Jelenleg 470 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #290741 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Igen, igazad van Bandras! Most elkezdtem próbálgatni. Ha olyan eszköz direktívát akarok felrakni, mely megfelelője modulként még nincs a tankon, akkor a játék kiírja, hogy nem fog működni.
A kompatibilis eszköz direktíva ily módon akkor duplázza a modul képességeit.
A személyzeti ügyeket még megvizsgálom jobban.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #290742 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia, én a t9-nél tartok a kínai páncélvadászoknál. A cél a 4 skill, a jelenlegi kiosztást a képen látod.
Amint meglesz a negyedik a következő fog történni - újraosztom aranyért, megy fel a BIA az álca helyett. A javítás nagyon fontos, főleg fix tornyos TD-nél, valamint a kuplungégető (mert mindenre szükség van hogy jobban tudj forogni), valamint látótáv. A többi ízlés szerint de már ez is kiadja a 4 skillt. Mivel én pótkajázok próbaképpen tettem rá a tűzoltó de nem kell, mert nem gyullad egyik se.
Kb ennyi. Írj ha még kérdésed lenne. Üdv Bio

RockyRuciano beküldte: A WZ 120 1GFT lesz majd.
Eddig érdemi tapasztalatom az Alecto-val volt, nem egészen 150 csata, meg a júniusi ToT keretében feljutottam a ISU-152-ig jó eredménnyel, de azzal már nem jutott idő játszani.
De általánosságban kérdezem, szükség esetén újra-skillezem a parancsnokaimat, a WZ 120 1GFT parancsnokot pedig már e szerint fejleszteném.

Mellékletek:

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #290743 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Koszi neked is!:thx2:
Az világossá vált, hogy a javítást az álca elé kell sorolnom az ilyen jellegű TD-knél. Utánagondolva, ez logikus is - magas tierben a látótáv meg az álca relatív veszít az értékéből, míg a javítás értéke örök, sőt még növekszik is. (ez egy Alecto v. Scorpion G esetében más, de ott másra is kell alapozni a játékot)

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #290746 Írta: Obito
Megválaszolva: Obito
Sziasztok!
Képzési füzettel kapcsolatban kérdeznélek titeket.
A füzet leírása például a következő:
"+100.000 tapasztalat minden legénységi tagnak"
Ez eddig rendben.
44.000 tapasztalati pont kellene a 100%-os képességhez, de amikor a könyvet aktiválni akarom, akkor csak alig ugrana legényenként 10-15 ezer tapasztalati pontot.
Ezzel kapcsolatban bárkinek van tapasztalata vagy ez így rendben van?
Előre is köszi. :)

1 hete 4 napja #290749 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Obito beküldte: Sziasztok!
Ez eddig rendben.
44.000 tapasztalati pont kellene a 100%-os képességhez, de amikor a könyvet aktiválni akarom, akkor csak alig ugrana legényenként 10-15 ezer tapasztalati pontot.

Jó lenne egy printscreen. Elképzelhető, hogy nem jól értelmezed azt a 44000 xp-t. :)
(szerintem az 1% ugrást jelent)

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #290750 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
- EXP TABLE -
Próbáltam képként, táblázatként... az lesz a legjobb ha csatolom
A csatolt tábla tartalmazza (1) legénységi tag exp táblázatát, melyik %-on mennyi exp szükséges 1% növeléséhez (ezt ha megszorzod az össz legénységi számmal akkor kapsz egy kb értéket (mivel nem egyenletesen kapnak exp-t)

Nem hiszek a tér létezésében...

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hete 4 napja #290756 Írta: Obito
Megválaszolva: Obito

bandras32 beküldte:

Ez eddig rendben.

Jó lenne egy printscreen. Elképzelhető, hogy nem jól értelmezed azt a 44000 xp-t. :)

A következőről lenne szó:
kep1.jpg : megnéztem, hogy mennyi xp-re lenne szükség a 100%-hoz.
kep2.jpg : amikor aktiválni akartam a könyvet amely legényenként 100.000 xp-t kellene adni.
Mellékletek:

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #290757 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Obito beküldte:

bandras32 beküldte:

Ez eddig rendben.

kep2.jpg : amikor aktiválni akartam a könyvet amely legényenként 100.000 xp-t kellene adni.

