Jelenleg 480 vendég és 8 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #289968 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

bandras32 beküldte:

Echiron beküldte:

charliefirpo_2018 beküldte: Sziasztok,lenne egy kérdésem,mire hazaérek Németországból lesz vagy 1,5 millió free xpm,szeretnék tanácsot kérni hogy melyik tankokat húzzam ki, igazából a Progetto 65,Isu 152, és a Super Conqueroron gondolkozom,valakinek valami véleménye a dologról? Megéri belevágni?

Engem inkább az izgat (és csodálkozom is más nem tette fel), honnan szereztél 1,5 millió free exp-t? Azt ne mond, hogy 6 hónapja erre spórolsz :D

Ezen nekem is fenn akadt a szemem. Dehát ugye ha valakinek van 100 gurigája bevarrva a párnába, annál sem nagyon érdeklődünk, hogy az ugyan honnan van. :whistle:

Ezzel azt mondod... pszt... (hajolj közelebb)... (halkan mondom) megzsarolta a WG-t? :spaz:

Nem hiszek a tér létezésében...

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete #289969 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Echiron beküldte:

bandras32 beküldte:

Echiron beküldte:

charliefirpo_2018 beküldte: Sziasztok,lenne egy kérdésem,mire hazaérek Németországból lesz vagy 1,5 millió free xpm,szeretnék tanácsot kérni hogy melyik tankokat húzzam ki, igazából a Progetto 65,Isu 152, és a Super Conqueroron gondolkozom,valakinek valami véleménye a dologról? Megéri belevágni?

Engem inkább az izgat (és csodálkozom is más nem tette fel), honnan szereztél 1,5 millió free exp-t? Azt ne mond, hogy 6 hónapja erre spórolsz :D

Ezen nekem is fenn akadt a szemem. Dehát ugye ha valakinek van 100 gurigája bevarrva a párnába, annál sem nagyon érdeklődünk, hogy az ugyan honnan van. :whistle:

Ezzel azt mondod... pszt... (hajolj közelebb)... (halkan mondom) megzsarolta a WG-t? :spaz:

:lol:
Szerintem ne feszegesd a témát, mert még a végén olyan negatív rng-t kapsz, hogy egyből elhiszel minden konteót. :lol:

1 hónapja 1 hete #289970 Írta: Echiron

bandras32 beküldte:

Echiron beküldte:

bandras32 beküldte:

Echiron beküldte:

:lol:
Szerintem ne feszegesd a témát, mert még a végén olyan negatív rng-t kapsz, hogy egyből elhiszel minden konteót. :lol:

Azt ne mond, hogy charliefirpo-nak ilyen sötét kapcsolatai vannak a WG-nél, hogy ezt el tudja intézni :O
Vagy a WG már a zsebében van? ÚRISTEN :yk:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: charliefirpo_2018

1 hónapja 1 hete #289971 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Azért annyira nem fogom gazdagitani a Wgt...csak amennyit muszály ráköltenem a kiszemelt jószágra

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #289973 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nekem van egy elmeletem - legalabbis en igy csinaltam amikor "helyzet volt".
Szoval roviden - nagyon akartam/kellett az E3, de egyszeruen ruhelltem volna jatszani a lomha, fix tornyos szarokkal, ezert kihuztam free xp-bol az egesz agat E3 beleertve - osszemerheto merteku volt ezzel a nagysaggal :-)
Hogyan? Kikapcsoltam minden elit tankomon a legenysegfejlesztest, igy gyult az xp a tankon magan. Aztan akcioban az egeszet atvaltottam goldert free xp-re es voila, ott allt az E3 a garazsban. Olcso volt? Nem. Megerte? Igen. Mert beledoglottem volna, ha azokkal a vackokkal egy csatat is kellett volna jatszanom.
O lehet mashogy szedte ossze, de hogy nem a normal jatek alatt jott osssze neki 1,5M free xp az szinte biztos.

