Jelenleg 402 vendég és 10 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 6 órája #291311 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Az EMIL-t vagy a STA-1-est ki lehet váltani még novemberben is? :huh:

Ma kezdődik a frontline. Én már a WZ-nél tartok, de még az EMil-ig nem jutottam el. Viszont hallom, hogy a top tankot nem lehet kiváltani csak a mostani októberi FL szezonban. Én attól nagyon messze vagyok. Kérdezném, hogy muszáj most kiváltani valamelyik tankot vagy még novemberben is kiválthatom? Egyáltalán mi a határ?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 5 órája #291312 Írta: kwiktor
Megválaszolva: kwiktor
Sziasztok!
Valaki tudna segíteni miért nem tudom az Orosz T 34-85 Rudy-t Lengyel - nek áttenni??
Hiba a konfigurácio váltás közben!
Ezt írja minden próbálkozásra!!

1 hónapja 3 órája #291314 Írta: zabos1
Megválaszolva: zabos1
Valaki mondja már el hogyan számol a játék.Mostani csata E50M legtöbb sebzés 1 kilövés xp szerint 9. lettem.2 játékosnak volt 2 kilövése Ők Ok T9 de a sebzésük jóval kevesebb picinykét idegesítő

1 hónapja 2 órája #291315 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

zabos1 beküldte: Valaki mondja már el hogyan számol a játék.Mostani csata E50M legtöbb sebzés 1 kilövés xp szerint 9. lettem.2 játékosnak volt 2 kilövése Ők Ok T9 de a sebzésük jóval kevesebb picinykét idegesítő

Hát ennyiből így elég nehéz. Az xp-nél elég sokminden számít, nem csak a sebzés, hanem az is, hogy mibe sebeztél. Vagyis ha nálad magasabb szintű ellenfelet lősz több xp-t kapsz. Számít, hogy mennyit spotoltál, hogy a spotodba a csapat mennyit lőtt, számít a védés, foglalás, stb., elég összetett a dolog. Jó lenne egy printscreen a részletes csata jelentésről és a magasabb xp-t elért játékoséról is.

4 hete 2 napja #291321 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

bandras32 beküldte:

zabos1 beküldte: Valaki mondja már el hogyan számol a játék.Mostani csata E50M legtöbb sebzés 1 kilövés xp szerint 9. lettem.2 játékosnak volt 2 kilövése Ők Ok T9 de a sebzésük jóval kevesebb picinykét idegesítő

Hát ennyiből így elég nehéz. Az xp-nél elég sokminden számít, nem csak a sebzés, hanem az is, hogy mibe sebeztél. Vagyis ha nálad magasabb szintű ellenfelet lősz több xp-t kapsz. Számít, hogy mennyit spotoltál, hogy a spotodba a csapat mennyit lőtt, számít a védés, foglalás, stb., elég összetett a dolog. Jó lenne egy printscreen a részletes csata jelentésről és a magasabb xp-t elért játékoséról is.

És a távolság is, amiről lőttél. :blondy:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

3 hete 5 napja #291368 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Nem egeszen ertem,hogy hogyan lehetnek valakinek ilyen tankjai,es plane ilyen statja ily keves csataszammal...
Mellékletek:

3 hete 5 napja #291369 Írta: bandras32

Original74 beküldte: Nem egeszen ertem,hogy hogyan lehetnek valakinek ilyen tankjai,es plane ilyen statja ily keves csataszammal...

Acc. reset. ;)

3 hete 5 napja #291372 Írta: bandi04
Megválaszolva: bandi04
Sziasztok. Tankot szeretnék eladni de nem lehet
A hiba kod lépjek ki a taktikai egységből vagy probáljam meg később 2 hete semmi pedig tegnap ujra telepitettem a játékot de ugyan az
Segitséget köszi

3 hete 4 napja #291374 Írta: bandi04
Megválaszolva: bandi04
Szia az mit jelent?

3 hete 4 napja #291389 Írta: bandras32

bandi04 beküldte: Szia az mit jelent?

Mi mit jelent?

3 hete 4 napja #291390 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Gondolom a "Szia". :rofl:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32, Geronimo74

3 hete 4 napja #291394 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Létezik olyan oldal, ahol egy játékost meg lehet találni, még akkor is ha nevet változtatott?
Ezt úgy értem valaki regisztrált, mondjuk Zoli123 (ez csak példa), majd átírta a nevét HULK (-ra)
De te tudod a nevét a régit, a Zoli123 de nem volt bent a barát listádon, és ezzel a névvel nincs találat, de az oldal megmutatná, hogy Zoli123, után a HULK van. Tehát ez az új neve.

3 hete 3 napja #291406 Írta: norbi215
Megválaszolva: norbi215

Marcus beküldte: Sziasztok!
Létezik olyan oldal, ahol egy játékost meg lehet találni, még akkor is ha nevet változtatott?
Ezt úgy értem valaki regisztrált, mondjuk Zoli123 (ez csak példa), majd átírta a nevét HULK (-ra)
De te tudod a nevét a régit, a Zoli123 de nem volt bent a barát listádon, és ezzel a névvel nincs találat, de az oldal megmutatná, hogy Zoli123, után a HULK van. Tehát ez az új neve.

Szerintem ez nem lehetséges...mindig a friss nevet látn i, vagy klánt ott akit nézel és nem az előzőt...
De lehet vaki jobban ért hozzá és tud vmi trükköt

3 hete 1 napja #291421 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv Mindenkinek!

Hol lehet letölteni a sandbox szervert?
Mert ki szeretném próbálni az új lőszer mechanizmust.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

3 hete 1 napja #291425 Írta: kocka168
Megválaszolva: kocka168
Sziasztok. Lenne egy kérdésem, kaptam egy 30%-os kupont és nekem megvan a T-34-85M ha azt megveszem a prém shop-ban akkor meg kapom a teljes arany árát (3750 Gold)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.