Jelenleg 425 vendég és 5 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hónapja 4 hete #289587 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
AP-vel hogyan uti at barmi IS7 tornyat? Azt megneznem, mert olyan szerencses talalat nincs is :-)
En ugy csinaltam, hogy mentem vele a tornyozos helyekre, meg akkor is ha eselyem se volt loni de ugy csinaltam mintha :-) Aztan hagytam a hulyeket lovoldozni :-)

Trevissz beküldte:

Solinari beküldte:

BiO_rOo_BOT beküldte: Nem akarok senkit hergelni, de első nekifutásra meglett IS7-el 4 csata alatt - kiválósággal, 5. csatát le se játszottam. Igaz ebből a 2. csata Prokhorovka volt, ahol +12k lepattanót csinált az IS7 tornya, azzal önmagában megvolt kb az egész 70%-a. Így én IS7-el próbálkoznék, bár nem tudom ti mivel próbáltátok.

Trevissz beküldte: Hát ez durva. Én meg szenvedek a Obj279e unió 4 és küldetésénél. Blokkolj átlagban 8 at 5 csata alatt. Az 40 lepattanót jelent 5 csata alatt. De amióta próbálkozom, vele azóta rendesen kapom a repesz lövedéket és az arty fókuszt minden csatában. Valamit nagyon tudhat.

Nem hergelsz. :)
Type5, Obj 705, Obj260. ezekkel meg néha vk1001 mert úgyis húzom az ágat. Na igen erre várok én is hogy adjon be egy jó pályát jó starttal nem túl jó ellenfelekkel, akik a 2. lepattanó után nem váltanak repeszre.

Én is így vagyok vele. Is7 el próbálkozom. Beállok tökéletes pozícióba has elhajtva és 1-2 lapatanó után jön a repesz. És érdekes módon AP val is sikerül átütni valakinek az is7 tornyát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 4 hete #289588 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron
Nem lehetetlen, nézd meg... akár szemből is be lehet ütni; hameg egy kicsit szögelsz is vele még nagyobb az esély(!!!). A lövegpajzs mellett felül ~250mm azt még tier 9-es is beüti. Jól kell célozni nem azt mondom, de nem lehetetlen

tanks.gg/tank/is-7/model

Nem hiszek a tér létezésében...

Mellékletek:

2 hónapja 4 hete #289592 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Elmeletileg minden tank tornyan a WoT-ban van olyan pont amit be lehet utni - elmeletileg.
Szerintem nekem kb 5 eve van meg az IS7, rengeteg csatat mentem vele amit a 7 skilles legenyseg is bizonyit. Soha, egyetlenegyszer se utotte be senki a tornyat.

Tehat megegyszer - elmeletileg lehetseges, de ha ez csataban is megtortenik, mint ahogy irtam, iszonyatos szerencse/szerencsetlenseg kell.

Echiron beküldte: Nem lehetetlen, nézd meg... akár szemből is be lehet ütni; hameg egy kicsit szögelsz is vele még nagyobb az esély(!!!). A lövegpajzs mellett felül ~250mm azt még tier 9-es is beüti. Jól kell célozni nem azt mondom, de nem lehetetlen

tanks.gg/tank/is-7/model

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Sass Tamás

2 hónapja 4 hete #289593 Írta: Babraguba
Megválaszolva: Babraguba
Én értettem félre valamit, vagy bugos, de miért van az, hogy bedob a letiltott pályákra?

2 hónapja 4 hete #289594 Írta: Echiron
Én azt mondom a lőszerekkel vagy a lövésmechanizmussal alapvetően baj van a játékban. Mármint ezt úgy értem, hogy a WG elég képmutatóan sok témában hivatkozik a történelemhűségre míg a lövedékek vagy a lövésmechanizmusnál farkas hibák vannak. A legtöbb tank 2-3km -en volt olyan pontatlan mint itt a játékban pár m-en.. 3-4 lövedék típis van a játékban hiába a többi elnevezése azok is csak a ben lévő 4 típust utánozzák míg a valóságban jóval többet használtak... az IS-7 szintjén lévő tankok nagyrésze már APDS vagy HEAT-FS (Armor Piercing Discarding Sabot; High Explosive, Anti-Tank, Fin-Stabilized). Példaként a Leopard 1 használta mind2 lövedéket 50m-en belül ~300 mm átütése volt, 3km távolságból ~250 mm APDS lövedékkel; ugyan ez HEAT-FS el 400 mm!!!

Modern lövedékekkel és ágyú paraméterekkel az orosz nehéztankoknak esélyük sem lenne (ugyan így a MAUS-nak se), és akkor még számba se vettük, hogy ekkortájt jöttek az anti-tank rakéták.

Elnézést, hogy elvittem a témát csak zavar a játék ezen hülyesége (gyakran levezetésből Warthunderrel szimulátorozok). Addig is ott van nekünk a repesz ami azért viszi az IS-7 tornyát.