Echiron beküldte:

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Echiron

1 hónapja 1 hete #289974 Írta: Echiron
Én azt mondom vizsgáljuk meg a szöveget amit írt... egyértelmű, hogy németországban van valami... Lehet szerveznünk kéne oda ilyen 1,5 milla farm zarándoklatot vagy ilyesmi mert én is szeretnék

BiO_rOo_BOT beküldte: Nekem van egy elmeletem - legalabbis en igy csinaltam amikor "helyzet volt".
Szoval roviden - nagyon akartam/kellett az E3, de egyszeruen ruhelltem volna jatszani a lomha, fix tornyos szarokkal, ezert kihuztam free xp-bol az egesz agat E3 beleertve - osszemerheto merteku volt ezzel a nagzsaggal :-)
Hogyan? Kikapcsoltam minden elit tankomon a legenysegfejlesztest, igy gyult az xp a tankon magan. Aztan akcioban az egeszet atvaltottam goldert free xp-re es voila, ott allt az E3 a garazsban. Olcso volt? Nem. Megerte? Igen. Met beledogolottem volna, ha azokkal a vackokkal egy csatat is kellett volna jatszanom.
O lehet mashogy szedte ossze, de hogy nem a normal jatek alatt jott osssze neki 1,5M free xp az szinte biztos.

Echiron beküldte:

1 hónapja 1 hete #290007 Írta: Sass Tamás
Megválaszolva: Sass Tamás
Gratula mindenkinek aki küzdelemben szerezte meg a reward tankot. Megérdemlitek! shaking

Két kérdést szeretnék feltenni. Nem szeretném ha a rendszer benyelné a kötvényeim ezért kérdezem hogy ;

1 - Licitálni lehet egy tankra, Amennyiben felteszek mondjuk 10 ezer tokent, akkor ha nem kapom meg a tankot, azaz nem sikerülne a licit nem kapom vissza ezt a token mennyiséget? Akkor nem is érdemes licitálni azt hiszem. Nem olyan a rendszer hogy vagy a reward tankot kapom meg vagy visszaadja a licitet képező tokent?

2 - Ha egyet lehetne választani, akkor a 907 vagy Chiftent lenne érdemes? Tőlem is kértek ebben tanácsot olyan is, aki biztosan megkapja valamelyik tankot.

907) Úgy tudom ez olyan, mint a 140 csak a frontpáncélja egy heavy tankéval vetekszik. Azaz bennem egy olyan képzelt tank él a 907-ről, amely gyors, mozgékony és gyorsan lő mint a 140 és emellett komoly frontja is van.

Chiptain) Nem nagyon találkoztam ellenfélként ezzel randomban. Úgy tapasztaltam a hasa alatt simán lőhető, viszont erős tornya van.

Melyiket javasoljam választásnak a 907 vagy az angol a jobb?

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290008 Írta: andiam
Megválaszolva: andiam
Licitálni kötvénnyel lehet, amit a játék elvesz tőled a licit idejére. Ha nem nyertél a berakott kötvényért tankot, akkor a berakott mennyiséget visszakapod.

A 907 egy jobb 140, a chieftain pedig egy jobb super conqueror.

Ha tudása alapján került be a legjobb 8000-be, akkor el kéne tudja dönteni, hogy inkább meddel vagy heavyvel szeret játszani. Más a szerepkör.
Nincs ilyen, hogy 907 vs chieftain.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sass Tamás

1 hónapja 1 hete #290009 Írta: Sass Tamás

andiam beküldte: Licitálni kötvénnyel lehet, amit a játék elvesz tőled a licit idejére. Ha nem nyertél a berakott kötvényért tankot, akkor a berakott mennyiséget visszakapod.

A 907 egy jobb 140, a chieftain pedig egy jobb super conqueror.

Ha tudása alapján került be a legjobb 8000-be, akkor el kéne tudja dönteni, hogy inkább meddel vagy heavyvel szeret játszani. Más a szerepkör.
Nincs ilyen, hogy 907 vs chieftain.

