Jelenleg 297 vendég és egy tag online

Csak egy-két kérdés!

6 hónapja 2 hete #286846 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

DraX_HUNM beküldte: Sziasztok melyik a jobb prémium tank (játékmenetélménye, kredithozama) ezek közül : 8.8 cm PaK 43 Jagdtiger vagy FV4202 (igen tudom hogy 2 külömböző osztály). Még egyszer csak ezek 5-ös szintűek (főleg kredit farmolásra és funolgatni vele+ nem akarok goldot lőni) : Excelisior vagy Churchill 3
Előre is köszönöm :) :thx:

V-ösök közül nekem a Churchill III sokkal jobban tetszett, igaz, hogy lassú, de a gyorstüzelő, jó átütésű lövege nagyon jól használható, nekem az Excelsior gyenge átütése nem tetszett, gyakorlatilag már tier V-ös nehezek ellen is szinte csak a prémium lőszerrel használható. A tier VIII-asok közül én csak a Jt8.8-al játszottam, tetszett, de szerintem a mai csatákban nem igazán használható, lassú és nagy, az artyknak csemege, a közepesek és a könnyűek simán megkerülik, a nehezek pedig azonnal, vagy az első lepattanó után prémium lőszerrel lövik, úgyhogy az egyetlen előnye,, a páncélja semmit sem ér. Én is néztem az újonc programban, hogy meg lehet szerezni, és gondolkoztam rajta, mivel van francia 8-as prémium nehéztankom, de én biztos, hogy az FV4202-t fogom választani, annak a lövege és a tornya is nagyon jó, a mobilitása meg tűrhető.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

6 hónapja 2 hete #286859 Írta: Chat-Bat
Megválaszolva: Chat-Bat
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a cw-s tankokra a legújabb kampányban licitálni külön-külön lehet vagy egyben az összesre? Tehát valószínűleg a sok játékos több különféle tankot fog választani, lesznek népszerűbbek (pl.: Obj. 907) és kevésbé népszerűek (pl.:M60). A népszerűbbekre magasabb licitek fognak érkezni, de mivel nekem nincs sok kötvényem, ezért csak egy gyengébb tankra mennék rá.

Ez így van , ahogyan leírtam, vagy úgy, hogy mind a hat tankra egyszerre megy a licit és aki a benne van a felső 600-ban az kiválasztott tanktól függetlenül megkapja azt? A válaszokat előre is köszönöm, ha valaki konkrét linket tudna küldeni, ahol ezt leírják az is nagyon segítene!

6 hónapja 2 hete #286861 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Chat-Bat beküldte: Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a cw-s tankokra a legújabb kampányban licitálni külön-külön lehet vagy egyben az összesre? Tehát valószínűleg a sok játékos több különféle tankot fog választani, lesznek népszerűbbek (pl.: Obj. 907) és kevésbé népszerűek (pl.:M60). A népszerűbbekre magasabb licitek fognak érkezni, de mivel nekem nincs sok kötvényem, ezért csak egy gyengébb tankra mennék rá.

Ez így van , ahogyan leírtam, vagy úgy, hogy mind a hat tankra egyszerre megy a licit és aki a benne van a felső 600-ban az kiválasztott tanktól függetlenül megkapja azt? A válaszokat előre is köszönöm, ha valaki konkrét linket tudna küldeni, ahol ezt leírják az is nagyon segítene!

A licit független a tankoktól, a top 600 licitáló nyer.

6 hónapja 1 hete - 6 hónapja 1 hete #287038 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv Mindenkinek!

Ma WOTozás közben technikai problémám akadt. Éppen egy csata végén léptem ki a garázsba amikor a gépem a képen látható szöveget írta ki (magyarul). A képernyőn megjelenő, a képen lévő százalékértékek felmentek 100-ra furcsa zúgás közben, majd a számítógép újraindult. Most úgy működik mint a hiba előtt.
A problémára rákerestem az interneten de ott nem írnak semmi konkrétat.
Szeretném megtudni hogy mi történt és hogy ehhez van-e köze a WOTnak.

Előre is köszönöm a segítséget.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/
Mellékletek:

6 hónapja 1 hete #287041 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Ma WOTozás közben technikai problémám akadt. Éppen egy csata végén léptem ki a garázsba amikor a gépem a képen látható szöveget írta ki (magyarul). A képernyőn megjelenő, a képen lévő százalékértékek felmentek 100-ra furcsa zúgás közben, majd a számítógép újraindult. Most úgy működik mint a hiba előtt.
A problémára rákerestem az interneten de ott nem írnak semmi konkrétat.
Szeretném megtudni hogy mi történt és hogy ehhez van-e köze a WOTnak.

