Jelenleg 624 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

1 hónapja 1 napja #288826 Írta: VaFec
Megválaszolva: VaFec

tankdestrojedkoko beküldte: Sziasztok csak egy kérdésem lenne márpedig az hogy hogyan kell felvenni a grafika minőségét?
Normálon van de nem tudom felvenni magasra a grafika minőségét

Képet tudsz linkelni?
SD, vagy HD klienssel játszol?

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

1 hónapja 38 perce #288842 Írta: VaFec
Tényleg lehet így játszani, vagy valami "más" van a háttérben?
A vége is nagyon "érdekes".

4 hete 2 napja #288844 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc
Mit találsz benne érdekesnek? Szerinted csalt? Az elején jó párat elcseszett....Szerintem csak simán jól játszott és kijött neki a lépés. A vége azért érdekes mert hárman voltak egy ellen és látszik h fingjuk sincs a csapatmunkáról.

4 hete 2 napja - 4 hete 2 napja #288847 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Nem unja még a WG ezt a rengeteg micro patch-et? Nem igaz hogy nem tudják egyszerre javítani az összes hibát, miért kell 3-5 naponta jönni egy frissítésnek? :rofl: :rofl: :rofl:

4 hete 2 napja #288851 Írta: ZombieMaker1999
Megválaszolva: ZombieMaker1999
Sziasztok egy olyan problémám van hogy ki léptem reggel a wotbol , és most nem enged vissza . Azt írja ki hogy a másik szerveren a folyamat hiányos , és egyik szervere se enged be , le csatlakozik . Másik accounttal be tudok lépni. Mennyi idő ameddig le csatlakoztatnak? Vagy fel kellene velük vennem a kapcsolatot ?

4 hete 2 napja #288853 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

ZombieMaker1999 beküldte: Sziasztok egy olyan problémám van hogy ki léptem reggel a wotbol , és most nem enged vissza . Azt írja ki hogy a másik szerveren a folyamat hiányos , és egyik szervere se enged be , le csatlakozik . Másik accounttal be tudok lépni. Mennyi idő ameddig le csatlakoztatnak? Vagy fel kellene velük vennem a kapcsolatot ?

Indítsd újra a gépet, ha még nem tetted meg!

4 hete 2 napja #288863 Írta: VaFec

Laccvacc beküldte: Mit találsz benne érdekesnek? Szerinted csalt? Az elején jó párat elcseszett....Szerintem csak simán jól játszott és kijött neki a lépés. A vége azért érdekes mert hárman voltak egy ellen és látszik h fingjuk sincs a csapatmunkáról.

Nem tudom! Ami számomra érdekes, hogy amint kiért a sarokról (sőt, még ki sem ért), mindenféle igazítás nélkül eltalálta az ellent (igaz, hogy közeli célpontok voltak).Valóban az ágyúcső elé került a célpont, de a célkereszt a közelben sem volt. Mennyit kell gyakorolni ehhez, hogy így tudj játszani, vagy ezt teszi a szerver oldali célkereszt?
A vége azért fura, mert pont ráhibázott arra, hogy hol jön az arty. Elmehetett volna a jobb alsó sarokba is. Gondolhatnám, hogy mivel nem kapott spotot, ezért döntött úgy, hogy bemegy középre, de mivel az artynak nagyon kicsi a látótávja, ezért ott, ahol visszafordult, szerintem még nem jelezhetett volna a 6. érzéke, nem beszélve arról, hogy esetleg az arty is a bokrok mögött bujkál.
Mint tudjuk a WG rendületlenül harcol a csalók ellen, így hát mindenki gondoljon azt, amit akar.

4 hete 2 napja #288865 Írta: pimpa1974
Megválaszolva: pimpa1974
Sziasztok Lenne egy kérdésem pár napja nem játszottam közben lett ez a Micro patch A felszereléseket meg le szedte, egy csomó tankról amit már rég meg vettem. most ismét pénzért akarja vissza adni [Sad] ilyenkor mi a teendő?? Valaki járt így már? P.L.: álcaháló,periszkóp,fejlesztett célzó. Stb...

4 hete 2 napja #288866 Írta: ZombieMaker1999
Ez volt az első gondolatom . Nem jött be .
Sőt már a játékot is újra raktam. Semmi , ugyan az , a másik karikon megy , az enyémen nem. Ötlet?

4 hete 2 napja #288867 Írta: ZombieMaker1999

matyiabagoly beküldte:

ZombieMaker1999 beküldte: Sziasztok egy olyan problémám van hogy ki léptem reggel a wotbol , és most nem enged vissza . Azt írja ki hogy a másik szerveren a folyamat hiányos , és egyik szervere se enged be , le csatlakozik . Másik accounttal be tudok lépni. Mennyi idő ameddig le csatlakoztatnak? Vagy fel kellene velük vennem a kapcsolatot ?

Indítsd újra a gépet, ha még nem tetted meg!

Ez volt az első gondolatom . Nem jött be .
Sőt már a játékot is újra raktam. Semmi , ugyan az , a másik karikon megy , az enyémen nem. Ötlet?

4 hete 2 napja #288868 Írta: ZombieMaker1999
Ötlet?
Vagy mennyi ido ameddig automatikusan le kapcsolnak?
Mellékletek:

4 hete 2 napja - 4 hete 2 napja #288869 Írta: VaFec

ZombieMaker1999 beküldte: Ötlet?

Minden nap hajnalban újraindulnak a szerverek. Legrosszabb esetben holnap már tudsz játszani.
Nem ártana jelszót cserélned, hátha feltörték a fiókodat.
Visszagondolva, nálam egy adott tank ragadt bent órákra a szerveren. (nem CW miatt)

4 hete 2 napja #288871 Írta: ZombieMaker1999

VaFec beküldte:

ZombieMaker1999 beküldte: Ötlet?

Minden nap hajnalban újraindulnak a szerverek. Legrosszabb esetben holnap már tudsz játszani.
Nem ártana jelszót cserélned, hátha feltörték a fiókodat.
Visszagondolva, nálam egy adott tank ragadt bent órákra a szerveren. (nem CW miatt)

Jelszót is cseréltem már , köszönöm a választ . Visszont most nem fogadja el a jelszót . Én ezt nem értem.

4 hete 2 napja #288872 Írta: VaFec

ZombieMaker1999 beküldte: Jelszót is cseréltem már , köszönöm a választ . Visszont most nem fogadja el a jelszót . Én ezt nem értem.

A worldoftanks.eu oldalra be tudsz lépni az új jelszóval?

4 hete 1 napja #288876 Írta: VaFec
Mik a tapasztalatok a bérelt tankokkal? A legénység, amit adtak hozzá, eltűnik a tankkal együtt?
Ha saját legénység van a tankban, akkor az visszakerül a barakkba a bérleti csataszám után?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.