Jelenleg 346 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 1 napja #290023 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Trevissz beküldte:

bandras32 beküldte: Valaki esetleg nem tudja, hogy hogyan lehet a játék nyelvezetét megváltoztatni?

A Game centert megnyitod és a Minden játék/ WOT stb alatt van egy kis lenyíló ablak Játék beálltások vagy Game settings . Ott a játék nyele füllel kiválaszthatod, melyiket nyelvet szeretnéd.

És tényleg! :)
Köszi. :thx2:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hete 2 napja - 4 hete 2 napja #290050 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd
Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül mi van a kedvenc stream-eremmel, rudii 1991-el?
Több mint egy éve nem adott életjelet magáról, nem közvetíti a csatáit!
Remélem nincs semmi baja és csak megúnta a dolgot!
:(

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"

4 hete 1 napja #290055 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ezzel nem feltétlenül értek egyet.
Hat év óta most csináltam meg az első CW kampányom, és a 907-en el se gondokodtam, a Chieftain választása egyértelmű volt. Miért? Mert szerintem a Chieftain jobb heavy, mint amilyen a 907 mednek, másrészt 907-el már lassan mindenkinek van, harmadrészt személyes preferenciám hogy jobban szeretek nehéztankkal játszani.
Így én inkább azt mondanám, hogy azt válaszd amelyik vonal jobban tetszik neked, mindkettő nagyon jó és erős vas.

Echiron beküldte: Én azt mondom (hivatalos forumot olvasva), hogy az elmúlt hónapok eventjei miatt sokan farmoltak ki nagyon sok kötvényt így azt saccolják 20-30k kötvény lesz a tank.

Másik kérdésre reflektálva, ha még nincs egyik se akkor 907. Sokkal többet viszik, sokkal több szituációban jobb míg a chieftain (amellett h nagyon jó tank) limitáltabb a kihasználhatósága miatt.
Ezt én is tanácsként kaptam [INVIL]-es kollégáimtól!

4 hete 1 napja #290056 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

BiO_rOo_BOT beküldte: Ezzel nem feltétlenül értek egyet.
Hat év óta most csináltam meg az első CW kampányom, és a 907-en el se gondokodtam, a Chieftain választása egyértelmű volt. Miért? Mert szerintem a Chieftain jobb heavy, mint amilyen a 907 mednek, másrészt 907-el már lassan mindenkinek van, harmadrészt személyes preferenciám hogy jobban szeretek nehéztankkal játszani.
Így én inkább azt mondanám, hogy azt válaszd amelyik vonal jobban tetszik neked, mindkettő nagyon jó és erős vas.

Echiron beküldte: Én azt mondom (hivatalos forumot olvasva), hogy az elmúlt hónapok eventjei miatt sokan farmoltak ki nagyon sok kötvényt így azt saccolják 20-30k kötvény lesz a tank.

Másik kérdésre reflektálva, ha még nincs egyik se akkor 907. Sokkal többet viszik, sokkal több szituációban jobb míg a chieftain (amellett h nagyon jó tank) limitáltabb a kihasználhatósága miatt.

Mondjuk felhasználási területtől is függhet, hogy melyik a "jobb" választás. Ha inkább randomozol és jobban fekeszenek a heavyk akkor persze a Chieftain, de CW szempontból a 907 az ideálisabb, hiszen ott gyakorlatilag az egyetlen (nemtáras) med aminek értelme van és medből általában többet visznek be a csapatok mint heavyből, így nagyobb eséllyel kerülsz be vele a csapatba.

4 hete 1 napja #290063 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem feltételnül - pontosabban nálunk az M-B-Z-ben pont nem ez a helyzet.
907 szinte mindenkinél van, a Chieftaineket viszont úgy kellett összevadászni, nem egy esetben a csapatok között szétosztani és alternatívokkal hleyettesíteni. A 907 tulajok meg ott nézegettek a váróban, sokszor be se kerültek.
Mivel nekem nem volt se 907 se Chieftain (még akkor) a garázsban a mázlim az volt, hogy van több mint 57db tizes tankom, plusz 260 és Early. Így anélkül is sokat bent voltam, hogy e két vas közül bármelyik is meglett volna.

Nortonor beküldte:

BiO_rOo_BOT beküldte: Ezzel nem feltétlenül értek egyet.

Mondjuk felhasználási területtől is függhet, hogy melyik a "jobb" választás. Ha inkább randomozol és jobban fekeszenek a heavyk akkor persze a Chieftain, de CW szempontból a 907 az ideálisabb, hiszen ott gyakorlatilag az egyetlen (nemtáras) med aminek értelme van és medből általában többet visznek be a csapatok mint heavyből, így nagyobb eséllyel kerülsz be vele a csapatba.

4 hete 1 napja #290066 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

BiO_rOo_BOT beküldte: Nem feltételnül - pontosabban nálunk az M-B-Z-ben pont nem ez a helyzet.
907 szinte mindenkinél van, a Chieftaineket viszont úgy kellett összevadászni, nem egy esetben a csapatok között szétosztani és alternatívokkal hleyettesíteni. A 907 tulajok meg ott nézegettek a váróban, sokszor be se kerültek.
Mivel nekem nem volt se 907 se Chieftain (még akkor) a garázsban a mázlim az volt, hogy van több mint 57db tizes tankom, plusz 260 és Early. Így anélkül is sokat bent voltam, hogy e két vas közül bármelyik is meglett volna.

Persze, klánfüggő is a dolog, nyilván ahol bőven van merítési lehetőség 907-ből ott ez az eset áll fenn. Szerintem épp ezért lesznek érdekesek a következő eventek, hiszen most bőven megsokszorozódott a Chieftain tulajok száma.

4 hete 8 órája #290076 Írta: schenic
Megválaszolva: schenic
Sziasztok
Valaki tudja hogy mit lehet kezdeni ezzel a rengeteg token -el
mire jók :cheer:

4 hete 7 órája #290077 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

schenic beküldte: Sziasztok
Valaki tudja hogy mit lehet kezdeni ezzel a rengeteg token -el
mire jók :cheer:

tankrewards.eu
Szívesen

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: schenic

4 hete 6 órája #290080 Írta: schenic
Megválaszolva: schenic
köszönöm

3 hete 6 napja #290084 Írta: bandras32
A fekete piacról lehet tudni valamit? Vissza fog térni vagy az ennyi volt?

3 hete 5 napja #290090 Írta: Phara
Megválaszolva: Phara
Üdv!

Új tanknál meg tudom valahogy állapítani mennyire ammo rack érzékeny ,mennyire ajánlott berakni nála a biztonságos elhelyezés-t első skillnek?

3 hete 5 napja #290091 Írta: bhaalhun
Megválaszolva: bhaalhun
Saját tapasztalatból. :)

Vagy utánanézel/olvasol, pl. itt a "tank elemzések" menüpontban felül.
Vagy wotwiki.ru-n megnézed az ajánlott skillezést, vagy egyéb hasonló helyen.

Pl. brit heavykre ajánlott minél hamarabb.

3 hete 5 napja #290094 Írta: kammogo
Megválaszolva: kammogo
Állnak a szerverek ?
Vagy csak nálam nem megy ?

3 hete 5 napja #290095 Írta: bandras32

kammogo beküldte: Állnak a szerverek ?
Vagy csak nálam nem megy ?

Másnál sem megy, ne aggódj. :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: kammogo

3 hete 5 napja - 3 hete 5 napja #290096 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd
Sziasztok!
A szerverleállás oka tudható?
Javítócsomagot hoz a posta vagy valami gebasz lehet?
:huh:
Ja, most nézem ... (PvE event)

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.