Jelenleg 301 vendég és 9 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290727 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
A WZ 120 1GFT lesz majd.
Eddig érdemi tapasztalatom az Alecto-val volt, nem egészen 150 csata, meg a júniusi ToT keretében feljutottam a ISU-152-ig jó eredménnyel, de azzal már nem jutott idő játszani.
De általánosságban kérdezem, szükség esetén újra-skillezem a parancsnokaimat, a WZ 120 1GFT parancsnokot pedig már e szerint fejleszteném.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #290735 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Lehet az én hülyeségem, de a parancsnokaimat általában hasonlóan képzem minden tankosztályban. Hatodik érzék, BiA, Látótáv növelés majd ezek után jön az álca vagy javítás tanktól függően. Kivétel a heavy, ott valamiért javítás mindenképpen van. Alapvetően ez a felállásom parancsnokoknál. TD-nél az álca vs javításról meg kb annyit, hogyha megyek előre (pl torony nélküli amcsi ág tier 8-tól felfele) mert páncéllal el vagyok látva, akkor javítás, de ha hátulról inzultálom az ellent akkor álca. Esetleg ha tudsz kicsit angolul akkor nem mai darab, de az elméletet jól leírja :

Persze ha nagy marhaságot írtam a jobbak majd kijavítanak.

Más kérdés: Másnál is előfordul, hogyha mobilról akarom megnézni a wotinfót akkor egyfolytában eldobja valami reklám oldalra? Mindegy hogy főoldalra lépek vagy sunyi kerülőn fórum illetve tank elemzések felől próbálkozok. Mindig egy reklámoldalra lép át a böngésző. És csak a wotinfóval tapasztaltam.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ttaamm74, RockyRuciano

1 hónapja 1 hete #290737 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27
Na ezért szeretem ezt a kis csótányt:
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #290738 Írta: RockyRuciano
Köszi!:thx2:
És még QB is egyetért veled!:)

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290739 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Lehet buta kérdés, de számomra valamiért mégsem egyértelmű. A direktívák használatáról van szó.
Pl. Ha van töltésgyorsítóm, de egy csatára felteszek egy "rendszeresített lőszerrekesz" nevű eszközt, akkor a töltési idő 2,5%-os csökkenése hozzáadódik a modulként felrakott töltésgyorsító 2,5%-ához, vagyis az adott csatában 5%-al csökken a töltésidő? Vagy csak akkor használható a direktívaként felrakható "rendszeresített lőszerrekesz", ha egyébként a tank nem rendelkezik töltésgyorsítóval. Tehát a direktíva - kvázi - negyedik modulként működik egy csata erejéig?
A kérdésem vonatkozik a személyzeti képességekre is.
Köszi, ha valaki veszi a fáradtságot és eligazít az ügyben.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290740 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Balista1 beküldte: Lehet buta kérdés, de számomra valamiért mégsem egyértelmű. A direktívák használatáról van szó.
Pl. Ha van töltésgyorsítóm, de egy csatára felteszek egy "rendszeresített lőszerrekesz" nevű eszközt, akkor a töltési idő 2,5%-os csökkenése hozzáadódik a modulként felrakott töltésgyorsító 2,5%-ához, vagyis az adott csatában 5%-al csökken a töltésidő? Vagy csak akkor használható a direktívaként felrakható "rendszeresített lőszerrekesz", ha egyébként a tank nem rendelkezik töltésgyorsítóval. Tehát a direktíva - kvázi - negyedik modulként működik egy csata erejéig?
A kérdésem vonatkozik a személyzeti képességekre is.
Köszi, ha valaki veszi a fáradtságot és eligazít az ügyben.

Ha jól tudom, a felszereléses direktívát csak akkor tudod használni, ha van hozzá kompatibilis felszerelésed. Tehát ha nincs töltésgyorsítód, akkor nem. A legénységi viszont működik akkor is, ha a legénység nem tudja azt a képességet. Én így szoktam csinálni a 6. érzéket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290741 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Igen, igazad van Bandras! Most elkezdtem próbálgatni. Ha olyan eszköz direktívát akarok felrakni, mely megfelelője modulként még nincs a tankon, akkor a játék kiírja, hogy nem fog működni.
A kompatibilis eszköz direktíva ily módon akkor duplázza a modul képességeit.
A személyzeti ügyeket még megvizsgálom jobban.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290742 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia, én a t9-nél tartok a kínai páncélvadászoknál. A cél a 4 skill, a jelenlegi kiosztást a képen látod.
Amint meglesz a negyedik a következő fog történni - újraosztom aranyért, megy fel a BIA az álca helyett. A javítás nagyon fontos, főleg fix tornyos TD-nél, valamint a kuplungégető (mert mindenre szükség van hogy jobban tudj forogni), valamint látótáv. A többi ízlés szerint de már ez is kiadja a 4 skillt. Mivel én pótkajázok próbaképpen tettem rá a tűzoltó de nem kell, mert nem gyullad egyik se.
Kb ennyi. Írj ha még kérdésed lenne. Üdv Bio

RockyRuciano beküldte: A WZ 120 1GFT lesz majd.
Eddig érdemi tapasztalatom az Alecto-val volt, nem egészen 150 csata, meg a júniusi ToT keretében feljutottam a ISU-152-ig jó eredménnyel, de azzal már nem jutott idő játszani.
De általánosságban kérdezem, szükség esetén újra-skillezem a parancsnokaimat, a WZ 120 1GFT parancsnokot pedig már e szerint fejleszteném.

