Jelenleg 502 vendég és 13 tag online

Csak egy-két kérdés!

8 hónapja 4 hete #287150 Írta: Emanuel
Megválaszolva: Emanuel
Nem veszik el semmi. Ott folytatod, ahol abbahagytad.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

8 hónapja 4 hete #287157 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv Mindenkinek!

Azt szeretném kérdezni hogy az első kampány küldetéseit meddig lehet teljesíteni? (Nagyon szeretném megszerezni a Stug IV-t)

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

8 hónapja 4 hete #287163 Írta: Thothem
Megválaszolva: Thothem
Nincs rá végső határidő.

Trollz be flippin' out, Mon!

8 hónapja 4 hete #287167 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Kérdezném, hogy lehet tudni arról mikor és melyik X-es tierek lesznek leárazva?

8 hónapja 4 hete #287168 Írta: Tökfilkó2017
Megválaszolva: Tökfilkó2017

AdmiralGeneral beküldte: Sziasztok az lenne a kérdésem hogy a fronline módban minden epizód végén törlödik az elért szintem. Pl:ha 25-ös szinten hagyom abba ezt az epizódot tudom-e itt folytatni?
A választ előre is köszönöm.

Már válaszoltak, hogy igen.
Ajánlom figyelmedbe a Frontline nevű topic-ot, ahol a témával kapcsolatban rengeteg információt, cikket, videót, saját tapasztalatokat összegyűjtöttünk.

8 hónapja 4 hete #287184 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Miért nem lehet találkozni az Excalibur tankkal? Annyira használhatatlan , vagy annyira nehéz a küldetés, hogy alig van meg pár embernek?

8 hónapja 4 hete - 8 hónapja 4 hete #287185 Írta: Wick
Megválaszolva: Wick
Is. Is. Is. Nekem a kábításos küldik és a fogj fel 2x annyi sebzést, mint a tankod életereje küldik miatt áll a dolog. Nincs francia artim és nincs olyan tankom, amit ne lőnének szénné gold ammo-val vagy repesszel.

8 hónapja 4 hete #287187 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Wick beküldte: Is. Is. Is. Nekem a kábításos küldik és a fogj fel 2x annyi sebzést, mint a tankod életereje küldik miatt áll a dolog. Nincs francia artim és nincs olyan tankom, amit ne lőnének szénné gold ammo-val vagy repesszel.

Brit vagy amcsi arty kell hozzá, a francia nem feltétel. A 2x pattintós tényleg közel van a lehetetlenhez.

8 hónapja 3 hete #287188 Írta: Feri38_HUN
Megválaszolva: Feri38_HUN

Vandoren beküldte: Miért nem lehet találkozni az Excalibur tankkal? Annyira használhatatlan , vagy annyira nehéz a küldetés, hogy alig van meg pár embernek?

Szar.Én kb 10 csata után kidobtam.

Betanított magfizikus
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Vandoren

8 hónapja 3 hete #287189 Írta: Mustang4244
Megválaszolva: Mustang4244
Hali all.Kéne egy kis tanács,mert totál döntésképtelen vagyok.Adott az E75 vs AMX 50 120 amit kinéztem magamnak de gőzöm sincs melyik felé érdemes menni.Mobilitás vs páncél?A mai metában szerintetek melyik az ami inkább mérvadó?
Az 50 120 miatt kicsit félek mert amúgy is papír az E75 meg egy igazi arty mágnes( meg gold ha már itt tartunk..)
Szóval gőzöm sincs.

Go your own way! Járd a magad útját!

8 hónapja 3 hete #287230 Írta: Grande__Reagel
Megválaszolva: Grande__Reagel
Sziasztok!

Érdekes kérdéssel fordulnék hozzátok:

Mivel még sose használtam modokat, és eztán sem szeretnék, fogalmam sincs, h h működnek, mennyire ágyazódnak be a gépen különböző helyekre. Na már most az én gépem szervízben van, és elővettem faterom korábban lecserélt laptopját. Na már most ő használt modot, amennyire én tudom, csak Aslain-t. Én Aslaint sem akarok használni, és elvileg uninstalláltam a 'programok módosítás vagy eltávolítása' menüben. Ennyi elég is volt, h hírmondója se maradjon a modnak, vagy van még teendő?

Illetve, ha esetleg használt bármi mást, azt vhogy le tudom csekkolni? Azért kérdezem, mert a marathont nem akarom kihagyni, de úgy sem akarok járni, h a 2,5 éves mod-szűz accomat elveszítsem azért, mert az általám 100%ig tisztán tartott gépem szervízben van... Annyit nem ér meg a Panhard...

Köszönöm előre is.

8 hónapja 3 hete #287231 Írta: Istiger1
Megválaszolva: Istiger1

Grande__Reagel beküldte: Sziasztok!

Érdekes kérdéssel fordulnék hozzátok:

Mivel még sose használtam modokat, és eztán sem szeretnék, fogalmam sincs, h h működnek, mennyire ágyazódnak be a gépen különböző helyekre. Na már most az én gépem szervízben van, és elővettem faterom korábban lecserélt laptopját. Na már most ő használt modot, amennyire én tudom, csak Aslain-t. Én Aslaint sem akarok használni, és elvileg uninstalláltam a 'programok módosítás vagy eltávolítása' menüben. Ennyi elég is volt, h hírmondója se maradjon a modnak, vagy van még teendő?

Illetve, ha esetleg használt bármi mást, azt vhogy le tudom csekkolni? Azért kérdezem, mert a marathont nem akarom kihagyni, de úgy sem akarok járni, h a 2,5 éves mod-szűz accomat elveszítsem azért, mert az általám 100%ig tisztán tartott gépem szervízben van... Annyit nem ér meg a Panhard...

Köszönöm előre is.

Takarítsd le az egész WOT-ot róla aztán tedd újra esetelg másik particióra vagy helyre, így tuti nem lesz benne semmi ;)

8 hónapja 3 hete #287234 Írta: Lord_Loga
Megválaszolva: Lord_Loga
A res_mods mappában is csak az aktuális verzió alkönyvtára legyen üresen.

8 hónapja 3 hete #287286 Írta: ReszElek
Megválaszolva: ReszElek
Üdv!

Korábban olvastam itt a hírekben, hogy tervezik a prémium fiókok "átalakítását", vagy valamit változtatnának rajta. Erről tudunk valami konkrétumot?
(Kaptam egy 30%-os kupont, és elgondolkoztam a féléves prémen. De ha változtatnak rajta a jó irányba, akkor most inkább nem veszem meg)

8 hónapja 3 hete #287287 Írta: Alexis
Megválaszolva: Alexis
fps,ping,gtx1070 minden rendben ,de kb. 1 hónapja úgy érzem késés van nálam a megjelenitésben.
a meglepetés szerü fedezékböl kiállásaim történései elsösorban engem érnek meglepetésszerüen.
upc legnagyobb net csomag van ,ha fps és ping rendben van,akkor is lehet baj még a nettel ?
esetleg az upc-s router ,amihez vezetéken csatlakozom okozhat késést ?

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.