Köszi.
A barátom sok időt kihagyott, mert rossz irányú fejlesztések voltak és nagyon szivatta a játék is meg sok chater volt (van). Nem tartja wotos társasággal a kapcsolatot, csak a tankért ment be egy ilyen klánba. Azt tervezi eladja az accját. Én felajánlottam hogy megveszem, olyan keveset megér nekem, mert több X-es van rajta. Igaz hogy béna prémtankok vannak neki, de most így lesz a tartalék accomon egy 907, mert jobban szeretem a gyors tankokat, mint a heaviket. Az fő accomon meg licitálok a Csiftenre, aztán ha nem lesz semmi a tankból majd vígasztalódok a 907-el. Köszi.shaking
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andiam

1 hónapja 1 hete #290010 Írta: Echiron
Én azt mondom (hivatalos forumot olvasva), hogy az elmúlt hónapok eventjei miatt sokan farmoltak ki nagyon sok kötvényt így azt saccolják 20-30k kötvény lesz a tank.

Másik kérdésre reflektálva, ha még nincs egyik se akkor 907. Sokkal többet viszik, sokkal több szituációban jobb míg a chieftain (amellett h nagyon jó tank) limitáltabb a kihasználhatósága miatt.
Ezt én is tanácsként kaptam [INVIL]-es kollégáimtól!

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sass Tamás

1 hónapja 1 hete #290011 Írta: Sass Tamás

Echiron beküldte: Én azt mondom (hivatalos forumot olvasva), hogy az elmúlt hónapok eventjei miatt sokan farmoltak ki nagyon sok kötvényt így azt saccolják 20-30k kötvény lesz a tank.

Másik kérdésre reflektálva, ha még nincs egyik se akkor 907. Sokkal többet viszik, sokkal több szituációban jobb míg a chieftain (amellett h nagyon jó tank) limitáltabb a kihasználhatósága miatt.

Köszönöm a tanácsot!

Akkor rosszul gondoltam, hogy aki tank szerző helyen van az autómatikusan kötvény befizetése nélkül megkapja aválasztott tankot és még kötvényt is? Aki licitál annak lesz 20-30k kötvény jól értem?

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #290013 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Sass Tamás beküldte:

Echiron beküldte: Én azt mondom (hivatalos forumot olvasva), hogy az elmúlt hónapok eventjei miatt sokan farmoltak ki nagyon sok kötvényt így azt saccolják 20-30k kötvény lesz a tank.

Köszönöm a tanácsot!

Akkor rosszul gondoltam, hogy aki tank szerző helyen van az autómatikusan kötvény befizetése nélkül megkapja aválasztott tankot és még kötvényt is? Aki licitál annak lesz 20-30k kötvény jól értem?

Akik tankszerző helyen végeztek, azoknak fix 4000 kötvény+ valamennyi fame pont (amennyit a nyolcezredik helyezett gyűjtött). Akik lecsúsztak a helyezésről, de volt legalább 5 CW csatájuk, azok licitálhatnak bármennyiért.

1 hónapja 6 napja #290019 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Valaki esetleg nem tudja, hogy hogyan lehet a játék nyelvezetét megváltoztatni?

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #290020 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz

bandras32 beküldte: Valaki esetleg nem tudja, hogy hogyan lehet a játék nyelvezetét megváltoztatni?

A Game centert megnyitod és a Minden játék/ WOT stb alatt van egy kis lenyíló ablak Játék beálltások vagy Game settings . Ott a játék nyele füllel kiválaszthatod, melyiket nyelvet szeretnéd.
Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hónapja 6 napja #290021 Írta: szecsibeni
Megválaszolva: szecsibeni
Szia!

Ha a launcherben a beállítások menüre kattintasz, ott rögtön fel is ugrik a nyelvválasztás lehetősége.
Abban viszont nem vagyok biztos, hogy maga a játék nyelvezete is megváltozik.
Remélem tudtam segíteni! :)

"Ítéljen mindenki a saját véleménye szerint, saját olvasmányai alapján, de ne azok után, amiket mások mondanak neki." (Albert Einstein)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.