Jelenleg 303 vendég és 2 tag online

Csak egy-két kérdés!

4 hete 1 napja #289483 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

csavargonet2019 beküldte: Sziasztok,

Új vagyok,(noob).

Telóról játszottam idáig,most asztali gépre telepítettem a wot blitz játékot.
Feltelepítettem store-ból,és a wargamecenterrel is.

De nem indul el,max,az intro,ami úgy 5másodpec.

egy
egy Dell ,optiplex 755 gépem van.

Mi lehet a hiba?

1, Épphogy eléred a blitz minimum gépigényét:
MINIMUM:
Op. rendszer: Windows 7, 8.0, 8.1, 10
Processzor: 2 GHz
Memória: 2 GB RAM
Grafika: DirectX 9.0c compliant video card with 256 MB RAM
Tárhely: 3 GB szabad hely
Egyéb megjegyzések: Storage: 3 GB available space

2, Jézusom ilyen gépet múzeumban láttam utoljára

2, Szerintem Direct X hiba, azon kívül hogy a gép nagyon kevés. Keress directX 9c telepítőket 25-37 vagy 25-41 es cab fájlokkal (pl.: Apr2005_d3dx9_25_x64.cab)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hete 8 órája #289496 Írta: Sass Tamás
Megválaszolva: Sass Tamás
Én most tőltöttem le a játékot NA szerverről, mentem két csatát megcsináltam azt a kukacos bootcampet és sehol a M6A2E1 mutáns, sem a Crysler. Na ilyenkor mi van ? Érzékelte hogy EU-n van accom ? :cry:

4 hete 6 órája - 4 hete 6 órája #289497 Írta: zics911
Megválaszolva: zics911

Sass Tamás beküldte: Én most tőltöttem le a játékot NA szerverről, mentem két csatát megcsináltam azt a kukacos bootcampet és sehol a M6A2E1 mutáns, sem a Crysler. Na ilyenkor mi van ? Érzékelte hogy EU-n van accom ? :cry:

visszatérő, sok időt kihagyott játékosoknak jár a tank, nem újaknak.

3 hete 6 napja #289500 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

zics911 beküldte:

Sass Tamás beküldte: Én most tőltöttem le a játékot NA szerverről, mentem két csatát megcsináltam azt a kukacos bootcampet és sehol a M6A2E1 mutáns, sem a Crysler. Na ilyenkor mi van ? Érzékelte hogy EU-n van accom ? :cry:

visszatérő, sok időt kihagyott játékosoknak jár a tank, nem újaknak.

thearmoredpatro...erans/

3 hete 6 napja #289503 Írta: geekt hing
Megválaszolva: geekt hing
köszönöm Matyi

3 hete 5 napja #289505 Írta: mate0506
Megválaszolva: mate0506
Sziasztok..

Nem tudom csak nekem furcsa,hogy mostanában nem igen akar adakozni a játék..mármint a pontokat illetően..három napja figyelem most és már kezd idegesíteni ..680 ezer pontom volt a napokban legalább 100 csatát játszottam és tartok 654 ezer pontnál. Az IS el már nem is merek elindulni mert ha nyerünk is akkor is mínusszal zárok....nagyon sokat elvisz és csak minimális plusz pontokat ad ..Kérdezem :: így hogyan fejlesszen valaki, ha nem jutsz előre. és nagyon izgalmas az átlőhetettlen tankok ..meg mikor artival vagy és akkor is mínusszal zársz..

Hogy van mikor valami akciónak vagy teljesítésnek vége akkor amiket odáig adott utána veszi vissza ...mi ez félkarú????

3 hete 5 napja #289506 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

mate0506 beküldte: Sziasztok..

Nem tudom csak nekem furcsa,hogy mostanában nem igen akar adakozni a játék..mármint a pontokat illetően..három napja figyelem most és már kezd idegesíteni ..680 ezer pontom volt a napokban legalább 100 csatát játszottam és tartok 654 ezer pontnál. Az IS el már nem is merek elindulni mert ha nyerünk is akkor is mínusszal zárok....nagyon sokat elvisz és csak minimális plusz pontokat ad ..Kérdezem :: így hogyan fejlesszen valaki, ha nem jutsz előre. és nagyon izgalmas az átlőhetettlen tankok ..meg mikor artival vagy és akkor is mínusszal zársz..

Hogy van mikor valami akciónak vagy teljesítésnek vége akkor amiket odáig adott utána veszi vissza ...mi ez félkarú????

????? Pontok???????
Csak nem creditre gondolsz?
A credit hozam sok mindentől függ. Sérülés, ellőtt skuló, milyen skuló, sebzés, fogyóeszköz, pótkaja, stb.....
Az IS tier7, simán plusszban lehet tartani prém fiók nélkül is.
De dobj egy képet az egyik minuszos csata részletes jelentéséről.

3 hete 5 napja #289507 Írta: Echiron
Hát máté az a büdös nagy helyzet, hogy sebezni is kell.... tudom nagyon noob dolog de ez van. Én is inkább a házak falát karcolgatnám vagy mosnám a lánctalpat a patak hűs vizében de ha nem sebzel akkor röpködnek a mínuszos pontok :troll:

3 hete 5 napja #289509 Írta: mate0506
Megválaszolva: mate0506
Nagyon nem tetszenek a fejlesztések némelyike..már túl sok, átfordul negatív irányba....én a mai napig nem vagyok kibékülve a gumikerekes járművekkel szerintem nem valók a csatákba nagyon rontják a játék élményt... miért nem teszik őket csak egymás ellen ott aztán úgy gokartozhatnak ahogy akarnak....a sebzésük is nehéz a másik meg ha meglövöd még mindig halad tud menekülni még ha lassan is de tud..míg te a láncossal meg sem tudsz mozdulni..minimális az esély ...

