Jelenleg 395 vendég és 3 tag online

Csak egy-két kérdés!

3 hete 5 napja #290097 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU

Cpt_Sheperd beküldte: Sziasztok!
A szerverleállás oka tudható?
Javítócsomagot hoz a posta vagy valami gebasz lehet?
:huh:

Új játékmod frissítése van folyamatban.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Cpt_Sheperd

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 5 napja #290106 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd
... most ismét nem lehet belépni, legalábbis én nem tudok ...
Most mi lehet a gáz?
:unsure:

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"

2 hete 5 napja #290191 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Sziasztok! Frontvonal kapcsán szeretném a véleményeteket kérni. Amennyiben nem lesz elég pontom az AE Phase I-hez, akkor szerintetek melyik tankot érdemes választani? Amit én látok:
STA-2: tornyozó papír med, mozgékony, tartsd a távolságot mindentől, bombázás esküdt ellenséged
WZ-111: a Wotinfós elemzés nem sok jóval kecsegtet, de szemből a tornya és a felső lemeze oké. Tier 9 ellen eléggé aranyigényes.
Emil 1951: a fejleszthető Emil I-hez képest nem látok akkora pluszt. Több lőszert vihet magával, picit gyorsabban szűkül a célkereszt és a táron belüli töltésidő is kicsit jobb (plusz prémium tankként van kreditszorzója), cserébe a tárat tovább tölti és lett gyenge pont a tornyán közvetlenül a löveg felett/alatt.
Mivel van Progetto 46-om, így az STA-2 nem annyira izgat (Proginak picit kisebb a DPM-je, cserébe ki tud tárazni, és nem annyira papír). Emil 1951 eléggé hasonlít a fejleszthető Emil I-hez, és a tier 6-os svéd med már közel fullos, szóval inkább fejlesztek tornyán gyenge ponttól mentes (plusz a tanktesten jobb felső lemezű) Emil I-et. WZ-111 kapcsán említésre érdemes, hogy a WZ-111-5A ToT kapcsán 10 csatára kölcsönbe kapott 112-t kipróbáltam Frontvonalban, és ha felszerelést is tettem volna rá, akkor egész használható lett volna (célzásidővel voltak gondok). Ezért összességében arra gondoltam, hogy ha az elsődleges terv (AE Phase I) bukik, akkor a WZ-111-et váltom ki, felszerelem úgy mint az IS-4-emet (venti, vertstab, célzásgyorsító) és lesz egy főleg Frontvonalban használható heavy tankom. Vélemények?

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.

2 hete 5 napja #290196 Írta: PZoli
Megválaszolva: PZoli

Tank_szemelyzete beküldte: Sziasztok! Frontvonal kapcsán szeretném a véleményeteket kérni. Amennyiben nem lesz elég pontom az AE Phase I-hez, akkor szerintetek melyik tankot érdemes választani? Amit én látok:
STA-2: tornyozó papír med, mozgékony, tartsd a távolságot mindentől, bombázás esküdt ellenséged
WZ-111: a Wotinfós elemzés nem sok jóval kecsegtet, de szemből a tornya és a felső lemeze oké. Tier 9 ellen eléggé aranyigényes.
Emil 1951: a fejleszthető Emil I-hez képest nem látok akkora pluszt. Több lőszert vihet magával, picit gyorsabban szűkül a célkereszt és a táron belüli töltésidő is kicsit jobb (plusz prémium tankként van kreditszorzója), cserébe a tárat tovább tölti és lett gyenge pont a tornyán közvetlenül a löveg felett/alatt.
Mivel van Progetto 46-om, így az STA-2 nem annyira izgat (Proginak picit kisebb a DPM-je, cserébe ki tud tárazni, és nem annyira papír). Emil 1951 eléggé hasonlít a fejleszthető Emil I-hez, és a tier 6-os svéd med már közel fullos, szóval inkább fejlesztek tornyán gyenge ponttól mentes (plusz a tanktesten jobb felső lemezű) Emil I-et. WZ-111 kapcsán említésre érdemes, hogy a WZ-111-5A ToT kapcsán 10 csatára kölcsönbe kapott 112-t kipróbáltam Frontvonalban, és ha felszerelést is tettem volna rá, akkor egész használható lett volna (célzásidővel voltak gondok). Ezért összességében arra gondoltam, hogy ha az elsődleges terv (AE Phase I) bukik, akkor a WZ-111-et váltom ki, felszerelem úgy mint az IS-4-emet (venti, vertstab, célzásgyorsító) és lesz egy főleg Frontvonalban használható heavy tankom. Vélemények?

Szerintem jó a gondolatmenet. Mellékesen megjegyzendő, hogy a Wz-111 tier-limites, valamint az ő ára aranyban a legmagasabb, így egy esetleges tankbecserélésnél vele jársz a legjobban. Amennyiben nem farmolni kell (arra ott a progettod), akkor némi heat-tel megtámogatva azért egész használható tud lenni a jobban páncélozottakkal szemben.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete

2 hete 5 napja #290197 Írta: Tankpeti
Megválaszolva: Tankpeti

Tank_szemelyzete beküldte: Sziasztok! Frontvonal kapcsán szeretném a véleményeteket kérni. Amennyiben nem lesz elég pontom az AE Phase I-hez, akkor szerintetek melyik tankot érdemes választani? Amit én látok:

Szerintem nem vagy tisztában a jutalmak kiváltásának a rendszerével. Az AE Phase csak akkor váltható ki, ha mind a 10 Prestige szintet, tehát 10*30 szintet haladtál. Tehát hiába van 15 pontod mondjuk , mert a 7. hónappal megvagy, a tank csak szeptemberben elérhető pont amiatt, mert az a 8. hónap és +2-re lehet ugye teljesíteni minden hónapban a 30 szintet. Ugyanakkor, ha az AE phase-t eléred, mindenképp tudsz mellé még egy tankot kivenni. Mindaemellett ha az AE Phase-t nem is éred el 2 prémiumtankot még mindig ki tudsz váltani. Ha nem szimpatikusak, akkor a pontjaidat csak költsed goldra és kötvényre, ahogy a Frontline jutalmaknál alul is írja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tank_szemelyzete

2 hete 3 napja #290208 Írta: Tank_szemelyzete
Megválaszolva: Tank_szemelyzete
Tankpeti: tudom, hogy az AE Phase I-hez kell a 10-es Prestige is, de valóban nem néztem meg, hogy összesen hány pontom lesz. Az idei Frontvonalban eddig minden szezonban meglett a legmagasabb elérhető szint, szóval ez nem hiszem hogy gond lesz, de valós életbeli gondok még közbeszólhatnak. Hozzászólásod alapján mindenesetre a következők lehetőségeket látom magam előtt:
a) megvan a 10-es Prestige -> AE Phase I + WZ-111 + valami gold ha még marad pont
b) nincs 10-es Prestige -> WZ-111, sok gold

Vidám Percek Méreg Ellen: RanZar FV304 elemzése
Az evolúció jele: immár 7 tankon is megvan a 3 GM. És a WoT 1.0-át immár halvány, de azért kék WN8-cal köszöntöm.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tankpeti

2 hete 1 napja #290215 Írta: FZRPUPU
E-mail jött erről mit tudni? Volt 60 nap prémem most lett 88. Beléptem a játékba de semmi üzenet nem fogadott és a weboldalon se látok róla semmit.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.

Mellékletek:

2 hete 1 napja - 2 hete 1 napja #290216 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz

FZRPUPU beküldte: E-mail jött erről mit tudni? Volt 60 nap prémem most lett 88. Beléptem a játékba de semmi üzenet nem fogadott és a weboldalon se látok róla semmit.

Én nem kaptam ilyet. Amíg nincs hivatalos infó hogy ez nem csalás addig nem árt az óvatosság. Csak óvatosan.
Vagy nyertél valamit. Szerintem kérdezz rá a supportnál.

2 hete 1 napja #290217 Írta: Trevissz
Nekem azt írja a játék, hogy van 4 óra prémiumom hátra. Elvileg tegnap 13:17 kor kaptam. Viszont nem kapom meg a bonuszokat, ami ezzel járna. Se 50% exp, kerdit, free xp, se a se a csatában kérhető extra 3x XP. Más is tapasztalt hasonlót?
Mellékletek:

2 hete 1 napja #290218 Írta: FZRPUPU

Trevissz beküldte:

FZRPUPU beküldte: E-mail jött erről mit tudni? Volt 60 nap prémem most lett 88. Beléptem a játékba de semmi üzenet nem fogadott és a weboldalon se látok róla semmit.

Én nem kaptam ilyet. Amíg nincs hivatalos infó hogy ez nem csalás addig nem árt az óvatosság. Csak óvatosan.

Nem csalás mert a hivatalos wargaming.net címről jött az e-mil. És a hivatalos oldalra vitt.

2 hete 1 napja #290219 Írta: FZRPUPU
Közbe rájöttem miért nem látom ez a másik accom emilje :D oda ment a 7 nap prém én meg kaptam 30 napot havertól csak nem szólt róla.

Mellékletek:

2 hete 1 napja #290220 Írta: Trevissz

FZRPUPU beküldte:

Trevissz beküldte:

Nem csalás mert a hivatalos wargaming.net címről jött az e-mil. És a hivatalos oldalra vitt.

Értem. Akkor szerintem valamilyen versenyen vettél részt és abból nyerted és a megadott email címer kaptad az értesítést. Esetleg nem vettél részt a Clan Rivals élő twich közvetítése alatt tartott sorsolásban? Vagy valami hasonlóban esetleg? Ilyen és hasonló eseményeken szoktak ilyen dolgokat kisorsolni a nézők között.

2 hete 1 napja #290221 Írta: FZRPUPU
Ezt az accot a keresztfiam használja azaz nem használja, mert hónapok óta nem lépett be. Lehet ennek tudható be valami ösztönző hogy visszatérjen. Gondolom látják inaktív régóta és ezért küldték.

2 hete 1 napja - 2 hete 1 napja #290223 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Trevissz beküldte: Nekem azt írja a játék, hogy van 4 óra prémiumom hátra. Elvileg tegnap 13:17 kor kaptam. Viszont nem kapom meg a bonuszokat, ami ezzel járna. Se 50% exp, kerdit, free xp, se a se a csatában kérhető extra 3x XP. Más is tapasztalt hasonlót?

Mert régi fajta prémiumot szereztél, ami a repülősre (wowp) és a hajósra (wows) is jó, de új előnyöket nem ad, csak az XP-t és a kreditet.

2 hete 21 órája #290224 Írta: Telum_2019
Megválaszolva: Telum_2019
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy esetleg a Sturmtiger be kerül valaha a német fejlesztési ágba vagy ez halott ügy?Illetve ha nem kerül be mi miatt nem kerülhet be? Felesleges ("neki már nincs hely")? Túl erős lenne esetleg a rakéta miatt?! Válaszaitok előre is köszönöm!

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.