Mellékletek:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290743 Írta: RockyRuciano
Koszi neked is!:thx2:
Az világossá vált, hogy a javítást az álca elé kell sorolnom az ilyen jellegű TD-knél. Utánagondolva, ez logikus is - magas tierben a látótáv meg az álca relatív veszít az értékéből, míg a javítás értéke örök, sőt még növekszik is. (ez egy Alecto v. Scorpion G esetében más, de ott másra is kell alapozni a játékot)

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290746 Írta: Obito
Megválaszolva: Obito
Sziasztok!
Képzési füzettel kapcsolatban kérdeznélek titeket.
A füzet leírása például a következő:
"+100.000 tapasztalat minden legénységi tagnak"
Ez eddig rendben.
44.000 tapasztalati pont kellene a 100%-os képességhez, de amikor a könyvet aktiválni akarom, akkor csak alig ugrana legényenként 10-15 ezer tapasztalati pontot.
Ezzel kapcsolatban bárkinek van tapasztalata vagy ez így rendben van?
Előre is köszi. :)

1 hónapja 1 hete #290749 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Obito beküldte: Sziasztok!
Ez eddig rendben.
44.000 tapasztalati pont kellene a 100%-os képességhez, de amikor a könyvet aktiválni akarom, akkor csak alig ugrana legényenként 10-15 ezer tapasztalati pontot.

Jó lenne egy printscreen. Elképzelhető, hogy nem jól értelmezed azt a 44000 xp-t. :)
(szerintem az 1% ugrást jelent)

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290750 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
- EXP TABLE -
Próbáltam képként, táblázatként... az lesz a legjobb ha csatolom
A csatolt tábla tartalmazza (1) legénységi tag exp táblázatát, melyik %-on mennyi exp szükséges 1% növeléséhez (ezt ha megszorzod az össz legénységi számmal akkor kapsz egy kb értéket (mivel nem egyenletesen kapnak exp-t)

Nem hiszek a tér létezésében...

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hónapja 1 hete #290756 Írta: Obito
Megválaszolva: Obito

bandras32 beküldte:

Ez eddig rendben.

Jó lenne egy printscreen. Elképzelhető, hogy nem jól értelmezed azt a 44000 xp-t. :)

A következőről lenne szó:
kep1.jpg : megnéztem, hogy mennyi xp-re lenne szükség a 100%-hoz.
kep2.jpg : amikor aktiválni akartam a könyvet amely legényenként 100.000 xp-t kellene adni.
Mellékletek:

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290757 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Obito beküldte:

bandras32 beküldte:

Ez eddig rendben.

kep2.jpg : amikor aktiválni akartam a könyvet amely legényenként 100.000 xp-t kellene adni.

Amikor szabad XP-ből váltasz, akkor az valahányszoros szorzót kap. Ami azt jelenti, hogy sokkal több legénységi XP kell még a parancsnokodnak, amit 44000 szabad xp-ből kiválthatsz.
Szerk.:
Talán 5X-ös az átváltás, de nem vagyok benne biztos.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290758 Írta: RockyRuciano
Én a képen azt látom, hogy a legénység képzettségi szintje 30%-ról 90% közelébe ugrik/ugrana. Ez megfelel kb, 100 000 legénységképzési XP-nek, ezért ez nekem rendben lévőnek TŰNIK, persze utána kell számolni pontosan.
Kérdésem viszont, hogy miként szereztél ilyen 100 000 legénységképzési XP-s könyvet? Nekem eddig 3* sorsolt a Wot 10K-sat, meg 200K-sat lehet venni jó sok creditért, de ilyen 100K-sat még nem láttam és nem hallottam.
Update:
ahhoz, hogy a 100%-os legénységed megkapja a 1. képességet, 210 060 legénységképzési XP kell összesen. A legénységképzés logaritmikus skála alapján dolgozik, a 30% 6724 legénységképzési XP-nek felel meg, esetedben kb 203k legénységi XP kellene a 100%-hoz.
(Echiron táblázata valszeg ezt tartalmazza - nekem nem engedi letölteni/megnyitni a vírusírtó)
Az első képen meg azt mutatja, hogy mennyi szabad XP kell a 100%-ra húzáshoz - Az első kép alapján 40 807 szabad XP kellene a 100%-s képességhez, ami átkonvertálódna a 100% képességhez még hiányzó kb. 203 000 legénységképzési XP-vé - mint matyiabagoly is írta, 5* a szabad XP - legénységképzési XP közötti átváltás normál esetben (vannak a legénységképzős hétvégék akciói, amikor kedvezőbb)

Obito beküldte:

bandras32 beküldte:

Ez eddig rendben.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.