A másik dolog ..mikor a térképen csak a saját társaimat látom ellenséget sehol ...és azt veszed észre,hogy hullanak a csapattársak mint a legyek...de az ellenség láthatatlan.....
Volt egy csatánk Kb. 3-5 percig tartott...úgy ,hogy senkit sem tudtunk kilőni...letaroltak bennünket és hiába tüzeltünk csak lepattanók meg nem átütő találatok ..minket meg szétlőttek... Nem értem ez hogy?????? Már olyan a játék mint az elején ...nem okoz már élményt ....sok a kudarc és sok olyan játékos van ......inkább hagyom...

Van valakinek ehhez hasonló ( élménye ) a játékkal kapcsolatban...????

3 hete 5 napja #289510 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

mate0506 beküldte: Nagyon nem tetszenek a fejlesztések némelyike..már túl sok, átfordul negatív irányba....én a mai napig nem vagyok kibékülve a gumikerekes járművekkel szerintem nem valók a csatákba nagyon rontják a játék élményt... miért nem teszik őket csak egymás ellen ott aztán úgy gokartozhatnak ahogy akarnak....a sebzésük is nehéz a másik meg ha meglövöd még mindig halad tud menekülni még ha lassan is de tud..míg te a láncossal meg sem tudsz mozdulni..minimális az esély ...

A másik dolog ..mikor a térképen csak a saját társaimat látom ellenséget sehol ...és azt veszed észre,hogy hullanak a csapattársak mint a legyek...de az ellenség láthatatlan.....
Volt egy csatánk Kb. 3-5 percig tartott...úgy ,hogy senkit sem tudtunk kilőni...letaroltak bennünket és hiába tüzeltünk csak lepattanók meg nem átütő találatok ..minket meg szétlőttek... Nem értem ez hogy?????? Már olyan a játék mint az elején ...nem okoz már élményt ....sok a kudarc és sok olyan játékos van ......inkább hagyom...

Először is: nem kell minden hsz-nek új topik, keresd meg a megfelelőt.
Másodsorban: A játékban vannak "furcsa" dolgok, amik azon nyomban elveszítik "furcsa" jellegüket, amint megismered őket. Pl. láthatósági rendszer, ajánlom figyelmedbe,. Tanulmányozd.

www.wotinfo.hu/...erites

3 hete 5 napja #289512 Írta: Echiron

mate0506 beküldte: Nagyon nem tetszenek a fejlesztések némelyike..már túl sok, átfordul negatív irányba....én a mai napig nem vagyok kibékülve a gumikerekes járművekkel szerintem nem valók a csatákba nagyon rontják a játék élményt... miért nem teszik őket csak egymás ellen ott aztán úgy gokartozhatnak ahogy akarnak....a sebzésük is nehéz a másik meg ha meglövöd még mindig halad tud menekülni még ha lassan is de tud..míg te a láncossal meg sem tudsz mozdulni..minimális az esély ...

Máté... nem kell... ennyi... topikot létrhozni....
Valakinek hasonló.... élménye? :troll:

Am ha zavar, hogy folyton csak veszítesz akkor ajánlom neked, hogy kezdj el sebezni/spottolni egyszóval lehozni a meccseid. Ezt teszem én is. Tudom, hogy ha én elbaxom vagy kilövetem magam akkor a sok félkegyelmű a csapatomban nem fogja lehozni. A kerekes light-ok nem op-k de azt adom ,hogy jók; csakhát célozni kell ugyebár... érdekes módon nekem sikerülni szokott. Sokat light-ozok és nekem mindig top prio az elején leszerelni az ellenfél kerekeseit. A spottról meg, nem tudom általában én lövöldözök úgy, hogy nem látnak... jól kell képességeket húzni meg felszerelni a tankot, ennyi.

3 hete 5 napja #289513 Írta: andiam
Megválaszolva: andiam
Echiron tervezel mostanság nyaralást? :D

3 hete 5 napja #289517 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem van itt egy oldal ezen az oldalon : worldoftanks.eu...Trail/
Akik nem indulnak a csatába azok attól vehetnek tankot ha klán tagok?Írja mert beállítottam a magyar feliratot,hogy lehet licitálni, ha licitálsz egy tankra azt az összeget automatikusan levonja,vagy csak akkor ha megkapod a tankot?

3 hete 4 napja - 3 hete 4 napja #289530 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Marcus beküldte: Sziasztok!
Akik nem indulnak a csatába azok attól vehetnek tankot ha klán tagok?Írja mert beállítottam a magyar feliratot,hogy lehet licitálni, ha licitálsz egy tankra azt az összeget automatikusan levonja,vagy csak akkor ha megkapod a tankot?

Minimum csataszám a licitáláshoz is kell.(100 pontot kellet gyűjteni legutóbb ha jól tudom( az kb. 6-7 vesztes csata).Ha nem nyersz a liciten, akkor visszakapod a kötvényeket.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Marcus

3 hete 4 napja #289533 Írta: Marcus
Megválaszolva: Marcus

Hunter9956 beküldte:

Marcus beküldte: Sziasztok!

Minimum csataszám a licitáláshoz is kell.(100 pontot kellet gyűjteni legutóbb ha jól tudom( az kb. 6-7 vesztes csata).Ha nem nyersz a liciten, akkor visszakapod a kötvényeket.

Nem kell hogy meglegyen a létszám a klánba,hogy indítani tudjak egy csatát?Tehát mehet én akár egyedül is,nincs ez megadva mint szabály?Nyilván esélyem egyenlő a nullával.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.