Jelenleg 505 vendég és 9 tag online

Csak egy-két kérdés!

4 hónapja 3 hete #288888 Írta: _BudSpencer_
Megválaszolva: _BudSpencer_
Amennyiben a wg annak tartja akkor az. Az ő játékukkal játszol, tehát az van amit ők akarnak. Sokan ezt nem tudják elfogadni. Veled szemben valaki sportszerűtlenül játszik, az nem jogosít fel téged is a helytelen játékmodorra. Nagyon tömören ennyi, de szerintem ezt te is tudtad. 2013 óta azért ennyi tuti leesett.

˛˛A kihívások nem arra valók, hogy győzz, hanem hogy megtudd, milyen ember vagy.``
Carlo Pedersoli (1929-2016)

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 3 hete #288889 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Ennyiért senki nem kap bann-t, pláne nem 3 napot. Volt annak előzménye is. :whistle:

4 hónapja 3 hete #288891 Írta: Vidra_
Megválaszolva: Vidra_

Simonkai2013 beküldte: 2013 óta wotozom.ma bannoltak 3 napra.szerintem jogtalanul.1 csapattárs belém lőtt én meg kitoltam-.utána folyamat lőtt ő bekékült-én kaptam 3 naP bannt-JOGOS?

JOGOS! 1. szabály: a csapattárs sebzésére nincs mentség. Olvashatod is a csatabetöltő képernyőn. Ha ennek ellenére te bevállalod ne lepődj meg, ha büntetést kapsz.

4 hónapja 3 hete #288892 Írta: Simonkai2013
Megválaszolva: Simonkai2013
én 1 szer sem lőtem a csapattársamba.viszont cserébe többször kilöktem-a végén úgy hogy ki is lőték.ő közben folyamatosan engem lőtt kék lett.szerintem mivel 2013 óta játszom a nagyon régi büntetések sem évülnek el ezért kaptam 3 napot egyből-de lehet hogy kicsit leállok e wg játékkal mivel nem tartom fernek e dolgot

4 hónapja 3 hete #288898 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

VaFec beküldte:

simron78 beküldte:

matyiabagoly beküldte:

VaFec beküldte: Mik a tapasztalatok a bérelt tankokkal? A legénység, amit adtak hozzá, eltűnik a tankkal együtt?
Ha saját legénység van a tankban, akkor az visszakerül a barakkba a bérleti csataszám után?

A tank a garázsban marad, csak nem fogsz tudni játszani vele. A legénység benne marad, amíg ki nem dobod a tankot, akkor viszont rákérdez, hogy mi szeretnél csinálni velük.

Bármikor kiveheted a garázsban lévő, lejárt bérleti idejű tankokból a legénységet, de amikor eladod, akkor persze választanod kell, hogy mi legyen az emberek sorsa, kirúgás, vagy barakkba küldés.

Tehát a ToT miatt kapott "bérelt tank" gyári legénysége is megmarad? (plusz X fő)

Igen megmaradnak, én a Mauerbrecherből, miután mentem vele 10 csatát és lejártként jelölte, kivettem a legénységet és beültettem az E-75be. Ugyanígy van egy Somua, meg egy Centurion 5/1 legénységem is, a Somua legénység már az AMX M4 45-ben ül. A Centurion csapata a barakkban, mert oda sokkal jobb legénységem volt.

4 hónapja 3 hete #288900 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Tegyük rendbe a dolgokat.

A lökés okozhat sebzést.
A lövés okozhat sebzést.

3(5?) darab csapattársnak adott (mindegy milyen és mekkora) sebzés elvileg kirak a játékból kumulálódó napszámmal gondolkodni.

Tehát, ha ha Ő folyamatosan beléd lövöldözött, akkor a folyamatos az kb 3 lövés lehetett.
Ezért cserébe te meg kitologattad őt, ami ugye szintén sebzést okozhat. Akár csak 1-1 sebzéspont, de az is sebzés. (Halkan megjegyzem, ha kigyújtasz valakit, ott minden másodperc külön sebzésnek minősül. )

Mellesleg, ugye pont erről a csatáról nincs replayed, igaz?

Trollz be flippin' out, Mon!

