Jelenleg 238 vendég és egy tag online

Csak egy-két kérdés!

3 hete 6 napja #290460 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Javítás folyamatba van nem szűnik meg az oldal. Ha nem megy rendesen miután beléptél próbáld a ctrl+F5 kombinációt.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 6 napja #290461 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

FZRPUPU beküldte: Javítás folyamatba van nem szűnik meg az oldal. Ha nem megy rendesen miután beléptél próbáld a ctrl+F5 kombinációt.

Köszi. Én azt már próbáltam de fehér lesz tőle a kép, meg baloldalra rakja az írásokat.

3 hete 5 napja #290468 Írta: Gaasvan
Megválaszolva: Gaasvan
Engem is ez érdekel...ha játszok vele és barakkba küldöm utána át tudom képezni őket más tankba?

3 hete 5 napja #290469 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

PZoli beküldte: Kizártam Mines pályát, mégis Luchs-al simán berakja. Az info szerint tier 4 vagy magasabb szintű tankkal lehet pályát kizárni. Hogy lehetséges ez?

Úgy, hogy normál csatában érvényes, ha be van kapcsolva nálad az Encounter mód, akkor azt simán beteszi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

3 hete 9 órája #290574 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan lehet beállítani, hogy ne jöjjön email értesítés a vásárlásokról a WoT-ba? Válaszokat köszönöm!

„Hitvány tudásod nem vetekedhet a sötét oldal hatalmával!”
Palpatine

2 hete 5 napja #290607 Írta: Marcus
Sziasztok!
Ha már kivan fejlesztve egy tank, azt utólag hol lehetne megnézni mennyi volt a fejlesztése? Mármint mennyi xp kellett hozzá? Van olyan oldal ahol ezt mutatja? Mert játékon belül nincs, régen mutatta a kifejlesztett tanknál, hogy mennyi volt a fejlesztése de már nem.

2 hete 5 napja #290609 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Marcus beküldte: Sziasztok!
Ha már kivan fejlesztve egy tank, azt utólag hol lehetne megnézni mennyi volt a fejlesztése? Mármint mennyi xp kellett hozzá? Van olyan oldal ahol ezt mutatja? Mert játékon belül nincs, régen mutatta a kifejlesztett tanknál, hogy mennyi volt a fejlesztése de már nem.

Pl. itt.

https://tanks.gg/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

2 hete 5 napja #290610 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Van még egyszerűbb is: itt a wotinfo-n belül a tech-tree rovat (a felső lécen), rámész az adott tankra és minden modul XP-szükségletét mutatja. Igen jól használható.:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

2 hete 5 napja #290611 Írta: Marcus

bandras32 beküldte:

Marcus beküldte: Sziasztok!

Pl. itt.

https://tanks.gg/

Köszi, rá nem jöttem volna pedig ezt az oldalt használom is, de totál elkerülte a figyelmemet.

2 hete 4 napja #290617 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd
Sziasztok!
Létezik/létezhet olyan statisztikai oldal ami egy adott játékosnak a kezdetek óta tárolja az eredményeit? (első csata óta)
Tudom hogy mindenkit a közelmúlt és a jelen érdekel de én megnézném a magamét!
Köszi!
;)

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"

2 hete 4 napja #290618 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Cpt_Sheperd beküldte: Sziasztok!
Létezik/létezhet olyan statisztikai oldal ami egy adott játékosnak a kezdetek óta tárolja az eredményeit? (első csata óta)
Tudom hogy mindenkit a közelmúlt és a jelen érdekel de én megnézném a magamét!
Köszi!
;)

Minden statisztikai oldal a kezdetektől tárolja az eredményt.(overall stat)
www.noobmeter.com -on adott időszakokra tudsz rákeresni. (az 1. csatától)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cpt_Sheperd

2 hete 4 napja - 2 hete 4 napja #290619 Írta: Cpt_Sheperd
Szia!
Köszi! Tehát akár 2016 első hónaptól havonta, vagy évente tudom lesni a "fejlődésemet"?
Ja, nem! 2016 Jan. után rögtön 2018 Jún. jön!
hasznosak ezek az oldalak (vagy én nem tudom használni őket)
Köszi a segítséget!
:)

Mellékletek:

2 hete 3 napja #290627 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Ezek az oldalak csak akkor frissítik egy játékos statisztikáit, amikor valaki megnézi azokat. Ha két éven át senkisem nézi meg a statodat, akkor arra az időre nincs információja az oldalnak.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cpt_Sheperd

2 hete 3 napja #290631 Írta: kisfantom
Megválaszolva: kisfantom
Sziasztok!

Tényleg csak egy-két kérdésem lenne. NEM (!) hinném , hogy csalás van a játékban, de miért van az, hogy kettő az egyben vagyunk az ellenféllel ( Tiger II, Panther mi... ellen : T29),... t29-nek kb 40 hp-ja marad, miután a Tiger II lesebzi. Célba veszem, beszűkül a célkereszt, lövök, de nem én kapom a skillt, hanem a Tiger II. Pedig előtte kb 3 mp-el sebezte le.

A másik kérdés pedig az lenne, hogy a kharkov pályán átjött egy LÖWE a falon, olyan helyen, ahol zárt rész van. Ezek egyszerű játék hibák? Tényleg NEM kiabálok csalást, csak nem értem, hogy miként lehet ez.

harmadik kérdés, hogy miért tűnnek el a tankok kb 50 méterre előttem, mikor már épp lőni szeretném, aztán újra felbukkan, és lesebez. És mindez egy nyílt pályarészen van.

2 hete 3 napja - 2 hete 3 napja #290633 Írta: Cpt_Sheperd
Szia @kisfantom
Az elsőre és a harmadikra nem tudom a választ de biztos van aki majd elmagyarázza neked! :)
A másodikra, hogy "átjött a falon", valószínű játék bug vagy pont olyan nézőszögből láttad hogy az úgy tűnhet ... általában ilyenkor replay-ért sikít fel a hozzáértő közönség ... :)
Bár, vannak még csodák ... és van még ott, ahonnan ez jött!
:D

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kisfantom

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.