Jelenleg 592 vendég és 11 tag online

Csak egy-két kérdés!

8 hónapja 5 napja #287565 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM

Alexis beküldte: ezeknek a womensday küldetéseknek mi a csúcsa ?

Annyi hogy gyűjthetsz egy pár emblémát.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 5 napja #287571 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd
Sziasztok, jó reggelt!

Azt szeretném megtudni hogy a legénységet más nemzetre át lehet-e képezni?
Gondolom, nem de egy próbát megér!

Köszi előre is! :)

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"

8 hónapja 5 napja #287577 Írta: Benxonyou
Megválaszolva: Benxonyou
Csáó! Hát igen. Ilyen opció nincsen. Csak szintről szintre, és a tanktípusok között lehet a legénységét átképzéssel átültetni másik járműbe a saját nemzetén belül.

8 hónapja 5 napja #287579 Írta: Cpt_Sheperd
Megválaszolva: Cpt_Sheperd
Szia!
Köszi! ja, gondoltam! :)

" A barátok azok az ellenségek akik még nem támadtak meg!"

8 hónapja 4 napja #287587 Írta: pubi632
Megválaszolva: pubi632
Sziasztok!

Az utóbbi időben kb. kéttő vagy a harmadik verzió váltás óta azt tapasztaltam hogy nagyon sokszor kapok lőszer rekesz találatot amit eddig nem tapasztaltam. Szeretném megtudni hogy ez a megszaporodó csaló modok miatt van vagy valami más oka van.Nem felejtettem el játszani:) :)

8 hónapja 4 napja #287588 Írta: Balista1
Megválaszolva: Balista1
Ez nekem is feltűnt, de nem hiszem, hogy bármilyen csaló modnak köze lenne hozzá. Azt inkább el tudom képzelni, hogy a WG finomított néhány tank háttér paraméterén. De az is lehet, hogy egyszerűen pech.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: pubi632

8 hónapja 3 napja #287596 Írta: Misi_2010_
Megválaszolva: Misi_2010_
Üdv!

Az átképzéssel kapcsolatban tennék fel egy kérdést:

Érdemes egy arty legénységét (3 skill parancsnok, 2 skill többi legénységi tag) átképezni egy alacsonyabb tierű artyba? Nyilván érdemes, de még nem csináltam ilyet, nem tudom, hogyan működik a dolog.
Előre is köszi a segítséget!

Hali

8 hónapja 3 napja - 8 hónapja 3 napja #287598 Írta: MammonKZ
Megválaszolva: MammonKZ
Üdv!

A kerekes 8as prém tankot nem 14 napig lehetne megvásárolni a küldetés lejárta után?
Mert nem találom sehol.

8 hónapja 3 napja #287606 Írta: pubi632
Megválaszolva: pubi632
Szia balista1!

köszönöm hogy reagáltál a kérdésemre,de ennyi pech sorozatom még nem volt mióta játszom.
Nem tartozom a szuper játékosok közé de csodálkozom azon hogy egyik napról a másikra ilyen megtörténik és az apróbb javításokat nem részletezik. "pl. kisebb technikai javítás" ez bármi is lehet.
Úgy látszik hogy ez csak a saját problémám:)
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Balista1

8 hónapja 3 napja #287607 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

MammonKZ beküldte: Üdv!

A kerekes 8as prém tankot nem 14 napig lehetne megvásárolni a küldetés lejárta után?
Mert nem találom sehol.

A küldetés után még 2 napig lehetett megvenni, ez ki is volt írva.

8 hónapja 3 napja #287613 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

Misi_2010_ beküldte: Üdv!

Érdemes egy arty legénységét (3 skill parancsnok, 2 skill többi legénységi tag) átképezni egy alacsonyabb tierű artyba? Nyilván érdemes, de még nem csináltam ilyet, nem tudom, hogyan működik a dolog.

Hali

Átképzésnél a legénység tagjainak a személyes fájlában a váltás gombra kell rákattintani, majd a felugró ablakba ki kell választani a tankot hogy hova képezze át. Fizetni kell érte fejenként 500 aranyat ha nem teszed ezt csökkenni fog a legénység képzettségének szintje (pl 100% helyett csak 75%). Csak egy nemzeten belül lehet legénységet átképezni.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

8 hónapja 3 napja - 8 hónapja 3 napja #287615 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

gabi418 beküldte:

Misi_2010_ beküldte: Üdv!

Hali

Átképzésnél a legénység tagjainak a személyes fájlában a váltás gombra kell rákattintani, majd a felugró ablakba ki kell választani a tankot hogy hova képezze át. Fizetni kell érte fejenként 500 aranyat ha nem teszed ezt csökkenni fog a legénység képzettségének szintje (pl 100% helyett csak 75%). Csak egy nemzeten belül lehet legénységet átképezni.

Kicsit pontosítanék, nem 500 arany fejenként az átképzés, hanem csak 200 arany, illetve legénységi képzés akció során csak 100 arany (500 aranyat akkor kell fizetni ha egy legénységi tag szerepkörét akarod megváltoztatni, pl parancsnokból vezetőt akarsz képezni, de tankok közötti átképzésnél csak 200 arany a tarifa) ezért ha mindenképpen 100%-osra akarod átképezni őket, akkor érdeme várni egy képzési akcióra, mert sokat lehet vele spórolni. Emellett lehetőség van arra, hogy a tagokat 100% helyett a főképzettségük 90%-ára képezd át, ez pedig csak fejenként 20k kreditbe kerül, én mindenképpen ezt ajánlom, mert -10% különbség van csak az aranyért történő átképzéshez képest és nem kell kiadni 4-500 aranyat a teljes legénység átképzéséért. Azt pedig neked kell eldönteni, hogy megéri-e átképezni magasabb tier-ű artyból a legénységet alacsonyabb tier-ű artyba. Pl ha most van egy IX-es artyd szuper legénységgel, de neked a Fronline miatt sürgősen egy tier VIII-as artyra van szükséged, akkor egyértelműen a IX-esből tudsz gyorsan képzett embereket szerezni, tehát megérheti az átképzés.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Misi_2010_

8 hónapja 3 napja - 8 hónapja 3 napja #287616 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Szeretném megkérdezni, hogy ez egy időnként vásárolható festés vagy egy jutalom ? Ha vásárolható vagy szerezhető klán tagként mi a neve?

https://kepkuldes.com/image/6ObhTR

8 hónapja 2 napja #287629 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42

nagyzsolt beküldte: Szeretném megkérdezni, hogy ez egy időnként vásárolható festés vagy egy jutalom ? Ha vásárolható vagy szerezhető klán tagként mi a neve?

Ránézésre a toborzó program ajándék álcája. Tehát nem megvehető.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: nagyzsolt

8 hónapja 2 napja #287638 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt

Chaos_42 beküldte:

nagyzsolt beküldte: Szeretném megkérdezni, hogy ez egy időnként vásárolható festés vagy egy jutalom ? Ha vásárolható vagy szerezhető klán tagként mi a neve?

Ránézésre a toborzó program ajándék álcája. Tehát nem megvehető.

Tegnap belefutottam egy paradicsom jagtigerbe ezzel a festéssel. Azt mondta, hogy a klánparancsnokok kapják meg autómatikusan. Nem tudom igaza van-e. Minden klán parancsnokának van ilyenje. Gondoltam is kilépek a klánomból és alakítok ezért egyet. Olyan bejövős az a festés. :)

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.