Jelenleg 375 vendég és 3 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 1 hete #289929 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
A Tanks.gg-n kívül van még olyan oldal, ahol páncél vastagságokat lehet nézni?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #289930 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

bandras32 beküldte: A Tanks.gg-n kívül van még olyan oldal, ahol páncél vastagságokat lehet nézni?

wotinspector.com/en/
wot.zipek.cz/

utóbbinál válaszd ki a tankot majd "show 3D model"
Előbbi kicsit macerás; am mindegyik alapból a saját ágyújához viszonyít. Állítsd be neki a compare részt és úgy a 3D modellen mit üt be

többről nem tudok

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hónapja 1 hete #289933 Írta: bandras32

Echiron beküldte:

bandras32 beküldte: A Tanks.gg-n kívül van még olyan oldal, ahol páncél vastagságokat lehet nézni?

wotinspector.com/en/
wot.zipek.cz/

utóbbinál válaszd ki a tankot majd "show 3D model"
Előbbi kicsit macerás; am mindegyik alapból a saját ágyújához viszonyít. Állítsd be neki a compare részt és úgy a 3D modellen mit üt be

többről nem tudok

Köszi,:)
A wotinspector a nyerő, bár nem olyan jó, mint a tanks.gg. A zipek 9.20-as verziónál meg van állva.

1 hónapja 1 hete #289940 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok! Visszatértem :D

Nos mivel az elmúlt fél évben kb játszottam nettó 2 órát egyszer szeretnék egy gyorstalpalóban részt venni, ugyanis a játékkal együtt a wotinfot is hanyagoltam. Lesz (Csak) egy-két kérdésem :-)

Nagyjából ott vesztettem el a fonalat, mielőtt bejöttek a kerekesek. Vagy lehet h hamarabb...(?)

Szóval...

- ha jól tudom van valami "új" matchmaking. 4-5-6 meg társai. Ez mennyire jó, mennyire élvezhető? Amikor legutóbb játszottam, a T8 csak orális élvezet volt (már aki a péló jó oldalán állt), emellett pedig a T6 se volt a legjobb, és a T10re is jobbára az egy tieres csaták voltak jellemzőek. Ez mennyiben változott, élhetőbbek-e vagy továbbra is a T9 az abszolút legélvezhetőbb tier?

- milyen uj ágak vannak, most látom, hogy lesz brit könnyű. És még? Van vagy lesz még más (esetleg új nemzet)?

- artykat még mindig utáljuk?

- pályák?

- frontline milyen? Én még a legelső alkalomkor játszottam, imádtam, bár a csata utolsó harmadára eléggé leesett az fps. Ez továbbra is jellemző-e, illetve vannak e benne újítások? Összességében még mindig jó játékmód?

- ranked van még?

- mik most az aktuális meta tankok (esetleg ágak), amikkel érdemes foglalkozni? Itt most inkább a randomra vonatkozó meta érdekel, klánosdira majd visszatérünk. Érdekelnek h mik kaptak buffot, nerfet nagyvonalakban is elég.

És most akkor a wotinfoval kapcsolatos kérdések:

- beindult e Tank Akadémia vagy valami hasonló? Azt látom, h van ilyen fül, de ki is van aknázva? Elemzések, cikkek, stb.?

- konteo topic üzemel még? :sick:

Nos nagyjábol ennyi jutott eszembe. Köszönöm annak vagy azoknak, akik szánnak a bejegyzésemre egy kis időt, és felvilágosítanak. Sajnos most nincs időm és mobilnetem arra, hogy vissza keressek és olvassak fél évnyi cikkáradatot :D

Köszi még1x

GR

1 hónapja 1 hete #289941 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

- Már nagyobb az esélye az egy és két tieres csatáknak, így kevesebb lett a szélsőséges leosztás. Ha éppen te húzod a rövidebbet, akkor kevésbé szenvedős, mint korábban. Ha viszont jó pozícióba kerülsz, akkor kevésbé tudod alázni a kisebbeket. Sokan azt hiszik, hogy régen jobb volt, de szerintem sokkal jobb ez így.

- A svéd közepes tankok sem túl rég kerültek be, de azok miatt nem sírnak annyian, mint a kerekesek miatt. Más új ágról még nincs konkrét infó, csak pletykák vannak.

- Még mindig, de a kerekeset jobban...

- Kharkov visszatért, 45°-kal elforgatva + megnövelve. Ezen kívül kaptunk egy harmadik 30v30-as pályát (Hinterland)

- Pár dolgot bütyköltek a Frontline-on, a gyengébb gépeken lehetnek akadozások, de sok hibát javítottak rajta. Csak pár apróbb újítás történt, a lényege nem sokat változott. Amik tavaly nem voltak, azok jutalomként szerezhető prémium tankok. Ami lényegi újítás: ezentúl lesz egy téli pálya is.

-A rankedet nem követem, de úgy tudom idén még két szezon lesz belőle valamikor. (Az első rész egy hónapja zárult le.)

