!
Igaz már vagy öt éve megvan a WoT de igazából az elmúlt fél éve kezdtem el “komolyabban” a játékot. Mindig is érdekelt hogy játék közben a csapattársak, ellenségek nevei mellett található jelvények, kitüntetések mit is jelentenek, hogy lehet beszerezni ezeket. Valaki tudna ebben segíteni?
Ezer köszönet :) :):thx2:

1 hete 1 napja #291668 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano

_KTE_ULTRA beküldte: Sziasztok!
Igaz már vagy öt éve megvan a WoT de igazából az elmúlt fél éve kezdtem el “komolyabban” a játékot. Mindig is érdekelt hogy játék közben a csapattársak, ellenségek nevei mellett található jelvények, kitüntetések mit is jelentenek, hogy lehet beszerezni ezeket. Valaki tudna ebben segíteni?
Ezer köszönet :) :):thx2:

A játékon belül a bal felső sarokban van egy kék kis kör, benne kereszt - ott tudod a fiókod tulajdonságait állítani ---- boostot indítani, térképet letiltani. Ha ide bemész, ezen menü bal felső sarkában megint van egy kis kereszt. Ott tudod állítani, hogy milyen jelvényt "viselj" - és meg tudod nézni, hogy melyik jelvény mit jelent. A lista szerintem nem teljes, de jobb felsorolást én nem ismerek a jelvényekről.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _KTE_ULTRA

1 hete 1 napja #291669 Írta: _KTE_ULTRA
Megválaszolva: _KTE_ULTRA
Meglett :) Köszönöm :)

1 hete 1 napja #291672 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_
Obj. 430U-ra milyen felszereléseket kell rakni?
A válaszokat előre is köszi!

1 hete 23 órája #291673 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

_tothjanos_ beküldte: Obj. 430U-ra milyen felszereléseket kell rakni?
A válaszokat előre is köszi!

Azért, ha 10-es tankig eljutsz, már illene tudni. :P
Én töltésgyorsító, stabilizátor, optika kombót raknék rá, de van aki optika helyett a ventire esküszik.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _tothjanos_

1 hete 23 órája #291674 Írta: _tothjanos_
Megválaszolva: _tothjanos_
Nem azzal van a gondom, hogy nincs elképzelésem, de nekem szimpatikus pl a célzás gyorsító is.... :P
De akkor gyakorlatilag szinte minden X.-es orosz mednek ua a felszerelés setup-ja!
Azért köszönöm a választ! :)

1 hete 21 órája #291675 Írta: RockyRuciano

_tothjanos_ beküldte: Nem azzal van a gondom, hogy nincs elképzelésem, de nekem szimpatikus pl a célzás gyorsító is.... :P
De akkor gyakorlatilag szinte minden X.-es orosz mednek ua a felszerelés setup-ja!
Azért köszönöm a választ! :)

A vertstab és a célzásgyorsító közötti választás gyakran hitvita jelleget ölt. Én a vertstab pártján vagyok --- kapáslövéskor is jobb, meg hirtelen megállásnál sem ugrik akkorát a löveg/célkereszt. Ehhez jön az az emocionális jellegű érv, hogy a vertstab a magasabb tier-ű tankokon válik lehetségessé, így jobbnak tűnik.

1 hete 20 órája #291676 Írta: hatalatibi
Megválaszolva: hatalatibi
Hello szeretnék segitséget kérni ha lehet.Ma frisitett a WOT és azota nem tudom elinditani a játékot mivel kéri a qui.pkg.Ha valaki tudna segiteni megköszöném.Előre is köszi

1 hete 20 órája #291679 Írta: RockyRuciano

hatalatibi beküldte: Hello szeretnék segitséget kérni ha lehet.Ma frisitett a WOT és azota nem tudom elinditani a játékot mivel kéri a qui.pkg.Ha valaki tudna segiteni megköszöném.Előre is köszi

Game Centerben van egy "Játék beállítások" / "ellenőrzés és javítás" menüpont --- ezt próbáltad már?

1 hete 18 órája #291681 Írta: hatalatibi
Megválaszolva: hatalatibi
Köszi szépen de sikerült megjavitatnom épp az ellenőrzés javitásban.Még letöltött kb 3 gigabájtot és ezután elindult.Azért köszi a segitséget

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.