Jelenleg 442 vendég és 9 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 5 napja - 1 hónapja 5 napja #291195 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

nagyzsolt beküldte: A teszt szerver viszonyítási alapjáról kérdeznék. A teszten az STB-1-es nagyon bejött. Minden csatában 2-4k dmg-et lövök. A játék alapján úgy érzem ez az én tankom. Remek csőlehajlás, kemény torony és pontos lövések, amivel egy igen kellemes mozgékonyság társul. A Super konki lomhasága most nem venné vissza a tornyozós stílusom.

Viszont elolvastam az itteni elemzést amiben azt írják, hogy sokat gyullad, rengeteg ammorackot és modul sérülést kap. Nem is pontos az ágyúja azt írja az elemzés. Namost tudom, hogy amióta az elemzést megírták kapott buffot/nerfet is. Fogalmam sincsen milyen az éles szerveren. Nekem korábban is az volt a bajom, hogy a teszten kiválóan szuperáló tankok kifejlesztve az élesen közelébe sem értek a tesztinek. Pl a Guard mindent eltalált teszten. Itt meg úgy szort mint a ScorpG. Az STB-1 pedig kiválóan szuperál. Nem gyújtottak még ki 25 csatából és ammorack is ritka. Ugyanakkor nagyon pontos és a tornya szinte átlőhetetlen.

4 éves az a tank elemzés, elavult. nemrég kapott a tank egy teljes átalakítást, szinte csak buffolták. a nemrég kapott hidrós rugó miatt, ha értesz hozzá, szinte kilőhetetlen a tank dombos terepen, a lövege elég pontos, egyedül a csőtorkolati sebesség kapott nerfet, ami nagyon lassú lett, szokni kell. vedd meg ha tudod, hálás jószág.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nagyzsolt

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 5 napja #291213 Írta: csont76
Megválaszolva: csont76
üdv! a tank rewards tokeneknek mi a végsö beváltási határideje?
válaszokat elöre is köszönöm.

1 hónapja 4 napja - 1 hónapja 4 napja #291221 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Tudja valaki, hogy hogyan kellene valódi 64bit-es módban elindítani a launcheren keresztül a játékot?
A játék mappájában van egy win64 mappa, ahol található a valódi 64 bites WorldofTanks.exe file. Ha ezt elindítom, akkor 64 bit-esként indul a játék (feladatkezelőben látható is), de a kényelmi funkció (előre beírt felhasználónév és jelszó) nem működik. Nekem kell beírni az adataimat minden indulásnál. Ha ugyanezen mappában lévő wgc_api.exe filet adom meg elérési útnak az ikonban, akkor is 32 bit-esként indul.
Talán a win64 mappa tartalmát kellene átmásolni a wot könyvtárba?
Van valakinek ötlete? Ha már van 64 bit-es file, akkor miért nem alapból azt használja, miért kell a 32 bit-et "emulálni"?

Mellékletek:

1 hónapja 4 napja #291229 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Vandoren beküldte: Nos az általad említettek közül egyre sem. Mentem egyetlen csatát 1 vs 1 be egy Prémium VIII tier ellen. Azt se láttam milyen ellenséget fog beadni. Azt se láttam melyik mapot. Visszaszámlált 4 percről aztán beadott egy Prémium 50-100 ellenséget. Gyorsan kitárazott rajtam. Végé lett a csatának, és a csata módokból eltünk a játékmód.

Akkor az egy tournament csata volt. Valami bug lehet a rendszerben, mert más is kapott nem neki szóló meghívót.
worldoftanks.eu...ments/

1 hónapja 4 napja #291230 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

csont76 beküldte: üdv! a tank rewards tokeneknek mi a végsö beváltási határideje?
válaszokat elöre is köszönöm.

Október 21.

1 hónapja 4 napja #291234 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt

zics911 beküldte:

nagyzsolt beküldte: A teszt szerver viszonyítási alapjáról kérdeznék. A teszten az STB-1-es nagyon bejött. Minden csatában 2-4k dmg-et lövök. A játék alapján úgy érzem ez az én tankom. Remek csőlehajlás, kemény torony és pontos lövések, amivel egy igen kellemes mozgékonyság társul. A Super konki lomhasága most nem venné vissza a tornyozós stílusom.

Viszont elolvastam az itteni elemzést amiben azt írják, hogy sokat gyullad, rengeteg ammorackot és modul sérülést kap. Nem is pontos az ágyúja azt írja az elemzés. Namost tudom, hogy amióta az elemzést megírták kapott buffot/nerfet is. Fogalmam sincsen milyen az éles szerveren. Nekem korábban is az volt a bajom, hogy a teszten kiválóan szuperáló tankok kifejlesztve az élesen közelébe sem értek a tesztinek. Pl a Guard mindent eltalált teszten. Itt meg úgy szort mint a ScorpG. Az STB-1 pedig kiválóan szuperál. Nem gyújtottak még ki 25 csatából és ammorack is ritka. Ugyanakkor nagyon pontos és a tornya szinte átlőhetetlen.

4 éves az a tank elemzés, elavult. nemrég kapott a tank egy teljes átalakítást, szinte csak buffolták. a nemrég kapott hidrós rugó miatt, ha értesz hozzá, szinte kilőhetetlen a tank dombos terepen, a lövege elég pontos, egyedül a csőtorkolati sebesség kapott nerfet, ami nagyon lassú lett, szokni kell. vedd meg ha tudod, hálás jószág.

