Jelenleg 383 vendég és 11 tag online

Csak egy-két kérdés!

7 hónapja 3 hete #287289 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

ReszElek beküldte: Üdv!

Korábban olvastam itt a hírekben, hogy tervezik a prémium fiókok "átalakítását", vagy valamit változtatnának rajta. Erről tudunk valami konkrétumot?
(Kaptam egy 30%-os kupont, és elgondolkoztam a féléves prémen. De ha változtatnak rajta a jó irányba, akkor most inkább nem veszem meg)

Két dolgot hallottam:

1.: A prémium fiókkal rendelkezők a csata előtt választhatnak két pálya közül hogy melyiken játszanának szívesebben az adott tankkal.
2.: A egy prémium nap csak akkor aktiválódik ha lejátszol egy csatát (egyébként "depóban" lesz) , így nem telnek feleslegesen a prémnapok.

Ezt ne vedd készpénznek mert nem biztos hogy bevezetik.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: ReszElek

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

7 hónapja 3 hete #287291 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv mindenkinek!

Miért nem tudok hozzászólást szerkeszteni??

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/
Mellékletek:

7 hónapja 3 hete #287302 Írta: Fryamur
Megválaszolva: Fryamur
Egy ideje már próbálom keresni, van e erről témakör, de nem találtam semmit, szóval ide írok / itt kérdezek: Ugye ezt a mostani Japán szinkront nem gondolják komolyan? - Nem tudom ki az aki már észrevette, lehet régi dolog már, én ma jutottam el oda, hogy belépjek Japán tankkal, és 100%-ban más a szinkron, s szerintem borzalmas. Erről tud valaki valamit? Mert egyáltalán semmi hivatalos bejelentést sem találtam még ezidáig.

7 hónapja 3 hete #287316 Írta: ReszElek
Megválaszolva: ReszElek

Fryamur beküldte: Egy ideje már próbálom keresni, van e erről témakör, de nem találtam semmit, szóval ide írok / itt kérdezek: Ugye ezt a mostani Japán szinkront nem gondolják komolyan? - Nem tudom ki az aki már észrevette, lehet régi dolog már, én ma jutottam el oda, hogy belépjek Japán tankkal, és 100%-ban más a szinkron, s szerintem borzalmas. Erről tud valaki valamit? Mert egyáltalán semmi hivatalos bejelentést sem találtam még ezidáig.

Úgy emlékszem hogy amikor bejöttek a kerekes vackok, azzal frissítéssel cserélték le a japán hangokat. Ezek maradnak.

7 hónapja 3 hete #287330 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
Egyre nagyobb kamuk vannak ebben a játékban.
A bokorban ülö full álcás 4 skilles s1-et elöbb deriti egy rohanó obj. 277 és az csak akkor villan fel ,amikor rohanás közben telibe lövi az s1-et 500 m-röl.
De ahogy felvillant kb. 2 másodperc múlva ismét láthatatlan majd újra látható 4-5 mp múlva ,amikor már fedezék mögé beállt.

7 hónapja 3 hete - 7 hónapja 3 hete #287331 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Alexis beküldte: Egyre nagyobb kamuk vannak ebben a játékban.
A bokorban ülö full álcás 4 skilles s1-et elöbb deriti egy rohanó obj. 277 és az csak akkor villan fel ,amikor rohanás közben telibe lövi az s1-et 500 m-röl.
De ahogy felvillant kb. 2 másodperc múlva ismét láthatatlan majd újra látható 4-5 mp múlva ,amikor már fedezék mögé beállt.

Azt ugye tudod, hogy 445 méter a maximum felderítési távolság? Szóval nem az Object derített fel, és nem is te villantottad az objectet.
Replay meg gondolom nincs az esetről...

7 hónapja 3 hete #287333 Írta: Alexis
Teljesen mindegy mert a replay is meglenne magyarázva.
Az 500 meg lehetett 400 is ,de tök mindegy mert a replay-el nem szarakodok.
Egyébként is szar minden ,mert a legpontosabb tank is csak fele arányban találja el az ellenfél seggét és azt is fele arányban üti át a mostanában.Azokról és még 100 másik dologról is lehetne replayt feltölteni.

7 hónapja 3 hete #287334 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Alexis beküldte: Teljesen mindegy mert a replay is meglenne magyarázva.
Egyébként is szar minden ,mert a legpontosabb tank is csak fele arányban találja el az ellenfél seggét és azt is fele arányban üti át a mostanában.Azokról és még 100 másik dologról is lehetne replayt feltölteni.

