Jelenleg 389 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hónapja 4 napja #290759 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
Sziasztok,

Meg tudnátok mondani, hogy nagy csatáknál hogyan lehet nagyítani a térképet? Hiába nyomkodom a "L" gombot, hasztalan. Az egész map egy miniatürizált massza:(

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 4 napja #290761 Írta: RedFox69
Megválaszolva: RedFox69

geekt hing beküldte: Sziasztok,

Meg tudnátok mondani, hogy nagy csatáknál hogyan lehet nagyítani a térképet? Hiába nyomkodom a "L" gombot, hasztalan. Az egész map egy miniatürizált massza:(

Szia! Ü - Ó, vagy Ő - Ú

2 hónapja 4 napja #290762 Írta: капитанпаннонии
Sziasztok! Az Obj. 430 U-hoz milyen felszerelést ajánltok?

2 hónapja 4 napja - 2 hónapja 4 napja #290763 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Üdv!
Szellőzés + Töltésgyorsító + Stab.
vagy
Optika + Töltésgyorsító + Stab.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: капитанпаннонии

2 hónapja 4 napja #290770 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
A Kv13-ról kérdeznék valakit hogy miért látok oly keveset belőlük,tegnap megvettem aztán rájöttem hogy ugyancsak jó kis tank miért nem szeretik az emberek? Vagy csak rossz helyen van a fejlesztési fán? Minek akarna az ember még egy plusz tankot mikor egyből mehet az ISre,sajnálom pedig jó gép na de nekem jó lesz legalább nem kell sokat kinlódni a kiválóság jelhez....

2 hónapja 4 napja #290771 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

charliefirpo_2018 beküldte: A Kv13-ról kérdeznék valakit hogy miért látok oly keveset belőlük,tegnap megvettem aztán rájöttem hogy ugyancsak jó kis tank miért nem szeretik az emberek? Vagy csak rossz helyen van a fejlesztési fán? Minek akarna az ember még egy plusz tankot mikor egyből mehet az ISre,sajnálom pedig jó gép na de nekem jó lesz legalább nem kell sokat kinlódni a kiválóság jelhez....

Szegény elég mostoha helyen van, az orosz fejlesztési fát jobban is megcsinálhatták volna. Az egészet tetézi, hogy 7-es szintű, így csak randomban lehet használni. Mondjuk pl. a Churchill GC esetében érthetőbb, hogy miért nem használja senki.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

2 hónapja 3 napja #290773 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Szia! :)
Én személy szerint szerettem, ebből lett meg az "IS" ha jól emlékszem, nem utolsó ha jól tudom az alváza az "IS" prototipusa. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

2 hónapja 3 napja #290775 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
köszi!:)

1 hónapja 4 hete #290839 Írta: ttaamm74
Megválaszolva: ttaamm74
Sziasztok!A"Tortára" mit tegyek fel?:3.szint tekercs rugót vagy szerszámos ládát?(maradék 3 skilles legénység elsősor vegyes:lámpa ,pill.kép,sima utazás,lőszerrendező...második bia harmadik 90% körül álca van)...venti fent van ,még repesz páncélra gondolttaamm!Mindent meghallgatok és előre is köszönöm!

1 hónapja 4 hete #290840 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Szia!

A Tortoise-zal főképp az ellenség arcába mászol, mivel hatalmas teste miatt, nem valami jó rejtőzködő tank, szóval főképp közelharcban lehet vele operálni, szóval érdemes az ágyú tűzgyorsaságára és az alapból kielégítő páncélra építeni a stratégiát...

Emiatt, én azt javaslom, hogy egy töltésgyorsító, ventilátor ami mindenképp, harmadiknak én távcsövet vagy esetleg periszkópot (bár ennek jelenléte okafogyott, ha úgyis közelharcot folytatsz) ajánlanék. Talán még a hevesebb arti tűz miatt érdemes lehet a nehéz repesz páncél.

De hogy tekercs rugót tegyél fel (max addig, míg nincs meg a fullos lánc, utána levenni, eladni ;) ), vagy szerszámos ládát, az csak a helyet pazarolja. Helyette egy javítás sor a legényeknek, ami jól jön.

