Jelenleg 449 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

3 hete 1 napja #289622 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Kinél hogy áll ma a lag téma? Nálam megint jelentkezik az a jelenség, hogy áll előttem a cél és hiába nyomogatom a bal egérgombot nem történik semmi. Valakinél még esetleg?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hete 23 órája #289623 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Köszönöm. Most figyeltem és tényleg úgy volt. :beer2:

https://tenor.com/view/horn-gif-8651046

3 hete 23 órája #289624 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

bandras32 beküldte: Kinél hogy áll ma a lag téma? Nálam megint jelentkezik az a jelenség, hogy áll előttem a cél és hiába nyomogatom a bal egérgombot nem történik semmi. Valakinél még esetleg?

Nálam is van ilyen.

3 hete 23 órája #289626 Írta: bandras32

Marcus beküldte:

bandras32 beküldte: Kinél hogy áll ma a lag téma? Nálam megint jelentkezik az a jelenség, hogy áll előttem a cél és hiába nyomogatom a bal egérgombot nem történik semmi. Valakinél még esetleg?

Nálam is van ilyen.

Rohadt idegesítő, hiába verem az egeret nem történik semmi. Meg még a tankok is teleportálnak, megy aztán egyszer csak 10m-el arrább van. :wb:

3 hete 23 órája #289627 Írta: Marcus
Vettem 7 nap prémiumot a frontline miatt.Nem érdekel ha írná bárki is,hogy így is vannak a játékba,(mármint botok)!!!De én örülnék ha a wg végre már berakná a gép elleni játékot is normál csata módban,ez jót tenne a lelkemnek is.Nem vagyok egy unikum játékos,de nagyon rossz-se.Viszont tegnap óta nem tudok nagyon nyerni,és olyan bénán játszok mint aki most kezdett játszani a wottal. Pedig van már 55 000 csatám,szerintem és nem akarok vádaskodni de valamit csinál a wg a háttérbe ez tuti.Azzal igazolnám,hogy nem egyszer végzünk 1-15-re,plusz ha egy tankom az alap leírása alapján pl 3 mp a célzási értéke.De nekem van bent egy nagyon jó legénységem,plusz felszerelés,és a célzási idő pl 1,5 mp.Ha az RNG velünk van mert érezhető a szórási köröm rohadt kicsi.Ilyenkor meg nagyobb,és lassan ha számolom kijön vagy 4 mp mire összeszűkül.Valamibe biztos,hogy bele kellett nyúlniuk ahhoz,hogy az RNG-t az ellenségnek adja,és biztos nem csak azzal segít,hogy te sebzed-e az ellenséget,vagy csak pattansz.

3 hete 23 órája #289628 Írta: bandras32

Marcus beküldte: Vettem 7 nap prémiumot a frontline miatt.Nem érdekel ha írná bárki is,hogy így is vannak a játékba,(mármint botok)!!!De én örülnék ha a wg végre már berakná a gép elleni játékot is normál csata módban,ez jót tenne a lelkemnek is.Nem vagyok egy unikum játékos,de nagyon rossz-se.Viszont tegnap óta nem tudok nagyon nyerni,és olyan bénán játszok mint aki most kezdett játszani a wottal. Pedig van már 55 000 csatám,szerintem és nem akarok vádaskodni de valamit csinál a wg a háttérbe ez tuti.Azzal igazolnám,hogy nem egyszer végzünk 1-15-re,plusz ha egy tankom az alap leírása alapján pl 3 mp a célzási értéke.De nekem van bent egy nagyon jó legénységem,plusz felszerelés,és a célzási idő pl 1,5 mp.Ha az RNG velünk van mert érezhető a szórási köröm rohadt kicsi.Ilyenkor meg nagyobb,és lassan ha számolom kijön vagy 4 mp mire összeszűkül.Valamibe biztos,hogy bele kellett nyúlniuk ahhoz,hogy az RNG-t az ellenségnek adja,és biztos nem csak azzal segít,hogy te sebzed-e az ellenséget,vagy csak pattansz.

