Jelenleg 442 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 2 hete #289746 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Milyen frankon vannak a küldik szinkronizálva,vagy nincsenek át állítva a jelenlegire.Szovjet/Kína tankok küldi: semmisíts meg két tankot akik még nem szenvedtek el előtted sérülést.Erre bekapok egy lövést majd a küldi sikertelen.Mondom má meg mi van?Nézem nem-e elolvastam a küldetést,mondom nem jól olvastam.Megnézem a fórumon ott mi a fenét írnak."Destroy 3 enemy vehicles, having received no prior damage to your vehicle"="Pusztíts el 3 ellenséges járművet, miután nem kaptál előzetes kárt a gépkocsival."Mondom de jó.Nézem ugyan itt a 12-est 180 mp kábítás artyval=fórum 200 mp köszi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 2 hete #289822 Írta: roberto7401
Megválaszolva: roberto7401
Hol tudok prémium APCR lőszerhez hozzájutni?
VAgy prémium lószerekhez?

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #289823 Írta: Wick

1 hónapja 2 hete #289824 Írta: roberto7401
Megválaszolva: roberto7401
Ez oké , de hol lehet beszerezni őket?

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #289825 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

roberto7401 beküldte: Ez oké , de hol lehet beszerezni őket?

Garázs-szervíz-és ott lehet állítgatni a lőszerek mellett a darabszámokat.

1 hónapja 2 hete #289836 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Ezt miért csinálja csak a prém tankoknál? Azt írja nem lehet testre szabni, de előtte már felraktam az egyedi álcát és el is fogadta, 2-3 csata után kiírja és leszedi.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:

1 hónapja 2 hete #289837 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Ez valami bug lesz mert nálam nem csinálja; küld el a képpel 1ütt supportnak. ;)

FZRPUPU beküldte: Ezt miért csinálja csak a prém tankoknál? Azt írja nem lehet testre szabni, de előtte már felraktam az egyedi álcát és el is fogadta, 2-3 csata után kiírja és leszedi.

Nem hiszek a tér létezésében...

1 hónapja 2 hete #289838 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Echiron beküldte: Ez valami bug lesz mert nálam nem csinálja; küld el a képpel 1ütt supportnak. ;)

FZRPUPU beküldte: Ezt miért csinálja csak a prém tankoknál? Azt írja nem lehet testre szabni, de előtte már felraktam az egyedi álcát és el is fogadta, 2-3 csata után kiírja és leszedi.

Fölösleges elküldeni, a válasz az lesz, hogy valamelyik mod okozza. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

1 hónapja 1 hete #289853 Írta: Marcus
Sziasztok
Tud nekem valaki segíteni,hogyan lehet artyval maximális kábítást elérni?Nekem mindig a minimálist adja be,vagy még annál is kevesebbet.

1 hónapja 1 hete #289854 Írta: bandras32

Marcus beküldte: Sziasztok
Tud nekem valaki segíteni,hogyan lehet artyval maximális kábítást elérni?Nekem mindig a minimálist adja be,vagy még annál is kevesebbet.

Az artyknál minden random, a kábítás ideje is. ;)
Tudnám javasolni, hogy hagyd az artykat és játsz normális tankokkal, az kevésbé random.

1 hónapja 1 hete #289855 Írta: Marcus

bandras32 beküldte:

Marcus beküldte: Sziasztok

Az artyknál minden random, a kábítás ideje is. ;)
Tudnám javasolni, hogy hagyd az artykat és játsz normális tankokkal, az kevésbé random.

Nem rajtam múlik,nem én találtam ki a küldetéseket.Csak azok miatt megyek.:)

1 hónapja 1 hete #289873 Írta: goodnoob1111
Megválaszolva: goodnoob1111
Tudja Valaki, hogy lehet felhasználni a kapott jutalmakat /fogyóeszközök/.
A tervrajzokat értem, de erre még nem jöttem rá.

1 hónapja 1 hete #289876 Írta: bandras32

goodnoob1111 beküldte: Tudja Valaki, hogy lehet felhasználni a kapott jutalmakat /fogyóeszközök/.
A tervrajzokat értem, de erre még nem jöttem rá.

Konkrétan milyen fogyóeszközre gondolsz?

1 hónapja 1 hete #289878 Írta: goodnoob1111
Megválaszolva: goodnoob1111
Amelyiken a tervrajztöredékeket is nyersz rajta vannak, fogyóeszközök és felszerelések is, csak azt nem tudom hova kerülnek, hogy lehet használni.

1 hónapja 1 hete #289880 Írta: bandras32

goodnoob1111 beküldte: Amelyiken a tervrajztöredékeket is nyersz rajta vannak, fogyóeszközök és felszerelések is, csak azt nem tudom hova kerülnek, hogy lehet használni.

Ha a garázsban nézel egy tankot, ott van az a sáv ahol a modulokat, felszereléseket, a különböző lőszereket és fogyóeszközöket látod. Na ott a jobb szélen van egy különálló kocka, olyan villámjel szerű valami van benne, ha rányomsz előugrik egy ablak, két füle van. Az egyik a felszerelések tuningolására, a másik a legénység tápolására van, ott láthatod hogy melyik direktívából mennyi van és hogy melyik mire jó, pl. 6. érzék akkor is jelez, ha nincs a parancsnoknak kifejlesztve. ;)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Theo, goodnoob1111

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.