Nagyon köszönöm!
Akkor kifejlesztem az stb-1-et :thx3:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

1 hónapja 4 napja #291236 Írta: prime1977
Megválaszolva: prime1977
Szervusztok!

Valaki megtudná mondani, hogy mikor kezdődik a 2019-es Halloween a WOT-ban?
Tavaly már 18-án elkezdődött, de jövőhéten Frontvonal is van.
Gondolom a kettőt együtt nem engedik!
Akkor a Frontvonal utáni héten hétfőn kezdődne?
Az október 21.
Csak azért kérdezem mert semmi infót nem látok róla!
Köszönöm szépen előre is a válaszokat!;)

1 hónapja 3 napja #291243 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec
Más is észrevette, hogy a ma érkezett frissítés óta kikerült a replays könyvtár a WoT mappán kívülre? Vagy csak engem tisztelnek meg ilyennel? Valamint a legújabb 1.6.1-es mod-ok sem mennek a micropatch óta.

1 hónapja 3 napja #291244 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

VaFec beküldte: Más is észrevette, hogy a ma érkezett frissítés óta kikerült a replays könyvtár a WoT mappán kívülre? Vagy csak engem tisztelnek meg ilyennel? Valamint a legújabb 1.6.1-es mod-ok sem mennek a micropatch óta.

Szia! Nekem is kikerült egy + replay könyvtár, van egy a főkönyvtárba is.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

1 hónapja 2 napja #291274 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Régen volt egy mód, amit ha felraktál Himmelsdorfot kivilágította éjszakai megvilágítással. Plusz voltak az utcákban díszkivilágítások is. Nem tudom a módnak a nevét, és azt szeretném megkérdezni tudja-e valaki közületek? Plusz ez a mód működik-e még, és engedélyezett is-e?

1 hónapja 1 napja #291300 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Normal esetben 100-110 az fpsem,es 25-35 a pingem.A jatek gyonyoruen fut max sd-n.
De azt figyeltem meg,hogy minden update utan,sot akar csak mikropocs eseten is sokszor,napokig
olyan ingadozasba kezd a ping,hogy gyakorlatilag belepnem sem lenne erdemes a csatakba.
Olyan faziskesesek vannak,ugralo toronnyal kezdodoen,ill masodpercekig teljesen lefagyva nagyon sokszor,hogy az agyam eldobom.
Amig megy a visszaszamlalo,addig 200-300 pinget mutat,majd lemegy 30 korulre,aztan a fax tudja miert teljesen varatlanul felugrik 300ra,vagy fole.
Mod nincs fennt.
A jatekot ujratettem.
Kikapcsoltam az aktiv viruskeresot.
A netsebesseg 25-30 mb/s.
Masnal is van ilyen vagy csak en vagyok megaldva ezzel a jelenseggel?

1 hónapja 1 napja - 1 hónapja 1 napja #291301 Írta: McArthur
Megválaszolva: McArthur
Sziasztok!Kérdés,nem kötözködés,csak 1 kérdés..
Kihagytam kb.fél-3/4évet játékból.Most azt tapasztalom,hogy a csapat 3/4-e 3-12k csatás 2-400wn8-al rendelkező játékos..Akár tier X-ben is..siralmas lett!!Ezek honnan nőttek ki ennyien, ilyen hamar?Hol vannak a normális játékosok zöme,akik legalább a legalapabb dolgokat tudják,pl. mire való a spotter vagy egy heavy tank?
Nem hiszem,hogy több tízezer ember egyszerre rerollolt,illetve a csatábani teljesítményük sem ezt igazolja..

Virtutis Confido

1 hónapja 1 napja #291302 Írta: zics911

Original74 beküldte: Normal esetben 100-110 az fpsem,es 25-35 a pingem.A jatek gyonyoruen fut max sd-n.
De azt figyeltem meg,hogy minden update utan,sot akar csak mikropocs eseten is sokszor,napokig
olyan ingadozasba kezd a ping,hogy gyakorlatilag belepnem sem lenne erdemes a csatakba.
Olyan faziskesesek vannak,ugralo toronnyal kezdodoen,ill masodpercekig teljesen lefagyva nagyon sokszor,hogy az agyam eldobom.
Amig megy a visszaszamlalo,addig 200-300 pinget mutat,majd lemegy 30 korulre,aztan a fax tudja miert teljesen varatlanul felugrik 300ra,vagy fole.
Mod nincs fennt.
A jatekot ujratettem.
Kikapcsoltam az aktiv viruskeresot.
A netsebesseg 25-30 mb/s.
Masnal is van ilyen vagy csak en vagyok megaldva ezzel a jelenseggel?

ha csak frissítések környékén csinálja, akkor sztem valószínű, hogy sokan töltik le azokat és ez kicsit megterheli a szerverek sávszélességét.

1 hónapja 21 órája #291307 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
A frissitesek utan,de napokig...Ma is tart.Egzsyeruen felmegy 30-rol 300ra 400ra

1 hónapja 19 órája #291308 Írta: zics911
a dns szerverek útjai kifürkészhetetlenek :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.