Jelenleg 411 vendég és 3 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hete 9 órája #290702 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

bandras32 beküldte:

Rathagol27 beküldte:

bandras32 beküldte: Imádom a T-34-et. :love: Egy bajom van vele, hogy azon a vékony csövön alig látszik a 3 csillag.:whistle:

Milyen felszerelés ajánlott a 3. gunmarkhoz? Távcső, célzásgyorsító, venti, töltésgyorsító 4-esből nem tudom mi legyen.

Optika, célzásgyorsító és töltésgyorsító, ha jól emlékszem, de majd este megnézem. Nekem pótkaja nincs benne, kicsi javító, kicsi eü és poroltó. Nyúlláb fellógatva a visszapillantó tükörre, lópatkó a hűtőrácsra és tuti a 3 GM. :cheer:

Jól emlékeztem, nálam így néz ki. :)

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 9 órája #290703 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Az én 3GM -os T-34 -esemen töltésgyorsító+szellőzés+optika van és tűzoltó helyett harci porció (vagy mi a neve magyarul) mivel nem sokat gyújtják ;)

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

2 hete 28 perce #290712 Írta: Nana21
Megválaszolva: Nana21
Hali!
Tudna valaki segíteni abban, hogy ha egy győkér ellehetleníti a játékomat, (élére állít egy fal mellé) mi is a teendő ha meg akarom torolni?

2 hete 3 perce #290713 Írta: bandras32

Nana21 beküldte: Hali!
Tudna valaki segíteni abban, hogy ha egy győkér ellehetleníti a játékomat, (élére állít egy fal mellé) mi is a teendő ha meg akarom torolni?

Feljelentheted, bár nem tudom van-e értelme. Mást nem nagyon tudsz csinálni.

1 hete 6 napja #290719 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Köszi a tippeket. Kipróbálom melyikkel fekszik jobban. Kicsit idegesít, hogy 90%-on megállt egyenlőre a tudomány.

1 hete 6 napja #290722 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Simán meglesz, ne add fel!
Én általában ennek a tanknak a GM-jét 100%-on tartom. Sajnos múltkor benézett 2 rosszabb kör, leesett 98%-ra :-D

Rathagol27 beküldte: Köszi a tippeket. Kipróbálom melyikkel fekszik jobban. Kicsit idegesít, hogy 90%-on megállt egyenlőre a tudomány.

1 hete 6 napja #290724 Írta: Rathagol27
Feladni nem szokásom, max pihentetem. Habár a T-29-et sikerült 90-ről 82-re leamortizálni. Az fájt. Igaz ebben benne van fél év kihagyás is.
Inkább az zavar, hogy a svéd 5-ös is beállt 90-re. Az alap probléma persze az, hogy nem tudok folyamatosan megfelelően játszani türelmetlenségből fakadóan.

1 hete 6 napja #290725 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Üdv!
Tanácsot kérek, hogy a TD parancsnokának milyen skill ajánlott.
A paralámpa, álca, BIA evidens, de a 4. skillnek mi az ajánlott? Felderítő? sasszem? javítás?
Eddig nagyon keveset TD-ztem, ezért bizonytalan vagyok.
Korrekt választ előre is köszönöm!

1 hete 6 napja #290726 Írta: Rathagol27
Ha torony nélküli, vagy erősen páncélozott tornyos, akkor én a javítást rakom álca helyett. De a konkrét kérdésre a válasz alapvetően a látótáv növelése szerintem. Mondjuk jó lenne tudni milyen TD-ről van szó.

1 hete 6 napja - 1 hete 6 napja #290727 Írta: RockyRuciano
A WZ 120 1GFT lesz majd.
Eddig érdemi tapasztalatom az Alecto-val volt, nem egészen 150 csata, meg a júniusi ToT keretében feljutottam a ISU-152-ig jó eredménnyel, de azzal már nem jutott idő játszani.
De általánosságban kérdezem, szükség esetén újra-skillezem a parancsnokaimat, a WZ 120 1GFT parancsnokot pedig már e szerint fejleszteném.

1 hete 5 napja #290735 Írta: Rathagol27
Lehet az én hülyeségem, de a parancsnokaimat általában hasonlóan képzem minden tankosztályban. Hatodik érzék, BiA, Látótáv növelés majd ezek után jön az álca vagy javítás tanktól függően. Kivétel a heavy, ott valamiért javítás mindenképpen van. Alapvetően ez a felállásom parancsnokoknál. TD-nél az álca vs javításról meg kb annyit, hogyha megyek előre (pl torony nélküli amcsi ág tier 8-tól felfele) mert páncéllal el vagyok látva, akkor javítás, de ha hátulról inzultálom az ellent akkor álca. Esetleg ha tudsz kicsit angolul akkor nem mai darab, de az elméletet jól leírja :

Persze ha nagy marhaságot írtam a jobbak majd kijavítanak.

Más kérdés: Másnál is előfordul, hogyha mobilról akarom megnézni a wotinfót akkor egyfolytában eldobja valami reklám oldalra? Mindegy hogy főoldalra lépek vagy sunyi kerülőn fórum illetve tank elemzések felől próbálkozok. Mindig egy reklámoldalra lép át a böngésző. És csak a wotinfóval tapasztaltam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74, RockyRuciano

1 hete 5 napja #290737 Írta: Rathagol27
Na ezért szeretem ezt a kis csótányt:
Mellékletek:

1 hete 5 napja #290738 Írta: RockyRuciano
Köszi!:thx2:
És még QB is egyetért veled!:)

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #290739 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Lehet buta kérdés, de számomra valamiért mégsem egyértelmű. A direktívák használatáról van szó.
Pl. Ha van töltésgyorsítóm, de egy csatára felteszek egy "rendszeresített lőszerrekesz" nevű eszközt, akkor a töltési idő 2,5%-os csökkenése hozzáadódik a modulként felrakott töltésgyorsító 2,5%-ához, vagyis az adott csatában 5%-al csökken a töltésidő? Vagy csak akkor használható a direktívaként felrakható "rendszeresített lőszerrekesz", ha egyébként a tank nem rendelkezik töltésgyorsítóval. Tehát a direktíva - kvázi - negyedik modulként működik egy csata erejéig?
A kérdésem vonatkozik a személyzeti képességekre is.
Köszi, ha valaki veszi a fáradtságot és eligazít az ügyben.

1 hete 5 napja - 1 hete 5 napja #290740 Írta: bandras32

Balista1 beküldte: Lehet buta kérdés, de számomra valamiért mégsem egyértelmű. A direktívák használatáról van szó.
Pl. Ha van töltésgyorsítóm, de egy csatára felteszek egy "rendszeresített lőszerrekesz" nevű eszközt, akkor a töltési idő 2,5%-os csökkenése hozzáadódik a modulként felrakott töltésgyorsító 2,5%-ához, vagyis az adott csatában 5%-al csökken a töltésidő? Vagy csak akkor használható a direktívaként felrakható "rendszeresített lőszerrekesz", ha egyébként a tank nem rendelkezik töltésgyorsítóval. Tehát a direktíva - kvázi - negyedik modulként működik egy csata erejéig?
A kérdésem vonatkozik a személyzeti képességekre is.
Köszi, ha valaki veszi a fáradtságot és eligazít az ügyben.

Ha jól tudom, a felszereléses direktívát csak akkor tudod használni, ha van hozzá kompatibilis felszerelésed. Tehát ha nincs töltésgyorsítód, akkor nem. A legénységi viszont működik akkor is, ha a legénység nem tudja azt a képességet. Én így szoktam csinálni a 6. érzéket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.