Jelenleg 403 vendég és 10 tag online

Csak egy-két kérdés!

9 hónapja 3 hete #286700 Írta: TomatoMohican
Megválaszolva: TomatoMohican
Köszi Szépen!:woohoo:

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

9 hónapja 3 hete #286702 Írta: bandras32
Megválaszolva: bandras32

Cpt_Sheperd beküldte: Szia!
Az első csőcsíkot 65%, a második 85% és a harmadik 95%-on kapod! Az elvárt sebzéseket a linken találod, nemzetekre bontva. Kell érte kapálni rendesen! :)
www.targetdamag...tions/

A link sem a GM-hez, sem a tank ászhoz tartozó sebzést nem tartalmazza. A linkben található sebzések a különböző wn8 sávokhoz tartoznak.

9 hónapja 2 hete #286737 Írta: Ruhacsipesz
Megválaszolva: Ruhacsipesz
Sziasztok!

Más is tapasztalt olyat, hogy 70-80-as a ping ? Nem fut semmi más a játékon kívül ( se torrent se frissités, se feltöltés).
Ping tesztet futtattam és magyar szerverekhez kapcsolodva 12-18 ping a max, de ahogy német szervereket mérek, egyből 70-80 as a ping ( időnként ez felugrott 300-ra is ), szoval szerintem szerver kapcsolati probléma lehet.

Másnál is észrevehető ez ?

Üdv.: Ruhacsipesz

9 hónapja 2 hete #286744 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Ruhacsipesz beküldte: Sziasztok!

Más is tapasztalt olyat, hogy 70-80-as a ping ? Nem fut semmi más a játékon kívül ( se torrent se frissités, se feltöltés).
Ping tesztet futtattam és magyar szerverekhez kapcsolodva 12-18 ping a max, de ahogy német szervereket mérek, egyből 70-80 as a ping ( időnként ez felugrott 300-ra is ), szoval szerintem szerver kapcsolati probléma lehet.

A ping arányos a távolsággal, a német szervereken mindig többet fogsz mérni, de pl. az amerikai szervereken még többet, Ausztráliát pedig 300 ms alatt nem lehet elérni.

9 hónapja 2 hete #286745 Írta: Mortein
Megválaszolva: Mortein
Udv!

Lehet sejteni, hogy mikorra varhato 50% kedvezmeny felszerelesekre / fogyocikkekre? :thx3:

Garazsban:
T10 : IS7, IS4, OBJ 277, T57 Heavy, 50B, S.Conqueror, OBJ 140, T62A, BC 25T, AMX 13 105, Grille 15, OBJ 268 V4, OBJ 261
T9 :T55A, Standard B, Type4
T8 :IS-3A, OBJ. 252U, KV5, Somua SM, Caernarvon AX, M6A2E1, WZ 120FT, Type 59, T54 first prot., Progetto 46, Lorraine 40t, Centurion MK 5/1, T92, ELC 90
T7 : T71 DA, AMX 13 57, ISU-122S, S51
T6 : HT No. VI, Cromwell B,
T5 : 105 leFH18B2

9 hónapja 2 hete #286749 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Üdv.!!!
Beléptem ma a játékba és ott fogadott egy 50Tp egy csatás bérleti időre. Bementem egy mecsbe szétaláztam mindenkit. Majd azzongya' a játék.:
Hogy "Gratulálunk megkaptad amit igértünk"
És Beállította a garázsba a Szárnyas Huszáros skinel.:ohmy:
Ez tök jó meg minden.
DE miért kaptam????

9 hónapja 2 hete #286752 Írta: matyiabagoly
Megválaszolva: matyiabagoly

Chaos_42 beküldte: Üdv.!!!
Beléptem ma a játékba és ott fogadott egy 50Tp egy csatás bérleti időre. Bementem egy mecsbe szétaláztam mindenkit. Majd azzongya' a játék.:
Hogy "Gratulálunk megkaptad amit igértünk"
És Beállította a garázsba a Szárnyas Huszáros skinel.:ohmy:
Ez tök jó meg minden.
DE miért kaptam????

Pár napja említették valahol, hogy véletlenszerűen osztogatnak 50TP-ket.

9 hónapja 2 hete - 9 hónapja 2 hete #286755 Írta: Chaos_42
Megválaszolva: Chaos_42
Megtaláltam, hogy mi is ez.:idea:

Néhány játékos kap egy 1 csatás promó kódot. Ha abban az egy csatában Top Xp szerzőként végzel akkor a játék véglegesen beállítja jelen esetben az 50Tp-t :izomtibi:

thedailybounce....tanks/

Minden esetre érdekes egy koncepció.:kappa:

Én minden felszerelés nélkül mentem be abba az egy csatába. Top Tiernek rakott. Igaz elvesztettük a csatát, de a saját csapatomban én voltam a top xp szerző. Így adta be. (igaz annyit sebeztem mint az egész csapatom összesen 4000+ dmg)
Azóa is csak t10-et látok vele, meg alig sebzek. 0% egyenlőre a győzelmi arány.:wine:

9 hónapja 2 hete #286757 Írta: Ruhacsipesz
Megválaszolva: Ruhacsipesz

matyiabagoly beküldte:

Ruhacsipesz beküldte: Sziasztok!

A ping arányos a távolsággal, a német szervereken mindig többet fogsz mérni, de pl. az amerikai szervereken még többet, Ausztráliát pedig 300 ms alatt nem lehet elérni.