4 hónapja 3 hete #288902 Írta: Simonkai2013
Megválaszolva: Simonkai2013
sajnos nincs replay mert csak utolsóra van állítva-szerintem sebzésem nem volt
de 2013 óta játszom valószínű régebben már volt afférom valakivel a régi dolgok sem évülnek el sajnos-legközelebb 0 chat el wotozom-és se nem lököm se nem lövöm végülis értelme nincs mivel bukó csata jön automatán is

4 hónapja 3 hete #288908 Írta: tiger
Megválaszolva: tiger
Azt mondod,hogy utolsó csatára van állítva a replay,akkor pont ez a csata volt az utolsó nem?:scratch:

Valamennyi dolog, amit igazán szeretek erkölcstelen, illegális vagy hizlal.
Játékosnév:tigi74
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Thothem, _Szazados_

4 hónapja 3 hete #288914 Írta: Laccvacc
Megválaszolva: Laccvacc
1. Miért nem lehet beállítani, h minden csatát elments?
2. Örülj neki, 3 nap pihi, legalább addig sem őszülsz tovább.... :)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: _Szazados_

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #289013 Írta: avsk
Megválaszolva: avsk
Nagyban csinálom a t-55 közepes tank kampány küldijét de nem tudom, hogy mennyire reális a ht-15, most, hogy szinte minden jóravaló nép goldal lövöldözik. Hogy lehetne 13 ezer pontot összegyűjteni ( mert hát a pontok többségét a pattanókból lehet nyerni) melyik nehéz tankot mondanátok a legoptimálisabb feladatra erre?

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #289016 Írta: bandras32

avsk beküldte: Nagyban csinálom a t-55 közepes tank kampány küldijét de nem tudom, hogy mennyire reális a ht-15, most, hogy szinte minden jóravaló nép goldal lövöldözik. Hogy lehetne 13 ezer pontot összegyűjteni ( mert hát a pontok többségét a pattanókból lehet nyerni) melyik nehéz tankot mondanátok a legoptimálisabb feladatra erre?

12k kell nem? Én is azt próbálgatom, mert annakidején kiváltottam, gondoltam most visszaszerzem a parancsaimat. Pont ma reggel mentem IS-7-el egy 7500 lepattanós 2500 lövős majdnem meghalósat, 300 körüli hp-m maradt. Tehát 12k fölött volt a dolog viszont nem lőttem meg a csapatsebzés 25%-át, vagyis nem ért az egész semmit. :wb:

Szóval szerintem IS-7 alkalmas lehet, ha csak a tornyot mutatod, próbálkozok Type5-el is, de szerintem azzal kevesebb az esélye, szórja rá mindenki a goldot.

4 hónapja 2 hete #289017 Írta: avsk
Megválaszolva: avsk
igen a Type5 szerintem jelenleg esélytelen addig amíg a wot nem kezd valamit a gold mizériával. Lehet akkor elkezdek hajtani az IS-7 felé bár még a IX-es elején tartok az még napok kérdése ha nem hetek mire a X-et elérem :-). A lövege viszont nem a legjobb. Szóródik összevissza, nem? Komolyan mondom nehezebb a HT-15 mint a LT-15 ahol 7000 damage kell összegyűjteni felderítéssel és a sajátunkkal, pedig az se kutya.

4 hónapja 2 hete #289018 Írta: bandras32

avsk beküldte: igen a Type5 szerintem jelenleg esélytelen addig amíg a wot nem kezd valamit a gold mizériával. Lehet akkor elkezdek hajtani az IS-7 felé bár még a IX-es elején tartok az még napok kérdése ha nem hetek mire a X-et elérem :-). A lövege viszont nem a legjobb. Szóródik összevissza, nem? Komolyan mondom nehezebb a HT-15 mint a LT-15 ahol 7000 damage kell összegyűjteni felderítéssel és a sajátunkkal, pedig az se kutya.

Nem vészes az ágyú, kicsit lassan céloz meg sokáig tölt, de használható. A 6 fokos csőgörbület meg a vacak talajellenállás ami néha cumis, de egyébként nem rossz tank.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: avsk

4 hónapja 2 hete #289021 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Sziasztok!
Klános boosterekkel kapcsolatban lenne kérdésem.
Ha a klánban inditanak boostert annak 2 kulon ertéku szorzoja van. Aki részt vesz a klános eseményen pl SH arra a nagyobbik resze ervenyes aki randomozik arra az alacsonyabb.
Ha nem férek be az SH-ra mert megvan a létszám , de elmegyek valahová légiosnak melyik érvényes rám?
Köszi.

4 hónapja 2 hete - 4 hónapja 2 hete #289044 Írta: Echiron
Megválaszolva: Echiron

AntTheZ beküldte: Sziasztok!
Klános boosterekkel kapcsolatban lenne kérdésem.
Ha a klánban inditanak boostert annak 2 kulon ertéku szorzoja van. Aki részt vesz a klános eseményen pl SH arra a nagyobbik resze ervenyes aki randomozik arra az alacsonyabb.
Ha nem férek be az SH-ra mert megvan a létszám , de elmegyek valahová légiosnak melyik érvényes rám?
Köszi.

worldoftanks.co...erves/
"Bonus: Increases credits earned by all clan members after any battle."
Nem tudom, honnan jön ez a 2 külön értékű szorzó rész...
Nagyon tudom ajánlani mindenkinek a wot tudásbázis és forumok használatát. :thx:

Nem hiszek a tér létezésében...

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.