Jelenleg 557 vendég és 6 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hete 2 napja #290634 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd

matyiabagoly beküldte:

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ezek az oldalak csak akkor frissítik egy játékos statisztikáit, amikor valaki megnézi azokat. Ha két éven át senkisem nézi meg a statodat, akkor arra az időre nincs információja az oldalnak.

Szia!
Köszi, erre nem is gondoltam ... tehát a kérdésemre megvan a válasz is egyben ...
:thx2:

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 2 napja #290638 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

kisfantom beküldte: Sziasztok!

Tényleg csak egy-két kérdésem lenne. NEM (!) hinném , hogy csalás van a játékban, de miért van az, hogy kettő az egyben vagyunk az ellenféllel ( Tiger II, Panther mi... ellen : T29),... t29-nek kb 40 hp-ja marad, miután a Tiger II lesebzi. Célba veszem, beszűkül a célkereszt, lövök, de nem én kapom a skillt, hanem a Tiger II. Pedig előtte kb 3 mp-el sebezte le.

A másik kérdés pedig az lenne, hogy a kharkov pályán átjött egy LÖWE a falon, olyan helyen, ahol zárt rész van. Ezek egyszerű játék hibák? Tényleg NEM kiabálok csalást, csak nem értem, hogy miként lehet ez.

harmadik kérdés, hogy miért tűnnek el a tankok kb 50 méterre előttem, mikor már épp lőni szeretném, aztán újra felbukkan, és lesebez. És mindez egy nyílt pályarészen van.

Az elsőre esetleg kigyújtás?
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kisfantom

2 hete 2 napja #290639 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Tényleg csak egy-két kérdésem lenne. NEM (!) hinném , hogy csalás van a játékban, de miért van az, hogy kettő az egyben vagyunk az ellenféllel ( Tiger II, Panther mi... ellen : T29),... t29-nek kb 40 hp-ja marad, miután a Tiger II lesebzi. Célba veszem, beszűkül a célkereszt, lövök, de nem én kapom a skillt, hanem a Tiger II. Pedig előtte kb 3 mp-el sebezte le.

A másik kérdés pedig az lenne, hogy a kharkov pályán átjött egy LÖWE a falon, olyan helyen, ahol zárt rész van. Ezek egyszerű játék hibák? Tényleg NEM kiabálok csalást, csak nem értem, hogy miként lehet ez.

harmadik kérdés, hogy miért tűnnek el a tankok kb 50 méterre előttem, mikor már épp lőni szeretném, aztán újra felbukkan, és lesebez. És mindez egy nyílt pályarészen van.

Na pl. ilyenkor jó ha mented a replay-t, utólag vissza lehet nézni és kiderülhet mi volt a baj.

2 hete 2 napja - 2 hete 1 napja #290640 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
A Tiger II. az L/71-s löveggel 6,5 mp-ként lő - ez toltésgyorsítóval, BIA-val, csokival alaposan gyorsítható, esetleg még egy adrenalinroham-képesség a töltőnek és kozel kerül a becsült 3 mp-hez. A csoki és az adrenalinroham elég szélsőséges szituáció és így is csak közelít a 3 mp-hez - de egy másik lehetőség. Ami még a replay-sem lenne látható. Ha pedig nem egyszerű, hanem innovatív toltésgyorsítót és direktívát is használt, akkor a toltésidő tovább faragható --- ezeket T8-s tankon nem szokták bevetni, de a Tiger II image akkora, hogy egy igazi fanatiknak nem lenne gond. De a replay legalább az időt jól mutatná, a találgatás helyett.
Update: a ventillátort, mint töltésgyorsaságot növelőt lehagytam (ezzel pedig a számolgatásba teljesen belekavarodtam)

2 hete 1 napja #290642 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
tanks.gg/tank/t...-1&k=0
Adrenalin rohamot nem lehet leszimulálni ami +9,1% , de ha kiszámolgatjuk (remélem jól csináltam) akkor 4,77 sec jön ki végeredményben. De tényleg fura lenne kiságyúval és ilyen drága felszereléssel (egyetlen magyarázat amit látok rá, hogy golddal lő mert úgy elég kemény a 3020-as dpm... viszonyításképp az 12. legjobb dpm lenne)

Bár én is híve vagyok a rendhagyó megoldásoknak. Nekem a T-34 (V-ös orosz) a nagy kedvencem, nem adtam el sőt felszereltem mindennel és kiságyúval 1,8 sec a töltésidő... kevesebb mint a célzásidő! (ez még 1,75-re tornázható ami 2911 dpm tier V-ben!!!)
tanks.gg/tank/t...-1&k=0
Félelmetes egy ilyennel találkozni tier V -ben!

