Jelenleg 440 vendég és 3 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hónapja 19 órája - 2 hónapja 19 órája #289534 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Marcus beküldte:

Hunter9956 beküldte:

Marcus beküldte: Sziasztok!
Lenne egy kérdésem van itt egy oldal ezen az oldalon : worldoftanks.eu...Trail/
Akik nem indulnak a csatába azok attól vehetnek tankot ha klán tagok?Írja mert beállítottam a magyar feliratot,hogy lehet licitálni, ha licitálsz egy tankra azt az összeget automatikusan levonja,vagy csak akkor ha megkapod a tankot?

Minimum csataszám a licitáláshoz is kell.(100 pontot kellet gyűjteni legutóbb ha jól tudom( az kb. 6-7 vesztes csata).Ha nem nyersz a liciten, akkor visszakapod a kötvényeket.

Nem kell hogy meglegyen a létszám a klánba,hogy indítani tudjak egy csatát?Tehát mehet én akár egyedül is,nincs ez megadva mint szabály?Nyilván esélyem egyenlő a nullával.

12 játékos kell minimum, másképp el sem indul a csata, automatikusan kikaptok, és pont sem jár érte.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hónapja 19 órája #289535 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Hunter9956 beküldte:

Marcus beküldte:

Hunter9956 beküldte:

Lenne egy kérdésem van itt egy oldal ezen az oldalon : worldoftanks.eu...Trail/
Akik nem indulnak a csatába azok attól vehetnek tankot ha klán tagok?Írja mert beállítottam a magyar feliratot,hogy lehet licitálni, ha licitálsz egy tankra azt az összeget automatikusan levonja,vagy csak akkor ha megkapod a tankot?

Minimum csataszám a licitáláshoz is kell.(100 pontot kellet gyűjteni legutóbb ha jól tudom( az kb. 6-7 vesztes csata).Ha nem nyersz a liciten, akkor visszakapod a kötvényeket.

Nem kell hogy meglegyen a létszám a klánba,hogy indítani tudjak egy csatát?Tehát mehet én akár egyedül is,nincs ez megadva mint szabály?Nyilván esélyem egyenlő a nullával.

12 játékos kell minimum, másképp el sem indul a csata, automatikusan kikaptok, és pont sem jár érte.

Akkor ez így halott ügy.Azért köszönöm.

2 hónapja 9 órája #289544 Írta: Marcus

bandras32 beküldte:

Marcus beküldte:

bandras32 beküldte:

Marcus beküldte:

bandras32 beküldte:

Tud nekem valaki segíteni,van egy küldetés az írja lőj ki két ellenséget 100 méter távolságból vagy messzebbről.De hiába lövök ki akár 1-et,nem számolja el a rendszer.És nincs megadva hogy milyen típusú tankot kellene kilőnöm,tehát az nincs megadva a feltételekhez.Mi lehet a gond?Értem a küldetést,csak azt nem mit csinálok rosszul,ha kilövök valakit 600 méterről az több mint 100 méter,tehát meg kéne felelnie a küldetésben leírtaknak.

Ez melyik küldi?

CHIMERA Amerikai nemzettel lehet megcsinálni és a 13-as

Vagy változtattak azóta a küldin, vagy fordítási hiba. Itt azt írja, hogy semmisíts meg 3-at 100m-nél nem távolabbról.

forum.worldofta...imera/

kepkuldes.com/i...HtPqGH
Remélem meg tudod nézni.Egyébként köszönöm így is.Nem csak köszönöm gombon keresztül.

Igen néztem én is a játékban, 100m-nél távolabbat ír, de a küldetés angol neve " close-range fire ", ami kizárja a távoli lövöldözést, szerintem.
Próbáld meg a 100m-nél közelebbi killeket, kiderül számolja-e. :)

Sikerült a küldetés,és igen 100 m-nél közelebb kell kilőni,viszont nem 3-at hanem 2-öt.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: bandras32

1 hónapja 4 hete #289548 Írta: Solinari
Megválaszolva: Solinari
Na ezt adjátok össze.
hu.wot-life.com...38291/
És obj279e a garázsban.....

1 hónapja 4 hete #289549 Írta: rockpapa
Megválaszolva: rockpapa
A kerekes járművek behozása tényleg nem a legjobb ötlet.Nem ide valók.Viszont tényleg kurva idegesítő amikor téged látnak és lőnek ,de te meg is sejted hogy honnan jön az áldás.Ez a játék egyik csele.Az igazi csatákban is lehetett lesből, fedezékből tüzelni.Például az Iraki háborúban a szovjet tankok lövegei csődöt mondtak.A lőtávolságuk sokkal kisebb volt mint az amerikaiaké.Fejleszd magad,tanuld meg a játékot, és te is tudsz majd sunyin tüzelni.

Figyelem fiatalok,ha a harctéren találkozunk kérem hogy finoman mészároljatok le,tiszteljétek a korom.
Pléhkaszni kapitány.

1 hónapja 4 hete #289550 Írta: Marcus
Sziasztok!
Elértem a Frontline módban a 7-es tekintély szintet. Reseteltem most nem lehet szinteket lépni,hogy elérjek a 30-as szintig.Viszont ha játszok még a Frontline móddal,akkor ha Júliusban kijön megint a Frontline mód egyszerre lépek sok szintet,és ezáltal nem kapom meg a szintenkénti jutalmakat?Vagy nem történik semmi?