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74

1 hónapja 4 hete #290845 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
A Tortoise-ra felszerelésként a venti mellé töltésgyorsítót és repeszpáncélt javaslok, mint végleges felszerelést. A 3.szint tekercs rugó mindenképp csak ideiglenes legyen, ha egyáltalán, a szerszámos láda jó, amíg a legényszerszámos legénységnek nincs javító skillje - esetleg utána is.
De az álca skill ezen a TD-n teljesen felesleges - a pocsék álcaértéken alig javít ráadásul a Tortoise harcmodora miatt - amit ezen az ágon már biztos alaposan kiismertél, de szecsibeni is írt - szerintem az álca gyakorlatilag egy pillanatra se tud hasznosulni. A Type4-re v. Type5-re se tennék álcát ---- erre a TD-re se. Ezért javasolnám az újraskillezést, az alábbiak szerint:
Parancsnok: lámpa, Bia, javítás
lövész: javítás, Bia - 3. ízlés szerint
vezető: javítás, Bia, Kuplungégető
töltő1: Biztonságos elhelyezés, Bia, javítás
töltő2: érdekes kérdés, de talán Adrenalin roham, Bia, javítás avagy javítás, Bia, a 3. ízlés szerint
rádiós: javítás, Bia, Helyzetfelismerés
Érdemes elolvasni Rathagol27 és BiO_rOo_BOT 1 ill. 2 oldallal ezelőtti véleményét a TD-k skillezéséről + Rathagol27 becsatolt egy videot is, azt is érdemes megnézni - azon QB a 6. perc környékén pont az akkor vadiúj Tortoise skillezését mutatja (ha nem beszélnél angolul, a video szerintem akkor is érthető 80-90%-ban).
(még annyit, hogy én az AT8-ig felküzdöttem magam, de nem jött be, főleg a lassúsága, úgyhogy visszamentem az Alecto-ra, ami ugye más stílusú TD)

ttaamm74 beküldte: Sziasztok!A"Tortára" mit tegyek fel?:3.szint tekercs rugót vagy szerszámos ládát?(maradék 3 skilles legénység elsősor vegyes:lámpa ,pill.kép,sima utazás,lőszerrendező...második bia harmadik 90% körül álca van)...venti fent van ,még repesz páncélra gondolttaamm!Mindent meghallgatok és előre is köszönöm!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74

1 hónapja 1 hete #291174 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
A teszt szerver viszonyítási alapjáról kérdeznék. A teszten az STB-1-es nagyon bejött. Minden csatában 2-4k dmg-et lövök. A játék alapján úgy érzem ez az én tankom. Remek csőlehajlás, kemény torony és pontos lövések, amivel egy igen kellemes mozgékonyság társul. A Super konki lomhasága most nem venné vissza a tornyozós stílusom.

Viszont elolvastam az itteni elemzést amiben azt írják, hogy sokat gyullad, rengeteg ammorackot és modul sérülést kap. Nem is pontos az ágyúja azt írja az elemzés. Namost tudom, hogy amióta az elemzést megírták kapott buffot/nerfet is. Fogalmam sincsen milyen az éles szerveren. Nekem korábban is az volt a bajom, hogy a teszten kiválóan szuperáló tankok kifejlesztve az élesen közelébe sem értek a tesztinek. Pl a Guard mindent eltalált teszten. Itt meg úgy szort mint a ScorpG. Az STB-1 pedig kiválóan szuperál. Nem gyújtottak még ki 25 csatából és ammorack is ritka. Ugyanakkor nagyon pontos és a tornya szinte átlőhetetlen.

1 hónapja 5 napja #291190 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Valaki tud valamit erről az új játék módról. Speciális csata, vagy mi. Mentem egy csatát aztán el is tűnt a játékmód.
Most akkor ez hogyan működik. Milyen időközönként adja be, és egyáltalán mi értelme , mert semmi extrát nem kaptam a csatával, csak annyi kreditet mint normál csatába.
Mondjuk sok értelme lesz ha több óránként vagy naponként azt kell figyelni mikor jön a következő, te meg legyél gépközelben az adott időpontban.
Ismét valami eszement WG okosság. ezek külön embereket tartanak a szarabbnál szarabb játék fejlesztésekre .
:fetreng: shaking :silly: :thx2:

1 hónapja 5 napja #291191 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Vandoren beküldte: Valaki tud valamit erről az új játék módról. Speciális csata, vagy mi. Mentem egy csatát aztán el is tűnt a játékmód.
Most akkor ez hogyan működik. Milyen időközönként adja be, és egyáltalán mi értelme , mert semmi extrát nem kaptam a csatával, csak annyi kreditet mint normál csatába.
Mondjuk sok értelme lesz ha több óránként vagy naponként azt kell figyelni mikor jön a következő, te meg legyél gépközelben az adott időpontban.
Ismét valami eszement WG okosság. ezek külön embereket tartanak a szarabbnál szarabb játék fejlesztésekre .
:fetreng: shaking :silly: :thx2:

Speciális csaták azok, amikre előre jelenkezni kell (weboldalon keresztül), ilyenek pl. a CW (Global Map) vagy a tournament (bajnokság) csaták. Nem tudom, hogy mi másra gondolhatsz.

1 hónapja 5 napja - 1 hónapja 5 napja #291193 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Nos az általad említettek közül egyre sem. Mentem egyetlen csatát 1 vs 1 be egy Prémium VIII tier ellen. Azt se láttam milyen ellenséget fog beadni. Azt se láttam melyik mapot. Visszaszámlált 4 percről aztán beadott egy Prémium 50-100 ellenséget. Gyorsan kitárazott rajtam. Végé lett a csatának, és a csata módokból eltünk a játékmód.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.