Amikor szabad XP-ből váltasz, akkor az valahányszoros szorzót kap. Ami azt jelenti, hogy sokkal több legénységi XP kell még a parancsnokodnak, amit 44000 szabad xp-ből kiválthatsz.
Szerk.:
Talán 5X-ös az átváltás, de nem vagyok benne biztos.

1 hete 4 napja - 1 hete 4 napja #290758 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Én a képen azt látom, hogy a legénység képzettségi szintje 30%-ról 90% közelébe ugrik/ugrana. Ez megfelel kb, 100 000 legénységképzési XP-nek, ezért ez nekem rendben lévőnek TŰNIK, persze utána kell számolni pontosan.
Kérdésem viszont, hogy miként szereztél ilyen 100 000 legénységképzési XP-s könyvet? Nekem eddig 3* sorsolt a Wot 10K-sat, meg 200K-sat lehet venni jó sok creditért, de ilyen 100K-sat még nem láttam és nem hallottam.
Update:
ahhoz, hogy a 100%-os legénységed megkapja a 1. képességet, 210 060 legénységképzési XP kell összesen. A legénységképzés logaritmikus skála alapján dolgozik, a 30% 6724 legénységképzési XP-nek felel meg, esetedben kb 203k legénységi XP kellene a 100%-hoz.
(Echiron táblázata valszeg ezt tartalmazza - nekem nem engedi letölteni/megnyitni a vírusírtó)
Az első képen meg azt mutatja, hogy mennyi szabad XP kell a 100%-ra húzáshoz - Az első kép alapján 40 807 szabad XP kellene a 100%-s képességhez, ami átkonvertálódna a 100% képességhez még hiányzó kb. 203 000 legénységképzési XP-vé - mint matyiabagoly is írta, 5* a szabad XP - legénységképzési XP közötti átváltás normál esetben (vannak a legénységképzős hétvégék akciói, amikor kedvezőbb)

Obito beküldte:

bandras32 beküldte:

Ez eddig rendben.

1 hete 4 napja #290759 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
Sziasztok,

Meg tudnátok mondani, hogy nagy csatáknál hogyan lehet nagyítani a térképet? Hiába nyomkodom a "L" gombot, hasztalan. Az egész map egy miniatürizált massza:(

1 hete 4 napja #290761 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

geekt hing beküldte: Sziasztok,

Meg tudnátok mondani, hogy nagy csatáknál hogyan lehet nagyítani a térképet? Hiába nyomkodom a "L" gombot, hasztalan. Az egész map egy miniatürizált massza:(

Szia! Ü - Ó, vagy Ő - Ú

1 hete 4 napja #290762 Írta: капитанпаннонии
Sziasztok! Az Obj. 430 U-hoz milyen felszerelést ajánltok?

1 hete 3 napja - 1 hete 3 napja #290763 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Üdv!
Szellőzés + Töltésgyorsító + Stab.
vagy
Optika + Töltésgyorsító + Stab.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: капитанпаннонии

1 hete 3 napja #290770 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
A Kv13-ról kérdeznék valakit hogy miért látok oly keveset belőlük,tegnap megvettem aztán rájöttem hogy ugyancsak jó kis tank miért nem szeretik az emberek? Vagy csak rossz helyen van a fejlesztési fán? Minek akarna az ember még egy plusz tankot mikor egyből mehet az ISre,sajnálom pedig jó gép na de nekem jó lesz legalább nem kell sokat kinlódni a kiválóság jelhez....

1 hete 3 napja #290771 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

charliefirpo_2018 beküldte: A Kv13-ról kérdeznék valakit hogy miért látok oly keveset belőlük,tegnap megvettem aztán rájöttem hogy ugyancsak jó kis tank miért nem szeretik az emberek? Vagy csak rossz helyen van a fejlesztési fán? Minek akarna az ember még egy plusz tankot mikor egyből mehet az ISre,sajnálom pedig jó gép na de nekem jó lesz legalább nem kell sokat kinlódni a kiválóság jelhez....

Szegény elég mostoha helyen van, az orosz fejlesztési fát jobban is megcsinálhatták volna. Az egészet tetézi, hogy 7-es szintű, így csak randomban lehet használni. Mondjuk pl. a Churchill GC esetében érthetőbb, hogy miért nem használja senki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.