Na csak vigyázz az ilyen hsz-ekkel. :lol:
Egyébként nálam is kb. tegnap este történt valami, 1-15, 2-15-ös csaták sorban, vagy éppen a 15-2, 15-1-esek, ami szintén gáz, folyamatos mellélövések stb. Pont ma volt, UDES 16-al mentem szemben egy Leopard tornya, kb 100m 5 lövésből 4 elé a földbe egy meg fölé :lol:
A tegnapi mai napok után erősen gondolkodok a wot hosszabb idejű szüneteltetésén. :cheer:

3 hete 21 órája - 3 hete 21 órája #289630 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Marcus beküldte: Vettem 7 nap prémiumot a frontline miatt.Nem érdekel ha írná bárki is,hogy így is vannak a játékba,(mármint botok)!!!De én örülnék ha a wg végre már berakná a gép elleni játékot is normál csata módban,ez jót tenne a lelkemnek is.Nem vagyok egy unikum játékos,de nagyon rossz-se.Viszont tegnap óta nem tudok nagyon nyerni,és olyan bénán játszok mint aki most kezdett játszani a wottal. Pedig van már 55 000 csatám,szerintem és nem akarok vádaskodni de valamit csinál a wg a háttérbe ez tuti.Azzal igazolnám,hogy nem egyszer végzünk 1-15-re,plusz ha egy tankom az alap leírása alapján pl 3 mp a célzási értéke.De nekem van bent egy nagyon jó legénységem,plusz felszerelés,és a célzási idő pl 1,5 mp.Ha az RNG velünk van mert érezhető a szórási köröm rohadt kicsi.Ilyenkor meg nagyobb,és lassan ha számolom kijön vagy 4 mp mire összeszűkül.Valamibe biztos,hogy bele kellett nyúlniuk ahhoz,hogy az RNG-t az ellenségnek adja,és biztos nem csak azzal segít,hogy te sebzed-e az ellenséget,vagy csak pattansz.

Vicces, azt sem tudod, hogy mit jelent a játékban megadott célzási idő, de azt már "tudod", hogy a WG manipulálja a játékot.
Segítek egy kicsit:
A garázsban kiírt célzási idő azt írja le, hogy a lövegnek mennyi időre van szüksége, hogy a teljes célzókör a harmadára csökkenjen.Tehát adott esetben nem a teljes szűkülési idő 1,5 mp.

És ezért alakulnak ki az egyoldalú csaták, mert minden gyengébb játékos ilyen hülyeségekkel akarja megmagyarázni a gyenge teljesítményét, közben az alap dolgokról sem tudnak semmit.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zics911, Echiron

3 hete 21 órája - 3 hete 21 órája #289631 Írta: Tommybear
Megválaszolva: Tommybear
Elnézést, ha már szóba került, de én azt kérdezném, van -e valami infó a Kurszki csata (1943) ,Július 5.-ével kezdődő, évfordulós küldetés-sorozatával kapcsolatban.
Amennyiben jól emlékszem, a korábbi években egy-egy T-3485M, T-34S és utóbb egy Pz.Kpfw. T 25 tankot kapott az a játékos aki végigtolta a két hetes , napi jutalmakat adó, "Zitadelle" küldetés-sorozatot.
Mellékletek:

3 hete 5 órája #289635 Írta: Marcus

Hunter9956 beküldte:

Vicces, azt sem tudod, hogy mit jelent a játékban megadott célzási idő, de azt már "tudod", hogy a WG manipulálja a játékot.
Segítek egy kicsit:
A garázsban kiírt célzási idő azt írja le, hogy a lövegnek mennyi időre van szüksége, hogy a teljes célzókör a harmadára csökkenjen.Tehát adott esetben nem a teljes szűkülési idő 1,5 mp.

És ezért alakulnak ki az egyoldalú csaták, mert minden gyengébb játékos ilyen hülyeségekkel akarja megmagyarázni a gyenge teljesítményét, közben az alap dolgokról sem tudnak semmit.