Akik ilyen szép meséket találnak ki érdekes módon soha nem szarakodnak replayel...
Az meg nem tudom miért fáj ha mindenre van magyarázat, szerintem jobb tudni hogy valójában mi is történt, és nem lila ködben élni, ahol elhiszem hogy én tökéletes vagyok, nem hibázhatok, és ha valami nem úgy történik, ahogy szeretném, akkor biztos a játék a hibás.

7 hónapja 3 hete #287335 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Alexis beküldte: Teljesen mindegy mert a replay is meglenne magyarázva.

Lehet, hogy mi egy másik játékkal játszunk. Egy full álcás S1-et még bokor nélkül sem derít fel 400 méterről egy Obj. 277.

Ha totál rászűkülve nem találod el vagy nem ütöd át a legpontosabb tankokkal az ellenfeleid seggét, az elég erősen user error. A konteók gyártása helyett érdemes megtanulni az alapokat, akkor választ kapsz ezekre az anomáliákra.

7 hónapja 3 hete #287337 Írta: Alexis
2100 wn8-al csak ismerem az talán alapokat és tisztán megélem ,hogy 5-6 év alatt folyamatosan változnak a tankok ,a fizika és minden egyéb a játékban akár különleges bejelentések nélkül is.
Ez a fajta erösebb überpontatlanság egymásután ugyanarra a célra,ugyanabba a pozicióba leadott lövéseknél és a mókázás a szpottal kb. 1 éve érte el azt a határt ,amin már nem lehet mosolyogni.

7 hónapja 3 hete #287338 Írta: Fryamur
Megválaszolva: Fryamur
A szinkron változtatással kapcsolatban még két kérdésem lenne, hátha tudja valaki, utána már nem zavarok ezzel:

1. Van valami oka // Mi az oka, hogy lecserélték a Japánoknál a szinkront?

2. Terveznek még ilyesfajta változtatást mást nemzetnél is?

7 hónapja 3 hete #287340 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Fryamur beküldte: A szinkron változtatással kapcsolatban még két kérdésem lenne, hátha tudja valaki, utána már nem zavarok ezzel:

1. Van valami oka // Mi az oka, hogy lecserélték a Japánoknál a szinkront?

2. Terveznek még ilyesfajta változtatást mást nemzetnél is?

Szerintem szándékosan lerontották a szinkron hangminőségét, hogy "hitelesebb" legyen. Így olyan, mintha egy ócska rádión keresztül hallanánk.

7 hónapja 3 hete #287346 Írta: Black_Sheep_01
Megválaszolva: Black_Sheep_01

Alexis beküldte: 2100 wn8-al csak ismerem az talán alapokat és tisztán megélem ,hogy 5-6 év alatt folyamatosan változnak a tankok ,a fizika és minden egyéb a játékban akár különleges bejelentések nélkül is.
Ez a fajta erösebb überpontatlanság egymásután ugyanarra a célra,ugyanabba a pozicióba leadott lövéseknél és a mókázás a szpottal kb. 1 éve érte el azt a határt ,amin már nem lehet mosolyogni.

Valóban? Akkor még érdekesebb a történet. Tedd meg már kérlek, hogy töltsd fel a hivatkozott replayeid, kb. 2 perc az egész, illetve ha egy játékosnevet is megadnál, akkor látnám, hogy kivel beszélgetek. Még az is előfordulhat, hogy én tévedek, bár jelenleg elképzelhetetlennek tartom az állításod.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: AzertsemJo

7 hónapja 3 hete #287355 Írta: AzertsemJo
Megválaszolva: AzertsemJo

Black_Sheep_01 beküldte:

Alexis beküldte: 2100 wn8-al csak ismerem az talán alapokat és tisztán megélem ,hogy 5-6 év alatt folyamatosan változnak a tankok ,a fizika és minden egyéb a játékban akár különleges bejelentések nélkül is.

Valóban? Akkor még érdekesebb a történet. Tedd meg már kérlek, hogy töltsd fel a hivatkozott replayeid, kb. 2 perc az egész, illetve ha egy játékosnevet is megadnál, akkor látnám, hogy kivel beszélgetek. Még az is előfordulhat, hogy én tévedek, bár jelenleg elképzelhetetlennek tartom az állításod.

Black_Sheep_01 , az örök hívő , templomba járó , sohasem felnövő Gyermek ártatlan kérését olvashattuk :)
(Az "a bizonyos" replay akkor lesz feltöltve ha a Lánchíd bemegy az alagútba az eső elől :P )

7 hónapja 3 hete #287370 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Sziasztok

Ez hogyan lehetséges? A sok bokor miatt?

wotreplays.eu/s...-pudel

Már csak ekkor vettem észre a futrinkát mikor már rám löt. Én úgy láttam bőven 50 méteren belül volt. Majdnem nekem jött. A 14. perc környékén. Egy Panther II.-vel kolbászoltunk arra,
Ő mögöttem mellettem volt.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.