Előre is köszönöm a segítséget.

Ennek a winfoshoz van köze. Nekem is szokta csinálni kb. 2 havonta egyszer, tök mindegy hogy wot, vagy egyszerűen csak egy böngésző fut, de volt olyan is hogy semmi.

6 hónapja 1 hete #287044 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Hát a lövege átlagos vagy alatta van,a testét meg ott lövik át ahol érik az FV nekem megvolt, de azóta a szeméttelepen van, kb az Eaglével van azonos szinten,pedig az hetes...

6 hónapja 1 hete #287073 Írta: Kállai84
Megválaszolva: Kállai84
Ha van scorpyo g a garázsban most féláron vehetsz egy festés nélkülit,az lenne a kérdés nekem nincs garázsban de ha rányomok a linkre nekem is feldobja féláron ha megveszem valyon meg is kapom? Régen volt bérelve egy hétre mint bérlemény bent van.Ha valaki kipróbálja esetleg írja meg sikeres e a dolog.

6 hónapja 1 hete #287074 Írta: Kállai84
Mellékletek:

6 hónapja 1 hete #287094 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Bocs. Szeretnék érdeklődni, hogy a Scorpion G-t érdemes-e lecserélni meztelenre, csupán játékmechanikai okokból. Értem ezalatt az esetleges jobb camo értéket.

Régóta van G-m és nagyon szeretem a festést, ami rajta van. Nem szívesen csupaszítanám le. Viszont a camo értéke borzasztó alacsony és azt olvastam, hogy a WG-s gyári festés kisebb camo értéket nyújt. Azt hiszem nem adja hozzá a BIA, venti, csoki által nyújtott camo értékeket meg talán mást sem. Szóval ha szeretnék egy érezhetően jobb camo értékű Scorpion-t akkor pusztán ezért érdemes lecserélni a G-t meztelenre?:thx2:

6 hónapja 1 hete #287102 Írta: Kállai84
Ugyan az a kettő ,csak a csupaszra tehetsz egyedi álcát ,ha becseréled át visznek minden jelvényt értékelést rá

6 hónapja 1 hete #287108 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Sziasztok :)
Szerintetek a P43-as kollégának mi baja volt? Vagy csak bot volt?

Nekem jött, folyamatosan a akadályozott. Próbált kitolni az ellen elé mikor vissza akartam húzódni fedezékbe. Mikor meg sikerült megszabadulnom tőle szó szerint berohant pár hevy közé (köztük egy japó :applause: )

wotreplays.eu/s...n76-is

Nincs meg végig mert kiléptem mire véget ért volna.

6 hónapja 1 hete #287109 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

ZsoltHun76 beküldte: Sziasztok :)
Szerintetek a P43-as kollégának mi baja volt? Vagy csak bot volt?

Nekem jött, folyamatosan a akadályozott. Próbált kitolni az ellen elé mikor vissza akartam húzódni fedezékbe. Mikor meg sikerült megszabadulnom tőle szó szerint berohant pár hevy közé (köztük egy japó :applause: )

wotreplays.eu/s...n76-is

Nincs meg végig mert kiléptem mire véget ért volna.

Szerintem csak idióta és nincs más szórakozási lehetősége mint másokat csesztetni. Szerintem nem bot mert klánban van de ennek ellenére van egy kis esély rá. Sajnos a wot tele van ilyen unatkozó játékossal.:( :(

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

6 hónapja 1 hete - 6 hónapja 1 hete #287112 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Hogy a fenébe van az hogy az FV aki kiszedett csak akkor spottolódott fel mikor belém lőtt. Addig pedig nem. Ennyire nem jó az álcája ennek a tanknak.

6 hónapja 1 hete #287121 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Vandoren beküldte: Hogy a fenébe van az hogy az FV aki kiszedett csak akkor spottolódott fel mikor belém lőtt. Addig pedig nem. Ennyire nem jó az álcája ennek a tanknak.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Lehet, neked volt egy kis laggod. :spaz:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:

6 hónapja 1 hete #287124 Írta: Benxonyou
Megválaszolva: Benxonyou
Sziasztok! Szerintetek melyiket lenne érdemesebb előbb kifejleszteni? A T-44-et vagy a P 44. Pantera-t? Nem titkolt célom, hogy a következő Frontlinera még egy 8-as tankkal tudjak nekirugaszkodni, mivel egy STA-1 plusz bérleményes T-44 FL elég sovány, bàr így is jól tudtam aratni velük. A T-44-et már elég jól ismerem, így a gyengeségeit és az erősségeit is egyaránt. A Panterat azonban még nem. Ezért lennék kíváncsi a véleményetekre, hogy melyiket érdemes előbb kipattintani.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.