Legyen igazad.Nem értek hozzá,abban is hibáztam,hogy nem valós eredményeket írtam,mivel túl nagy volt az érték.Én 3 mp-et írtam,és hogy van bia a legénységnek,meg venti,plusz célzórendszer így lenne 1,5 ami nem valós mert ilyen nagymértékű javulás nincs.Ebben hibáztam elismerem.Viszont a megfigyeléseim azok rohadt jók,tudod miért? Segítek 7 éve vagyok egy gyárban ahol ki kell kel szűrnöm a selejt dolgokat vagy megtalálni ha van.Ebből kifolyólag rohadt jó a megfigyelésem,és 55 000 csatával már van némi tapasztalat,hogy egy adott tank hogyan viselkedik egy adót csatában.
Tessék: BlackChristmas gondolom nem olyan mint a tied,de az enyém se rossz.Abból kiindulva,hogy reagáltál a hozzászólásomra.Szép napot.

3 hete 5 órája #289636 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Szia, csak egy aprosag. Ha mar a celzasidon szeretnel javitani, a celzasgyorsito helyett a vert.stab. a jobb megoldas, eltekintve nehany kiveteltol.

Marcus beküldte:

Hunter9956 beküldte:

Segítek egy kicsit:

Legyen igazad.Nem értek hozzá,abban is hibáztam,hogy nem valós eredményeket írtam,mivel túl nagy volt az érték.Én 3 mp-et írtam,és hogy van bia a legénységnek,meg venti,plusz célzórendszer így lenne 1,5 ami nem valós mert ilyen nagymértékű javulás nincs.Ebben hibáztam elismerem.Viszont a megfigyeléseim azok rohadt jók,tudod miért? Segítek 7 éve vagyok egy gyárban ahol ki kell kel szűrnöm a selejt dolgokat vagy megtalálni ha van.Ebből kifolyólag rohadt jó a megfigyelésem,és 55 000 csatával már van némi tapasztalat,hogy egy adott tank hogyan viselkedik egy adót csatában.
Tessék: BlackChristmas gondolom nem olyan mint a tied,de az enyém se rossz.Abból kiindulva,hogy reagáltál a hozzászólásomra.Szép napot.

3 hete 4 órája #289639 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Én azt mondanám (bár kövezzetek meg ha nem így van), hogy az RNG mint ahogy a neve is árulkodik (Random number generator - random szám generáló) random dobja meg, hogy hova megy a lövésed, a "célzókörön" belül.
A kör nagyságát több féle képpen befolyásolhatod.: fokozott szellőzés, bia, hadi porció, célzásgyorsító (csak ha ÁLL a tank), vertikális stabilizátor (folyamatosan aktív, kisebb tőle a célzókör menetben azaz nem esik szét annyira így gyorsabban szűkülsz össze); és a pillanat kép képesség is de fontos megjegyezni ,hogy csak NEM SNIPER módban aktív... ez egy béna magyar fordítás mert snapshot az inkább "kapáslövés" mint "pillanatkép" jelen fordításban, sima utazás is ide sorolható kb ugyan az az elve mint a vertikális stabilizátornak.
Tanks.gg oldalon szépen le lehet szimulálni az egyes tankoknál, ha felszereljük minden földi jóval akkor milyen értékek jönnek ki.
Vissza az RNG-hez... Ugyebár vannak ezek a 15-1, 15-2 es csaták. Hogy is van ez? Nem hiszem, hogy a WG-nek futja rá, hogy egy konspirációs osztály folyamatosan tologassa az RNG csúszkákat szimplán a prémium vásárlásaid alapján...
Sokkal kézenfekvőbb az a tény, hogy a random dobált számok miatt elő-előfordul, hogy az egyik csapat többször kap kedvezőbb RNG-t. Ez ugyan olyan lenne ha te (kedves olvasó :D ) és én leállnánk egymással szemben és "fej vagy írást" dobálnánk 10x. Sokkal-de-sokkal kisebb az esélye, hogy ugyan annyiszor dobunk fejet és írást mint, hogy nem. Lehet, hogy 10-ből 9x én nyerek vagy fordítva és ezt nem foghatjuk a csalásra. Egyszerű matek. Alapvetően egy 15-2 es meccsben egy szélsőséges értékkel van dolgunk, egy olyan szituációról ahol az egyik csapat többször "dobott fejet" a példával élve... itt értem sokkal többször. Ugyan ez van mikor te nyersz 15-1 re mert ott nálatok van ez a random faktor. Alapvetően ennek nem kéne sokszor előfordulnia de ha azt vesszük, hogy mennyi csatát generál az MM ez a szám nem túl magas.

