Jelenleg 436 vendég és 13 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hónapja 3 hete #290435 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Igen, minden OK.
Nalad mi a gond?

Marcus beküldte: Sziasztok!
Nálatok a Frontline a 7 epizód rendesen működik?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 3 hete #290443 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Szia
Köszönöm válaszod. Tegnap már kétszer megakadt a játék, tank nem mozdul, kép se. De maga a tanknak a motor hangja azt lehet hallani. És nem csinál semmit, egyszer beadta a feladatkezelőt, és ott azt írta a world of tanksnál "nem válaszol". Újra indítom a gépet, bent vagyok a garázsba és nem ad semmit se kredit se tapasztalat. A másodiknál meg 15 percig vártam de semmi, újra kellett indítani a gépet, meg mintha lagolna. Akadozik, eddig nem volt gond.

2 hónapja 3 hete #290446 Írta: Colonel_Fox1984
Megválaszolva: Colonel_Fox1984
Szerintem az egyik mod akad be nálad. Az xvm szokott ilyen kidobálós majomságokat csinálni (ez csak saját tapasztalat). Töröld az egész Mods, Resmods mappákat, tegyél fel tutira updatelt modpackokat, hátha segít.

2 hónapja 3 hete #290449 Írta: Bhalangir
Megválaszolva: Bhalangir

Marcus beküldte: Szia
Köszönöm válaszod. Tegnap már kétszer megakadt a játék, tank nem mozdul, kép se. De maga a tanknak a motor hangja azt lehet hallani. És nem csinál semmit, egyszer beadta a feladatkezelőt, és ott azt írta a world of tanksnál "nem válaszol". Újra indítom a gépet, bent vagyok a garázsba és nem ad semmit se kredit se tapasztalat. A másodiknál meg 15 percig vártam de semmi, újra kellett indítani a gépet, meg mintha lagolna. Akadozik, eddig nem volt gond.

Az "akadozás" az szerver lagg. Néha zavaró az ugrálás, de nem vészes, még a játszhatóság határán van. Napok óta ilyen.

"Tükörbe nézünk
De önmagunkba soha
Mindig más a hibás
Mindig más ostoba"

2 hónapja 3 hete #290452 Írta: Donovitu
Megválaszolva: Donovitu
Tegnap és tegnapelőtt (azaz ma és tegnap) hajnali három körül vált kezelhetetlenné a lag. Nagyon durván, hosszú másodpercekre "lefagyott" a kliens, és, mire magához tért, már halott voltam. Mások is panaszolták ugyanezt. Gondolom, valami futhat a szervereken ilyenkortájt, és "megeszi" az erőforrásokat.

2 hónapja 3 hete #290458 Írta: Marcus

Colonel_Fox1984 beküldte: Szerintem az egyik mod akad be nálad. Az xvm szokott ilyen kidobálós majomságokat csinálni (ez csak saját tapasztalat). Töröld az egész Mods, Resmods mappákat, tegyél fel tutira updatelt modpackokat, hátha segít.

Rendes vagy köszi, de egy mód sincs fent. Nem használok egyet sem, évek óta.

2 hónapja 3 hete #290459 Írta: Marcus
Arra is tudtok választ adni, mi lett a wotinfo oldallal? Nálam elsőre nem nyílik meg, hanem egy piros háromszög felkiáltójellel jelölt ábra jelenik meg. Meg fog szűnni az oldal? Vagy mi a gond? Rámegyek egy hírre megint trükközve kell belépni, meg van hogy szétcsúszik az oldal. Más oldallal nekem nincs gond, megnyílik rendesen.

2 hónapja 3 hete #290460 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Javítás folyamatba van nem szűnik meg az oldal. Ha nem megy rendesen miután beléptél próbáld a ctrl+F5 kombinációt.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

2 hónapja 3 hete #290461 Írta: Marcus

FZRPUPU beküldte: Javítás folyamatba van nem szűnik meg az oldal. Ha nem megy rendesen miután beléptél próbáld a ctrl+F5 kombinációt.

Köszi. Én azt már próbáltam de fehér lesz tőle a kép, meg baloldalra rakja az írásokat.

2 hónapja 3 hete #290468 Írta: Gaasvan
Megválaszolva: Gaasvan
Engem is ez érdekel...ha játszok vele és barakkba küldöm utána át tudom képezni őket más tankba?

2 hónapja 3 hete #290469 Írta: ticsungg
Megválaszolva: ticsungg

PZoli beküldte: Kizártam Mines pályát, mégis Luchs-al simán berakja. Az info szerint tier 4 vagy magasabb szintű tankkal lehet pályát kizárni. Hogy lehetséges ez?

Úgy, hogy normál csatában érvényes, ha be van kapcsolva nálad az Encounter mód, akkor azt simán beteszi.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: PZoli

2 hónapja 2 hete #290574 Írta: Syddal
Megválaszolva: Syddal
Sziasztok! Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan lehet beállítani, hogy ne jöjjön email értesítés a vásárlásokról a WoT-ba? Válaszokat köszönöm!

„Hitvány tudásod nem vetekedhet a sötét oldal hatalmával!”
Palpatine

2 hónapja 2 hete #290607 Írta: Marcus
Sziasztok!
Ha már kivan fejlesztve egy tank, azt utólag hol lehetne megnézni mennyi volt a fejlesztése? Mármint mennyi xp kellett hozzá? Van olyan oldal ahol ezt mutatja? Mert játékon belül nincs, régen mutatta a kifejlesztett tanknál, hogy mennyi volt a fejlesztése de már nem.

2 hónapja 2 hete #290609 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Marcus beküldte: Sziasztok!
Ha már kivan fejlesztve egy tank, azt utólag hol lehetne megnézni mennyi volt a fejlesztése? Mármint mennyi xp kellett hozzá? Van olyan oldal ahol ezt mutatja? Mert játékon belül nincs, régen mutatta a kifejlesztett tanknál, hogy mennyi volt a fejlesztése de már nem.

Pl. itt.

https://tanks.gg/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

2 hónapja 2 hete #290610 Írta: RockyRuciano
Megválaszolva: RockyRuciano
Van még egyszerűbb is: itt a wotinfo-n belül a tech-tree rovat (a felső lécen), rámész az adott tankra és minden modul XP-szükségletét mutatja. Igen jól használható.:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.