Jelenleg 380 vendég és 6 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hete 3 napja #291550 Írta: qwasas007
Megválaszolva: qwasas007
Mind3 prémium járgány.
Nekem csak az M10 van meg és elég jól hozza a kreditet 5ös létére. Igen kezes darab, gyorsabban tölt pontosabb és nagyobb az átütése mint a T67nek, cserébe lomha, a tornya rettenetesen lassan fordul, páncélja nincs, DE simán lehet vele T67 szerű pusztítást végezni. Remek a camoja és a látótáv sem olyan rossz.
T34s el nincs tapasztalatom, de nem tűnt annyira hatékonynak...
A pz. pedig egyszerűen nem illik bele a metába, a kredithozamáról nem tudok.
Személy szerint az M10est ajánlom.

"Ami megöl, az erősebbé tesz!"

Peter Griffin

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 3 napja #291551 Írta: dobilaci
Megválaszolva: dobilaci

Matt__Kirby beküldte: Valaki tudna pár szót írni az FV215B Ht-ról? Mennyire használható manapság?
Valamint szerintetek megéri az árát kötvényben?

Szerintem ne pazarolj ra kotvenyt. Lassu, serulekeny (szembol also hull-on keresztul gyullad nagyon konnyen). Nekem megvan de nem szoktam elovenni, a Super Conqueror mellett semmi ertelme.

"Dobilaci fórumbiztonsági őr a példaképem." by Wotinfo-s troll re-reg
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Matt__Kirby

2 hete 3 napja #291553 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

bandras32 beküldte:

Sezamme beküldte: Nincs mit! Ha választani kell, akkor nem kérdés melyiket válaszd! A 268 nem rossz TD, de mégiscsak egy TD a sok közül, a 430u meg OP tank, csatákat dönt el. A HE nerf visszafogja majd a 268 teljesítményét, a 430u-n meg ugyanez segít kicsit. Ha te jutsz hamarabb infókhoz másik oldalról az akciókat illetően nyugodtan posztold ki, hasonló cipőben járok mint te, 7 kilences és 2 tízes tank várja a garázsban a leárazást.

Nem hinném, hogy a 268 teljesítményét visszafogná a HE nerf, legalábbis amikor én még játszottam vele nem igazán lőttem HE-t.

Az ilyen favágó, szovjet randomágyús TD-be elkél a HE, nekem van talán 10 benne rendszeresen, mivel kaphatsz olyan pályát és tankleosztást, ahol máshogyan nehéz sebezni. Rengeteg olyan pálya van, ahol ha te hátul kempelésre kényszerülsz és az ellenfél jól tornyozik a tankjaival, akkor nem mozdítod ki őket HE nélkül. Egyrészt az ágyú annyira nem pontos, hogy ezzel a TD-vel 300+ méterről gyenge pontokat lőjj át ilyen tankokon, másrészt így nem kell fél percet várni hogy el merd sütni egy pixelre. Blindolni is HE-vel szoktam bokorban a lightokat/Td-ket.

2 hete 3 napja #291554 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Én nem töltenék vele HE-t elég jó a penje

2 hete 3 napja #291556 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

qwasas007 beküldte: Mind3 prémium járgány.
Nekem csak az M10 van meg és elég jól hozza a kreditet 5ös létére. Igen kezes darab, gyorsabban tölt pontosabb és nagyobb az átütése mint a T67nek, cserébe lomha, a tornya rettenetesen lassan fordul, páncélja nincs, DE simán lehet vele T67 szerű pusztítást végezni. Remek a camoja és a látótáv sem olyan rossz.
T34s el nincs tapasztalatom, de nem tűnt annyira hatékonynak...
A pz. pedig egyszerűen nem illik bele a metába, a kredithozamáról nem tudok.
Személy szerint az M10est ajánlom.

Köszönöm a választ!

Ha működne a bolt meg is venném a T-34s-sel együtt.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

2 hete 3 napja #291561 Írta: Sezamme
Megválaszolva: Sezamme

Matt__Kirby beküldte: Én nem töltenék vele HE-t elég jó a penje

Bátor döntés! Én félős vagyok, ha esetleg szembejönne bazsi41, az IS-4 sideolás Istene, jó ha van nálam pár HE tartalékban! :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: dobilaci, Matt__Kirby, qwasas007

2 hete 3 napja #291562 Írta: qwasas007
45°ban döntve :rofl:
Ezzel feldobtad a napom. :fetreng:

Peter Griffin

2 hete 3 napja #291568 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Sziasztok! Lenne egy böszme noob kérdésem: Hova lett a WG hivatalos honlapján a lenyíló menü, ahova a wargaming code-ot lehet beírni? Be vagyok jelentkezve, de ha rákattintok a nevemre, csak a játékos profilom jelenik meg. Bocsi még1x, de 20 perc kóválygás után úgy döntöttem megkérdezem itt.