Ehhez adjuk hozzá az emberi faktort is. Kapsz egy meccset ahol nem kedvező a random faktor. Felidegesíted magad... elkezdesz kiabálni esetleg... szidni a csapatot... Az ingerült lelki állapot rontja majd minden képességünket így beleértve a reflexeket, a figyelmet és a koncentrációt ami ehhez a játékhoz kell. A következő meccsedben már nem tudsz 100%-osan játszani így a csapatodnak egy további negatív tényezővel van "több" ami akaratlanul is el tudja mozdítani a mérleg nyelvét. Ilyenkor beindul az ördögi kör ahol a teljesítményed és a random körülmények sikeres együttállásából jönnek a "23 csatából 2-őt nyertem" kommentek...

Javaslatom?
Én már több éve játszok online játékot ahol ki van kapcsolva a zene és nyugodd, számomra relax zenét hallgatok ami megnyugtat. Ha 3 egymás utáni meccsben alulteljesítek akkor szervert váltok (hátha a sok béna játékos... xD )... szóval kilépek és hagyom a játékot 1-2 órára. Figyeljétek meg, hogy kipihent állapotban mennyivel jobban teljesíünk ;)
Remélem segített :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus, bandras32

3 hete 3 órája - 3 hete 3 órája #289640 Írta: Marcus

Echiron beküldte: Én azt mondanám (bár kövezzetek meg ha nem így van), hogy az RNG mint ahogy a neve is árulkodik (Random number generator - random szám generáló) random dobja meg, hogy hova megy a lövésed, a "célzókörön" belül.
A kör nagyságát több féle képpen befolyásolhatod.: fokozott szellőzés, bia, hadi porció, célzásgyorsító (csak ha ÁLL a tank), vertikális stabilizátor (folyamatosan aktív, kisebb tőle a célzókör menetben azaz nem esik szét annyira így gyorsabban szűkülsz össze); és a pillanat kép képesség is de fontos megjegyezni ,hogy csak NEM SNIPER módban aktív... ez egy béna magyar fordítás mert snapshot az inkább "kapáslövés" mint "pillanatkép" jelen fordításban, sima utazás is ide sorolható kb ugyan az az elve mint a vertikális stabilizátornak.
Tanks.gg oldalon szépen le lehet szimulálni az egyes tankoknál, ha felszereljük minden földi jóval akkor milyen értékek jönnek ki.
Vissza az RNG-hez... Ugyebár vannak ezek a 15-1, 15-2 es csaták. Hogy is van ez? Nem hiszem, hogy a WG-nek futja rá, hogy egy konspirációs osztály folyamatosan tologassa az RNG csúszkákat szimplán a prémium vásárlásaid alapján...
Sokkal kézenfekvőbb az a tény, hogy a random dobált számok miatt elő-előfordul, hogy az egyik csapat többször kap kedvezőbb RNG-t. Ez ugyan olyan lenne ha te (kedves olvasó :D ) és én leállnánk egymással szemben és "fej vagy írást" dobálnánk 10x. Sokkal-de-sokkal kisebb az esélye, hogy ugyan annyiszor dobunk fejet és írást mint, hogy nem. Lehet, hogy 10-ből 9x én nyerek vagy fordítva és ezt nem foghatjuk a csalásra. Egyszerű matek. Alapvetően egy 15-2 es meccsben egy szélsőséges értékkel van dolgunk, egy olyan szituációról ahol az egyik csapat többször "dobott fejet" a példával élve... itt értem sokkal többször. Ugyan ez van mikor te nyersz 15-1 re mert ott nálatok van ez a random faktor. Alapvetően ennek nem kéne sokszor előfordulnia de ha azt vesszük, hogy mennyi csatát generál az MM ez a szám nem túl magas.

