Jelenleg 433 vendég és 18 tag online

Csak egy-két kérdés!

2 hete 3 napja #288578 Írta: KamizZa
Megválaszolva: KamizZa
Összesítve 120 napod van a 2 emberre, már csak 29 napig elérhető a 2.0

A testem egy templom a téglák anyaga akarat
A lélek építette és a hit tartja a falakat
wotlabs.net/sig...re.png

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

2 hete 2 napja #288582 Írta: Benxonyou
Megválaszolva: Benxonyou
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van e esetleg bármiféle wot-os fórum, csoport, ahol a játékosok megtudják osztani a fejlesztőkkel az ötleteiket?Köszönöm

2 hete 2 napja #288583 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

KamizZa beküldte: Összesítve 120 napod van a 2 emberre, már csak 29 napig elérhető a 2.0

Szerintem ez nem így van, a Referral program 2.0, az 1.0 után indult és ebben 4 havonta van lehetőség újabb 2 újonc meghívására, illetve a megszerezhető jutalom tankok (mind a 8-asok, mind pedig a 6-7-esek) 4 havonta változnak, de maga a 2.0 megmarad, nem zárul le 120 nap után, az az időszak csak a 4 hónapos szakaszokra vonatkozik, sőt ha jól tudom, akkor a folyamatban lévő újoncok által elért eredmények is megmaradnak a 120 nap után, csak annyi történik, hogy amennyiben befejezi az újonc a programot, akkor mindkét fél az éppen aktuális jutalomtankokból választhat. Kérlek javítsatok ki, ha nem így van, mert nálam is folyamatban van egy szerződés és kétséges, hogy a hátralévő időben be tudjuk fejezni, viszont azt nem szeretném, hogy nullázódna a folyamatban lévő szerződés.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: KamizZa, Bianconeri80

2 hete 2 napja #288584 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Benxonyou beküldte: Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van e esetleg bármiféle wot-os fórum, csoport, ahol a játékosok megtudják osztani a fejlesztőkkel az ötleteiket?Köszönöm

Van ilyen:
(persze angolul)
forum.worldofta...hread/

2 hete 1 napja #288599 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Sziasztok lenne egy kérdésem,van egy másik accom,ha huzamosabb ideig nem játszom vele akkor megmarad? Mert nem lelem sehol

2 hete 1 napja #288602 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Persze, megmarad, csak akkor lehet vele gond, ha mondjuk valami tiltott moddal játszottál és időközben kaptál érte egy végleges bant, de ha ilyen nem volt, akkor magától szerintem nem törlik az inaktív fiókokat, nekem a fő fiókommal volt egyzser egy 10 hónapos szünetem, de érintetlen volt, amikor újból játszani kezdtem, a kisebbik fiókom meg több, mint egy évet pihent egyszer és oda is simán be tudtam lépni.

2 hete 1 napja #288603 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Köszi

2 hete 15 órája #288616 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani hogy a képen bekarikázott részt az xvm melyik fájl melyik részében tudom állítani? Lejjebb szeretném tolni.
Előre is köszönöm!
Mellékletek:

2 hete 15 órája #288617 Írta: Kesumisu
Megválaszolva: Kesumisu

andrecucu beküldte: Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani hogy a képen bekarikázott részt az xvm melyik fájl melyik részében tudom állítani? Lejjebb szeretném tolni.
Előre is köszönöm!

Hali!
battleLabelsTemplates.xc fájl "totalEfficiency" rész.

>>> Kesumisu MOD Pack leírás és letöltés <<<
"Hülye lehet az ember, én is szoktam hülye lenni. Talán többször is mint kellene, de bunkónak, Barátom! Bunkónak születni kell!"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: andrecucu

2 hete 14 órája #288618 Írta: andrecucu
Megválaszolva: andrecucu
Köszönöm! Sikerült!
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Kesumisu

1 hete 6 napja #288625 Írta: matias
Megválaszolva: matias
Üdv mindenkinek. Valaki megtudná nekem mondani hogy lehet, hogy egyes tankoknál vissza állították az eredeti fejlesztési XP-t? Az aktuális tankomon van egy csomó harci xp de nem számítja bele. A T95 tel pedig bármennyi xp-t szerezek nem számolja fel fejlesztésnek. Köszönöm a segítséget.

1 hete 6 napja #288628 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!
Nem lehetseges, hogy a T95 Elite statuszu az az minden ki van fejlesztve beleertve a kov. tankot is es be van kapcsolva a gyorsitott fejlesztes a legenysegnek?

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A
T8 :0-H0, IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

1 hete 6 napja #288629 Írta: matias
Megválaszolva: matias
Nem. Ráadásúl a T95 nél nincs is meg a link amit ki kellene ilyenkor pipálni. De más tankoknál is nem számolja a fejlesztési pontokat

1 hete 5 napja #288639 Írta: ddd111
Megválaszolva: ddd111
Sziasztok!

Tud valaki egy modot vagy statisztika oldalt ahol írják, hogy egy adott tanknak mennyi xp kell tank ász, kiváló sofőr 1. 2. 3. osztályhoz?

1 hete 11 órája #288810 Írta: tankdestrojedkoko
Megválaszolva: tankdestrojedkoko
Sziasztok csak egy kérdésem lenne márpedig az hogy hogyan kell felvenni a grafika minőségét?
Normálon van de nem tudom felvenni magasra a grafika minőségét

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.