Persze, ez érthető. Viszont gondolom játék közbe neked sem 80-as a pinged állandóan. Átlagba azért megáll 30-35 körül mérésnél és játék közbe is. Eddig nem is volt ilyen gondom, csak az utobbi 1-2 hétben jelentkezett ez.

9 hónapja 2 hete - 9 hónapja 2 hete #286765 Írta: HUNterRichie
Megválaszolva: HUNterRichie
Meglévő prémium tankot ha újra megvásárolom, az tank árát aranyban kapom meg?
30%-os kupon miatt érdekelne, amit csak boltban lévő "sima" prémtankra és prémium fiókra lehet elkölteni.
Előre is köszönöm!

Megoldva.

9 hónapja 2 hete #286840 Írta: DraX_HUNM
Megválaszolva: DraX_HUNM
Sziasztok melyik a jobb prémium tank (játékmenetélménye, kredithozama) ezek közül : 8.8 cm PaK 43 Jagdtiger vagy FV4202 (igen tudom hogy 2 külömböző osztály). Még egyszer csak ezek 5-ös szintűek (főleg kredit farmolásra és funolgatni vele+ nem akarok goldot lőni) : Excelisior vagy Churchill 3
Előre is köszönöm :) :thx:

9 hónapja 2 hete #286846 Írta: simron78
Megválaszolva: simron78

DraX_HUNM beküldte: Sziasztok melyik a jobb prémium tank (játékmenetélménye, kredithozama) ezek közül : 8.8 cm PaK 43 Jagdtiger vagy FV4202 (igen tudom hogy 2 külömböző osztály). Még egyszer csak ezek 5-ös szintűek (főleg kredit farmolásra és funolgatni vele+ nem akarok goldot lőni) : Excelisior vagy Churchill 3
Előre is köszönöm :) :thx:

V-ösök közül nekem a Churchill III sokkal jobban tetszett, igaz, hogy lassú, de a gyorstüzelő, jó átütésű lövege nagyon jól használható, nekem az Excelsior gyenge átütése nem tetszett, gyakorlatilag már tier V-ös nehezek ellen is szinte csak a prémium lőszerrel használható. A tier VIII-asok közül én csak a Jt8.8-al játszottam, tetszett, de szerintem a mai csatákban nem igazán használható, lassú és nagy, az artyknak csemege, a közepesek és a könnyűek simán megkerülik, a nehezek pedig azonnal, vagy az első lepattanó után prémium lőszerrel lövik, úgyhogy az egyetlen előnye,, a páncélja semmit sem ér. Én is néztem az újonc programban, hogy meg lehet szerezni, és gondolkoztam rajta, mivel van francia 8-as prémium nehéztankom, de én biztos, hogy az FV4202-t fogom választani, annak a lövege és a tornya is nagyon jó, a mobilitása meg tűrhető.

9 hónapja 2 hete #286859 Írta: Chat-Bat
Megválaszolva: Chat-Bat
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a cw-s tankokra a legújabb kampányban licitálni külön-külön lehet vagy egyben az összesre? Tehát valószínűleg a sok játékos több különféle tankot fog választani, lesznek népszerűbbek (pl.: Obj. 907) és kevésbé népszerűek (pl.:M60). A népszerűbbekre magasabb licitek fognak érkezni, de mivel nekem nincs sok kötvényem, ezért csak egy gyengébb tankra mennék rá.

Ez így van , ahogyan leírtam, vagy úgy, hogy mind a hat tankra egyszerre megy a licit és aki a benne van a felső 600-ban az kiválasztott tanktól függetlenül megkapja azt? A válaszokat előre is köszönöm, ha valaki konkrét linket tudna küldeni, ahol ezt leírják az is nagyon segítene!

9 hónapja 2 hete #286861 Írta: Hunter9956
Megválaszolva: Hunter9956

Chat-Bat beküldte: Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a cw-s tankokra a legújabb kampányban licitálni külön-külön lehet vagy egyben az összesre? Tehát valószínűleg a sok játékos több különféle tankot fog választani, lesznek népszerűbbek (pl.: Obj. 907) és kevésbé népszerűek (pl.:M60). A népszerűbbekre magasabb licitek fognak érkezni, de mivel nekem nincs sok kötvényem, ezért csak egy gyengébb tankra mennék rá.

Ez így van , ahogyan leírtam, vagy úgy, hogy mind a hat tankra egyszerre megy a licit és aki a benne van a felső 600-ban az kiválasztott tanktól függetlenül megkapja azt? A válaszokat előre is köszönöm, ha valaki konkrét linket tudna küldeni, ahol ezt leírják az is nagyon segítene!

A licit független a tankoktól, a top 600 licitáló nyer.

9 hónapja 1 hete - 9 hónapja 1 hete #287038 Írta: gabi418
Megválaszolva: gabi418
Üdv Mindenkinek!

Ma WOTozás közben technikai problémám akadt. Éppen egy csata végén léptem ki a garázsba amikor a gépem a képen látható szöveget írta ki (magyarul). A képernyőn megjelenő, a képen lévő százalékértékek felmentek 100-ra furcsa zúgás közben, majd a számítógép újraindult. Most úgy működik mint a hiba előtt.
A problémára rákerestem az interneten de ott nem írnak semmi konkrétat.
Szeretném megtudni hogy mi történt és hogy ehhez van-e köze a WOTnak.

Előre is köszönöm a segítséget.

Wot játékosnevem: gabi418
Klánom:Csiga-Biga csapat [CSGA]
WoT klánfelvétel: www.gabi-wot.hupont.hu/
Mellékletek:

KERES
© 2019 eSports Pro Ltd. Minden jog fenntartva.