2 hete 3 napja #291569 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Sezamme beküldte:

bandras32 beküldte:

Sezamme beküldte: Nincs mit! Ha választani kell, akkor nem kérdés melyiket válaszd! A 268 nem rossz TD, de mégiscsak egy TD a sok közül, a 430u meg OP tank, csatákat dönt el. A HE nerf visszafogja majd a 268 teljesítményét, a 430u-n meg ugyanez segít kicsit. Ha te jutsz hamarabb infókhoz másik oldalról az akciókat illetően nyugodtan posztold ki, hasonló cipőben járok mint te, 7 kilences és 2 tízes tank várja a garázsban a leárazást.

Nem hinném, hogy a 268 teljesítményét visszafogná a HE nerf, legalábbis amikor én még játszottam vele nem igazán lőttem HE-t.

Az ilyen favágó, szovjet randomágyús TD-be elkél a HE, nekem van talán 10 benne rendszeresen, mivel kaphatsz olyan pályát és tankleosztást, ahol máshogyan nehéz sebezni. Rengeteg olyan pálya van, ahol ha te hátul kempelésre kényszerülsz és az ellenfél jól tornyozik a tankjaival, akkor nem mozdítod ki őket HE nélkül. Egyrészt az ágyú annyira nem pontos, hogy ezzel a TD-vel 300+ méterről gyenge pontokat lőjj át ilyen tankokon, másrészt így nem kell fél percet várni hogy el merd sütni egy pixelre. Blindolni is HE-vel szoktam bokorban a lightokat/Td-ket.

Háát ha 300+ m-ről akarsz vele doolgozni, akkor lehet, hogy tényleg nem működik. Ez egy roham TD, közelharcra való. 303 AP pen és 395 HEAT pen szerintem bármire elég, de ettől függetlenül 3-4 HE elfér benne, pont a blind bokor lövésekre, de ezen kívül nem igényel HE-t.

2 hete 2 napja #291579 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby

Sezamme beküldte:

Matt__Kirby beküldte: Én nem töltenék vele HE-t elég jó a penje

Bátor döntés! Én félős vagyok, ha esetleg szembejönne bazsi41, az IS-4 sideolás Istene, jó ha van nálam pár HE tartalékban! :)

Hm. Mondasz valamit, látszik elszaladt felettem az idő. Én még aranyat sem töltök vele, csak nagyon ritkán, főleg idegből. De tutira nem vinném be az oldalát még atommal sem.
Úgy látszik újra kell tanulnom az egészet. Valaki vállalja?

2 hete 2 napja #291582 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nekem bejon, megkockaztatom jobban mint az SQ.
Ezt abbol gondolom, hogy az SQ-val talan egy eve se jatszottam, az FV-t meg azert neha eloveszem fun celjabol.

dobilaci beküldte:

Matt__Kirby beküldte: Valaki tudna pár szót írni az FV215B Ht-ról? Mennyire használható manapság?
Valamint szerintetek megéri az árát kötvényben?

Szerintem ne pazarolj ra kotvenyt. Lassu, serulekeny (szembol also hull-on keresztul gyullad nagyon konnyen). Nekem megvan de nem szoktam elovenni, a Super Conqueror mellett semmi ertelme.

2 hete 2 napja #291584 Írta: tpista
Megválaszolva: tpista
Sziasztok! A twitch prime által adott parancsnokok a megadott határidőig rakhatóak bele a tankba és megmaradnak "örökre" vagy addig van a szolgálati idejük és utána leszerelnek?

2 hete 2 napja - 2 hete 2 napja #291586 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

tpista beküldte: Sziasztok! A twitch prime által adott parancsnokok a megadott határidőig rakhatóak bele a tankba és megmaradnak "örökre" vagy addig van a szolgálati idejük és utána leszerelnek?

Megmarad örökre. Egyedül a tigris 2 amcsi 7es tank van addig amíg a prime tart, ha már nincs primod elveszik az is úgytudom.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: tpista

2 hete 7 órája #291604 Írta: qwasas007
Lenne egy olyan kérdésem, hogy a 3 választható tier5 ös amcsi járgány közül melyiket érdemes választani? (Már ha eljutok odáig.)
Válaszokat előre is köszönöm!

Peter Griffin

2 hete 4 órája #291608 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

qwasas007 beküldte: Lenne egy olyan kérdésem, hogy a 3 választható tier5 ös amcsi járgány közül melyiket érdemes választani? (Már ha eljutok odáig.)
Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv!

Én a Ram II-t ajánlon, én is ezt választom. A másik kettő tanknak nagyon kicsi az átütése, amivel még tier 5-be se nagyon elég. A Ram II-es ágyúja jó, a második legnagyobb DPM-ű a T-34 után. Nagy a fun faktora is, mobilitása is elég jó de nem a leggyorsabb. Ajánlok rá célzásgyorsìtót meg optikát mert a látótávja elég kicsi, de ez orvosolhtó.

De ez a te döntésed, olvasd el az elemzéseket, hasonlítsd össze a tanks.gg oldalon és amelyik a legjobban illik a játékstílusodhoz azt válaszd.

www.wotinfo.hu/...lemzes

www.wotinfo.hu/...lemzes

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: qwasas007

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.