Jelenleg 355 vendég és 3 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 3 hete #289653 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A Vertical sync a képernyővel szinkronizál, ha az 144Hz-es, akkor 144 fps-t állít be maximumnak (ha a kártya is bírja).

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 3 hete #289658 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Engem nem zavar a 60 fps, sőt asszem 40 fölött nagyon nehezen szúrod ki a különbséget. 24 fps a mozgó kép, 30 már bőven elég (sok videójáték fejlesztő ezért dob ki 30 fps videókat) 48 fps + motion blur pl a Hobbit film; 60 fps bőven több mint elég...

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911

1 hónapja 3 hete #289660 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Echiron beküldte: Engem nem zavar a 60 fps, sőt asszem 40 fölött nagyon nehezen szúrod ki a különbséget. 24 fps a mozgó kép, 30 már bőven elég (sok videójáték fejlesztő ezért dob ki 30 fps videókat) 48 fps + motion blur pl a Hobbit film; 60 fps bőven több mint elég...

40-50 fölött már nincs különbség, ha valaki azt mondja 150 fps-nél sokkal jobb a dolog, mint pl. 60-nál, az.......

1 hónapja 3 hete #289691 Írta: HUNknight
Megválaszolva: HUNknight
Az Overlord map partszakasz bugos: Megyek Skorpion G-vel...kilátszik a tank torony fele és nem körvonalazódik pirossal! Lövök...úgy jelzi mintha földbe csapódna a lövedék. Kinézek szikla mögül: tiszta célpont(nincs fedezékben az ellen,a tank 100%-a látszik)...lövök...úgy jelzi mintha földbe csapódna a lövedék. Vagy a Skorpion G bugos....vagy tiltott modot használt a játékos...vagy vmi új erőtér került be a játékba...
Végül kilőtték...de mennyi skuló elment rá....

1 hónapja 3 hete #289692 Írta: Tomtomka
Megválaszolva: Tomtomka
Sziasztok,

most regisztrálnék az esport1.hu oldalon és meg lehet adni meghívó kódot is.
Van valakinek ilyen? Milyen plusszt ad esetleg a kód megadása?

köszi előre is.

Tom

1 hónapja 3 hete #289693 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Ez tudom nagyon hülye kérdés lesz,de hátha van közöttetek,olyan aki tud valamilyen trükköt.A kábításos küldiket amelyiknél nincs olyan,hogy vagy= .Artyikon kívül mással nem lehet megcsinálni?

1 hónapja 3 hete #289694 Írta: Original74
Megválaszolva: Original74
Ha en magam benne vagyok az 1000ben,akkor milyenek a tobbiek?
Mivel azert korantsem vagyok jo jatekos...
Nem egeszen ertem ezt az ertekelest...

Mellékletek:

1 hónapja 3 hete #289695 Írta: Echiron
Nem játszottak a többiek. Én pl a wz lightokkal mindig benne vagyok... kivéve ha nem játszok az adott időszakban

Original74 beküldte: Ha en magam benne vagyok az 1000ben,akkor milyenek a tobbiek?
Mivel azert korantsem vagyok jo jatekos...
Nem egeszen ertem ezt az ertekelest...

1 hónapja 3 hete #289699 Írta: matyiabagoly

Marcus beküldte: Sziasztok!
Ez tudom nagyon hülye kérdés lesz,de hátha van közöttetek,olyan aki tud valamilyen trükköt.A kábításos küldiket amelyiknél nincs olyan,hogy vagy= .Artyikon kívül mással nem lehet megcsinálni?

Mivel kábítani csak arty-val lehet (150mm felett), így legfeljebb kihagyni tudod ezeket.
Vagy (állj át a sötét oldalra, és) játsszál arty-val is!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

1 hónapja 3 hete #289706 Írta: Figyelő
Megválaszolva: Figyelő
Miért bannolják aki véleményt nyilvánít?

1 hónapja 2 hete #289726 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Ez a földbe lövöldözés a német tankoknál tipushiba,nagyon soknál előfordul hogy becélzom,aztán simán csak a port verem fel...

1 hónapja 2 hete #289737 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Ez nem igaz.
144Hz-es monitorn, 144HZ-es setuppal j'tszok, de 260 feletti FPS-el.
A ket dolognak nem sok koze van egymashoz.

matyiabagoly beküldte:

A Vertical sync a képernyővel szinkronizál, ha az 144Hz-es, akkor 144 fps-t állít be maximumnak (ha a kártya is bírja).

1 hónapja 2 hete #289738 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Jatszottal valaha mondjuk 140 fps kornyeken, vagy felette? En meg emlekszem amikor megjott az uj vas es a monitor, es hirtelen ugrottam 60-80 FPS-rol 200-220 FPS-re. Abszolut mas elmeny.
Neha elofordul hogy leesik 80 kornyekere, ilyenkor inkabb abbahagyom a jatekot. A kulonbseg abszolut erzekelheto es latvanyos. Nem azt mondom nem lehet 60 FPS kornyeken jatszani, de ha magasabb FPS-hez szoksz hozza es visszalepsz na akkor latszik csak igazan mekkora nagy a kulonbseg - olyan mintha folyamatosan laggolna a jatek es darabosan mozogna a tank.

Echiron beküldte: Engem nem zavar a 60 fps, sőt asszem 40 fölött nagyon nehezen szúrod ki a különbséget. 24 fps a mozgó kép, 30 már bőven elég (sok videójáték fejlesztő ezért dob ki 30 fps videókat) 48 fps + motion blur pl a Hobbit film; 60 fps bőven több mint elég...

1 hónapja 2 hete - 1 hónapja 2 hete #289739 Írta: matyiabagoly

BiO_rOo_BOT beküldte: Ez nem igaz.
144Hz-es monitorn, 144HZ-es setuppal j'tszok, de 260 feletti FPS-el.
A ket dolognak nem sok koze van egymashoz.

matyiabagoly beküldte:

Akkor nem kapcsoltad be a Vsync-et, ha 260 az fps-ed. Mondjuk ha elég jó a kártya és a monitor, akkor felesleges a VSync-et bekapcsolni.
www.wepc.com/ti...-sync/

1 hónapja 2 hete #289740 Írta: Echiron
@BiO_rOo_BOT tudományosan bizonyították, hogy nem tudsz sokkal többet érzékelni! Az agyad egy ponton túl nem tudja a folyamatos képet még "folyamatosabbnak" látni. 24 Fps fölött folyamatos a kép; ezt olyan 48 ig tudod kiszúrni utána nem. Amire te gondolsz, hogy az új géped miatt sokkal részletesebb és szebb lehet a grafika, nem szaggat és ennyi. Nézz meg egy videót arról milyen 60 és 120 fps-en... ha lelassítod látod meg ,hogy a 60-asban kevesebb a képkocka de real time nem veszed észre... (egyszerűen nem tudod észrevenni; erre találták ki azt a tiltott tv-s reklámot, hogy minden 25.képkocka (!!!!, csak 25 és azt se látod) egy reklám de nem érzékeled -> Szubliminális reklámok )

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.