RockyRuciano beküldte: A Tiger II. az L/71-s löveggel 6,5 mp-ként lő - ez toltésgyorsítóval, BIA-val, csokival alaposan gyorsítható, esetleg még egy adrenalinroham-képesség a töltőnek és kozel kerül a becsült 3 mp-hez. A csoki és az adrenalinroham elég szélsőséges szituáció és így is csak közelít a 3 mp-hez - de egy másik lehetőség. Ami még a replay-sem lenne látható. Ha pedig nem egyszerű, hanem innovatív toltésgyorsítót és direktívát is használt, akkor a toltésidő tovább faragható --- ezeket T8-s tankon nem szokták bevetni, de a Tiger II image akkora, hogy egy igazi fanatiknak nem lenne gond. De a replay legalább az időt jól mutatná, a találgatás helyett.

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: RockyRuciano

2 hete 1 napja - 2 hete 1 napja #290643 Írta: bandras32
Imádom a T-34-et. :love: Egy bajom van vele, hogy azon a vékony csövön alig látszik a 3 csillag.:whistle:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Echiron

2 hete 1 napja #290644 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Ez annyira igaz... :D
Néha forgatom csata elején a tornyot csak ,hogy legyezzem a hiúságom mikor valaki ír, hogy " 3 GM wp" :beer2:

bandras32 beküldte: Imádom a T-34-et. :love: Egy bajom van vele, hogy azon a vékony csövön alig látszik a 3 csillag.:whistle:

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hete 6 napja #290669 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
4K tartalom van a Wotban? Én úgy tudtam a tankok és már a mapok a HD kliensben HD-k. Az SD klienst használva SD-k. Mondta a barátom, hogy látott 4K yutube gameplayt és ez úgy lehetséges,hogy létezik 4K tartalom a játékban. Én eddig úgy tudtam le lehet 8K-ban is tölteni sima SD-s videot is. Valóban már 4K a wot textúrái? :ohmy:

1 hete 6 napja #290672 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

nagyzsolt beküldte: 4K tartalom van a Wotban? Én úgy tudtam a tankok és már a mapok a HD kliensben HD-k. Az SD klienst használva SD-k. Mondta a barátom, hogy látott 4K yutube gameplayt és ez úgy lehetséges,hogy létezik 4K tartalom a játékban. Én eddig úgy tudtam le lehet 8K-ban is tölteni sima SD-s videot is. Valóban már 4K a wot textúrái? :ohmy:

Az SD kliens is simán megy fullHD-s (1920x1080) felbontáson, a HD tud ennél többet is (akár 4K-t is, ezek szerint).
Az SD kliensben is HD tankok és HD pályák vannak (már az 1.0-ás verzió óta), csak a textúráknak kisebb a felbontása a HD-hoz viszonyítva.

1 hete 6 napja #290674 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Én konkrétan a 4K-s tartalomra kérdezem, hogy akkor eszerint már a textúrák 4k-sak?

1 hete 5 napja #290692 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

bandras32 beküldte: Imádom a T-34-et. :love: Egy bajom van vele, hogy azon a vékony csövön alig látszik a 3 csillag.:whistle:

Milyen felszerelés ajánlott a 3. gunmarkhoz? Távcső, célzásgyorsító, venti, töltésgyorsító 4-esből nem tudom mi legyen.

1 hete 5 napja #290694 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Amikor en csinaltam ra, biztos hogy a toltesgyorsito+tavcso+venti harmast raktam ra. Nagy felszereles, potkaja. Ennyi... Ja meg egy jo adag szerencse es RNG kell hozza.

Rathagol27 beküldte:

Milyen felszerelés ajánlott a 3. gunmarkhoz? Távcső, célzásgyorsító, venti, töltésgyorsító 4-esből nem tudom mi legyen.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

1 hete 5 napja #290696 Írta: bandras32

Rathagol27 beküldte:

Optika, célzásgyorsító és töltésgyorsító, ha jól emlékszem, de majd este megnézem. Nekem pótkaja nincs benne, kicsi javító, kicsi eü és poroltó. Nyúlláb fellógatva a visszapillantó tükörre, lópatkó a hűtőrácsra és tuti a 3 GM. :cheer:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

1 hete 5 napja #290697 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Rathagol27 beküldte:

Festék,ecset.

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hete 5 napja #290698 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

Feri38_HUN beküldte:

Rathagol27 beküldte:

Festék,ecset.

Hengerrel gyorsabb, de ha valaki szeret pepecselni...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.