1 hónapja 4 hete #289553 Írta: joe662
Megválaszolva: joe662

Elértem a Frontline módban a 7-es tekintély szintet. Reseteltem most nem lehet szinteket lépni,hogy elérjek a 30-as szintig.Viszont ha játszok még a Frontline móddal,akkor ha Júliusban kijön megint a Frontline mód egyszerre lépek sok szintet,és ezáltal nem kapom meg a szintenkénti jutalmakat?Vagy nem történik semmi?

Nem lépsz semmilyen szintet sem,akár mennyit játszol most. Innen fogod folytatni jövő hónapban,mivel most elérted a max szintet.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

1 hónapja 4 hete #289555 Írta: Marcus

joe662 beküldte:

Nem lépsz semmilyen szintet sem,akár mennyit játszol most. Innen fogod folytatni jövő hónapban,mivel most elérted a max szintet.

Köszi,de jó komolyan örülök :dancing: :dancing: :dancing: :applause: :banana: sajnáltam volna.De jó benne játszani prémiummal több mint 200 000-et keresek.:)

1 hónapja 4 hete #289573 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz
Hát ez durva. Én meg szenvedek a Obj279e unió 4 és küldetésénél. Blokkolj átlagban 8 at 5 csata alatt. Az 40 lepattanót jelent 5 csata alatt. De amióta próbálkozom, vele azóta rendesen kapom a repesz lövedéket és az arty fókuszt minden csatában. Valamit nagyon tudhat.

1 hónapja 4 hete #289575 Írta: Solinari

Trevissz beküldte: Hát ez durva. Én meg szenvedek a Obj279e unió 4 és küldetésénél. Blokkolj átlagban 8 at 5 csata alatt. Az 40 lepattanót jelent 5 csata alatt. De amióta próbálkozom, vele azóta rendesen kapom a repesz lövedéket és az arty fókuszt minden csatában. Valamit nagyon tudhat.

Azzal én is. Volt hogy 18 lepattano első csata mondom meglesz ez erre 3 csata 3-3 artyval és el is mentek az esélyek. Mintha rám lett volna írva hogy engem lőjj.

1 hónapja 4 hete #289576 Írta: Solinari

Trevissz beküldte: Hát ez durva. Én meg szenvedek a Obj279e unió 4 és küldetésénél. Blokkolj átlagban 8 at 5 csata alatt. Az 40 lepattanót jelent 5 csata alatt. De amióta próbálkozom, vele azóta rendesen kapom a repesz lövedéket és az arty fókuszt minden csatában. Valamit nagyon tudhat.

Nem tud semmit. EBay-en megvette.

1 hónapja 4 hete #289577 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Nem akarok senkit hergelni, de első nekifutásra meglett IS7-el 4 csata alatt - kiválósággal, 5. csatát le se játszottam. Igaz ebből a 2. csata Prokhorovka volt, ahol +12k lepattanót csinált az IS7 tornya, azzal önmagában megvolt kb az egész 70%-a. Így én IS7-el próbálkoznék, bár nem tudom ti mivel próbáltátok.

1 hónapja 4 hete #289579 Írta: Skylord
Megválaszolva: Skylord

Mivel Amerikai szerveren játszom ezért nekem alkalmas lesz az Amcsi ünnep és a vele járó akciók. Szeretnék beruházni valamilyen prém tankra. Abban kérném a segítségeteket, hogy ilyenkor mik szoktak lenni a prém shopban? Válaszokat előre is köszönöm!

1 hónapja 4 hete #289584 Írta: Solinari

BiO_rOo_BOT beküldte: Nem akarok senkit hergelni, de első nekifutásra meglett IS7-el 4 csata alatt - kiválósággal, 5. csatát le se játszottam. Igaz ebből a 2. csata Prokhorovka volt, ahol +12k lepattanót csinált az IS7 tornya, azzal önmagában megvolt kb az egész 70%-a. Így én IS7-el próbálkoznék, bár nem tudom ti mivel próbáltátok.

Nem hergelsz. :)
Type5, Obj 705, Obj260. ezekkel meg néha vk1001 mert úgyis húzom az ágat. Na igen erre várok én is hogy adjon be egy jó pályát jó starttal nem túl jó ellenfelekkel, akik a 2. lepattanó után nem váltanak repeszre.

1 hónapja 4 hete #289585 Írta: Trevissz
Megválaszolva: Trevissz

Solinari beküldte:

BiO_rOo_BOT beküldte: Nem akarok senkit hergelni, de első nekifutásra meglett IS7-el 4 csata alatt - kiválósággal, 5. csatát le se játszottam. Igaz ebből a 2. csata Prokhorovka volt, ahol +12k lepattanót csinált az IS7 tornya, azzal önmagában megvolt kb az egész 70%-a. Így én IS7-el próbálkoznék, bár nem tudom ti mivel próbáltátok.

Nem hergelsz. :)
Type5, Obj 705, Obj260. ezekkel meg néha vk1001 mert úgyis húzom az ágat. Na igen erre várok én is hogy adjon be egy jó pályát jó starttal nem túl jó ellenfelekkel, akik a 2. lepattanó után nem váltanak repeszre.

Én is így vagyok vele. Is7 el próbálkozom. Beállok tökéletes pozícióba has elhajtva és 1-2 lapatanó után jön a repesz. És érdekes módon AP val is sikerül átütni valakinek az is7 tornyát.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.