Jelenleg 351 vendég és 6 tag online

Csak egy-két kérdés!

3 hónapja 2 hete #289104 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

zolika10 beküldte: Sziasztok!

Csak egy gyors kérdésem lenne. Mi az a token és mire jó?

Köszi.

Üdv. Z

Küldetéseknél ha adott számban kell végrehajtani a küldetést akkor "token"-eket gyűjtesz amikkel jelöli az előrehaladást. Jelenleg erre a D-naposra gyűjtesz tokeneket

Nem hiszek a tér létezésében...

Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: zolika10

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

3 hónapja 2 hete #289150 Írta: kecskesotto
Megválaszolva: kecskesotto
Bocs nem világos amit írnak worldoftanks.eu...-echo/ most akkor elvileg megkapod a King tiger 7-es tankot? Mert nincs odaírva hogy béreled. Simán odaadják örökre?

3 hónapja 2 hete #289159 Írta: Echiron

kecskesotto beküldte: Bocs nem világos amit írnak worldoftanks.eu...-echo/ most akkor elvileg megkapod a King tiger 7-es tankot? Mert nincs odaírva hogy béreled. Simán odaadják örökre?

Nem, twitch -en kell "prémiumnak" lenni ami a twitch prime; össze kell linkelni a két profilt (jóváhagyni) majd igényelni. Am igen így ingyen van de ehhze twitch prime-ot kell venni.

3 hónapja 2 hete #289174 Írta: Loroxan
Megválaszolva: Loroxan
Sziasztok, új vagyok, ezért elnézést, ha rossz helyre írok.

Egy olyan modot keresek, amit már láttam itt a chaten, de azóta nem találok - automatikusan a legjobb legénységet helyezi a tankokba.

Tudnátok segíteni ebben?

Köszönöm!

3 hónapja 2 hete #289186 Írta: Echiron

Loroxan beküldte: Sziasztok, új vagyok, ezért elnézést, ha rossz helyre írok.

Egy olyan modot keresek, amit már láttam itt a chaten, de azóta nem találok - automatikusan a legjobb legénységet helyezi a tankokba.

Tudnátok segíteni ebben?

Köszönöm!

Az xvm többek között ezt is csinálja, külön nem tudom van-e olyan mod ami csak ezt csinálja.

3 hónapja 2 hete #289198 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor
Hát nem tudom, én beállítottam a fizetési módot, összelinkeltem, elfogadta, igényeltem, de nem kaptam semmit.

Ezt a képernyőt kapom.

Olvastam valahol hogy várni kell egy órát, mire "kiutalják" a tankot, ez is megvolt, mivel már tegnap este megcsináltam.
Mellékletek:

3 hónapja 2 hete #289199 Írta: Echiron

Nortonor beküldte: Hát nem tudom, én beállítottam a fizetési módot, összelinkeltem, elfogadta, igényeltem, de nem kaptam semmit.

Ezt a képernyőt kapom.

Olvastam valahol hogy várni kell egy órát, mire "kiutalják" a tankot, ez is megvolt, mivel már tegnap este megcsináltam.

thedailybounce....ckage/
Alább látható important résznél írnak pár opciót. Hátha segít; ha nem akkor még mindig ott van a wot support ¯\_(ツ)_/¯

3 hónapja 2 hete #289205 Írta: Nortonor
Megválaszolva: Nortonor

Echiron beküldte:

Nortonor beküldte: Hát nem tudom, én beállítottam a fizetési módot, összelinkeltem, elfogadta, igényeltem, de nem kaptam semmit.

Ezt a képernyőt kapom.

thedailybounce....ckage/
Alább látható important résznél írnak pár opciót. Hátha segít; ha nem akkor még mindig ott van a wot support ¯\_(ツ)_/¯

Ha valaki hasonló problémával küzd. Szüntessétek meg a twich kapcsolódást az Account management oldalon, jobb oldalt a Linked social networks és a twitch fiókotokban a Wargaming.net kapcsolódását is a beállítások>kapcsolatok>egyéb kapcsolatok alatt.
Ezután a cikkből a grab your loot gombra katt és így már hozzá is adja.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Filler1

3 hónapja 2 hete #289214 Írta: hunwotan
Megválaszolva: hunwotan
wgmods.net/46/ tessék csak ki kell választani

nothing is true everything is permitted

3 hónapja 2 hete #289220 Írta: Tiborg33
Megválaszolva: Tiborg33
Üdv!

Tudna valaki arra megoldást, hogy ha a tank külső beállításainál berakok feliratot és/vagy emblémát, nem látszik a festés, illetve fordítva is ez van. Ha festem a tankot, eltűnik az előtte már rajta lévő embléma, felirat. Előre is köszi a segítséget. :thx2:

3 hónapja 2 hete #289222 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Tiborg33 beküldte: Üdv!

Tudna valaki arra megoldást, hogy ha a tank külső beállításainál berakok feliratot és/vagy emblémát, nem látszik a festés, illetve fordítva is ez van. Ha festem a tankot, eltűnik az előtte már rajta lévő embléma, felirat. Előre is köszi a segítséget. :thx2:

Két féle festés van, az egyikkel részenként/évszakonként festheted a tankot, ennél rakhatsz rá feliratot vagy emblémát is, a másik fajta festés az álca stílus, ami egy komplett csomag, arra nem lehet már mást rátenni.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Tiborg33

3 hónapja 2 hete #289223 Írta: Tiborg33
Megválaszolva: Tiborg33
Köszi szépen.

3 hónapja 2 hete - 3 hónapja 2 hete #289247 Írta: egojani
Megválaszolva: egojani
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy a tervrajz nemzeti töredékeivel mi lesz ha megvan az adott ágon a "Műszaki mérnök"? Át lehet valahogy váltani univerzálisra vagy ott szárad a végítéletig?
Mellékletek:

3 hónapja 2 hete #289248 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

egojani beküldte: Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy a tervrajz nemzeti töredékeivel mi lesz ha megvan az adott ágon a "Műszaki mérnök"? Át lehet valahogy váltani univerzálisra vagy ott szárad a végítéletig?

Nem tudom, de próbáld megnézni a depóban (amit tévesen garázsnak fordítottak)!

3 hónapja 2 hete #289265 Írta: egojani
Megválaszolva: egojani
Köszi a tippet, sajnos ott is csak fejlesztést enged. :(

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.