-A Type 4 és 5 esetében olyan változás történt, ami randomban buffnak, klános csatákban viszont nerfnek számít, ez egy kicsit megkavarta a metát. (A 15-ös repesz ágyú már nem annyira félelmetes, kevesebbet sebez, a 14-es hosszabb ágyú viszont AP-val használhatóbb lett.) Az FV4005-öt is nerfelték, de amiatt kevesebben sírtak. Idén még terveznek lőszer balanszolást, úgyhogy a többi tank sincs biztonságban ilyen téren. Jelenleg a gyors tankoké a főszerep, randomban most a könnyű tankok szaporodtak el (főleg a kerekesek miatt), klános dolgoknál inkább a gyorsabb nehezek (főleg obj, 277).
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Grande__Reagel, AntTheZ

1 hónapja 1 hete #289946 Írta: fsb
Megválaszolva: fsb
Üdv! Egy gyors kérdés: Type 5-nél nem tudom beállítani a "A legénységfejlődés felgyorsítása" opciót. Nincs semmilyen mod a WoT-hoz. Más tankoknál tudom állítani ezt az opciót.

1 hónapja 1 hete - 1 hónapja 1 hete #289948 Írta: matyiabagoly

fsb beküldte: Üdv! Egy gyors kérdés: Type 5-nél nem tudom beállítani a "A legénységfejlődés felgyorsítása" opciót. Nincs semmilyen mod a WoT-hoz. Más tankoknál tudom állítani ezt az opciót.

A Type 4-nél nem fejlesztetted ki a hosszú ágyút (a 14 centist), ami a Type 5-re is felrakható. Előbb ki kell fejlesztened azt az ágyút, csak utána tudod beállítani a gyorsítást.

1 hónapja 6 napja #289951 Írta: fsb
Megválaszolva: fsb

matyiabagoly beküldte:

fsb beküldte: Üdv! Egy gyors kérdés: Type 5-nél nem tudom beállítani a "A legénységfejlődés felgyorsítása" opciót. Nincs semmilyen mod a WoT-hoz. Más tankoknál tudom állítani ezt az opciót.

A Type 4-nél nem fejlesztetted ki a hosszú ágyút (a 14 centist), ami a Type 5-re is felrakható. Előbb ki kell fejlesztened azt az ágyút, csak utána tudod beállítani a gyorsítást.

Köszi a választ. Type4-en minden ki van fejlesztve és a "A legénységfejlődés felgyorsítása" is be van kapcsolva. Nem adtam el most is használom a 14 centis löveggel.
Szóval más lesz az ok.

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #289955 Írta: Yan-Chi
Megválaszolva: Yan-Chi
Nem lehet, hogy a legénység alapképzettsége még nem 100%-os?
(Tuningok nélkül - ventillátor, BIA stb. - értendő.)

1 hónapja 6 napja - 1 hónapja 6 napja #289956 Írta: matyiabagoly

Yan-Chi beküldte: Nem lehet, hogy a legénység alapképzettsége még nem 100%-os?
(Tuningok nélkül - ventillátor, BIA stb. - értendő.)

Ez csak a könyvecskékre vonatkozik.

1 hónapja 5 napja #289960 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Sziasztok,lenne egy kérdésem,mire hazaérek Németországból lesz vagy 1,5 millió free xpm,szeretnék tanácsot kérni hogy melyik tankokat húzzam ki, igazából a Progetto 65,Isu 152, és a Super Conqueroron gondolkozom,valakinek valami véleménye a dologról? Megéri belevágni?

1 hónapja 5 napja #289963 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia, 1,5M free xp? Lol
Hogy en mire koltenem ha nem akarnek fejleszteni? ISU agra semmikeppen, Super Conq nem rossz de vannak jobbak, szoval ha harmat valaszthatnek:
- Object 430U
- WZ 5A (vagy Object 277 attol fuggoen milyen jatekstilust preferalsz)
- EBR (vagy T100LT)
TD-t semmikeppen, jelenleg nincs ertelme veluk jatszani.
Remelem segitett kicsit.

charliefirpo_2018 beküldte: Sziasztok,lenne egy kérdésem,mire hazaérek Németországból lesz vagy 1,5 millió free xpm,szeretnék tanácsot kérni hogy melyik tankokat húzzam ki, igazából a Progetto 65,Isu 152, és a Super Conqueroron gondolkozom,valakinek valami véleménye a dologról? Megéri belevágni?

1 hónapja 5 napja #289964 Írta: bandras32
Biorobot megelőzött. :lol:
TD semmiképpen sem, felejtsd el. A 277 nekem csalódás volt, nem igazán ment vele a játék.
A 430U lenne nálam is a befutó.

1 hónapja 5 napja #289965 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

charliefirpo_2018 beküldte: Sziasztok,lenne egy kérdésem,mire hazaérek Németországból lesz vagy 1,5 millió free xpm,szeretnék tanácsot kérni hogy melyik tankokat húzzam ki, igazából a Progetto 65,Isu 152, és a Super Conqueroron gondolkozom,valakinek valami véleménye a dologról? Megéri belevágni?

Engem inkább az izgat (és csodálkozom is más nem tette fel), honnan szereztél 1,5 millió free exp-t? Azt ne mond, hogy 6 hónapja erre spórolsz :D

Nem hiszek a tér létezésében...

1 hónapja 5 napja #289966 Írta: bandras32

Echiron beküldte:

Engem inkább az izgat (és csodálkozom is más nem tette fel), honnan szereztél 1,5 millió free exp-t? Azt ne mond, hogy 6 hónapja erre spórolsz :D

Ezen nekem is fenn akadt a szemem. Dehát ugye ha valakinek van 100 gurigája bevarrva a párnába, annál sem nagyon érdeklődünk, hogy az ugyan honnan van. :whistle:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.