Jelenleg 464 vendég és 6 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hete 3 napja #290773 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Szia! :)
Én személy szerint szerettem, ebből lett meg az "IS" ha jól emlékszem, nem utolsó ha jól tudom az alváza az "IS" prototipusa. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 2 napja #290775 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
köszi!:)

5 napja 3 órája #290839 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
Sziasztok!A"Tortára" mit tegyek fel?:3.szint tekercs rugót vagy szerszámos ládát?(maradék 3 skilles legénység elsősor vegyes:lámpa ,pill.kép,sima utazás,lőszerrendező...második bia harmadik 90% körül álca van)...venti fent van ,még repesz páncélra gondolttaamm!Mindent meghallgatok és előre is köszönöm!

5 napja 2 órája #290840 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Szia!

A Tortoise-zal főképp az ellenség arcába mászol, mivel hatalmas teste miatt, nem valami jó rejtőzködő tank, szóval főképp közelharcban lehet vele operálni, szóval érdemes az ágyú tűzgyorsaságára és az alapból kielégítő páncélra építeni a stratégiát...

Emiatt, én azt javaslom, hogy egy töltésgyorsító, ventilátor ami mindenképp, harmadiknak én távcsövet vagy esetleg periszkópot (bár ennek jelenléte okafogyott, ha úgyis közelharcot folytatsz) ajánlanék. Talán még a hevesebb arti tűz miatt érdemes lehet a nehéz repesz páncél.

De hogy tekercs rugót tegyél fel (max addig, míg nincs meg a fullos lánc, utána levenni, eladni ;) ), vagy szerszámos ládát, az csak a helyet pazarolja. Helyette egy javítás sor a legényeknek, ami jól jön.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74

4 napja 22 órája #290845 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
A Tortoise-ra felszerelésként a venti mellé töltésgyorsítót és repeszpáncélt javaslok, mint végleges felszerelést. A 3.szint tekercs rugó mindenképp csak ideiglenes legyen, ha egyáltalán, a szerszámos láda jó, amíg a legényszerszámos legénységnek nincs javító skillje - esetleg utána is.
De az álca skill ezen a TD-n teljesen felesleges - a pocsék álcaértéken alig javít ráadásul a Tortoise harcmodora miatt - amit ezen az ágon már biztos alaposan kiismertél, de szecsibeni is írt - szerintem az álca gyakorlatilag egy pillanatra se tud hasznosulni. A Type4-re v. Type5-re se tennék álcát ---- erre a TD-re se. Ezért javasolnám az újraskillezést, az alábbiak szerint:
Parancsnok: lámpa, Bia, javítás
lövész: javítás, Bia - 3. ízlés szerint
vezető: javítás, Bia, Kuplungégető
töltő1: Biztonságos elhelyezés, Bia, javítás
töltő2: érdekes kérdés, de talán Adrenalin roham, Bia, javítás avagy javítás, Bia, a 3. ízlés szerint
rádiós: javítás, Bia, Helyzetfelismerés
Érdemes elolvasni Rathagol27 és BiO_rOo_BOT 1 ill. 2 oldallal ezelőtti véleményét a TD-k skillezéséről + Rathagol27 becsatolt egy videot is, azt is érdemes megnézni - azon QB a 6. perc környékén pont az akkor vadiúj Tortoise skillezését mutatja (ha nem beszélnél angolul, a video szerintem akkor is érthető 80-90%-ban).
(még annyit, hogy én az AT8-ig felküzdöttem magam, de nem jött be, főleg a lassúsága, úgyhogy visszamentem az Alecto-ra, ami ugye más stílusú TD)

ttaamm74 beküldte: Sziasztok!A"Tortára" mit tegyek fel?:3.szint tekercs rugót vagy szerszámos ládát?(maradék 3 skilles legénység elsősor vegyes:lámpa ,pill.kép,sima utazás,lőszerrendező...második bia harmadik 90% körül álca van)...venti fent van ,még repesz páncélra gondolttaamm!Mindent meghallgatok és előre is köszönöm!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.