Jelenleg 399 vendég és 7 tag online

Csak egy-két kérdés!

7 hónapja 2 hete #287874 Írta: Attilax3945
Megválaszolva: Attilax3945
hogyan tudom felhasználni a teát ,colát stb.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 2 hete #287875 Írta: Attilax3945
Megválaszolva: Attilax3945
hogyan tudom felhasználni a teát ,colát stb.

7 hónapja 2 hete #287876 Írta: AntTheZ
Megválaszolva: AntTheZ
Szia!
A fogyo eszkozok helyere tudod rakni.
Gondolom hasznalsz javitot, eü csomagot, tuzoltot. Ott ahol ezeket pakolod, felkinalja a lehetoseget a potellatmany hasznalatara is.

7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #287890 Írta: rosscode84
Megválaszolva: rosscode84
Sziasztok,

picit bajban vagyok, mert kaptam egy jutalmat --> "Természetes fedezék" festést. De nem tudom, hogy hová adta be. Van amerikai, német, olasz, japán, kínai, szovjet tankom, de egyiknél sem jelent meg. Lehet, hogy valamelyik másik nemzetre lenne jó? Vagy van valami szűrő, vagy gomb, ahol aktiválni tudom? A normál nyeremény festések között nem jelent meg, pedig azt ismerem.
Köszi előre is --> basszus megvan: a "Fogyócikkek" között volt.

üdv, rosscode
Gumírozott falábbal könnyű settenkedni...

7 hónapja 2 hete #287891 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
A Mauerbracher tank bérlés a ToT hónapot követően is élni fog? Ha márciusban nem játszottam le a 10 csatát, mert herótom volt a páncélos dögökből még később rendelkezésmre áll a Mauer?

7 hónapja 2 hete #287894 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78
Szerintem a 10 csata nincs időkorláthoz kötve, legalábbis én nem olvastam sehol ilyet, illetve a tanknál sincs semmilyen lejárati idő jelölve, kizárólag a hátralévő csaták száma.

7 hónapja 2 hete #287903 Írta: ReszElek
Megválaszolva: ReszElek
Az a jutalom az nem festés, hanem egy direktíva. Bármelyik tankhoz fel tudod használni, nemzettől függetlenül. Célszerű lighthoz vagy td-hez használni. Ha a legénységednek nincs álcázás képessége, akkor aktiválja a képességet, de csak arra a csatára, amelyikre bekapcsoltad.
A garázsban tudod bekapcsolni, lent, a tank fogyócikkei mellett levő ikonnal.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: rosscode84, AntTheZ

7 hónapja 2 hete #287904 Írta: ReszElek
Na, látom az előző válaszommal elkéstem.

Azt viszont tudja valaki hogy HE lövedéknél számít-e a becsapódási szög?
Tudtommal nem. Így viszont nagyon nem értem hogy egy 39mm átütésű HE-vel hogy nem tudtam átütni egy 20mm-es páncélt.

7 hónapja 2 hete #287906 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Az AP es APCR lőszerek 70fok, a HEAT 85fok felett lepattan.
A HE minden esetben felrobban és a lőszer megsemmisül, de lehetséges hogy nem okoz sérülést. Ebből annyit látsz, hogy 0dmg és a játék jobb híján bemondja hogy lepattant pedig nem :-)

7 hónapja 2 hete #287907 Írta: ReszElek

BiO_rOo_BOT beküldte: Az AP es APCR lőszerek 70fok, a HEAT 85fok felett lepattan.
A HE minden esetben felrobban és a lőszer megsemmisül, de lehetséges hogy nem okoz sérülést. Ebből annyit látsz, hogy 0dmg és a játék jobb híján bemondja hogy lepattant pedig nem :-)

Köszönöm a választ, ez tiszta.
Viszont az esetemnél maradva továbbra sem értem hogy hogy nem vitte át a 20mm-es páncélt a 39-es átütésű lőszer. Ha az RNG-t is beleszámoljuk, akkor is minimum 29mm-t kellene átvinnie, és beletolnia a teljes sebzést. Vagy valmit rosszul értek?

7 hónapja 2 hete #287908 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

ReszElek beküldte:

BiO_rOo_BOT beküldte: Az AP es APCR lőszerek 70fok, a HEAT 85fok felett lepattan.

Viszont az esetemnél maradva továbbra sem értem hogy hogy nem vitte át a 20mm-es páncélt a 39-es átütésű lőszer. Ha az RNG-t is beleszámoljuk, akkor is minimum 29mm-t kellene átvinnie, és beletolnia a teljes sebzést. Vagy valmit rosszul értek?

Mit találtál el és hol? Olyan is előfordulhat, hogy a HE lőszert felfogja valami külső modul (lánctalp vagy ágyú) vagy külső páncél (szoknya, torony pajzs vagy az Strv-n a vadrács).

7 hónapja 2 hete - 7 hónapja 2 hete #287911 Írta: ReszElek

matyiabagoly beküldte:

ReszElek beküldte:

Mit találtál el és hol? Olyan is előfordulhat, hogy a HE lőszert felfogja valami külső modul (lánctalp vagy ágyú) vagy külső páncél (szoknya, torony pajzs vagy az Strv-n a vadrács).

Kivételesen egy arty-val voltam, 13F3-al. Egy Jgpz IV volt a szenvedő fél. Telibetaláltam a tetőlemezt. Ez elvileg 20 millis, meg nincs üreges páncél sem.
kép
Részben ezen is múlt hogy elbuktuk a meccset, azért izgat ennyire :)

7 hónapja 2 hete #287912 Írta: BiO_rOo_BOT
Megválaszolva: BiO_rOo_BOT
Matyiabagoly megírta a választ - külső modul találata járhat 0 dmg-vel.

7 hónapja 2 hete #287913 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32
Most mi a helyzet ezekkel a tervrajzokkal? Reggel játszottam párat, de a csata végi jelentésben már a lakatok sem voltak sehol.

7 hónapja 2 hete #287914 Írta: Matt__Kirby
Megválaszolva: Matt__Kirby
Nekem minden a helyén van.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.