Jelenleg 286 vendég és 3 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 1 hete #290674 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Én konkrétan a 4K-s tartalomra kérdezem, hogy akkor eszerint már a textúrák 4k-sak?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #290692 Írta: Rathagol27
Megválaszolva: Rathagol27

bandras32 beküldte: Imádom a T-34-et. :love: Egy bajom van vele, hogy azon a vékony csövön alig látszik a 3 csillag.:whistle:

Milyen felszerelés ajánlott a 3. gunmarkhoz? Távcső, célzásgyorsító, venti, töltésgyorsító 4-esből nem tudom mi legyen.

1 hónapja 1 hete #290694 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Amikor en csinaltam ra, biztos hogy a toltesgyorsito+tavcso+venti harmast raktam ra. Nagy felszereles, potkaja. Ennyi... Ja meg egy jo adag szerencse es RNG kell hozza.

Rathagol27 beküldte:

bandras32 beküldte: Imádom a T-34-et. :love: Egy bajom van vele, hogy azon a vékony csövön alig látszik a 3 csillag.:whistle:

Milyen felszerelés ajánlott a 3. gunmarkhoz? Távcső, célzásgyorsító, venti, töltésgyorsító 4-esből nem tudom mi legyen.

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Rathagol27

1 hónapja 1 hete #290696 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Rathagol27 beküldte:

Optika, célzásgyorsító és töltésgyorsító, ha jól emlékszem, de majd este megnézem. Nekem pótkaja nincs benne, kicsi javító, kicsi eü és poroltó. Nyúlláb fellógatva a visszapillantó tükörre, lópatkó a hűtőrácsra és tuti a 3 GM. :cheer:

1 hónapja 1 hete #290697 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Rathagol27 beküldte:

Festék,ecset.

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hónapja 1 hete #290698 Írta: Rathagol27

Feri38_HUN beküldte:

Rathagol27 beküldte:

Festék,ecset.

Hengerrel gyorsabb, de ha valaki szeret pepecselni...

1 hónapja 1 hete #290702 Írta: bandras32

bandras32 beküldte:

Rathagol27 beküldte:

Optika, célzásgyorsító és töltésgyorsító, ha jól emlékszem, de majd este megnézem. Nekem pótkaja nincs benne, kicsi javító, kicsi eü és poroltó. Nyúlláb fellógatva a visszapillantó tükörre, lópatkó a hűtőrácsra és tuti a 3 GM. :cheer:

Jól emlékeztem, nálam így néz ki. :)

Mellékletek:

1 hónapja 1 hete #290703 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Az én 3GM -os T-34 -esemen töltésgyorsító+szellőzés+optika van és tűzoltó helyett harci porció (vagy mi a neve magyarul) mivel nem sokat gyújtják ;)

Nem hiszek a tér létezésében...

1 hónapja 1 hete #290712 Írta: Nana21
Megválaszolva: Nana21
Hali!
Tudna valaki segíteni abban, hogy ha egy győkér ellehetleníti a játékomat, (élére állít egy fal mellé) mi is a teendő ha meg akarom torolni?

1 hónapja 1 hete #290713 Írta: bandras32

Nana21 beküldte: Hali!
Tudna valaki segíteni abban, hogy ha egy győkér ellehetleníti a játékomat, (élére állít egy fal mellé) mi is a teendő ha meg akarom torolni?

Feljelentheted, bár nem tudom van-e értelme. Mást nem nagyon tudsz csinálni.

1 hónapja 1 hete #290719 Írta: Rathagol27
Köszi a tippeket. Kipróbálom melyikkel fekszik jobban. Kicsit idegesít, hogy 90%-on megállt egyenlőre a tudomány.

1 hónapja 1 hete #290722 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Simán meglesz, ne add fel!
Én általában ennek a tanknak a GM-jét 100%-on tartom. Sajnos múltkor benézett 2 rosszabb kör, leesett 98%-ra :-D

Rathagol27 beküldte: Köszi a tippeket. Kipróbálom melyikkel fekszik jobban. Kicsit idegesít, hogy 90%-on megállt egyenlőre a tudomány.

1 hónapja 1 hete #290724 Írta: Rathagol27
Feladni nem szokásom, max pihentetem. Habár a T-29-et sikerült 90-ről 82-re leamortizálni. Az fájt. Igaz ebben benne van fél év kihagyás is.
Inkább az zavar, hogy a svéd 5-ös is beállt 90-re. Az alap probléma persze az, hogy nem tudok folyamatosan megfelelően játszani türelmetlenségből fakadóan.

1 hónapja 1 hete #290725 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Üdv!
Tanácsot kérek, hogy a TD parancsnokának milyen skill ajánlott.
A paralámpa, álca, BIA evidens, de a 4. skillnek mi az ajánlott? Felderítő? sasszem? javítás?
Eddig nagyon keveset TD-ztem, ezért bizonytalan vagyok.
Korrekt választ előre is köszönöm!

1 hónapja 1 hete #290726 Írta: Rathagol27
Ha torony nélküli, vagy erősen páncélozott tornyos, akkor én a javítást rakom álca helyett. De a konkrét kérdésre a válasz alapvetően a látótáv növelése szerintem. Mondjuk jó lenne tudni milyen TD-ről van szó.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.