Ehhez adjuk hozzá az emberi faktort is. Kapsz egy meccset ahol nem kedvező a random faktor. Felidegesíted magad... elkezdesz kiabálni esetleg... szidni a csapatot... Az ingerült lelki állapot rontja majd minden képességünket így beleértve a reflexeket, a figyelmet és a koncentrációt ami ehhez a játékhoz kell. A következő meccsedben már nem tudsz 100%-osan játszani így a csapatodnak egy további negatív tényezővel van "több" ami akaratlanul is el tudja mozdítani a mérleg nyelvét. Ilyenkor beindul az ördögi kör ahol a teljesítményed és a random körülmények sikeres együttállásából jönnek a "23 csatából 2-őt nyertem" kommentek...

Javaslatom?
Én már több éve játszok online játékot ahol ki van kapcsolva a zene és nyugodd, számomra relax zenét hallgatok ami megnyugtat. Ha 3 egymás utáni meccsben alulteljesítek akkor szervert váltok (hátha a sok béna játékos... xD )... szóval kilépek és hagyom a játékot 1-2 órára. Figyeljétek meg, hogy kipihent állapotban mennyivel jobban teljesíünk ;)
Remélem segített :)

Köszönöm amit írtál tetszik.Én annyit tennék hozzá,ha én 3 x vereség egymást követően,de különböző tankkal,és tierrel.Én kilépek nem váltok szervert,és eddigi megfigyelésem alapján,én hiába jövök vissza több óra után ugyan úgy vereség.Ezért én hagyni szoktam a játékot aznap.Ezért írtam jó volna az a játék elleni csata mód.Régen hajóztam a wows -al,ott ha nem ment a random átmentem a gép ellenire,és ott jött egy két öröm.
Még egy dolog,én sajnos zenét nem tudok hallgatni,közben néha.Akkor még jobban lagolok 400 pingjeim lesznek.

3 hete 1 órája #289642 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly
Remélem nem youtube-on próbáltál zenét hallgatni. Én Spotify-t használok, de még nem volt vele problémám a játékban, kicsit megemeli a pinget, de nem vészes.

3 hete 1 órája #289643 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Jó aláírom, hogy nem mindenkinek ugyan annyi adottsága van... Nekem 400 Mb/s netem van és egy combos gépem szóval nálam kb minden fut maxon. Megy a youtube a torrent és steam is... múltkor kiszúrtam h az fps-em (ami általában ki van akadva 60-nál) kicsit lejjeb csúszott, merthát éppen töltött a torrent és telepített a steam miközben futott a wot. De am nálam ebből nincs gond. Ha valakinek egy fadarab a gépe akkor letöltött zenét, soundcloud-ot spotify vagy a szomszéd szoba cd lejátszóját ajánlom

2 hete 6 napja #289648 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Direkt limitálod 60Hz-re mert valami hardvered nem bírja? Ha véltelne, akkor kapcsold ki a Vertycal Sync-et, lesz az több is. Én 144Hz-en játszok (nyilván olyan monitoron és vassal alatta) de nagyon nagy a különbség.

Echiron beküldte: Jó aláírom, hogy nem mindenkinek ugyan annyi adottsága van... Nekem 400 Mb/s netem van és egy combos gépem szóval nálam kb minden fut maxon. Megy a youtube a torrent és steam is... múltkor kiszúrtam h az fps-em (ami általában ki van akadva 60-nál) kicsit lejjeb csúszott, merthát éppen töltött a torrent és telepített a steam miközben futott a wot. De am nálam ebből nincs gond. Ha valakinek egy fadarab a gépe akkor letöltött zenét, soundcloud-ot spotify vagy a szomszéd szoba cd lejátszóját ajánlom

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.