BiO_rOo_BOT beküldte: Elmeletileg minden tank tornyan a WoT-ban van olyan pont amit be lehet utni - elmeletileg.
Szerintem nekem kb 5 eve van meg az IS7, rengeteg csatat mentem vele amit a 7 skilles legenyseg is bizonyit. Soha, egyetlenegyszer se utotte be senki a tornyat.

Tehat megegyszer - elmeletileg lehetseges, de ha ez csataban is megtortenik, mint ahogy irtam, iszonyatos szerencse/szerencsetlenseg kell.

2 hónapja 4 hete #289599 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Babraguba beküldte: Én értettem félre valamit, vagy bugos, de miért van az, hogy bedob a letiltott pályákra?

Na akkor még egyszer. A pálya kizárás csak normál játékmódnál működik, vagyis ha be van pipálva a TÁMADÁS vagy az ÜTKÖZET, akkor ha ezekre a módokra dob be, akkor berakhat a kizárt pályára is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Babraguba, Sass Tamás

2 hónapja 4 hete #289600 Írta: Sass Tamás
Megválaszolva: Sass Tamás
Van egy csomó kötvényes tűzoltásskillt segítő itemem. Fel lehet helyezni a +1 slotba és jobban eloltja a tüzet illetve ahol nincs ilyen legénységi képzettség ott maxra fejleszti, ezt írja.

Szeretném megkérdezni, hogy mielőtt feleslegesen felpakolom az összes tankjaimba. Ez csak akkor aktiválódik ha kigyújtják vagy akkor is ha nem ? Mert ugye a tűzoltó felszerlés akkor marad a tankon ha nem gyűjtanak. Így feltenném sok tankra. Viszont ha csak egy meccsig van fent akkor is nem használódik nem tudom igazán mi értelme van :thx2:

2 hónapja 4 hete #289601 Írta: Laczy81
Megválaszolva: Laczy81
Szia!
Ezek mind csak 1x használatosak, következő meccs előtt újra fel kell helyezni.

2 hónapja 4 hete #289603 Írta: Sass Tamás
Megválaszolva: Sass Tamás

Laczy81 beküldte: Szia!

Akkor mi értelme ezeket megvenni ? Egyáltalán mikor érdemes, ti mikor szoktátok feltenni. A legtöbb csata 3-5 perc és ugye esély hogy gyújtanak sem sok

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #289604 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Sass Tamás beküldte:

Akkor mi értelme ezeket megvenni ? Egyáltalán mikor érdemes, ti mikor szoktátok feltenni. A legtöbb csata 3-5 perc és ugye esély hogy gyújtanak sem sok

cw, sh, gunmark húzáskor megy pótkaja az automata tűzoltó helyére és akkor szokás használni. vagy sima randomban is, nekem pl. összes t10-es tankom így van szerelve.

2 hónapja 4 hete #289607 Írta: Echiron
Csak helyeselni tudok én is kb így használom, küldetésekből sokat dob. Ezen felül pl ha friss a tank akkor a hatodik érzék így megy fel vagy med tankjaimra 4 skill mellé dobok egy álcát ami elég vicces

zics911 beküldte:

Sass Tamás beküldte:

cw, sh, gunmark húzáskor megy pótkaja az automata tűzoltó helyére és akkor szokás használni. vagy sima randomban is, nekem pl. összes t10-es tankom így van szerelve.

2 hónapja 4 hete - 2 hónapja 4 hete #289609 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Sziasztok! Volt már olyan nektek, hogy másodlagos nélkül elsőre beadta duplán a küldetést? Most mentem neki a foglalj be bázist küldinek a ruszki tankokkal, és kerekedett a szemem mikor kiírta teljesítve.

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

Mellékletek:
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Feri38_HUN

2 hónapja 4 hete #289612 Írta: bandras32

FZRPUPU beküldte: Sziasztok! Volt már olyan nektek, hogy másodlagos nélkül elsőre beadta duplán a küldetést? Most mentem neki a foglalj be bázist küldinek a ruszki tankokkal, és kerekedett a szemem mikor kiírta teljesítve.

A másodlagos is teljesült, ilyenkor duplán számolja sz elsődlegest.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: FZRPUPU

2 hónapja 3 hete #289615 Írta: FZRPUPU
Megválaszolva: FZRPUPU
Az nem csak akkor számít duplán ha a másodlagos ki van fullozva?

Tier X : Grille 15. Jagdpanzer E100. T62A. IS7. Obj 268 V4. Obj 140. T110E5. T110E4. T57. T92 HMC. AMX 13 105. STRV 103B.
3GM: Stug III Ausf.G .

2 hónapja 3 hete #289616 Írta: bandras32

FZRPUPU beküldte: Az nem csak akkor számít duplán ha a másodlagos ki van fullozva?

Nem, mindig amikor megcsinálod a másodlagost dupláz.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.