Jelenleg 534 vendég és 12 tag online

Csak egy-két kérdés!

9 hónapja 2 napja #287041 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

gabi418 beküldte: Üdv Mindenkinek!

Ma WOTozás közben technikai problémám akadt. Éppen egy csata végén léptem ki a garázsba amikor a gépem a képen látható szöveget írta ki (magyarul). A képernyőn megjelenő, a képen lévő százalékértékek felmentek 100-ra furcsa zúgás közben, majd a számítógép újraindult. Most úgy működik mint a hiba előtt.
A problémára rákerestem az interneten de ott nem írnak semmi konkrétat.
Szeretném megtudni hogy mi történt és hogy ehhez van-e köze a WOTnak.

Előre is köszönöm a segítséget.

Ennek a winfoshoz van köze. Nekem is szokta csinálni kb. 2 havonta egyszer, tök mindegy hogy wot, vagy egyszerűen csak egy böngésző fut, de volt olyan is hogy semmi.

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 2 napja #287044 Írta: charliefirpo_2018
Megválaszolva: charliefirpo_2018
Hát a lövege átlagos vagy alatta van,a testét meg ott lövik át ahol érik az FV nekem megvolt, de azóta a szeméttelepen van, kb az Eaglével van azonos szinten,pedig az hetes...

9 hónapja 1 napja #287073 Írta: Kállai84
Megválaszolva: Kállai84
Ha van scorpyo g a garázsban most féláron vehetsz egy festés nélkülit,az lenne a kérdés nekem nincs garázsban de ha rányomok a linkre nekem is feldobja féláron ha megveszem valyon meg is kapom? Régen volt bérelve egy hétre mint bérlemény bent van.Ha valaki kipróbálja esetleg írja meg sikeres e a dolog.

9 hónapja 1 napja #287074 Írta: Kállai84
Mellékletek:

9 hónapja 12 órája #287094 Írta: nagyzsolt
Megválaszolva: nagyzsolt
Bocs. Szeretnék érdeklődni, hogy a Scorpion G-t érdemes-e lecserélni meztelenre, csupán játékmechanikai okokból. Értem ezalatt az esetleges jobb camo értéket.

Régóta van G-m és nagyon szeretem a festést, ami rajta van. Nem szívesen csupaszítanám le. Viszont a camo értéke borzasztó alacsony és azt olvastam, hogy a WG-s gyári festés kisebb camo értéket nyújt. Azt hiszem nem adja hozzá a BIA, venti, csoki által nyújtott camo értékeket meg talán mást sem. Szóval ha szeretnék egy érezhetően jobb camo értékű Scorpion-t akkor pusztán ezért érdemes lecserélni a G-t meztelenre?:thx2:

9 hónapja 9 órája #287102 Írta: Kállai84
Ugyan az a kettő ,csak a csupaszra tehetsz egyedi álcát ,ha becseréled át visznek minden jelvényt értékelést rá

9 hónapja 4 órája #287108 Írta: ZsoltHun76
Megválaszolva: ZsoltHun76
Sziasztok :)
Szerintetek a P43-as kollégának mi baja volt? Vagy csak bot volt?

Nekem jött, folyamatosan a akadályozott. Próbált kitolni az ellen elé mikor vissza akartam húzódni fedezékbe. Mikor meg sikerült megszabadulnom tőle szó szerint berohant pár hevy közé (köztük egy japó :applause: )

wotreplays.eu/s...n76-is

Nincs meg végig mert kiléptem mire véget ért volna.

9 hónapja 3 órája #287109 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418

ZsoltHun76 beküldte: Sziasztok :)
Szerintetek a P43-as kollégának mi baja volt? Vagy csak bot volt?

Nekem jött, folyamatosan a akadályozott. Próbált kitolni az ellen elé mikor vissza akartam húzódni fedezékbe. Mikor meg sikerült megszabadulnom tőle szó szerint berohant pár hevy közé (köztük egy japó :applause: )

wotreplays.eu/s...n76-is

Nincs meg végig mert kiléptem mire véget ért volna.

Szerintem csak idióta és nincs más szórakozási lehetősége mint másokat csesztetni. Szerintem nem bot mert klánban van de ennek ellenére van egy kis esély rá. Sajnos a wot tele van ilyen unatkozó játékossal.:( :(

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/

9 hónapja 2 órája - 9 hónapja 2 órája #287112 Írta: Vandoren
Megválaszolva: Vandoren
Hogy a fenébe van az hogy az FV aki kiszedett csak akkor spottolódott fel mikor belém lőtt. Addig pedig nem. Ennyire nem jó az álcája ennek a tanknak.

8 hónapja 4 hete #287121 Írta: Filler1
Megválaszolva: Filler1

Vandoren beküldte: Hogy a fenébe van az hogy az FV aki kiszedett csak akkor spottolódott fel mikor belém lőtt. Addig pedig nem. Ennyire nem jó az álcája ennek a tanknak.

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

Lehet, neked volt egy kis laggod. :spaz:

Tedd, vagy ne tedd. De ne próbáld! Live for nothing, or die for something.

Mellékletek:

8 hónapja 4 hete #287124 Írta: Benxonyou
Megválaszolva: Benxonyou
Sziasztok! Szerintetek melyiket lenne érdemesebb előbb kifejleszteni? A T-44-et vagy a P 44. Pantera-t? Nem titkolt célom, hogy a következő Frontlinera még egy 8-as tankkal tudjak nekirugaszkodni, mivel egy STA-1 plusz bérleményes T-44 FL elég sovány, bàr így is jól tudtam aratni velük. A T-44-et már elég jól ismerem, így a gyengeségeit és az erősségeit is egyaránt. A Panterat azonban még nem. Ezért lennék kíváncsi a véleményetekre, hogy melyiket érdemes előbb kipattintani.

8 hónapja 4 hete #287131 Írta: darthbalu
Megválaszolva: darthbalu
Sziasztok frontlinében működnek a boostok (legénységi képzés, free xp stb)? előre is köszi

8 hónapja 4 hete #287132 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

darthbalu beküldte: Sziasztok frontlinében működnek a boostok (legénységi képzés, free xp stb)? előre is köszi

Igen működnek.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: darthbalu

8 hónapja 4 hete #287135 Írta: darthbalu
Megválaszolva: darthbalu
Köszönöm!

8 hónapja 4 hete #287149 Írta: AdmiralGeneral
Megválaszolva: AdmiralGeneral
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy a fronline módban minden epizód végén törlödik az elért szintem. Pl:ha 25-ös szinten hagyom abba ezt az epizódot tudom-e itt folytatni?
A választ előre is köszönöm.

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.