Jelenleg 577 vendég és 4 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hete 5 napja #290230 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Telum_2019 beküldte: Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy esetleg a Sturmtiger be kerül valaha a német fejlesztési ágba vagy ez halott ügy?Illetve ha nem kerül be mi miatt nem kerülhet be? Felesleges ("neki már nincs hely")? Túl erős lenne esetleg a rakéta miatt?! Válaszaitok előre is köszönöm!

Nehéz lenne jól egyensúlyozni, túl erős lenne egy 380mm-es és kb. ugyanennyi kilós lövedék.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hete 2 napja #290266 Írta: Sass Tamás
Megválaszolva: Sass Tamás
Ez a dögcédulás "fejlesztés" :dry: nekem nem jött be. Remélem csak a tank fesztivál alatt lesz. Igaz hogy véget ér pár napon belül ? Ugye nem marad benne a játékban ?

1 hete 23 órája #290288 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Az eredmény tükrében, meddig élvezhető a játék? 15-? Egy szint után mit katyvaszol a wg? Mert nem minden a játékosokon múlik...ugye?

5 napja 22 órája #290310 Írta: siemkaktopl
Megválaszolva: siemkaktopl
Az SD kliensben játszva a mapok HD-k ? Azt tudom, hogy régen amikor megjelent a HD kliens, csak a tankok skinje volt HD a map nem. Aztán amikor átdolgozták a mapokat úgy tudtam, hogy az SD kliensben ugyanúgy nem HD minőségűek a mapok. Most valaki azt mondta, hogy ő viszont úgy tudja, ha az SD klienst töltöm le akkor a mapok ott is HD-k csak a tankok SD-k. Ez igaz ?

5 napja 21 órája #290312 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

siemkaktopl beküldte: Az SD kliensben játszva a mapok HD-k ? Azt tudom, hogy régen amikor megjelent a HD kliens, csak a tankok skinje volt HD a map nem. Aztán amikor átdolgozták a mapokat úgy tudtam, hogy az SD kliensben ugyanúgy nem HD minőségűek a mapok. Most valaki azt mondta, hogy ő viszont úgy tudja, ha az SD klienst töltöm le akkor a mapok ott is HD-k csak a tankok SD-k. Ez igaz ?

Szerintem fordítva van. Az SD-ben a tankok HD-k, viszont a mapok nem. De lehet hogy nem jól gondolom.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: siemkaktopl

5 napja 18 órája #290315 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

bandras32 beküldte:

siemkaktopl beküldte: Az SD kliensben játszva a mapok HD-k ? Azt tudom, hogy régen amikor megjelent a HD kliens, csak a tankok skinje volt HD a map nem. Aztán amikor átdolgozták a mapokat úgy tudtam, hogy az SD kliensben ugyanúgy nem HD minőségűek a mapok. Most valaki azt mondta, hogy ő viszont úgy tudja, ha az SD klienst töltöm le akkor a mapok ott is HD-k csak a tankok SD-k. Ez igaz ?

Szerintem fordítva van. Az SD-ben a tankok HD-k, viszont a mapok nem. De lehet hogy nem jól gondolom.

A tankok és a pályák is "HD"-k a korábbi "SD"-khez viszonyítva, még az SD kliensben is. A HD kliensnek csak részletesebbek a textúrái és fejlettebb a grafikája.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

5 napja 44 perce - 5 napja 43 perce #290324 Írta: morgosz78
Megválaszolva: morgosz78
Sziasztok.
Másnál is jelentkezik az a furcsaság, hogy célzásnál olyan mintha ragadna a célkereszt a tereptárgyakhoz??? Vagy valami nálam állítódhatott el???? Semmilyen modot nem használok...

4 napja 8 órája - 4 napja 8 órája #290331 Írta: JackassJana
Megválaszolva: JackassJana

morgosz78 beküldte: Sziasztok.
Másnál is jelentkezik az a furcsaság, hogy célzásnál olyan mintha ragadna a célkereszt a tereptárgyakhoz??? Vagy valami nálam állítódhatott el???? Semmilyen modot nem használok...

Igen, nálam is előfordult bizonyos tankoknál...
Elvileg a ma reggeli micro patchel-el ez javítva lett!

4 napja 6 órája - 4 napja 6 órája #290332 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66
Hali, mitől van az, hogy belépés helyett azt az üzenetet kapom, hogy "már be vagyok jelentkezve" egy másik szerveren? Net kapcsolatom jó, megpróbáltam egy 2 hónapja nem használt accounttal belépni, simán bement....utána azzal kiléptem, újra az eredeti accountommal megint az előbbi üzit adja. Fel nem törték a fiókom, hisz akkor jelszót is változtattak volna, ami ugye ugyanaz mint a worldoftanks.eu weboldalé, oda be tudok lépni. Mi lehet a gond? (mod probléma sem lehet, hisz a tartalék accountba beléptem...)

4 napja 6 órája #290333 Írta: TheMajor66
Megválaszolva: TheMajor66

TheMajor66 beküldte: Hali, mitől van az, hogy belépés helyett azt az üzenetet kapom, hogy "már be vagyok jelentkezve" egy másik szerveren? Net kapcsolatom jó, megpróbáltam egy 2 hónapja nem használt accounttal belépni, simán bement....utána azzal kiléptem, újra az eredeti accountommal megint az előbbi üzit adja. Fel nem törték a fiókom, hisz akkor jelszót is változtattak volna, ami ugye ugyanaz mint a worldoftanks.eu weboldalé, oda be tudok lépni. Mi lehet a gond? (mod probléma sem lehet, hisz a tartalék accountba beléptem...)

Azt hiszem megtaláltam a hiba okát, a egy 38 perce felkerült hírben:

eu.wargaming.ne...10764/

"World of Tanks connection issues
Created 38 minutes ago
Dear Commanders,
Due to an unforeseen technical issue we have seen that some players are having connection issues while playing World of Tanks.
These include, but are not limited to, high ping and connection errors in which you may not be able to connect to the server.
We are currently working on resolving this issue as quickly as possible.
Once the issue has been fully resolved we will update this article.
Issue is fixed
We apologise for any inconvenience this may cause.
EU Wargaming Player Support"

2 napja 22 órája #290360 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Ha ez egy rajongói oldal, miért van Dühöngő és Konteó topik? Ezekben a topikokban lehet csámcsogni???

2 napja 5 órája #290371 Írta: hadtjuk
Megválaszolva: hadtjuk
Végre megszereztem az első lila felszerelésemet.
A kérdés: Ha felszerelem valamilyen tankra, és kifejlesztés után eladom a tankot akkor a lila cucc ingyen vissza kerül a garázsba/raktárba vagy fizetni kell a levételért?

2 napja 5 órája #290372 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

hadtjuk beküldte: Végre megszereztem az első lila felszerelésemet.
A kérdés: Ha felszerelem valamilyen tankra, és kifejlesztés után eladom a tankot akkor a lila cucc ingyen vissza kerül a garázsba/raktárba vagy fizetni kell a levételért?

Lila cucc? A fejlesztett felszerelésre gondolsz? 200 kötvényért lehet leszerelni, ha jól emlékszem.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: hadtjuk

11 órája 52 perce #290399 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN
Sziasztok!A RU szerverre nincs valakinek meghívó kódja?

Betanított magfizikus

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.